PDA

View Full Version : Priqtelka....



enrike_sf
12-26-2006, 23:31
Eto kakva e moqta drama.Nai-setne namerih mqsto kadeo 6te si izleq du6ata i moje bi 6te namerq savet...

Ta az sym vliuben v moje bi nai-nepravilniqt 4ovek na celiqt svqt-moqta nai-dobra priqtelka.Problemyt e 4e s neq se poznavame ot okolo godina i prez tova vreme sme stanali prekaleno dobri priqteli.Drugiqt problem e 4e tq neprekysnato polu4ava predlojeniq ot drugi mom4eta i t.n...No moje bi nai-gadnoto e 4e tq me 4uvstva edinstvno kato svoi mn.dobyr priqtel,edva li ne kato brat.Mnogo pyti sym si misli 4e dori i za sekunda razbere,kakvi sa moite 4uvstva kym neq,vsi4ko 6te se promeni.No az sym strahlivec.Strah me e da priznaq kakvo 4uvstvam,zatova vie ste edinstvenite hora,koito znaqt za tazi istoriq(ne sym kazal dori i na nai-dobriqt si priqtel).Molq vi iskam razcionalen syvet ot hora s opit,ili takiva popadali v podobna situaciq...

P.P.Naistina q obi4am MNOGO...

Lambo
12-26-2006, 23:38
Еми човек преди 2 години и аз бях така, ако още си малък е нормално да се привържеш към най-добрата ти приятелка. Немога да ти дам съвет какво да правиш, но ще ти кажа какво стана при мен. Значи аз и признах, бях изпълнен с надежда и наистина бях мн влюбен, тя ми беше първата любов (или поне тогава така мислех), но тя ми каза нещо, което после го осъзнах колко е вярно. Каза, че винаги при приятелството на двама души, винаги един от двамата изпитва привличане от другия. Та както се досещаш, предполагам, нищо не стана, но сега приятелството ни е по-силно от всякога и все още ми е най-добрата приятелка...

l|mandarinka|l
12-27-2006, 00:24
Е изинявай,но аз примерно не изпитвам привлличане към най-добрата си приятелка,надявам се тя към мен също...
Правя се на олигофренче,знам че говориш за разнополово приятелство :lol:

Та..Спомням си как се запознах с едно момче,което мнoго,много харесах и реших,че за да се получи нещо с него,трябва да завържа приятелство..Така и направих.Стана ми наистина адски добър приятел,но в момента ,в който си признах чувствата пред него,той ми заяви,че не можел да ме възприеме по друг начин,освен като приятелка..А от там и приятелството ни отиде така че двойно се преебах...КОфти тръпка,нооооооо .....хора всякакви.Твойта може да е по-различна.Действай,поне ще знаеш,че си опитал :-D

frozen
12-27-2006, 03:24
Може би първо трябва да се опиташ да я накараш да погледне на теб по друг начин, по-различен от чисто приятелския. Просто с поведението си....дори уж шеги такива. Примерно следващия път като се видите да идеш с цвете и да й кажеш, че е за най-прекрасната приятелка (безнадеждна романтичка съм :P ) Просто давам идея де.. ти си знаеш как ще е по-правдоподобно. И така малко по малко да започнете да се сближавате по другия начин :wink: Въпроса е тя да усети промяната, но да стане постепенно, а не да й изтърсиш ей така от нищото, че си влюбен. Това ще я шокира, ще я обърка и съответно ще се отдръпне. Е това исках да кажа.....нещата да стават постепенно, да може тя да се досети, та дори и да й мине през ума какво би било да е с теб, мислейки си че ти дори и не се досещат за това :wink:

koalka
12-27-2006, 07:27
Съгласна съм с по-горното мнение.Трябва да почнеш да я сваляш(тая дума хич не ме кефи),в смисъл, че да започнеш намеци и такива.И ако виждаш, че не стане просто преставаш или й казваш цялата истина.Възможно е да загубиш приятелството й,а може и след това да си бъдете, както преди.Но ти трябва сам да осъзнаеш кое е по-силно-приятелството ти или любовта ти!

BeBencEto
12-27-2006, 08:24
ами по-добре...помисли хубаво преди да направиш,каквото и да било,защото можеш да развалиш приятелството си...защото го има и този шанс...отложи за понатам и ако чувствата ти са все така силни...и кажи...