PDA

View Full Version : gadni priqteli



12-27-2006, 12:45
vie imate litakiva? Az poznavam edno momi4e s koeto sme edin klas i bqhme mn dobri fr. Seki den izlizahme , govorehmesi za si4ko,no ot na4aloto na aq godina v daskalo tq se darji mn stranno.
1. Kazva mi 4e nqma da izliza i poslesled 2 min e navun s nqkakva neina fr(tfa se slu4va ujasno 4esto)
neprekusnato me luje, ne mi kazva ni6to!
Vijda me 4e sam qdosana i zapo4va da mi razkazva za roditelite si!
Vijda 4e sme se skarali s edno mom4e oeto haresvam i po4va dami razkazva za neinite gj.
ujasno e! :smt009 ](*,)

HopeLesss
12-27-2006, 12:55
Гаден и приятел нещо не ми се връзват :-k Не, нямам такива "приятели"!

mon4eto
12-27-2006, 13:29
Mi...imala sam takiva "priqteli",no barzo sam gi zarqzvala,za6toto tova ne sa priqteli!taka4e nai dobre i razkarai taq ot patq i gledai napred-sveta e palen s priqteli :-)

cute_but_psycho
12-27-2006, 16:22
"гадни приятели"? то това не са приятели!

neusan88
12-27-2006, 17:06
за да са ти гадни приятелите трябва да са те наранили, да са ти причинили болка и наистина да са се подиграли с теб.да са те използвали и после....КРАЙ!
а това момиче просто маи не иска да е с теб, май те отбягва или поне неиска да се доближаваш до нея.потърси вина и в себе си...може би да си я обидила без да искаш (например). :roll: :wink:

kati_0513
12-27-2006, 17:23
Да свържеш " гаден " с " приятел"... не е възможно, или ще е гаден или ще е приятел, но двете не става... щом се държи така, значи вече не те зачита за нейна приятелкща...

black_boy
12-27-2006, 17:27
Syglasen sym s drugite mneniq 6tom e gadna ne moje da ti e priqtelka.Takiva priqteli nqmam a i da imah ne bih gi nari4al priqteli :wink:

Бунтар
12-27-2006, 19:37
Таква гадинка я трепеш с кубинка!!

Поклон, бате. ;)

Тва му е кирията да си социопат - някои мои познати, които уважавах, може да са станали адските злета, но хич не ми е трудно да ги заеба ;)

Scarabey
12-27-2006, 23:57
Ми да има една с която преди бяхме най-добри приятелки но се държи супер лицемерно и лигаво което не мога да търпя

Boot
12-27-2006, 23:57
Еми теглиш й една майна и се омиташ. Ебати, кфо се пънеш за някфа, на която не й дреме, очевидно.
Има хиляди други хора...

Аз такива приятели нямам...

Lorraine
12-28-2006, 06:12
vie imate litakiva? Az poznavam edno momi4e s koeto sme edin klas i bqhme mn dobri fr. Seki den izlizahme , govorehmesi za si4ko,no ot na4aloto na aq godina v daskalo tq se darji mn stranno.
1. Kazva mi 4e nqma da izliza i poslesled 2 min e navun s nqkakva neina fr(tfa se slu4va ujasno 4esto)
neprekusnato me luje, ne mi kazva ni6to!
Vijda me 4e sam qdosana i zapo4va da mi razkazva za roditelite si!
Vijda 4e sme se skarali s edno mom4e oeto haresvam i po4va dami razkazva za neinite gj.
ujasno e! :smt009 ](*,)имам.. #-o

teenkopele
12-28-2006, 07:09
Теглиш и една майна и това е. Личи си, че ти не си нищо за нея.
Не, нямам такива "приятели". :wink:

ти
12-28-2006, 07:45
мисля, че винаги е добре да се опиташ да си изясниш положението- все пак сте били приятелки,
и ако нещата не се оправят- продължаваш нататък с един приятел по-малко, щото то това не си е вече приател :?

XXX_f
12-28-2006, 13:37
ne se zanimavai s takiva "priqteli"

vivian
12-29-2006, 11:58
mda tq opredeleno ne moej da se nare4e priqtelka!ako be6e takava pone 6et6e da se saobrazqva i da ne te drazni kato govori pred teb za gadjetata si,6tom znae 4e ti se se skarala s mom4e koeto haresva6!moje naistan da si q obidila ne6to ili ne6to da i pre6trakalo i da ste si omraznali ako prekarvate prekaleno mn vreme zaedno,zatova sega da strani ot teb!no ako prodaljava taka izob6to spri da druji6 s neq!tva nadmenno povedenie opredelno ne svidetelstva za priqtelstvo spored men!

12-30-2006, 10:44
ХОРАТА се Променят непрекъснато сменят и приятелите си... може би тя се е променила и просто се отдръпва оттеб. Може и да го иска нарочно. Хората искат да се променят това е нормално, нищо неможеш да направиш , освен ти да се промениш на нейното или просто да я оставиш намира... не и звънни и т.н.

Такъв е животът, някой приятели са за цял живот , други за известно време... (година , две, три ) различно
на мене лично ми се е случвало милиони пъти