PDA

View Full Version : Отностно Първия Секс



bratochkata
12-27-2006, 04:23
Значи имам приятелка днес ще бъде първия и полов акт както за мен така и за нея ! Въпросът ми е след като я отпуша нали ще има кръв как да я спра и какво да правя след това !!

Heartbreaker
12-27-2006, 05:17
Тури и тапата!Кръвта е изключително малко две три капки.

12-27-2006, 05:25
Значи имам приятелка днес ще бъде първия и полов акт както за мен така и за нея ! Въпросът ми е след като я отпуша нали ще има кръв как да я спра и какво да правя след това !!

С кофи и парцал само попиваш. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Бунтар
12-27-2006, 05:46
На колко години сте бря дЯца?

И се пише "относно". Като "отнасям се" или "отнесен".

bulgarche
12-27-2006, 05:51
Трябва да намериш тапа 3 мм по-голяма от номиналния размер на пенисът ти. Влед промикването ... трябва да го вкараи и зкараш 4 пъти и по много, изключително много бързо, след което поставяш пак по най-бързия начин тапата и я оставяш да заспи.

yuHku
12-27-2006, 06:08
е вие ставате груби с тея тапи и парцали спрете се малко :)

shizzle
12-27-2006, 07:33
След като останалите яко наебаха bratochkata, време е и за откровения отговор.

Споко, пич, това не е артериално разкъсване, дето го правиш. Ще капе-капе и ще спре само. Няма нужда от специални мерки.

eXtRaoRdinaRy
12-27-2006, 07:57
То да не е чешма.. :-s Кръвта е изключително малко количество.Не се притеснявай. :wink:

Тудор
12-27-2006, 08:42
Ъъъ, а тя ли ти каза, че е девствена, или ти така си мислиш? Може, ако ти е казала, че е девствена, да те е излъгала, и въобще да не се наложи да кърви. Разбирай едно - вече да са я отваряли. Пък ако се окаже девствена, какво толкова - една-две капки. Попиваш и толкоз. Това да отвориш девственица е съдбовно събитие, на малко хора може да им се случи. Ти си голям късметлия, ако това се окаже истина.

Така че се отпусни и помни едно: Жената е като консервата - един я отвори, всеки я ползва.

Успех!

krem4et0
12-27-2006, 09:35
Кръвта не е много,ама да ти кажа-аз прокървях доста след моя първи път и беше мноого кръв. Стичше се по краката ми и изобщо беше лошо. Притесних се да не е кръвоизлив,но гинекологът ми обясни,че е нормално. какво можеш да направиш,ако има повечко кръв-ами кажи на мацето да си сложи 1 дамска превръзка и готово.

JoeBanana
12-27-2006, 10:09
зимай прахосмукачката и смучи на максимална мощност :mrgreen:

deidiy
12-27-2006, 11:29
зимай прахосмукачката и смучи на максимална мощност :mrgreen:
хахаха
абе човек как така си го планирал "днес" :lol: няма значение кръвта е съвсем малко ако я има защото не при всяко момиче има кръв :D

bungle
12-27-2006, 11:30
Поредната тема...
Вземете прочетете ВАЖНИТЕ теми, преди да пускате нова.

По темата: ще шурти все едно колиш Коледно прасе...

gotinam
12-27-2006, 11:33
Бинтовай я :smt005

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 11:47
Abe deca ...predi da ste trygnali da pravite seks..informiraite se malko pone..za nai-osnovnite neshta...egati vyprosa...

alkobalko
12-27-2006, 11:56
](*,) ](*,) А сте тръгнали секс да правите. Не при всички момичета кървят. При някои може да няма кръв.

Тудор
12-27-2006, 11:58
Abe deca ...predi da ste trygnali da pravite seks..informiraite se malko pone..za nai-osnovnite neshta...egati vyprosa...

Кой е дете бе, дете. Човекът, заел се с такова сериозно начинание, е зрял мъж, тръгнал да отваря девственица. Ако ти имаш проблем, си е друг въпрос за друга тема.

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 12:40
Abe deca ...predi da ste trygnali da pravite seks..informiraite se malko pone..za nai-osnovnite neshta...egati vyprosa...

Кой е дете бе, дете. Човекът, заел се с такова сериозно начинание, е зрял мъж, тръгнал да отваря девственица. Ако ти имаш проблем, си е друг въпрос за друга тема.

:lol: :lol: :lol: ste se prysna ot smqh ... tova che e tyrgnal da otvarq devstvenica kakto ti se izrazi ne znachi , che e golemiq myj!A s vyprosa , koito zadava si lichi che e na ne poveche ot 13-15godishen

Violenza
12-27-2006, 12:54
Преди да тръгнете да правите секс не е зле да се пообразовате малко! ](*,)

"Отпуша" тя да не е предмет бе де*а?! Може ли да говорите така..."разпечатам" "отворя" "отпуша"..?! Аз ако бях на приятелката ти и го чуя т'ва ...щях теб да "отпуша"! :smt013
/колко повторения само.../

Тудор
12-27-2006, 13:46
И все пак - тук всички сме скрити. Не може никой да разбере кой-кого е. :)

И, да, може и да се каже по друг начин. Например, вместо "отварям" - "обладавам", "любя", "правя го".