PDA

View Full Version : Mi sama sam



I love Chad
12-27-2006, 12:44
Zna4i az sam ot Sliven i jiveq v Sofiq.Premestihme se predi nqkolko godini,no az nqmam priqteli.Imam,no i takiva kakvito imam v rodniq si grad.V Sliven mi e mnogo dobre imam mnogo priqteli i gi obi4am kakto i te men.Imam edna priqtelka,koqto se kazva Dilqna,no sega e v izpaniq az neq mnogo q obi4am i mnogo mi lipsva.I problema mi e,4e s neq si spodelqm vsi4ko kakto i o6te nqkolko priqtelki ot Sliven.A tuk v Sofiq ne moga da si namerq takiva.Ima edna s koqto uj sme priqtelki i ne znam daali vi se e slu4valo povqrvah i 4e sam i pritelka i v edin moment use6tam,4e ne e iskrenna.I az to4no ne moga go obqsnq prosto se 4uvstvam sama.Ako mojete daite nqkvi saveti kvo da pravq.I ako Marti i Dilqnka pro4etete tva iskam da znaete,4e mnogo si vi obi4am :cry:

mon4eto
12-27-2006, 13:34
Emi...trudno e da si nameri6 novi priqteli v nov grad,ama ne gubi nagejda.6te si nameri6 ne se bezpokoi,a kolkoto do savet-opitai se da ob6tuva6 s xorata okolo teb,pokaji im 4e si pe4ena,badi kato tqx ta daje i po-dobra,za da te xaresat.Ne tarsi priqtelstvoto da doide samo pri teb i ti trqbva da se potrudi6 malko!

12-27-2006, 13:35
Телефони, интернет? Комуникираи си с тях по този начин, а отделно че ти трябват приятели и в София мисля, че няма нужда да ти го казвам и аз...аз съм в нов квартал от доста време и тук не познавам никой пък камо ли не ти като си в нов град мисля, че мога да си представя какво е...

Тудор
12-27-2006, 13:50
Аз за една година се бях преместил в София. Да си призная, за разлика от смръдливият Благоевград, там си намерих много приятели. Извод - никой не е пророк в родното си място. Няма да ти е трудно, само малко усилия положи, и резултатите ще си дойдат.

kati_0513
12-27-2006, 17:40
Приятелите ти са там, където е сърцето ти, а то къде е- в Сливен...
Можеш да комуникираш с приятелите си, независимо колко далече са те и можеш отново да им споделяш всичко... "не езадължително и цял свят да ти е приятел, щом си имаш един"- в случая не е задължително да имаш приятели от София, щом имаш толкова добри от Сливен...