PDA

View Full Version : просто споделям,за да не полудея....



12-27-2006, 00:05
нз как да постъпя...обичам един човек и искам да съм с него...не искам да звуча глупаво,но не сум грозна дори са ми казвали доста хора,че съм хубава...не съм глупава...е на моменти се случва да се дурйа глупаво...но има един човек с когото имам история от може би 2 години и все нещо се случва,че не сме заедно...той ме обичаше,а може би и все още ме обича,ако любовта му е била истинска...аз го обичам...но.... :cry: все нещо ни пречи....имам чуството ,че съм попаднала в един затворен кръг от които няма начин да изляза...всичко започва добре след лятото,защото аз съм в германия летата при баща ми....връщам се всичко е идеално дори последния път тръгнахме ....след това изжеднуж нещо става и тои започва да се променя ,караме се ....дори се прави,че не ме познава и след това отново същата история.....пфууу...доринз за какво го пиша това...надали някои ще мойе да ми помогне.......просто исках да го напиша някъде,защото се чуствам отвратително без него....тои е луд,но го обичам повече от всичко..... #-o :roll:

Amayo
12-27-2006, 00:09
Кофти

12-27-2006, 00:18
да доста...мерси за съпричастността.... :cry:

Бунтар
12-27-2006, 05:09
Рестартирай. Мамка му, какво ви струва да пускате темите, където трябва?

Просто вземи и поговори с него, толкова ли е трудно? :?

naikki
12-27-2006, 06:37
нз как да постъпя...обичам един човек и искам да съм с него...не искам да звуча глупаво,но не сум грозна дори са ми казвали доста хора,че съм хубава...не съм глупава...е на моменти се случва да се дурйа глупаво...но има един човек с когото имам история от може би 2 години и все нещо се случва,че не сме заедно...той ме обичаше,а може би и все още ме обича,ако любовта му е била истинска...аз го обичам...но.... :cry: все нещо ни пречи....имам чуството ,че съм попаднала в един затворен кръг от които няма начин да изляза...всичко започва добре след лятото,защото аз съм в германия летата при баща ми....връщам се всичко е идеално дори последния път тръгнахме ....след това изжеднуж нещо става и тои започва да се променя ,караме се ....дори се прави,че не ме познава и след това отново същата история.....пфууу...доринз за какво го пиша това...надали някои ще мойе да ми помогне.......просто исках да го напиша някъде,защото се чуствам отвратително без него....тои е луд,но го обичам повече от всичко..... #-o :roll:

Айде айде групичката на разочарованите тинейджърки давайте...
Леле колко сте зле... бе не се занимавайте с глупости ами отивайте в Амор на децка и по живо поздраво , кой от къде е дошъл след тва
WTF???!!! Раздел: Компютри, уеб дизайн, програмиране!
Какво общо има слъзливия ти пост със тоя раздел?!
Има си раздел - само за любовни глупости, тук сам компютритееее, компютри!
Научете се да ползвате форум бе мама му деаба! ](*,)

MooNshine{P}
12-27-2006, 13:22
извинявайте,че не стоя по цял ден пред шибаното pc и да се правя на мн голям в нета,а всъщност като изляза сред хора да съм ебати мишката и дане мога да говоря за друго освенза pc манията си :-s =;

naikki
12-27-2006, 14:29
извинявайте,че не стоя по цял ден пред шибаното pc и да се правя на мн голям в нета,а всъщност като изляза сред хора да съм ебати мишката и дане мога да говоря за друго освенза pc манията си :-s =;

Съвет - Иди се застреляи за да направиш услуга на света и на себе си!
Това че ти си такава не означава че всички са такива, мърло!
Аре сега кини джапанките!

MooNshine{P}
12-27-2006, 14:31
[/quote]Съвет - Иди се застреляи за да направиш услуга на света и на себе си!
Това че ти си такава не означава че всички са такива, мърло!
Аре сега кини джапанките![/quote]
xaxaxaxxa....лош си :wink:

naikki
12-27-2006, 14:34
xaxaxaxxa....лош си :wink:

Ще ти докажа че не съм като ти покажа как се цитира

quote=""] тук е цитата [/quote] - Най-отпред има скоба.

Опйтаи, може да стане магия и да цитираш както трябва

MooNshine{P}
12-27-2006, 14:40
хахаха:)извинявай.....не съм хакерка като теб.... :? и за какво се палиш?нали не е вярно това,което казвам :lol:

naikki
12-27-2006, 14:48
хахаха:)извинявай.....не съм хакерка като теб.... :? и за какво се палиш?нали не е вярно това,което казвам :lol:

1-во - Аз не съм "хакер"
2-ро - Не съм "запалил"
3-то - Кое да е вярно :smt005

black_boy
12-28-2006, 10:37
Sporete po ЛС!Kakvo ste se razpisali ne6ta kyde nemat ob6to s temata... :-D