PDA

View Full Version : парола в абв



12-27-2006, 01:16
ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна...някакъв малдеж ме тормози ...фразбил ми е паролата в абв и сега ми праща някакви маили на хотмаил пощата ми...ако някои успее да ми промени паролата,за да спре да ми пише ,ще почерпя :( наистина вече полудявам!!!!!! :smt013

Бунтар
12-27-2006, 06:06
Сигурна ли си, че я е разбил? Защото, видиш ли, хич не е трудно да се изпрати мейл с фалшив адрес на подател. Пробвай да му пратиш провокативен мейл, на който няма как да не отговори, ако го прочете. Ако енаистина я е хакнал, пробвай с мизериите със "Забравена парола".

naikki
12-27-2006, 07:39
ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна...някакъв малдеж ме тормози ...фразбил ми е паролата в абв и сега ми праща някакви маили на хотмаил пощата ми...ако някои успее да ми промени паролата,за да спре да ми пише ,ще почерпя :( наистина вече полудявам!!!!!! :smt013

Не може! Направи си нова поща.
И не започвай с въпроси - Ма защо не може, ма как, ма защо - НЕ МОЖЕ!
Другия път сложи свесен таен въпрос а не нещо от рода на - Ебе ли ми се? и т.н.
Аре

MooNshine{P}
12-27-2006, 15:44
naikki,
сладурче друга работа нямаш ли???не си искарвай комплексите тук,ако обичаш.Не си по-готин като храниш хората,хакерче:)съжелявам...

naikki
12-27-2006, 15:50
naikki,
сладурче друга работа нямаш ли???не си искарвай комплексите тук,ако обичаш.Не си по-готин като храниш хората,хакерче:)съжелявам...

Момиче, не иСкарвам никакви комплекси :smt005
Ти се научи да пишеш и тогава пиши :-)
На колко годинки си?! Имаш ли 11? Не ми се вярва :-)
Аре сега ходи облечи барбито и легни да спинкаш
Кини мърлооооооо

MooNshine{P}
12-27-2006, 17:07
xaxax...mn agresiq...ne mi se zanimava s pubertetcheta....imampo-vajna rabota ot tova da psyvam deca po-chatovete....

Composure
12-27-2006, 21:22
може да не ти го е разбил може да ползва пхпмайлер аз редовно пращам майлове от stuff@google.com и такива :)

Бунтар
12-27-2006, 21:42
може да не ти го е разбил може да ползва пхпмайлер аз редовно пращам майлове от stuff@google.com и такива :)

Phpmailer? Тва кво? Аз последно такава гавра свърших направо през telnet...