PDA

View Full Version : Lord of the rings



12-27-2006, 11:23
iskamdavi pitam Kak se kazva artista koito igrae Aragorn?

rusalkata_
12-27-2006, 11:35
Viggo Mortensen :-D

12-27-2006, 11:56
mersi mnogo ;)

credit card poor credit
01-03-2007, 01:38
French physicist Ampere (1775-1836) had two cats, one big and a one small, and he loved them very much. But when the door was closed cats couldn't enter or exit the room. So Ampere ordered two holes to be made in his door: one big for the big cat, and one small for the small cat. credit card poor credit (http://interactive.cens.ucla.edu/nims/docs/SC-Morgage-Rates.html)

01-03-2007, 15:29
:mrgreen: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

JanInka
01-03-2007, 15:44
ooo lele aznaposledak se pobarkah po toq film. (nqkoi da znae podobni???)
A toq Viggo Mortensen e golqm sladur :smt007

rusalkata_
01-03-2007, 19:06
ами в момента се сещам само за "Пръстена на Нибелунгите"(The ring of the Nibelungs).филма лично мен ме изкефи!историята е супер и не е крадена от "Властелина". :-)

S_T_E_V_E
01-04-2007, 21:23
А да знаете каде мога да намеря саундтраци към филма :)

quench
01-05-2007, 06:14
Убий елфите!!!!!!!!
:evil:

RedChil
01-05-2007, 07:07
LONG LIVE THE ORCS ! URUK-HAI !!!

http://www.powerhousemuseum.com/previous/lotr/images/Uruk-hai.jpg
8)

Veshtarka
01-05-2007, 07:39
"Властелинът на пръстените" е супер, историята е хубава, филмът също е много добре направен! Актьорският състав е супер, най-вече Виго Мортенсен :smt007


ами в момента се сещам само за "Пръстена на Нибелунгите"(The ring of the Nibelungs).филма лично мен ме изкефи!историята е супер и не е крадена от "Властелина". :-)
Ами няма начин да е крадено от Толкин, тъй като "Пръстенът на Нибелунгите" е направен по средновековния немски епос "Песен за Нибелунгите". ;)

quench
01-05-2007, 08:20
Не,мен най-много като герой и актьорска игра ме изкефи Халдир - спомнете си - колко красиво се пъчи преди боя (oh,we are elves,we are the best,ye know!),после как демонстрира типичното елфско-гейско поведение с фешън-бронята си и накрая как умира! :twisted: Винаги съм си представял как Азис умира пред мен с такъв поглед в очите - ама си приличат - пълнички,русички,с големи,завити изкувстени мигли....
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

brain_stew
01-05-2007, 08:25
Не,мен най-много като герой и актьорска игра ме изкефи Халдир - спомнете си - колко красиво се пъчи преди боя (oh,we are elves,we are the best,ye know!),после как демонстрира типичното елфско-гейско поведение с фешън-бронята си и накрая как умира! :twisted: Винаги съм си представял как Азис умира пред мен с такъв поглед в очите - ама си приличат - пълнички,русички,с големи,завити изкувстени мигли....
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Аре стига беее!Халдир е мнол готин!Много ме израдва в "Задругата на пръстена" как щеше да цъфне Гимли със стрелите!Иначе от всички елфи в тоя филм, Халдир най-ме радва!Другите са ми некви перфектни, пък той поне е дебеличък!

Иначе РедЧил има разлика между орк и урук-хай!И все пак и двете рулират!

Elektra_x
01-05-2007, 08:38
Не,мен най-много като герой и актьорска игра ме изкефи Халдир - спомнете си - колко красиво се пъчи преди боя (oh,we are elves,we are the best,ye know!),после как демонстрира типичното елфско-гейско поведение с фешън-бронята си и накрая как умира! :twisted: Винаги съм си представял как Азис умира пред мен с такъв поглед в очите - ама си приличат - пълнички,русички,с големи,завити изкувстени мигли....
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Аре стига беее!Халдир е мнол готин!Много ме израдва в "Задругата на пръстена" как щеше да цъфне Гимли със стрелите!Иначе от всички елфи в тоя филм, Халдир най-ме радва!Другите са ми некви перфектни, пък той поне е дебеличък!

Иначе РедЧил има разлика между орк и урук-хай!И все пак и двете рулират!
тоз нещо съм го пропуснала... :roll: а гледах толкова "задълбочено"...

brain_stew
01-05-2007, 08:38
Еми то ако знаеш къде да гледаш няма как да го пропуснеш!Кое точно си изпуснала?

Elektra_x
01-05-2007, 08:50
Еми то ако знаеш къде да гледаш няма как да го пропуснеш!Кое точно си изпуснала?
:arrow: Халдир

quench
01-05-2007, 08:57
Убий го бре,убий го!!! Кво го гледате? Най-големите герои в Лорда са Готмог и the Witch King!
:twisted:
иивъл рулз!

RedChil
01-05-2007, 08:59
Не,мен най-много като герой и актьорска игра ме изкефи Халдир - спомнете си - колко красиво се пъчи преди боя (oh,we are elves,we are the best,ye know!),после как демонстрира типичното елфско-гейско поведение с фешън-бронята си и накрая как умира! :twisted: Винаги съм си представял как Азис умира пред мен с такъв поглед в очите - ама си приличат - пълнички,русички,с големи,завити изкувстени мигли....
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Мдаа,аз първо се кефех на Халдир,ама после разбрах,че е путка.Оня орк как му сцепи русата глава,мухахах :twisted:

Аве Змийския Език и той е образ...Жалко,че накрая хобитите му ебават майката.

Краля на Насгулите също е печен.

brain_stew
01-05-2007, 08:59
Еми то ако знаеш къде да гледаш няма как да го пропуснеш!Кое точно си изпуснала?
:arrow: Халдир

Мив първата част Халдир се появява в Лориен, точно преди и останалото от Задругата да влезне там!След като Гандалф пада в Казад-Дум с балрога, Фродо и компания тръгват към Лотлориен при Галадриел и там вгората се появява Халдир с банда елфи!

А иначе смъртта му е в "Двете кули" и там се бият на крепостта в Шлемово усое и забиват брадва в главата на Халдир!Той води и армия от елфи, поръчани от Елронд, защото ставало дума за някъф съюз между елфите и хората...отвлякох се!Та просто трябва да знаеш кой е Халдир, няма как да си го изпуснала!

OtherDimension
01-05-2007, 09:00
bahti izrudite deto ste
veche i vuv filmi za elfi namirate FASHION broni
vie si jiveete v nekuv izmislen svqt , deto samo chernite strashni vampirski nametala za true ... tztz
Haldir rox
be kude videhte che e pulnichuk ? :shock:

quench
01-05-2007, 09:17
Виж,разбирам,пич,че си в цикъла,но не е нужно да си толкова брутален - плашиш ме! И с тоя аватар! Брррр....

Но! Днес съм в добро настроение и съм решил да те просветля!

Магията в Средната земя не е толкова директна като ефект,колкото в други фентъзи-вселени - тя е като поточе,което става на река,а после се излива като отприщен бент. Разбираш ме - не можеш да идеш и да мяткаш еквивалента на атомни бомби,освен ако не си някой баят силен - а сред елфите не са останали такива индивиди. Затова,фешън бронята на Халдир и на Пеещите оръжия няма да могат,с колкото и магическо умение да са изковани,да издържат в боя на атаки с тежко оръжие като секира или урукски ятаган. Те са създадени,за да могат гей-елфите да си въртят задниците по-лесно из горичките и прочее.
Това,че за ролята на Халдир е избран актьор с по-така (да не обидим някого) пълно телосложение е фкат. Само че Толкиновите елфи са слабовати,защото тяхната сила е насочена към гъвкавост на мускулното влакно (ако ще трябва да обясняваме с анатомия фентъзи сюжет),а не към маса. Затова Халдир е дебел елф с изсвелено-руса коса и изкуствени мигли.

:smt004

Elektra_x
01-05-2007, 09:27
Еми то ако знаеш къде да гледаш няма как да го пропуснеш!Кое точно си изпуснала?
:arrow: Халдир

Мив първата част Халдир се появява в Лориен, точно преди и останалото от Задругата да влезне там!След като Гандалф пада в Казад-Дум с балрога, Фродо и компания тръгват към Лотлориен при Галадриел и там вгората се появява Халдир с банда елфи!

А иначе смъртта му е в "Двете кули" и там се бият на крепостта в Шлемово усое и забиват брадва в главата на Халдир!Той води и армия от елфи, поръчани от Елронд, защото ставало дума за някъф съюз между елфите и хората...отвлякох се!Та просто трябва да знаеш кой е Халдир, няма как да си го изпуснала!
мерси много за разяснението...сетих се кой е даже и преди малко си мислех занего,но незнаех че се казва така... :smt008

XePouH
01-05-2007, 09:49
елфите са хубоу нещо,особено женските ех ся да имаше една до мен щяхме да разиграйм битката в Шлемово усие или там както се казваше под чаршафите :twisted:

Elektra_x
01-05-2007, 10:28
:smt037

RedChil
01-05-2007, 11:51
Виж,разбирам,пич,че си в цикъла,но не е нужно да си толкова брутален - плашиш ме! И с тоя аватар! Брррр....

Но! Днес съм в добро настроение и съм решил да те просветля!

Магията в Средната земя не е толкова директна като ефект,колкото в други фентъзи-вселени - тя е като поточе,което става на река,а после се излива като отприщен бент. Разбираш ме - не можеш да идеш и да мяткаш еквивалента на атомни бомби,освен ако не си някой баят силен - а сред елфите не са останали такива индивиди. Затова,фешън бронята на Халдир и на Пеещите оръжия няма да могат,с колкото и магическо умение да са изковани,да издържат в боя на атаки с тежко оръжие като секира или урукски ятаган. Те са създадени,за да могат гей-елфите да си въртят задниците по-лесно из горичките и прочее.
Това,че за ролята на Халдир е избран актьор с по-така (да не обидим някого) пълно телосложение е фкат. Само че Толкиновите елфи са слабовати,защото тяхната сила е насочена към гъвкавост на мускулното влакно (ако ще трябва да обясняваме с анатомия фентъзи сюжет),а не към маса. Затова Халдир е дебел елф с изсвелено-руса коса и изкуствени мигли.

:smt004
По принцип си прав,ама сред елфските оръжия има някои изключения.Ако си чел "Хобит:Билбо Бегинс или до там и обратно" ще знаеш за Гоблиносекача.Този меч е съдирал гъзовете на доста гоблини,а е направен от елфи.

Лъковете на елфите от Мраколес също не са за подценяване.По принцип елфите от Мраколес са пичове.Лориенските са педали,това не го оспорвам... :-D

OtherDimension
01-05-2007, 12:08
Виж,разбирам,пич,че си в цикъла,но не е нужно да си толкова брутален - плашиш ме! И с тоя аватар! Брррр....

Но! Днес съм в добро настроение и съм решил да те просветля!

Магията в Средната земя не е толкова директна като ефект,колкото в други фентъзи-вселени - тя е като поточе,което става на река,а после се излива като отприщен бент. Разбираш ме - не можеш да идеш и да мяткаш еквивалента на атомни бомби,освен ако не си някой баят силен - а сред елфите не са останали такива индивиди. Затова,фешън бронята на Халдир и на Пеещите оръжия няма да могат,с колкото и магическо умение да са изковани,да издържат в боя на атаки с тежко оръжие като секира или урукски ятаган. Те са създадени,за да могат гей-елфите да си въртят задниците по-лесно из горичките и прочее.
Това,че за ролята на Халдир е избран актьор с по-така (да не обидим някого) пълно телосложение е фкат. Само че Толкиновите елфи са слабовати,защото тяхната сила е насочена към гъвкавост на мускулното влакно (ако ще трябва да обясняваме с анатомия фентъзи сюжет),а не към маса. Затова Халдир е дебел елф с изсвелено-руса коса и изкуствени мигли.

:smt004


ne smqtash li che tva za cikula e veche mega izturkano
dai neshto novo ?
kolkoto do teoriqta ti - ti si psihichno bolen:)
ako vsichki se mlateha sus sekiri sheshe da e super ednoobrazni
elfite navsqkude se opisvat kato slabi , visoki , elegantni
no razbira se da se dvijish plavno i elegantno si chalgar ili fashion :mrgreen:
ti si bolen mozuk :)

quench
01-05-2007, 12:17
Мерси!!!! А колко време отне на лекарите да ми сложат диагнозата!

ПП: Почети малко военна история,не всичко е държало меч в ръка,батенце - през средновековието един меч е струвал 7-8 крави,което е било доста много [-(

OtherDimension
01-05-2007, 17:01
da e verno .. az puk si misleh che sveta na Tolkin e izcqlo izmislen i vuobrajaem
blagodarenie na teb shte procheta romana otnovo , poglejdaiki ot ikonomicheska tochka , ili zashto adjeba Aragorn ima tolko mnogo mechove i kami , sled kato e Skitalec :mrgreen:

RedChil
01-05-2007, 17:21
Че те повечето мечове не са на Арагорн.В една от частите се биеше с меча на Исилдур.("...на две строшен.")

А между другото ако се сещате:Гимли от рода на Торин Дъбощит ли беше?Забравих...

lo6a_karma
01-05-2007, 18:57
Viggo Mortensen :-D
pove4e ma kefi ne aragon a legoas(lubemeca mi)

sledko_f>93
01-06-2007, 16:50
da e verno .. az puk si misleh che sveta na Tolkin e izcqlo izmislen i vuobrajaem
blagodarenie na teb shte procheta romana otnovo , poglejdaiki ot ikonomicheska tochka , ili zashto adjeba Aragorn ima tolko mnogo mechove i kami , sled kato e Skitalec :mrgreen:
Я кажете какъв роман.Аз филмите самги гледала ама има6е ли нещоосвен трите 4асти от романа?

Red.Chil
01-08-2007, 22:23
Който не е прочел "Властелина" поне 50 пъти не е тру-фен на Бурзум! :-D

magesniko
01-08-2007, 22:44
Граф Гришнах,муахаххааххааа.!!!!