PDA

View Full Version : Moderated: От както ми свърши имам болки при уриниране...



12-27-2006, 10:28
Hora molya vi help.Az sym edno momiche na 15 godini i v posledno vreme imam golyam problem.Znachi posledno mi doide na 06.12 i otkakto mi svyrshi imam bolki pri urinirane.Pyrvo ne im obryshtah vnimanie no sega stanaha po silni.Hodi mi se do toaletna po malka nujda po chesto ot obiknoveno.Imam bolki v klitora i vlagalishteto i naposledyk mi se poyavi nyakakvo stranno techenie.Molya vi pomognete mi po nyakakyv nachin.Ne moga da otida pri genekolog poradi lichni priichini.(Ne spomenah che ot okolo godina imam byalo techenie)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

12-27-2006, 10:32
i ne sym imala polovi snosheniya

DrSmurph
12-27-2006, 10:54
Veroiatno se kasae za vazpalitelen proces, koito iziskva proslediavane ot LEKAR. Idi pri GP ili pri ginekolojkata si za da ti se napraviat neobhodimite izsledvania!

naia
12-27-2006, 13:48
без лекар няма да ти мине ще стане по зле повявай ми срам не срам или каквото и да е отиди на време

12-27-2006, 16:26
Trqbva da otide6 na lekar, ni6to 4e i te ne znaqt kvo stava... Az si mislq 4e vuzpalenieto ti e ot Candida albicans (gubi4ki),6tom ne si imala polovi snu6eniq!!! Te sa normalni za genitalnata flora, no napr. pri dulgo le4enie s kakuvto i da bilo antibiotik, pri stegnato belio, pri "razru6avaneto" na pH-to na vlagali6teto (s kofti sapun); aromatizirana toal. hartiq, te se razvivat i pri4inqvat bqloto te4enie(vuzpalenie)! Vse pak otidi na lekar za to4nata diagnoza!!!

12-27-2006, 18:28
a ako e ot gybichki........mojete li da mi kajete gore dolu kakyv antibiotik da izpolzvam.Symnyava me da ne e i cifit .Dnes chetoh che kogato imash bolki pri urinirane i urinirash chesto moje da e cifit.Pls kajete nyakakyv antibiotik ili neshto takova :(