PDA

View Full Version : LUBOVTA LI E NAI-VAJNA V JIVOTA NA EDIN 4OVEK?!?



_^DEATH^GIRL^-_
12-27-2006, 10:44
ABE HORA LUBOVTA LI E NAI-VAJNOTO NE6TO V JIVOTA NA 4OVEKA ? NQMA LI DRUGI NE6TA OT KOITO 4OVEK DA E ZAVISIM I DA SE 4UVSTVA DOBRE? ZA6TO VINAGI TRQBVA DA SE VLUBVA EDIN 4OVEK I POSLE DA B1DE NARANEN?ZA6TO NQMA SVESTNI HORA KOITO DA ME RAZBERAT ? ZA6TO VSI4KI PREDAVAT PRIQTELITE SI ? MOITA ISTORIQ E TAKAVA AZ S1M PREKALENO VLUB4IVA I VINAGI S1M BILA NARANENA OT TOVA NIKOI NE ME RAZBIRA I NIKOI NE ME IZSLU6VA NIMA NQMA HORA KOITO PONE ZA MALKO DA SE POSTAVQT NA MOE MQSTO !?! IMA LI TAKIVA? AKO IMA K1DE SA TE MAAAMU K1DE SA PISNA MI VE4E OT LICEMERI I DVULI4NICI KOITO ME KARAT DA POLUDQVAM ? JIVOTA ME POGUBVA MALKO PO MALKO 4UVSTVAM 4E UMIRAM S VS1KA IZMINALA MINUTA!!! ](*,) :cry: :( :cry: ](*,) :cry:

bu6mena
12-27-2006, 11:07
Аз не мога да си представя любовта да е най-важното нещо. То е ЕДНО от най-важните неща. Напр си представете влюбение сте, ама нямате пари да изведете приятелката си на ресторант или дискотека. Няма ли да ви е срам и тогава ще ви питам дали любовта е най-важна.

He3HauKa
12-27-2006, 11:11
Когато се влюбим,любовта се превръща в най-важното нещо.А не трябва да е така ! Често горчиво съжаляваме,че сме обърнали гръб на всички останали,заради един човек,който ни наранява и ни боли.Когато човек обича той е заслепен ...... Но любовта ,още повече на нашите години едва ли е най-важното нещо

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 11:19
Lubovta e edno ot vajnite i stoinostnite neshta v jivota na choveka :)

vladi_addict
12-27-2006, 11:27
Не.

kobrichka
12-27-2006, 11:51
определено любовта не е най-важното,НО е едно от най-важните неща в живота.bu6mena даде хубав пример,но да погледнем и по друг гъл имаш мн пари,задоволен си,но не си усещал любовта всяко момиче/момче е с теб само заради парите.Има много важни неща в живота,няма нещо което да е по важно.Всичко върви ръка за ръка

12-27-2006, 11:53
Emi shtom oshte sym jiv i sym dobre, znachi opredeleno ne e naj-vajnoto!

decu4ka
12-27-2006, 13:01
Ако не е най-важното ЗаЩо Всеки търси любовта , обича и иска да бъде обичан..:) Било то семейната любов , или любовта на приятелите.. Защотоние сме зависими от тази магия наречена любов . Ние страдаме , обичаме именно за ра ди силата любов..Естествено има и др важни неща в този живот..

JoeBanana
12-27-2006, 13:02
Ако не е най-важното ЗаЩо Всеки търси любовта , обича и иска да бъде обичан..:)
хайде да не генерализираме :mrgreen: не търся любовта и не държа да съм обичан

12-27-2006, 13:19
Да бе, любовта била най-важна?!?! Предпочитам приятелите ми, от колкото някаква "велика" и "важна" любов.

Amayo
12-27-2006, 17:28
Има и по важни неща - като пари коли жени :mrgreen: .

koalka
12-27-2006, 17:42
Можеш да съчетаваш и любовта, и приятелството.Така сме устрони, приеми го-влюбваме се и биваме нарянавани.Така се случва.А относно приятелите-продължавай да търсиш такива, защото явно не си попаднала на точните хора...

_^DEATH^GIRL^-_
12-28-2006, 11:59
qvno naistina ne s1m popadnala na to4nite hora mersi mn za s1vetite vi hora

sunny_girl16
12-28-2006, 21:36
Наистина любовта е важна , но не е единственото важно нещо в живота. Има и приятели , и успехи, и мн други неща. Просто любовта е едно от нещата, които ни каратда се чувстваме добре и да гледаме на света по друг начин 8)

ton1
12-28-2006, 21:59
Lubovta e nai vajnoto i shti kaja zashto ...
Pokrai lubovta jivota ti e hubav,imash ambiciq za vsi4ko,i za u4ene i za rabota i za kuponi i za priqteli ... Dori si po-dobur s roditelite si ... a kogato si razo4arovan ot edna lubov vsi4ki sa ti krivi,kogato ne si q sreshtnal se 4uvstvash potisnat i vsi4ko drugo okolo teb ti e bezrazli4no ... Lubovta ti dava ambiciq v vsi4ko v jivota.Lubovta te u4i i ti pravi haraktera zrql.S lubovta idvat i vsi4ki drugi hubavi neshta v jivota.

12-28-2006, 22:00
qvno naistina ne s1m popadnala na to4nite hora mersi mn za s1vetite vi hora

wanna play the game whit me? :smt006

BrokenInnocence
12-28-2006, 22:19
Никога не съм поставяла любвта сред важните неща в живота си...

Nadelina
12-29-2006, 07:03
Ne mi se chetqha prednite postove.. priznavam si.. za tova se izvinqvam ako napisha povtorenia..
V dneshno vreme jivota taka kylca horata che pochti vsichki stavat licemeri i dvulichnici.. Da nqmash vqra na nikoi.. Da imash nqkoi za priatel i kato se obyrnesh - da ti zabie noj v gyrba.. Gadnu.. no e fakt! Prosto nedei da se pritesnqvash za tova.. Jivei si jivota.. Zashtoto v edin moment naistina shte se poqvi nqkoi koito shte te razbira .. ama naistina shte te razbira a ne samo shte se pravi na dyrven filosof i shte kima s glava v znak na syglasie.. Prosto bydi silna! :)

iiirish
12-29-2006, 08:01
не мога да си представя любовта като най-важното нещо, но определено е едно от най-важните неща наред със приятелите, семейството, както и професията, образованието... в живота на човек има толкова важни неща, че надали някой ще успее да ги класифицира обективно. за всеки те имат различна степен на важност и различно място в живота

ATAKABG
12-29-2006, 08:28
Не. Важна е,но чак пък най-важна...

CVETELLINA
12-29-2006, 09:18
Lubovta e nai vajnoto i shti kaja zashto ...
Pokrai lubovta jivota ti e hubav,imash ambiciq za vsi4ko,i za u4ene i za rabota i za kuponi i za priqteli ... Dori si po-dobur s roditelite si ... a kogato si razo4arovan ot edna lubov vsi4ki sa ti krivi,kogato ne si q sreshtnal se 4uvstvash potisnat i vsi4ko drugo okolo teb ti e bezrazli4no ... Lubovta ti dava ambiciq v vsi4ko v jivota.Lubovta te u4i i ti pravi haraktera zrql.S lubovta idvat i vsi4ki drugi hubavi neshta v jivota.Няма какво друго да добавя!:}

Disorder
12-29-2006, 09:18
Важна е от гледна точка на стремежът да бъдем щастливи. Има ли споделена любов - има щастие. Ако я нямаш, може всичко друго да ти е на ред, но усещаш, че все пак нещо ти липсва. Той Маслоу добре ги е обяснил нещата :) Погледнете му пирамидата и ще разберете къде се намира мястото на любовта в живота на хората.

F4ence
12-29-2006, 12:10
Az 6te otgovorq na vyprosa ti v zaglavieto. Horata se vlubvat... s nadejdata i me4tite 4e sa popadnali na to4niq 4ovek za kotoi da se ojenqt/omyjat... tova e celta na lubovta... da sre6ne6 podhodq6tiq 4ovek koito da obi4a6 i toi da obi4a i ta... A kogato se rodi deteto ti... togava tova stava nai vajnoto ne6to v jivota ti. Spored men Ne lubovta e na 1-vo mqsto v jivota na 1 4ovek, a karierata... No ako ima6 dete... ili si osinovi6... ta taka de.. to stava nai vajnoto ne6to i lubovta kum drugiq pol otslabva po zna4enie. Off govorq malko mnogo oburkano. Izvinqvai ;))) Apak vsi4ki sme bili naranqvani... tova e prosto normalno dokato nai nakraq ne namerim podhodq6tiq 4ovek. Prosto nie si go pri4inqvame.V tozi svqt nikoi ne se ose6ta kogato naranqva drugiq do sebe si, ne misli 4e i ti si bezgre6na i samo teb sa naranqvali.100% i ti si naranila pone 1 :) . Byez. [Izvinqvai ni6to li4no, ne sam kazala tova za da te obidq s ne6to]

F4ence
12-29-2006, 12:12
Lubovta e nai vajnoto i shti kaja zashto ...
Pokrai lubovta jivota ti e hubav,imash ambiciq za vsi4ko,i za u4ene i za rabota i za kuponi i za priqteli ... Dori si po-dobur s roditelite si ... a kogato si razo4arovan ot edna lubov vsi4ki sa ti krivi,kogato ne si q sreshtnal se 4uvstvash potisnat i vsi4ko drugo okolo teb ti e bezrazli4no ... Lubovta ti dava ambiciq v vsi4ko v jivota.Lubovta te u4i i ti pravi haraktera zrql.S lubovta idvat i vsi4ki drugi hubavi neshta v jivota.Няма какво друго да добавя!:}


Ouu i az sam saglasna s tova, prosto ne bqh pro4ela otgovorite ;))) Mnogo to4no kazano. Prosto lubovta e kakto ne6to mnogo cenno taka moje i da bude naso4ena po drug na4in ;)

Talisman
12-29-2006, 12:15
_^DEATH^GIRL^-_ samo shte ti kaja , 4e te razbiram... Zashtoto az s16to s1m mn vliub4iva i barzo se privarzvam kam nqkoi... I za tova i mn pati sa me naranqvali :cry:

12-29-2006, 12:25
_^DEATH^GIRL^-_ samo shte ti kaja , 4e te razbiram... Zashtoto az s16to s1m mn vliub4iva i barzo se privarzvam kam nqkoi... I za tova i mn pati sa me naranqvali :cry:

suck it

sexY_mackA90
12-29-2006, 18:09
Когато се влюбим,любовта се превръща в най-важното нещо.А не трябва да е така ! Често горчиво съжаляваме,че сме обърнали гръб на всички останали,заради един човек,който ни наранява и ни боли.Когато човек обича той е заслепен ...... Но любовта ,още повече на нашите години едва ли е най-важното нещо

Съглсна съм...Когато човек се влюбва обруща груб на всичко останало...Е не при всички е така...Ама при повечето...