PDA

View Full Version : На това кръстопътче тъпча и незная на къде да хвана... :(



smile_f
12-27-2006, 11:56
Реших и аз да си излея мъката,за да може поне малко да ми олекна,а който може и съвет да ми даде ще му бъда благодарна.

Всичко започна преди няколко години.Беше есента на 2004.Току що бях наранена за пореден път.Бях намразила момчетата и вече бях решила,че сега вече е мой ред да ги накарам да страдат.Но тогава го срещнах.Моят принц.Той просто ме заслепи с космическата си нежност.Милите му топли очи ме целуваха.Усмивката му ме влудяваше.Той ми предложи всичко.Аз не отказах.Бяхме наистина щастливи.Бяхме влюбени!Той просто беше моят живот,аз бях неговият!Това щастие продължи близо две години и половина.Само,че по едно време живота ми се промени много.Родителите ми се развеждаха.Най-добрата ми приятелка,беше в болница в тежко състояние.А и с моето момче,имахме много проблеми.Бях изпаднала в нервна криза.Избухвах за най-малкото.Крещях.После плачех.И накрая продължавах да крещя.Така наранявах всички близки,но най-вече НЕГО.Един ден просто,след поредния скандал,аз реших,че е крайно време да прекюча с това.Казах,му че искам да се разделим.Това е най-големият ми грях.Напусках момчето,с което се обичахме безкрайно много.Изпаднах в тежка депресия,която с времето премина,но няма да ви описвам колко много съм наранила хората,които ме обичат,с това мое състояние.От както се разделих с моят принц,минаха шест месеца.През които аз нямах смелостта да го потърся.Но точно преди няколко дни се срещнахме и си оговорихме среща за вечерта.Това беше най-приказната вечер,която бях преживявала наскоро.Мислех си,че вече всичко ще се оправи,но..грешах...Изпрати ме пред нас и ми каза:
'Научил съм много от теб.Знаеш,че те обичах безкрайно много,но повече няма да си го позволя,защото тогава ме нарани много.Аз не съм твоята половинка.Предлагам ти да забравиш тази нощ и когато си мислиш за мен да се сещаш за това как прекарахме днес".
Това ме разби.За втори път почувствах,че губя контрол над себе си.Незнаех какво да кажа,просто си мълчах...нямах думи..и още нямам..
:arrow: От една страна искам да опитам да се боря за него,но незная дали имам поне минимален шанс с него.
:arrow: От друга страна зная,че ако той наистина го мисли това,аз трябва да го оставя да бъде щастлив.


Опитах се да го забравя.Но не става.Той е смисъла на живота ми,той е моят живот..той е моята любов....

vvs_go
12-27-2006, 12:06
spored men prosto e naranen jestoko
smqtam 4e e vypros na vreme tyrpenie i vajna promqna u teb za da se opravqt ne6tata

sherry
12-27-2006, 12:07
Той те обича и ти го обичаш, това стига, за да ти кажа, че ВСИЧКО е възможно. Само това ви е нужно! Била си в труден период, малко хора могат да бъдат силни, когато целия им свят рухва. Момчето е било безкрайно наранено и сега те отблъсква от страх. Страх да не изпита отново същата болка, страх от това, че може пакд а го боли. Малко или много си е изградил защитна стена и сега не те допуска блзио до себе си. Често пъти правим така, когато сме били наранени. Но ти си бъркала, като си се отказала от него. Сега трябва да се бориш. Няма невъзможни неща. Направи всичко, което трябва, за да си го върнеш и повече никога не го губи.

kobrichka
12-27-2006, 12:07
Доста неща са ти се струпали на главата,за доста кратко време.Прочетох това което си написала мн внимателно,не мога да се поставя на твоето място,не мога да кажа че знам какво преживяваш защото не знам,но мисля че трябва да говориш с твоя принц.Казала ли си му че все още го обичаш,каква е причината за раздялата,кажи му всички тези неща които написа тук на нас и ако след това той отново ти каже тези неща,че той не е твоята половинка,мисля че едва тогава може да се отказваш.Много не ти помогнах но надявам се да ти е полезнопоне малко.Успех :) и бори се,защото после може да съжаляваш

12-27-2006, 12:21
Аз смятам,че трябва да се бориш,мила.Много си преживяла и заслужаваш да бъдеш щастлива.Поговорете отново.Ако той те отхвърли пак,опитай се да го забравиш.Знам,че си пробвала през тези шест месеца и не е станало.Но неможеш да забравиш връзка която е била с продължителност две години и 1/2 за няколко месеца.
Желая ти много късмет и вярвай,че на коледа се случват чудеса :wink:

HopeLesss
12-27-2006, 12:36
Той те обича и ти го обичаш, това стига, за да ти кажа, че ВСИЧКО е възможно. Само това ви е нужно! Била си в труден период, малко хора могат да бъдат силни, когато целия им свят рухва. Момчето е било безкрайно наранено и сега те отблъсква от страх. Страх да не изпита отново същата болка, страх от това, че може пакд а го боли. Малко или много си е изградил защитна стена и сега не те допуска блзио до себе си. Често пъти правим така, когато сме били наранени. Но ти си бъркала, като си се отказала от него. Сега трябва да се бориш. Няма невъзможни неща. Направи всичко, което трябва, за да си го върнеш и повече никога не го губи.

=D>

decu4ka
12-27-2006, 12:39
ehaa като в приказка ,но с тъжен край :( може би грешката ти е била там ,че всичката горчилка събрата в теб си я фърляла върху него..;( гадну но факт.. Според мен трябва да се.. бориш :) няма невъзможни неща а..надеждата последна умира :) давай ти си на ход

12-27-2006, 12:59
Абе момиче... Ти нормална ли си? Неможе за едно момче целия свят да ти рухне, и да нараняваш хора за щяло и нещяло. Незабравяй родителите си, те са много по скъпи от едно момче. Добре айде, обичате се, разбирам, но не е хубаво да нараняваш нах близките си хора. Щом се обичате, всичко е възможно. Покани го насреща, седнете някъде поговорете, и му лепни една целувка и му кажи да замълчи :roll: Не ти се карам, не ти държа сметка какво правиш защото не съм ти никой, но просто ти казвам. И го покани на среща! :smt008

perky_girl
12-27-2006, 14:58
Аз смятам,че трябва да се бориш,мила.Много си преживяла и заслужаваш да бъдеш щастлива.Поговорете отново.Ако той те отхвърли пак,опитай се да го забравиш.Знам,че си пробвала през тези шест месеца и не е станало.Но неможеш да забравиш връзка която е била с продължителност две години и 1/2 за няколко месеца.
Желая ти много късмет и вярвай,че на коледа се случват чудеса :wink:

=D> =D> =D>

koalka
12-27-2006, 17:52
Не си струва заради един такъв момент от живота ти, всичко да рухне.Това е доста време, през което сте били заедно, обичаш го и трябва да направиш всичко възможно, за да си го върнеш.Отиди при него, целуни го, кажи му, че искаш да сте заедно и го обичаш.Според мен той още те обича по същия начин.В никакъв случай не го пускай да си тръгне, той е смисълът на живота ти, както каза.Бори се.

EDNo`RaZBiTO`syrCE
12-27-2006, 17:58
Твоята история много ме заитригува...а моя съвет..
Толкова неща си преживяла,време е да погледнеш по друг начин на нещата.То е очевадно,че те обича,но е много наранен и се страхува да не изживее този ад - да те боли и да те наранява човека,когото обичаш.Опитай се да се поставиш на негово място...
1 изход е да се опиташ да се свържеш с него,да се бориш за любовта му,но тук ще бъде трудно,можеш да загубиш много време,което по нататък би могла да осъзнаеш,че е изгубено.....ако го спечелиш не допускай тази грешка...
2- Ако неговото окончателно решение е да не бъде с теб,не го търси,така ще имаш риска да станеш досадна,просто го пусни да бъде щаслив и бъди щаслива,че си усетила какво е да обичаш и да бъдеш обичана...
Надявам се да съм била полезна :smt052 :smt051 :smt111

01-09-2007, 17:04
Отново прочетох историята ти защото една близка приятелка е в подобна ситуация.Като я виждам как от най-лъчезарното и усмихнато момиче се превръща в най-големия 'парцал' който познавам направо ми е тежко. Сигурно и на теб ти е така...
Много съм мислила какъв съвет мога да и дам.Хрумна ми да и предложа следния вариант :arrow: както казват хората 'клин клин избива' т.е. да си хване друг приятел,с когото да го замени.Започнах да я карам да ходим по дискотеки,по купони и я запознавах с много момчета с надеждата поне да срещне някой,който поне малко да я заинтригува.При нея това не стана,защото тя всеки един го сравняваше с нейната любов. Пробвай и ти така-току виж поне при теб се получи [-o<
Засега не се сещам за друго решение,но обещавам,че ако ми хрумне нещо ще пиша.
Дано съм успяла поне малко да ти помогна.
Усмивки :smt006

L31h4z
01-09-2007, 18:09
......
кажи му всички тези неща които написа тук на нас и ако след това той отново ти каже тези неща,че той не е твоята половинка,мисля че едва тогава може да се отказваш.
........

Просто говори с него.Ако му се извиниш, обясниш му какво е станало, защо е станало така, дори да не желае да се съберете, ти самата ще се почувстваш по-добре.Говори с него, моля те, не прекарвай живота си задавайки си въпроса: "Ами какво щеше да стане, ако му бях казала?"...
Моля те...
После ако имаш желание, пиши какво е станало...такива истории ги приемам присърце.Наистина се надявам да се съберете.

smile_f
01-10-2007, 04:24
Благодаря на всички за съветите и коментарите.Послушах ви и вижте какво се случи :arrow:

Около Коледа аз му се обадих и го помолих да се видим.Той се съгласи и се видяхме.Говорихме около 5 часа.И уж всичко оточнихме.Решихме,че ще си дадем шанс.Излизахме още няколко пъти.Прекарах Коледа с него.Беше невероятно.След,което посрещнахме и Нова Година заедно.
Мислех си,че всичко е що-годе наред и бях много щастлива.Но моето щастие не продължи дълго.След като мина Нова Година,аз следващия ден /на 1/ го оставих да поспи и цял ден не му се обадих.На 2ри му звъннах и го попитах дали желае да се видим-той ми отказа като изтъкна,че имал ангажименти.Не го питах какви,понеже му имам пълно доверие и мислех,че всичко е наред.На следващия ден отново му звънях,в началото не ми вдигаше,после ми вдигна и ми се сопна 'какво искаш?!'..след няколко часа пак му се обадих и той пак се ядоса,че го търся..А аз просто исках да се видим?!Или поне да го чуя?!Помислих си че нещо става,но не предприех нищо.Изчах следващия ден /03/ да мине с очакването,че той ще се обади.Но не го направи.Вечерта аз го потърсих и се протече следния разговор:
аз: 'искаш ли да бъдем заедно"
той: 'а ти искаш ли го'
аз: 'знаеш,че аз го искам от цялото си сърце,а ти какво желаеш?"
и той: 'еми..незнам..по-добре повече не ме търси,приятна вечер' и затвори...
:smt010 От тогава не съм го чувала,изключил си е телефона /сигурно е с друга карта/ блокирал ме е в скайп-а си ... направо съм отчаяна..незнам какво да правя...
разбирам,че преди съм го наранила,но той сега осъзнава,че го обичам,защото 1 докато бяхме заедно и аз му казах: 'обичам те безкрайно много' и той 'зная го' и аз 'аз искам да си 100% СИГУРЕН' и той 'аз съм 100% сигурен,не се притеснявай'

:( просто незнам какво да правя :(


Още веднъж благодаря на всички! :smt010

BeBcHeTo
01-10-2007, 06:47
Аз смятам,че трябва да се бориш,мила.Много си преживяла и заслужаваш да бъдеш щастлива.Поговорете отново.Ако той те отхвърли пак,опитай се да го забравиш.Знам,че си пробвала през тези шест месеца и не е станало.Но неможеш да забравиш връзка която е била с продължителност две години и 1/2 за няколко месеца.
Желая ти много късмет и вярвай,че на коледа се случват чудеса :wink:

=D> =D> =D>
:smt023

01-10-2007, 08:36
duai we :---)

Undying
01-10-2007, 09:26
И според мен има смисъл да се бориш,човек се учи от грешките си и най-важното всеки има право на втори шанс.Вие сте били заедно дълго време,така че той трябва да те познава перфектно и да ти позволи да му покажеш колко много си го обичала,колко много го обичаш,и колко много ще го обичаш занапред...Успех и дано се съберете!

01-10-2007, 09:49
Можеш да си го върнеш, но ще трябва сериозно да го компенсираш за глупостите си и вероятно да забравиш за равенство във връзката и да го поставяш на първо място, поне за известно време, което може да не е никак малко.

01-10-2007, 10:40
Благодаря на всички за съветите и коментарите.Послушах ви и вижте какво се случи :arrow:

Около Коледа аз му се обадих и го помолих да се видим.Той се съгласи и се видяхме.Говорихме около 5 часа.И уж всичко оточнихме.Решихме,че ще си дадем шанс.Излизахме още няколко пъти.Прекарах Коледа с него.Беше невероятно.След,което посрещнахме и Нова Година заедно.
Мислех си,че всичко е що-годе наред и бях много щастлива.Но моето щастие не продължи дълго.След като мина Нова Година,аз следващия ден /на 1/ го оставих да поспи и цял ден не му се обадих.На 2ри му звъннах и го попитах дали желае да се видим-той ми отказа като изтъкна,че имал ангажименти.Не го питах какви,понеже му имам пълно доверие и мислех,че всичко е наред.На следващия ден отново му звънях,в началото не ми вдигаше,после ми вдигна и ми се сопна 'какво искаш?!'..след няколко часа пак му се обадих и той пак се ядоса,че го търся..А аз просто исках да се видим?!Или поне да го чуя?!Помислих си че нещо става,но не предприех нищо.Изчах следващия ден /03/ да мине с очакването,че той ще се обади.Но не го направи.Вечерта аз го потърсих и се протече следния разговор:
аз: 'искаш ли да бъдем заедно"
той: 'а ти искаш ли го'
аз: 'знаеш,че аз го искам от цялото си сърце,а ти какво желаеш?"
и той: 'еми..незнам..по-добре повече не ме търси,приятна вечер' и затвори...
:smt010 От тогава не съм го чувала,изключил си е телефона /сигурно е с друга карта/ блокирал ме е в скайп-а си ... направо съм отчаяна..незнам какво да правя...
разбирам,че преди съм го наранила,но той сега осъзнава,че го обичам,защото 1 докато бяхме заедно и аз му казах: 'обичам те безкрайно много' и той 'зная го' и аз 'аз искам да си 100% СИГУРЕН' и той 'аз съм 100% сигурен,не се притеснявай'

:( просто незнам какво да правя :(


Още веднъж благодаря на всички! :smt010


Мисля,че трябва да му дадеш време.Смисъл такъв,след като сте се разделили ти си си хванала друг приятел.Сега ти си свободна.Потърсила си го.Дали сте си шанс.Но според мен много си прибързала.Сега мисля,че е най-добре да му дадеш време да помисли.Ако още те обича ще поиска да сте заедно отново.Изчакай малко и го потърси пак.
Дано в най-близко бъдеще всичко ви се оправи! [-o<