PDA

View Full Version : Смърт



teenkopele
12-27-2006, 05:08
Наскоро се замислих...ако имах възможност да избирам по какъв начин да умра, какъв би бил той? :-k Така и не мога да реша...

:arrow: По какъв начин бихте искали да умрете, ако имахте право на избор? :wink:

Mo6no4
12-27-2006, 05:48
Като се хвърля от самолет, само че без парашут.

Бунтар
12-27-2006, 05:56
От естествена смърт.

sexy_devil4e
12-27-2006, 05:58
ммм.....от естествена смърт,може би.. :roll:

bulgarche
12-27-2006, 06:10
Аз съм си мислил за циганската махала...влизм...и каквото остане (и от мен и от тях разбира се).
Не искам да ме пречука някоя кола...мнмого е глупаво някка си.
Един познат ми сподели че иска на мотор...казва се на магистралата..газ до гупка..отдошу шашки тротил.."и когато свърши фитила"...и това ми се стпри интересно но няма да го пробвам.

emociika:)
12-27-2006, 06:56
От есетесвена смърт, най-добре на възраст в съня си. Не искам да боли...

FikyScHetOo
12-27-2006, 07:09
Искам д аме бутне дирижабъл (хаха или това казвам, когато ми е кофти ;) )
Сега сериозно - и аз неща д аболи :) ->в съня си :)

scion_of_Storm
12-27-2006, 07:17
Искам да умра в бой с брадва/меч в ръка и да се кача горе при Один :twisted: :twisted: Хахахах :mrgreen:

bulgarche
12-27-2006, 07:59
идеята на българчето, ама с мутренско заведение...
Влизаш и даваш всичко от себе си...дрехи, крака, ръце, живот... :-D


Искам да умра в бой с брадва/меч в ръка и да се кача горе при Один :twisted: :twisted: Хахахах :mrgreen:
Хахаха..мисля че има хора които ще се съгласят. Ако искат група ще се спретне, само не знам оборудване дали имаш :)
Ако имаш желание мога да ти разкажа една случка :)

12-27-2006, 08:06
az p1k ne mislq da mra ako iskate moi da vi pomogna oba4e :-D :lol:

koalka
12-27-2006, 08:27
Еми честно казано не съм мислила как точно искам да умра, не искам да се сещам, когато ще дойде и моят край.Но сигурно от естествена смърт, въпреки че от друга страна не е много добре, защото всички болести и проблеми на старите хора...

priti_kiti
12-27-2006, 08:29
Като се хвърля от самолет, само че без парашут. ..и ще е ебаси бруталното размазване :mrgreen:

fake
12-27-2006, 08:32
и аз искам да се хвърля някъде МНОГО отвисоко...да видя кфо е да летиш:)

scion_of_Storm
12-27-2006, 09:05
Аз съм българче, метай случката че ми стана интересно, пък следобеда като се прибера ще я прочета :mrgreen:

Jamalska
12-27-2006, 09:12
Мда и на мен тфа с летенето ми се струва яко..и най-смислено...ама шанса сърцето ми да се пръсне още при скока е огромен...Не искам да живея твърде много...ама сега точно адски ми се живее.

niGGa
12-27-2006, 09:14
Аз искам некоя нощ да седна със яко алкохол :lol:
Почвам да пия.. и това е последното което правя :lol:

brain_stew
12-27-2006, 09:20
Искам да умра като ми забият грифа на "Showmaster" в главата.... :lol:

Иначе не бих отказала и един куршум...сигурно ще се самоубия! :-s

bulgarche
12-27-2006, 09:36
Аз съм българче, метай случката че ми стана интересно, пък следобеда като се прибера ще я прочета :mrgreen:
Абе всъщност тя случката не може да се пресъздаде, друго си е да си го видял с очите си.
Представи си...млад мъж...на 26-7 години...обувки не помна, ама няма да се учудя ако са джапанки за 2,50лв. Къси гащи, анцинг, шушляков, на адидас...пак за около 2,50лв, тениска с някъф урунгел (може и на Мейдън да беше) и елек отгоре. На кръста (понеже анцунга няма халки) сложен мощен як колат. От десната страна газов пистолет и меч до под коляното, а от лявата викингска брадва с два полукчига, с шип отгоре и долу на дръжката. И тоз уруждегел влиза и почва да реве, да се дере и т.н. в високо вдигнато оръжие. Пък ние...витре от всякъде. Имаше една финладка с 2 финладци, няколко англичанина, ние малките (17-19 годишни) и някои от емблематичните личности с нашите среди :)
И една такава личност се задава и как се посреща..с един газов от 2-рия етаж...ама се измъкна :)
След напиването...единия защитава бога, другия сатаната..и оръжията влизат е употреба... :)

DetE-Idi0t
12-27-2006, 10:02
Искате вие от летене (падане) ама едвали някой е изпитвал нещо подобно. Така като всеки си седи пред компютъра е лесно да се говори. Спичането е много ужасно. Като бях долу вече бях като лист хартия, бял и треперещ. За щастие още съм си цял...
Идеята ми е същата като на българчето...

psycho_girl
12-27-2006, 10:59
v sunq si iskam da umra :smt015

bulgarche
12-27-2006, 11:05
Искате вие от летене (падане) ама едвали някой е изпитвал нещо подобно. Така като всеки си седи пред компютъра е лесно да се говори. Спичането е много ужасно. Като бях долу вече бях като лист хартия, бял и треперещ. За щастие още съм си цял...
Идеята ми е същата като на българчето...
Има някои неща които са ми любими, но от които имам страх. Обичам пещерите! Един път се уплаших много, защото отвеса беше 45 метра и аз изобщи не знаех къде отивам, пък и то тъмница и ме е страх. Обичам и змии! Ако видя змия и не успея да я хвана или ме страшне после съм настръхна целия поне поне поливин час. Обичам да гледам от високо, но като погледна на долу и ми се изпотяват ръцете :) Точно както сега като си спомня. Обичам да плувам! Мечтата ми е да преполувам Бургаския залив, но ме е страх от дълбоко. По-скоро ме е страх когто не виждам дъното. Бъл съм на дълбочина (на повърхността де) и под мен 12-15 метра вода, но виждам дъното и не ми е гадно.
Най-високото място от което съм скачал е 12 метра във вода и е бая страшничко.
Умирал съм два пъти на сън, но май по-скоро се събъждам последната секунда. Пак беше падане от високо. От един влек беше. Може би защото имаш екстремни изживявания точно на това място.
Мен мяй ме естрах точно от нещата които ме влекат :)

sherry
12-27-2006, 11:57
В съня си...Не искам да страдам.

Dr. Kazimbutt
12-27-2006, 12:51
Аз бих се прострелял в главата с пистолет, но преди това бих изпострелял моя "прекрасен" клас - така ще съм сторил едно добро на света...
Друг вариант за самоубийство е да се нагълтам с присипивателни - лесно, безболезнено и ефикасно.

Swinkenhoffer
12-27-2006, 12:56
не знам как искам да умра, но знам едно - искам да бъда красив труп! това означава никакви размазвания от 4784987 метра, куршуми, побоища и подобни... все пак е желателно да съм цяла в ковчега :lol:
и, да, искам да ме погребат в ковчег/гроб с прозорци. като Славейков (??). влече ме идеята с прерязаните вени във ваната, но първо нямам намерение да си режа вените и второ, ако не ме намерят скоро, в тая вода ще заприличам на г*ъ*з (кви задни части, бе??!). другото, за което си мисля, е да се хвърля от някоя скала право в морето и после да ме заровят в някоя древна гора или на някое зелено хълмче в Ирландия, но да е в Ирландия.

най-много ме е страх да не ме блъсне трамвай.. всичко ще приема, но не и това.

идеята на един приятел също е доста интересна - чисто бяла стена, той застава до нея и си пръсва черепа.
винаги съм му се възхищавала.

Briseis
12-27-2006, 13:03
Искам да се натъпча с лекарства, да имам време да кажа чао на всички и да умирам.Хем няма и да ме боли :)

Th3WildAng3l
12-27-2006, 13:07
Знам само, че не искам да умра от нещо, от което се страхувам - прекалено брутално ще да е. Не искам да умра от удавяне. Някак си не мога да си представя момента, в който ще се опитам да вдишам въздух, а около мен ще има само вода. Не искам да умра и в пожар. Аеее .. не искам да умирам изобщо.
А ако трябва да си избирам от какво искам да умра - може би някакво натравяне - ама да става бързо.

BornFromPain
12-27-2006, 13:14
Еебаси тука се хвърлих в размисъл.. Първото нещо което ми идва на ум е да умра от тичане О.о (хаха сега съм повлиян от шината.. за тва ми идват такива идеи :>)..
Абе ебал съм го.. Как щe да умра само да нямам шина, да мога да си се вътря у леглото колкото си искам докат умирам :>

the_o.c_girl
12-27-2006, 13:45
ммм.....от естествена смърт,може би.. :roll:да искам да съм столетница 8)

LunaTriCk
12-27-2006, 14:21
и аз искам да умра от алкохол :-D с моя приятел Джак :smt030

cute_but_psycho
12-27-2006, 14:25
безболезнено 8-[

Violenza
12-27-2006, 15:34
Мм..може би от естествена смърт, но не в някоя болница и то от 1000 болести...а просто от старост. :-)

In4iTu_
12-27-2006, 17:00
От естествена смърт...бързо и безболезнено :roll:

black_boy
12-27-2006, 18:05
Ot estestvena smyrt.Vypreki,4e starite hora gi hvane nqkakva bolest i umirat
taka 4e estestvena smyrt ne e mn to4no kazano.V synq si da umre6 zvu4i malko gadno, no po-dobre ot nqkoi drugi :lol: :lol:

BraInLesS_f
12-27-2006, 18:11
Ми зависи според настроението ми във въпросния ден...Ако съм весела,искам да умра,като ме стъпче слон в зоопарка.Тъжна ли съм обаче,искам да умра насред полето от мълния.Но истинската ми мечта е да ме бутне линейка пред болницата!Разбира се,говорим за тези неща примерно след 60-ина годинки,понеже не съм правила планове скоро за смъртта си!Графика ми е мн натоварен! :mrgreen:

mila_pila
12-27-2006, 19:26
много интересен и същевременно сложен въпрос, по който съм мислила доста и все пак не знам как точно бих искала да умра. Обаче един струва ми се приемлив начин е от измръзване( някъде си в планината, около мен само сняг, всичко е бяло, тихо, спокойно... аве идилия :mrgreen: тва с хвърлянето от високо също е доста приемливо, щото и аз искам да видя какво е да летиш... жалко, че можем да умрем само веднъж :lol:

bulgarche
12-27-2006, 19:44
Аз не искам от старост...баси..аз до вчера не съм си сядал на задника, обикалял съм постоянно, правил съм такива щуротии, а и поне още толкова мечакат..и после да не мърдам от леглото.
Измръзването също е интересно, но е и много...депресиращо. Сам насред нищото измръзващ е гадно (повярвайте ми).

peps_from_mars
12-27-2006, 19:52
и аз искам да се хвърля някъде МНОГО отвисоко...да видя кфо е да летиш:)


или може би от естествена смърт

sledko_f>93
12-27-2006, 20:09
mene puk mn me e strah da ymra! NekfO poe4e nema da te ima, nz ko 6e e posle. KAt se zamislq po4va da mi se reve!
A po temata - n iskam da ymiram ;(

skate-more
12-27-2006, 20:59
първо няма да умра никак скоро! ако стане
искам да умра на гроба на боб марли! \\// и ще се кача при джа и след време когат ми е отредено ше се преродя и пак ше живея без спомен за предишният си живот \\//

12-27-2006, 21:30
Наскоро се замислих...ако имах възможност да избирам по какъв начин да умра, какъв би бил той? :-k Така и не мога да реша...

:arrow: По какъв начин бихте искали да умрете, ако имахте право на избор? :wink:

Абе, папур, не знаеш ли колко адски тъпа е темата ти ?
Хубавото на живота е точно в това, че никога незнаеш как и къде ще свърши.

niGGa
12-27-2006, 21:53
Всичките с алкохола - да очредиме неква петиция :lol: След години ше се намериме да се довършиме :lol:

n0 CoNnEc7i0n =)
12-27-2006, 21:56
aaa az nqa umiram ot alkohol...az 6te umra kato sum na 70 godini dokato me 4uka nqkoi mlad stegnat pi4...da umra s kef naistina...ne da se napiq na kopele, da se nadraifam i v kraina smetka da zema da ne umra

niGGa
12-27-2006, 22:00
aaa az nqa umiram ot alkohol...az 6te umra kato sum na 70 godini dokato me 4uka nqkoi mlad stegnat pi4...da umra s kef naistina...ne da se napiq na kopele, da se nadraifam i v kraina smetka da zema da ne umra
Аз мисля първо да падна в яка кома :lol:
След тва да се събудя след около 4-5 години :lol:
И да продължа да живея хубавия си живот :lol:
Пхах.. и аз съм един лемур..

n0 CoNnEc7i0n =)
12-27-2006, 22:03
xaxax plana ti e dobur posle ako vse o6te ne sum se ebala s toq deto 6te me dovur6i kogato ti se subudi6 6te mi razpravq6 kfo e da si v koma

antichalga
12-27-2006, 22:18
наскоро правих един такъв тест...И ето го резултата (който ми харесва)

You scored as Disappear. Your death will be by disappearing, probably a camping trip gone wrong or an evening hike you never returned from. Always remeber that one guy who was hiking alone and got in a rock slide. He could have died, but he cut his own hand off to save himself. Don't end up like him (or worse, dead).

Иначе или да се взривя с бомба,след което да съм разпръсната на хиляди малки парченца,лежаща в собствената си кръв ; да изпия някаква отрова или да се задуша от нещо ....

n0 CoNnEc7i0n =)
12-27-2006, 22:27
наскоро правих един такъв тест...И ето го резултата (който ми харесва)

You scored as Disappear. Your death will be by disappearing, probably a camping trip gone wrong or an evening hike you never returned from. Always remeber that one guy who was hiking alone and got in a rock slide. He could have died, but he cut his own hand off to save himself. Don't end up like him (or worse, dead).

Иначе или да се взривя с бомба,след което да съм разпръсната на хиляди малки парченца,лежаща в собствената си кръв ; да изпия някаква отрова или да се задуша от нещо ....

tiiiii...kak da se izrazq...Vqrva6 li si?! 394532897% davam 4e te e strah ot bolkata a si4ko tfa e hiper bolezneno...

Scarabey
12-27-2006, 22:35
От естествена смърт

Iowa
12-28-2006, 05:15
Любимата ми тема..Смъртта..
Да съм,честна не ми пука какво точно ще е,но само да е по-скоро..
Не държа да е особено безболезнено.. Каквото такова..
Пък дали ше е касиво после за околните,също не ме интересува-нали няма да го видя.. :mrgreen:

Та както и да е..
Има много варианти за бъдещата ми смърт и се надявам поне един от тях да се сбъдне..
мм.. Сега от къде да започна..

Първо ако е самоубийство съм се спряла на отравяне..
Успокоителни смесени с "малко" алкохол,подходяща музика(може би Mechanical Animals на риплей).. Няколко от моите рисунки и писмо с последни думи..

Вторият ми начин е скачане с парашут,ама "случайно" ще забравя да си отворя парашута..
Тамън после може и да има обещатение за нашите.. lol..
Няма да коментирам..Най-верноятно от вълнение ще ми се пръсне сърцето(на което и се надявам)..
^^тва е почти невъзможно де..

Трето.. Да се удавя..
Толкова красиво..
Мога да си го представя.. Нощ е..вали дъжд.. дълбоките, черни води ме дърпат надолу.. лека по лека започвам да се задушавам,губя и последната надежда..
Бавно потъвам..

Четвърто..То е доста мечтателско..
Да отида на някое много студено място..
Да се разхождам из гора.. После да легна на земята и да гледам небето,а снега да ме вали леко и нежно..
След време кожата и устните ми ще започнат да стават бледи.. кръвта ми ще се "вледени"..

Пето.. /офф,зе да ми омръзва/..
Да плувам в океан и от някъде да се появи акула и да ме разкъса.. huh..
Доста странно..

Шесто..(то е повлиано от скорошен нещастен случай,в който убиха няколко човека в един колеж тук)..
Та.. Искам ми се да съм в училище..
Да имам някой заспиващ час (био например) и както смотаната учителка разказва урока, да нахлуе некъф негър психопат с пистолет в ръката.. Да почне да крещи нещо(на английски за предпоитане-не се кефя на френския)..да е толкова ядосан,че да почне да стреля на посоки и да ме уцели(не знам с О или У се пише) в корема..
Тази смърт ми допада страшно много..
На всякъде те изкарват едва ли не най-милото ангелче в света убито от некфа шибана чернилка..
Но не това ме влече.. Обичам кръв..
Искам да видя собствената си кръв.. да тече.. много силно,но не сама да съм си го причинила.. да съм неспособна да я спра..

Седмо..Да се отровя от гъби.. =))

Осмо..Подобно на шесто,но да ме прострелят в гърба..

Девето..
Една вечер,както имам навик,да се разхождам навън по празните улици..
Да ходя по средата,сякаш съм единствена в целия свят..
И изведнъж.. От някъде с оромна скорост да се появи кола със запалени фарове.. Искам да виждам само светлината..

Десето..
Да съм на някакво парти..
Да се напия здравата и да се отровя..
Много простичко,но както повечето преди мен казаха,да сме заедно с алкохола..

Такам..
Мисля до тук да спра,че достатъчно си показах депресията..
Имам още много идеи,но едва ли някой го вълнуват особено..

P.S.: Някой преди мен си беше правил тест как ще умре..
Същия и аз съм си го правила преди време(е,тогава полужението беше значително по-зле)..
Излезе ми,че най-вероятно ще се самоубия и няма да доживея 20..
Нещо подобно..

А относно годините..
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ИСКАМ ДА УМРА ОТ СТАРОСТ..
(няма сега да изреждам причините,и без тва стана безкрайно дълго и пълно с глупости това мнение..)

antichalga
12-28-2006, 11:34
наскоро правих един такъв тест...И ето го резултата (който ми харесва)

You scored as Disappear. Your death will be by disappearing, probably a camping trip gone wrong or an evening hike you never returned from. Always remeber that one guy who was hiking alone and got in a rock slide. He could have died, but he cut his own hand off to save himself. Don't end up like him (or worse, dead).

Иначе или да се взривя с бомба,след което да съм разпръсната на хиляди малки парченца,лежаща в собствената си кръв ; да изпия някаква отрова или да се задуша от нещо ....

tiiiii...kak da se izrazq...Vqrva6 li si?! 394532897% davam 4e te e strah ot bolkata a si4ko tfa e hiper bolezneno...

Всъщност,ако ще умирам насила,ще е някой от тези варианти .. Стига да имам наблизо и необходимите предмети :lol: И не,не ме е страх..Може да си помилиш,че се правя,но просто не ми пука за болката....както казах,не ме е страх :-s

antichalga
12-28-2006, 11:39
Любимата ми тема..Смъртта..
Да съм,честна не ми пука какво точно ще е,но само да е по-скоро..
Пък дали ше е касиво после за околните,също не ме интересува-нали няма да го видя.. :mrgreen:

и на мен ми е една от любимите теми :-$ :smt077

Juicy_Lucy
12-28-2006, 12:05
хмм ше се нагълтам с хапчета или ...
абе не знам точно,ама искам да усетя агонията.. ииии за нищо на света не искам да умра от естествена смърт иии да стана няква сбръчканаа ии едва крачеща ,мизерстваща бабка..

YouR_PoisoN
12-28-2006, 12:10
Като се хвърля от самолет, само че без парашут.
и аз така, защото има неща които можеш да направиш, но без да можеш да отцелееш след това. Искам да видя какво е да "летиш" макар и като ютия. Когато умра искам да направя нещо ново, за което да си заслужава...
Сякаш си промених мнението.. :smt017 я да си умирам от естествена смърт, не мисля че има нещо, за което да си заслужава смъртта ми :-D

kobrichka
12-28-2006, 13:15
честно казано нз,никога не съм се замисляла,може би от естествена смърт,но тогава пък ще ще има мн болка ще съм стара,ще ме боли всичко,ще се оплаквам постоянно,а това определено не е живот.Не искам и да е от някакво смъртоносна болест,която да е пълна само с мъки и супер мн да ме боли.Нз може би наистина както каза Мo6no да скочиш от самолет само че без парашут,или може би от някои висок мост да почустваш как летиш,да почустваш в последните си секунди че си напълно свободен.Абе нз като му даиде времето ще се види

Mimka_sweet
12-28-2006, 18:56
ми да съм стара и да запъ и тей .......

Ziezi
12-28-2006, 19:04
Оф тва ми е любимата тема :mrgreen:
На мен змиите винаги са ми били страстта на живота(надявам се това и да ми е работата след време)!Може би бих бил щастлив,ако умра от ухапване на змия,само,че да не е някоя отровница,щото мнооого боли.Бил съм хапан от пепелянка и определено не е приятно!Бих предпочел примерно някоя аспида(кобра,крайт,мамба,та йпан),преди няколко седмици ме ухапа черна вдовица(да,знам че това е паяк),която е горе-долу със същата отрова и общо взето имам някаква представа.
Също хубава смърт е и бялата смърт :twisted: Винаги съм мразил студа,но пък зимата винаги ме е привличала по някакъв начин.
Напълно ще ми подхожда една бавна смърт от студ,забит на майка си у задника(условно казано) някъде високо в някоя планина,покрита със сняг...
ПП:В момента уча биология,но за естесвена смърт не съм чувал...

midnight...
12-28-2006, 19:47
ако трябва да си развинтя фантазията: като по филмите: да се хвърля от някоя ужасно видока скала, или когато карам кола като във "фатално привличане" втора част -зверскооооооооо :mrgreen:

niGGa
12-28-2006, 19:49
xaxax plana ti e dobur posle ako vse o6te ne sum se ebala s toq deto 6te me dovur6i kogato ti se subudi6 6te mi razpravq6 kfo e da si v koma
като прочетох до половината изречение се надявах на щастлив край за мен..жалко обаче, ти обърна темата в съвсем друга насока :lol:

Virt-Tuning
12-28-2006, 20:38
Колата и газ насекъде изпреварвам ако не умра браво ако умра ще съм щастлив от постигнатото :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 20:41
xaxax plana ti e dobur posle ako vse o6te ne sum se ebala s toq deto 6te me dovur6i kogato ti se subudi6 6te mi razpravq6 kfo e da si v koma
като прочетох до половината изречение се надявах на щастлив край за мен..жалко обаче, ти обърна темата в съвсем друга насока :lol:
eeeh ni6to ako smqta6 sled 50 godini da si na 20 max 25 ii ima6 afinitet kum babi4ki moje i da ti pozvolq da me ubie6 ti :P

ЛуДо_вЛюБеН
12-28-2006, 20:46
Не горя от желание да гушкам китките, ама ако опре ножа до гърлото бих избрал да е колкото се може по-безболезнено и кратко...

Например куршум в главата, ама точно в десетката... Бързо, ефикасно и безболезнено...

Само миг и толкова ;)

:smt073

RudeBunny
12-28-2006, 21:14
az iskam da se hvurlq ot nqkoq sgrada... s glavata na dolu che da e po-sigurno.. inache nqma smisul samo da se izpotrosha :-D

ycMuBkaTa
12-28-2006, 21:28
Бих искала в съня си или без да изпитвам болка...но най-важното - искам да е преди тези, които обичам. А на надгробната ми плоча искам да пише :


Плакала е горчиво нощта,
плакала е мълком сирота,
че за нея белий ден нехае,
че не иска той дори да знае
туй що мъчи нейното сърце
и каква й скръб тъми лице!...

И когато сипна пак зората -
от сълзите на нощта земята
бе покрита с бисерна роса;
и во всяка капчица-сълза
се огледва белий ден сияен -
и усмихнат мина пак нехаен.

BrokenInnocence
12-29-2006, 05:05
Искам да е нещо безболезнено. Това, което наистина не искам е да съм на 9769097945 години и да не мога да мръдна от леглото, предпочитам да съм що- годе добре изглеждащ труп. Другото, което изобщо не искам е да се давя, това е най- големия ми страх и мисля че ако попадна в такава ситуация ще ми се пръсне сърцето преди да ми е спрял въздуха. Иначе бялата смърт наистина е много привлекателен вариант.

bulgarche
12-29-2006, 12:05
Оф тва ми е любимата тема :mrgreen:
На мен змиите винаги са ми били страстта на живота(надявам се това и да ми е работата след време)!Може би бих бил щастлив,ако умра от ухапване на змия,само,че да не е някоя отровница,щото мнооого боли.Бил съм хапан от пепелянка и определено не е приятно!Бих предпочел примерно някоя аспида(кобра,крайт,мамба,та йпан),преди няколко седмици ме ухапа черна вдовица(да,знам че това е паяк),която е горе-долу със същата отрова и общо взето имам някаква представа.
Също хубава смърт е и бялата смърт :twisted: Винаги съм мразил студа,но пък зимата винаги ме е привличала по някакъв начин.
Напълно ще ми подхожда една бавна смърт от студ,забит на майка си у задника(условно казано) някъде високо в някоя планина,покрита със сняг...
ПП:В момента уча биология,но за естесвена смърт не съм чувал...
Ако ще е някоя от рода Aspis, моля те да е Vipera aspis, не че нещо, ама и ако може да е в България...все пак ще знаем че не е изчезнала напълно ;)

Li77Le^aN{G}eL
12-29-2006, 12:10
Бялата смърт ми звучи най-добре :-D

scion_of_Storm
12-29-2006, 13:08
ОДИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИИИИИИИН!!! Кой иска да създадем коалиция синовете на Один :smt005

bulgarche
12-29-2006, 13:15
ОДИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИИИИИИИН!!! Кой иска да създадем коалиция синовете на Один :smt005
Аахахах...бая желаещи ще има ;)

passion_kisssss
12-29-2006, 13:50
BrokenInnocence съглсна съм с тебе моме!!!!!много си права =D> :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

reason
12-29-2006, 20:27
В съня си...безболезнено,неочакван о :-D

Dissenter
03-02-2007, 08:34
Заспивам и не се събуждам.По-добре отколкото да те шибне влак...Или да се разболееш от няква болест,дето никой не я е чувал :-D

Muse_of_Madness
03-02-2007, 09:45
Фантазиите ми за готина смърт... ммммммм
Топ три
1Като Феанорчо...

2Като Бог- от състрадание :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (Ебавка с Ницше)...

3Да бъда садистично, бавно и с въображение убита от някой с визията на хубав млад вампир... :lol:

Но шегата настрана, не бих искала да умра, преди да постигна целите си. Тоест преди да оставя на този свят следа от съществуването си, която да е известна не само на роднините и познатите ми. Колкото и безболезнена да е смъртта, за мен тя ще бъде агонизираща, поради мисълта, че съм живяла напразно...

Fucking_Bitch
03-02-2007, 10:16
Бяла смърт,не знам защо...но не пречи и от естествена,абе каквато дойде. :lol: :lol: :lol:

positive
03-02-2007, 10:39
kato se metna sus sk8-ta ili kolelceto ot nqkoi pokriv(mn puti s1m si go mislila), pone trupkata 6te e jestokaaa

malkoto^f
03-02-2007, 18:23
ami kakto si sedq i izvednaj da padna .. bez bolki,bez maki :roll:

radito
03-03-2007, 17:40
От есетесвена смърт, най-добре на възраст в съня си. Не искам да боли...
да! :-s

malko inat4e
03-03-2007, 17:44
az iskam da sko4a ot 14 etaj na moq blok ili nai-dobrata mi fr da me ubie :-D nz 6to ama imam mnoo golqmo jelanie da umra :smt010

sherry
03-03-2007, 18:13
az iskam da sko4a ot 14 etaj na moq blok ili nai-dobrata mi fr da me ubie :-D nz 6to ama imam mnoo golqmo jelanie da umra :smt010Не говори така...Грозно е просто...Толкова хора по света са голи, боли, болни, а ти живееш сравнително добре(имайки предвид,че даже и компютър имаш) и говориш за смърт...Оценявай живота, не е лесен, но има и хубави мигове.

IlLuSi0nS`
03-03-2007, 18:18
да се удавя.. чувала съм, че това е най-болезнената смърт.. дробовете ти се пълнят с вода и експлодират от налягането.. искам да боли, когато умирам.. защото, когато нещо толкова прекрасно като живота, свършва - боли..

I'm crazy
03-04-2007, 09:50
Желанието ми е да умра в съня си...с усмифка на лицето 8-[

AnIcHkAtA
03-04-2007, 10:00
Re6ila sum 4e kato mi doide vremeto 6e otida na Asenovata krepost i tam ima edno mqsto ot koeto ima mn gotin izgleda.Ot vurha nadolo e 100 metra gore-dolo.E ot tam 6e se metna.

W3aKn3ss
03-04-2007, 10:17
Искам да умра от старост...
Ако не от старост.. да се пробвам като супермен да спра някой влак :-D

03-05-2007, 08:02
НЕ искам от старост и така наречената "естествена смърт"... Може би от "Бялата смърт" /един път в едни снегове до кръста ходихме по горите, беше страшен студ, свечеряване, вече нямах сили и легнах на снега, ако нямаше никой с мен, щех да остана да спя там и едва ли щях да оцелея през нощта с тоя кекав и кльощав организъм...ама ме носиха едни приятели до хижата/ Също така може и от някакви хапчета- бързо и безболезнено. Или от инфаркт, боли, но е доста бързо. /ама съм с ниско кръвно, така че едва ли/ Или от кръвозагуба- като си ранен си в шок и не чувстваш болката, а като ти изтича кръвта припадаш и умираш :twisted: Малко зловещо, но чувството как всичко ти се размазва пред очите, виждаш образи, но не чуваш звуци, изтръпваш отвътре-навън, вътрешностите ти се свиват, завива ти се свят, причернява ти, пропадаш... Усещането че си отиваш би трябвало да е такова. /току що ви описах най-обикновен припадък от ниско кръвно, но е подходящ за край струва ми се/

Muse_of_Madness
03-05-2007, 10:28
НЕ искам от старост и така наречената "естествена смърт"... Може би от "Бялата смърт" /един път в едни снегове до кръста ходихме по горите, беше страшен студ, свечеряване, вече нямах сили и легнах на снега, ако нямаше никой с мен, щех да остана да спя там и едва ли щях да оцелея през нощта с тоя кекав и кльощав организъм...ама ме носиха едни приятели до хижата/ Също така може и от някакви хапчета- бързо и безболезнено. Или от инфаркт, боли, но е доста бързо. /ама съм с ниско кръвно, така че едва ли/ Или от кръвозагуба- като си ранен си в шок и не чувстваш болката, а като ти изтича кръвта припадаш и умираш :twisted: Малко зловещо, но чувството как всичко ти се размазва пред очите, виждаш образи, но не чуваш звуци, изтръпваш отвътре-навън, вътрешностите ти се свиват, завива ти се свят, причернява ти, пропадаш... Усещането че си отиваш би трябвало да е такова. /току що ви описах най-обикновен припадък от ниско кръвно, но е подходящ за край струва ми се/
А не... припадала съм от ниско кръвно, не е баш така при мен... Последният път беше в банята, усещах някакво задушаване и преди да се усетя бях в безсъзнание...

hforce
03-05-2007, 12:34
imam 2 idei ednata e ot okolo godina nqkade, subral sum edna grupi4ka ot hora i kato ostareeme malko 6te se metneme ot nekoi blok ot zona B5 i koito stigne posleden do zemqta 4erpi po bira (v ada ili v raq zavisi kade 6te se sabereme, po skoro 6te e v ada)

vtorata ideq ni doide na skoro s moito da si rejeme venite 2mata, nqkade v nqkva tiha i mra4na staq, da svetat samo sve6ti, na fona na Join Me, no tova nqma da stane skoro (blizkite 10tina godini nqma da stane)

Jessika_MG
03-05-2007, 19:43
искам само да не боли :wink: иии може би после да ме кримират но още не съм намерила човека, на когото да разчитам за това :-k

feshankaa
03-05-2007, 20:02
Ммм не се бях замисляла...но искам да умра безболезнено,без някво безумно слачаме от самолет без пара6ут..... Или с хапчета или като спя...

FeelTheBeat
03-05-2007, 20:21
Както казаха другите, искам да умра в съня си... Но сега нещо не ми се мре, за това... нещо ме плаши мисълта да заспя и да не се събудя повече ! :shock:

ExChange
03-05-2007, 21:38
идеята на приятеля на АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ е много оригинална :) тя ми хареса най-много :-k

sexy_anji_
03-07-2007, 15:36
искам да умра в прегръдките на някой на когото държа :smt012

krem4et0
03-07-2007, 19:44
В съня си не искам-страх ме е и без това да заспя. Искам да умра, но да не съм сама, а край мен да са близките и да имб кажа колко ги обичам!

SoulCrewHools
03-07-2007, 20:20
от удавяне :twisted:

:BonBoni:
08-31-2012, 08:47
Nz no az iskam da umra ot bqla smurt dokato drugite me tursat az shte si umiram i shte si slusham muzika :D ili da skocha ot 13 etaj keff !!! i ideqta da umresh v sunq si e qka chuvala sum che ako zaspish s otvoreni ochi za poveche ot 15 min duhat ti izliza ot tqloto ti i hodish kadeto si iskash :D noo nqkakuv dr se preselval v tqloto ti WOW :D
I da skochish ot samolet bez parashut e qko sig :D stiga da ne e ot estestvena smurt stava obache az iskam da sum s lubimiq mi da si go pregurna i celuna za posleden put :( i da se svurshi stradanieto

foreveryoung.
08-31-2012, 09:32
естествена смърт; без болка ;D

perfect_stranger
09-03-2012, 07:47
Да се взривя с 1000 тона тротил - ще наоправя хубава дупка пък и ще се разлетя на милиарди прашинки от взривната вълна и температурата.Или пък да се залея с бензин и да си драсна клечката .А бе нещо с пиро ефекти.

DennisCobain
09-03-2012, 08:02
Свръхдоза. :smt101

KcNadi
09-03-2012, 11:43
Искам да умра брутално.Не искам да умра скучно както всички други.Пистолети,мутри,кръв. ...нещо за което си заслужава да умреш

OutlawGirl
09-04-2012, 22:46
В съня си.

MasterOfPumpkins
09-05-2012, 13:44
аз не бих избирал нищо. и слава богу, че не знам кога и как умираме.каквото, такова. продавам си избора и дарявам парите на някое горско стопанство да съди борчета ;D ако има смисъл в тоя живот, то знанието за края му ще убие въпросния смисъл

draid
09-05-2012, 16:30
А който не може да умре ?

JuStElly
09-07-2012, 02:07
Бързо и безболезнено.

~The Smile~
09-13-2012, 16:59
А аз в съня си... :smt015

magneticfields
09-13-2012, 18:23
да ме убият в престрелка

debina
09-17-2012, 16:51
az p1k ne mislq da mra ako iskate moi da vi pomogna oba4e :-D :lol:

това ме разби ..
амии нзн аз искам да ме блъсне кола .. :D

~The Smile~
09-18-2012, 18:33
или 6те се хвърля от балкона или 6те се наблъскам с хапове

cherinka
09-18-2012, 21:52
И как решихте от естествена смърт в съня си, за да не ви боли?
Дори и да боли, после на кого ще му пука за болката ви.
Разсмяхте ме!

Amore-Mio*
09-23-2012, 20:03
Естествена смърт, разбира се.

Звезда
09-24-2012, 09:35
От естествена смърт. Иначе ако може да избирам с хапчета - гълтам 10, заспивам и край.

HopeDiesLast
09-28-2012, 09:38
ами бих се хвърлила от някой висок мост