PDA

View Full Version : Как се забиват момичета.



nobodyman
12-27-2006, 01:49
Абе уш се пиша голема работа... големия гъзар, а още не съм забилвал момиче , а съм на 17 вече :cry:
Знам че е за смях положението ми и за това си позволявам да питам такива тъпи въпроси тука кадето няма да ме познаете :roll: , ама дайте някакъв съвет, как да се науча да се оправям. В смисъл не че не мога да говора с тях, сичко си е ок. обаче нещо ми куца , явно как да подходя...

Ето например имам са една под ръка. Мацката е страшна, колко мене , обаче само съм я виждал 1 път преди 3 месеца и се запознахме (най нормален разговор беше)
Сега.... е моя шанс. Вече ми омръзна да се примирявам и мисля да предприема нещо. Кажете по принцип каква е тактиката и т. н. :)

nobodyman
12-27-2006, 01:52
такава , не би седнала да ме чака мене, просто ще ми падне възможност да проведеме диалог. и това е шанса ми....

HELP.. :?

MooNshine{P}
12-27-2006, 02:40
бъди мил :) и не се притеснявай....просто прави това,което чустваш....

Lambo
12-27-2006, 02:40
Какво очакваш сега, да ти кажем няква "тактика" и опа готов си научена е работата...... тва ли е? Ем няма да стане... Всеки мъж с времето и опита с момичета си изгражда собствена..."тактика"... според стила на самия мъж и нали какъв е по характер... Така че вместо нас да питаш отиди при момичето и бъди себе си пък квото стане...

Nadelina
12-27-2006, 07:31
Taktika? Ami silno kazano e taktika.. Predi vreme bqh puskala edna tema.. za svalqneto na mackite.. imashe 2 "taktiki" .. Ama ne pomnq kak se kazvashe temata... Inache sega syveta mi e da bydesh sebe si.. Shtom se pishesh golqm gazar.. znachi ne si ot pritesnitelnite.. koeto e krachka napred.. Te momchetata tfa im e glavnia problem.. Vsichko natataka she si doide samo.. Prosto moje bi oshte ne si otkril nqkoq koqto da zaslujava naistina da bydesh s neq..

koalka
12-27-2006, 08:23
Еми не мога да ти кажа безотказен начин, но мисля, ако се държиш добре с едно момиче, правиш й комплименти, излизате, намекваш й, че я харесваш, то тя,ако има чувства-ще ти отвърне.

KisskilleRcHe
12-27-2006, 08:24
Амиииииииии.... Незнам още да има училище за сваляне на момичета.... Там или го може или не..... Каквото и да ти кажат няма да ти помогне.... Но не се притеснявай девствен мяма да останеш, живота преебава всички!!!!!

BeBencEto
12-27-2006, 09:30
дръж се мило,не се прави на човек,който не си,прави комплименти..хвърляй някой поглед...и флиртувайте :-)

mrsy
12-27-2006, 10:32
Отиваш и и казващ "Може ли да те забия". И тя като те пита къде ( ако не отвърне с шамар :) ) и отговаряш "Как къде, в земята естествено". И работата ти е готова \:D/

playful_baby
12-27-2006, 10:32
Какво очакваш сега, да ти кажем няква "тактика" и опа готов си научена е работата...... тва ли е? Ем няма да стане... Всеки мъж с времето и опита с момичета си изгражда собствена..."тактика"... според стила на самия мъж и нали какъв е по характер... Така че вместо нас да питаш отиди при момичето и бъди себе си пък квото стане...
=D>

feshankaa
12-27-2006, 10:49
ЕМ ДА ТО КАЖА РЕДОВНИЯ НОМЕР НА МОМЧЕТАТА Е КАТО ТЕ ВИДЯТ ЧЕ ПУШИШ ДА ТЕ ПИТАТ "МОЖЕ ЛИ ЕДНА ЦИГАРА" НА МЕНЕ ВЕЧЕ МИ Е БАНАЛНО ЩОТ В ННАШИЯ ГРАД СЕ ТАКИВА ИЗРОДИ :smt005

niGGa
12-27-2006, 11:04
Седни до нея и й кажи:
"Как си, кво праиш, искаш ли да се целуаме с език? Добре..." След като кажеш "добре" я целуваш :lol:
Подход на Боби Турбото с един крокодил.. При мене свърши чудесна работа.. :lol:

12-27-2006, 11:08
Съгласен съм с мнението,че всеки мъж си има подход! Аз например научавам нови и нови работи постоянно,винаги има какво! Бъди себе си,казвай това,което мислиш,показвай на даденото момиче какво харесваш в нея,бъди мил и никога надменен

bu6mena
12-27-2006, 11:43
Петте златни правила на един сваляч!


1. Няма лошо в това, че съм мъж и съм изпълнен с желание да покорявам и съблазнявам жените. Нямам намерение да се оправдавам или извинявам за това. Правя това, което искам и имам пълно право за това.

2. Никой не е застрахован от 100% неуспех, но всеки неуспех - това не е повод да се разстройвате, а безпрецедентна възможност да се поучиш от грешките си. Това е най-добрата положителна връзка.

3. Когато общуваш с момичета и гисъблазняваш, това ти достава удоволствие. Ако не получаваш удоволствие от самия процес на съблазняване, то ти вършиш нещо погрешно.

4. Повече гъвкавост!!!

5. Целият свят е дружелюбно настроен към теб. Този, който търси, винаги намира. И във всеки един от нас има абсолютно всичко необходимо, за да достигне успех.

Писано от мен и с уважение: Никола Пенев

12-27-2006, 12:05
Абе уш се пиша голема работа... големия гъзар, а още не съм забилвал момиче , а съм на 17 вече :cry:
Знам че е за смях положението ми и за това си позволявам да питам такива тъпи въпроси тука кадето няма да ме познаете :roll: , ама дайте някакъв съвет, как да се науча да се оправям. В смисъл не че не мога да говора с тях, сичко си е ок. обаче нещо ми куца , явно как да подходя...

Ето например имам са една под ръка. Мацката е страшна, колко мене , обаче само съм я виждал 1 път преди 3 месеца и се запознахме (най нормален разговор беше)
Сега.... е моя шанс. Вече ми омръзна да се примирявам и мисля да предприема нещо. Кажете по принцип каква е тактиката и т. н. :)

emi taka e koito se pi6e golqm guzar vsu6tnost e idiot deto nikakuv go nqma

pampers
12-27-2006, 12:06
излизай 4есто с моми4ето и то сърцето ти само 6те покаже какво да прави6 няма делен на4ин за да забие6 моми4е :lol:

anonymous485803
12-27-2006, 12:11
Една от най-добрите тактики е да отидеш при нея, а я хванеш за задника и да попиташ: "Мястото свободно ли е"
При всички положения ще привлечеш внимание!