PDA

View Full Version : Объркано..



bungle
12-27-2006, 13:30
Откакто тръгнах с него съм ебаси човека. От силната и веселата взех все повече и повече да се превръщам в слаба,хленчеща,плачеща...
Мразя се. Баси, на никого не се раздавам така, на никого не се разкривам така...Никой не ме вижда такава. От мен се очаква много,а аз съм изморена от своите си проблеми, та да мога да поемам и чуждите.Но не-аз съм длъжна. Не мен ми се УГАЖДА..Всеки път щом се скараме ми се казва това-повтаря се,потретва се,става на n-та степен. Аз не мога да плача, не мога да изпадам в депресии, не може понякога просто да не съм на кеф-угажда ми се... Все аз съм кривата, все аз съм виновната. И винаги когато се нуждая от приятелско изслушване става скандал. Ура, аз съм с човек, който не ме уважава като личност. Не разбира от изкуство, не разбира от музика, не разбира от нещата, от които се нуждая. Ние сме двете противоположности. Объркана съм, на ръба на някаква велика истерия съм...Яд ме е на себе си. Яд ме е и на него. Колкото и да се опитвам да си стъпя на скапаните крака, да стана онази, която бях, не мога. Дърпа ме надолу. Правя всичко, за да е щастлив, всичко... и пак не е.Пак ще има за какво да се заяде, да ми напомни колко съм зле и колко много ТОЙ прави за мен. Омръзна ми да му говоря, да го моля..,а той да не чува.Да не вниква в думите ми.Изписала съм стотици мейли,изговорила съм милиони думи,а сълзи безброй съм изплакала...В името на някаква си любов...Аре бе, да ти сера и на любовта.Това ли е онази ВСЕОТДАЙНА любов??Да зарежа дори най-добрия си приятел....да изгубя достойнството си..?Не знам,сега ми се плаче. От много време ми се плаче.И плача,не ми пука. Просто съм тъжна и не знам какво да правя. И като знам, че след малко ще трябва да седна на една маса с него и приятелите му...още повече ми се реве. Да,аз трябва да бъда силна. Очаква се от мен.Изисква се.
Еба ли му майката...
На ви,bungle плаче също.

JoeBanana
12-27-2006, 13:36
хах, ми щом не правиш нищо, нямаш право да се оплакваш
поне това мога кажа, след прочетеното
ако не съм разбрал нещо, извинявам се :mrgreen:

bu6mena
12-27-2006, 13:36
Тази тема според мен не си я пуснала да ти даваме наш'те си мнения. Просо си я пуснала да си излееш душата. Поплачи си. Плачи колкото душа дава. Но бъди силна. Рано или късно на тоя ШИБАН свят всичко се връща. Успех мила. Имаш моята подкрепа.

Nadelina
12-27-2006, 13:37
Gadnu... naistina gadnu... Da obichash nqkoi.. da si s nego.. a neshtata da ne sa takiva kakvito ochakvash.. i kakvito trqbva da sa za da bydesh shtasliva... syjalqvam... naistina.. Vij.. tozi chovek ne zaslujava da e s teb.. toi samo vzima ot teb.. toi ne moje da ti dade.. toi samo te izsmukva otvytre.. vzima syrceto ti.. dushata ti.. i nishto ne vryshta v zamqna.. Toi se nujdae ot teb.. No ti dali se nujdaesh ot nego? Zamisli se...

koalka
12-27-2006, 17:55
Това не е любов според мен от негова страна!Сигурна ли си, че те обича?Не мисля, че въобще има смисъл да си с човек, който те прави нещастна.

bungle
12-27-2006, 18:37
Позволявам на модераторите да заключат темата.
Това е пълен провал.
Благодаря на всички, които са изказали мнението си. Оценявам го.

TraPPed
12-27-2006, 18:48
WAY_razli4iq v harakterite,zakvo togava izob6to se zanima6 s toq 4ovek!

В.
12-27-2006, 20:40
bungle, това е някакво живо мъчение! Любовта трябва да носи щастие, радост, не да се чувства като задължение! Вие какво общо имате при положиен, че той не те разбира, не споделя интересите ти, не се интересува как се чувстваш..?! Помисли дали има смисъл да сте заедно...И защо трбява да сядаш на 1 маса сприятелитему и да симулираш щастие? Може би навикът е прекалено силен, но съм сигурна че можеш да се пребориш! :wink: Откога сте заедно? Винаги има начин да се откъснеш от мъченията, защото любовта е щастие ,взаимонст, уважение...

Успех ти желая и горе главата! :wink:

bungle
12-27-2006, 20:42
11 месеца.

Понякога си се чудя. Ебаси стоика съм.

В.
12-27-2006, 20:44
11 месеца.

Понякога си се чудя. Ебаси стоика съм.

Ами ако не искаш мъчението ти да продължи 111 месеца се вземи в ръце и кажи КРАЙ веднъж за винаги! Но никакво връщане назад независимо какво ти казва!Бъде безкомпромисна в името на твоето щастие и в имато да запазиш себе си! Просто при положение, че хиляди пъти сте говорили на тази неща и не е имало промяна , няма смисъл! Ти виждаш ли още смисъл?

bungle
12-27-2006, 20:55
2 пъти съм късала с него.
И двата пъти се връщах.
Правя чудеса за това момче. Поне разбирам, че когато поискам мога да се жертвам напълно за някого. Знам, че е грешно. Знам, че е мъчение.
Не е като да не ме прави щастлива. Има щастие. Има внимание. Просто...изисква още и още. И напоследък наистина ми идва в повече. Нуждая се от приятел - да ме успокои, а не да ми се кара. Понякога ми е много мъчно.Понякога наистина не виждам смисъл. Но...знам, че го обичам. Знам, че мога още да изтърпя.Много. Нека се жертвам, какво пък...Не знам,объркана съм. И да плача, и да не плача....все тая. Понякога човек трябва да надскочи себе си. Може би сега е моето време.
Благодаря, В.

bibonka
12-27-2006, 20:59
i az sym taka i kfo ??? traq si..znam kak se chyvstvash s malkata razlika,che moq razbira ot myzika,e ot izkystvo ne,no nali az razbiram i za dvamata :P nz...i men me machkat ,i men me typchat i da sama sym go izbrala ,vsichki go vijdat i az go vijdam,che go obicham...da i toi me obicha,no ne po nachina po koito az...ili po tochno neshto prishtraka v nego...plachi si i az si placha..i tyrpq i se molq i proklinam i vsichko..mai zabravih zapetaikite...;] uspokoi se i ako imash nyjda da pogovorish s nqkoi kato tebe mi pishi na lichni...;]

12-27-2006, 21:09
2 пъти съм късала с него.
И двата пъти се връщах.
Правя чудеса за това момче. Поне разбирам, че когато поискам мога да се жертвам напълно за някого. Знам, че е грешно. Знам, че е мъчение.
Не е като да не ме прави щастлива. Има щастие. Има внимание. Просто...изисква още и още. И напоследък наистина ми идва в повече. Нуждая се от приятел - да ме успокои, а не да ми се кара. Понякога ми е много мъчно.Понякога наистина не виждам смисъл. Но...знам, че го обичам. Знам, че мога още да изтърпя.Много. Нека се жертвам, какво пък...Не знам,объркана съм. И да плача, и да не плача....все тая. Понякога човек трябва да надскочи себе си. Може би сега е моето време.
Благодаря, В.

bungle, мила, човек е невероятно мазохистично същество и винаги може да понесе още и още...винаги...Важното е кога човек ще каже край преди да се е изчерпал до крайна степен. Виждам, че го обичаш, но това не значи, че трябва вечно да се жертваш за любовта ви. Говори с него, кажи му всички неща, които си написала тук отново, кажи му, че би било тотален КРАЙ ако продължи по същия начин да те упреква постоянно и да се карате, нека усети, че си категорична и че НЕ винаги ще бъдеш готова на компромиси! Нека те оцени преди да е станало прекалено късно! Нека усети, че не винаги ще си негова! И знай, че никога не е късно да намериш щастието...дори и не с Него! :wink:

shalis
12-27-2006, 21:13
Spored men, dori da go obi4a6 i misli6, 4e moje6 o6te da tyrpi6, pomisli nai-nakraq za sebe si i opitai da se syhrani6, zapazi sebe si!

12-27-2006, 21:16
Откакто тръгнах с него съм ебаси човека. От силната и веселата взех все повече и повече да се превръщам в слаба,хленчеща,плачеща...
Мразя се. Баси, на никого не се раздавам така, на никого не се разкривам така...Никой не ме вижда такава. От мен се очаква много,а аз съм изморена от своите си проблеми, та да мога да поемам и чуждите.Но не-аз съм длъжна. Не мен ми се УГАЖДА..Всеки път щом се скараме ми се казва това-повтаря се,потретва се,става на n-та степен. Аз не мога да плача, не мога да изпадам в депресии, не може понякога просто да не съм на кеф-угажда ми се... Все аз съм кривата, все аз съм виновната. И винаги когато се нуждая от приятелско изслушване става скандал. Ура, аз съм с човек, който не ме уважава като личност. Не разбира от изкуство, не разбира от музика, не разбира от нещата, от които се нуждая. Ние сме двете противоположности. Объркана съм, на ръба на някаква велика истерия съм...Яд ме е на себе си. Яд ме е и на него. Колкото и да се опитвам да си стъпя на скапаните крака, да стана онази, която бях, не мога. Дърпа ме надолу. Правя всичко, за да е щастлив, всичко... и пак не е.Пак ще има за какво да се заяде, да ми напомни колко съм зле и колко много ТОЙ прави за мен. Омръзна ми да му говоря, да го моля..,а той да не чува.Да не вниква в думите ми.Изписала съм стотици мейли,изговорила съм милиони думи,а сълзи безброй съм изплакала...В името на някаква си любов...Аре бе, да ти сера и на любовта.Това ли е онази ВСЕОТДАЙНА любов??Да зарежа дори най-добрия си приятел....да изгубя достойнството си..?Не знам,сега ми се плаче. От много време ми се плаче.И плача,не ми пука. Просто съм тъжна и не знам какво да правя. И като знам, че след малко ще трябва да седна на една маса с него и приятелите му...още повече ми се реве. Да,аз трябва да бъда силна. Очаква се от мен.Изисква се.
е** ли му майката...
На ви,bungle плаче също.

а така... аз кат' говоря, че любов няма - вие ми скачате на пого... да го духате бе... паляци.. :smt006

bungle
12-27-2006, 21:23
Винаги му казвам какво чувствам и мисля. Може би от там идват и скандалите ни. Кой знае. Знам, че няма винаги да съм с него. Но някак си сключих сделка със себе си..Жертвах един много близък човек, за да е доволен той. И точно тогава, си казах, че ще ГО направя толкова щастлив, колкото никоя друга не е могла да го направи и че ще му покажа какво е истинска любов. Загубих сродна душа...Съжалявам за което. За никой друг не бих го направила. И докато мога ще го правя щастлив. Може би заради всички сълзи, които съм изплакала точно заради него.
И просто ме е яд на себе си, че се променям точно заради него. Не трябва да си го позволявам.

@Съжалявам,чувствам се кофти, че говоря такива неща посреднощ във форума.Не е в мой стил.Никак. Но наистина днес беше тежък ден...

vvs_go
12-27-2006, 21:34
tova e ne4estnata igra na edin myj i az sym go pravil prosto te kara da se 4uvstva6 zle da si misli6 4e pravi mnogo za teb da si misli6 4e ako ne e toi 6te si edno ni6to i nqma da moje6 da jivee6 da misli6 4e toi pravi vsi4ko vyv va6ata vryzka a vsy6tno pravi edno ni6to

bungle
12-27-2006, 21:35
Е, каква е тая игра? И от какъв зор? 11 месеца не са малко....

L31h4z
12-27-2006, 21:36
Ей...ей...спокойно, всичко ще се оправи.
Дали ще се разделите или не ще си решиш сама - избора си е твой и никой не може да ти го отнеме (правото на избор) - и не трябва да се вслушваш в ничии думи, но съм сигурен, че каквото и да решиш ще е за добре.
Ти сама си прецени какво ще е по-добро за теб.Но бъди решителна.

Важното е да бъдеш щастлива, нали? :wink:

bungle
12-27-2006, 21:38
Аз съм си го решила- ще съм с него. Не ми пука. Най-много да ми избият чивиите в някой прекрасен ден, да му обърна гръб и повече да не се видим. И няма и да разбере защо съм направила така...
Но решила съм го. Определено.

He3HauKa
12-27-2006, 21:39
Ами просто не се раздавай толкова много,запази нещо за себе си.Щом той не те уважава,уважавай се ти ! Когато ти е тъжно плачи,но не пред него,не го моли ,не проси нищо-на сила хубост не става.Покажи му,че ти не си даденост,ти си човек с нужди и щом той не ти ги задоволява постарай се сама да го направиш.Покажи му,че си силна -това ще го уплаши O:)

Crafter
12-27-2006, 21:41
"Жените се отнасят с пренебрежение към онези, които ги обичат и обичат тези, които ги пренебрегват"

М. Сервантес

Special thanks to: akademika

bungle
12-27-2006, 21:48
"Жените се отнасят с пренебрежение към онези, които ги обичат и обичат тези, които ги пренебрегват"

Хубава мисъл и много вярна.

Crafter
12-27-2006, 21:49
"Жените се отнасят с пренебрежение към онези, които ги обичат и обичат тези, които ги пренебрегват"

Хубава мисъл и много вярна.

За мое огромно съжаление

bungle
12-27-2006, 21:52
Благодаря на всички, които изразиха мнение по малоумната ми тема.

bungle
12-27-2006, 21:57
Ще помоля модераторите да заключат или изтрият темата.Най-добре,ако я изтрият. Не мисля, че нещо повече може да се каже по "проблема" ми.

nasty_f
12-27-2006, 22:02
няма смисъл да си с такъв човек,разбери..Явно той не изпитва достатъчно чувства към теб.Това е много лошо да се хванеш с човек,който е напълно противоположен но теб-от личен опит знам.Колкото и да го обичаш ще ти е по-добре сама,та ти се самоизмъчваш до една степен :| ...не виждам смисъл да ходите и да правиш толкова много лишения,заради някой който не отценява и изисква още и още и още...Така само си проваляш живота,най-хубавите години,в които не би трябвало да страдаш много :wink: .Зарежи това момче,ще е по-добре,но не се връщай при него да 3-ти път,ако го направиш :)

Lorraine
12-28-2006, 05:22
Защо търпиш още? .. ](*,)

iskamTe_vednaga
12-28-2006, 06:11
Откакто тръгнах с него съм ебаси човека. От силната и веселата взех все повече и повече да се превръщам в слаба,хленчеща,плачеща...
Мразя се. Баси, на никого не се раздавам така, на никого не се разкривам така...Никой не ме вижда такава. От мен се очаква много,а аз съм изморена от своите си проблеми, та да мога да поемам и чуждите.Но не-аз съм длъжна. Не мен ми се УГАЖДА..Всеки път щом се скараме ми се казва това-повтаря се,потретва се,става на n-та степен. Аз не мога да плача, не мога да изпадам в депресии, не може понякога просто да не съм на кеф-угажда ми се... Все аз съм кривата, все аз съм виновната. И винаги когато се нуждая от приятелско изслушване става скандал. Ура, аз съм с човек, който не ме уважава като личност. Не разбира от изкуство, не разбира от музика, не разбира от нещата, от които се нуждая. Ние сме двете противоположности. Объркана съм, на ръба на някаква велика истерия съм...Яд ме е на себе си. Яд ме е и на него. Колкото и да се опитвам да си стъпя на скапаните крака, да стана онази, която бях, не мога. Дърпа ме надолу. Правя всичко, за да е щастлив, всичко... и пак не е.Пак ще има за какво да се заяде, да ми напомни колко съм зле и колко много ТОЙ прави за мен. Омръзна ми да му говоря, да го моля..,а той да не чува.Да не вниква в думите ми.Изписала съм стотици мейли,изговорила съм милиони думи,а сълзи безброй съм изплакала...В името на някаква си любов...Аре бе, да ти сера и на любовта.Това ли е онази ВСЕОТДАЙНА любов??Да зарежа дори най-добрия си приятел....да изгубя достойнството си..?Не знам,сега ми се плаче. От много време ми се плаче.И плача,не ми пука. Просто съм тъжна и не знам какво да правя. И като знам, че след малко ще трябва да седна на една маса с него и приятелите му...още повече ми се реве. Да,аз трябва да бъда силна. Очаква се от мен.Изисква се.
е** ли му майката...
На ви,bungle плаче също.
това малко ми напоня на мойто положение самоче мога да добавя една неверояна ревност ! която нз на какво се дължи аз ли съм виновна..друг на поглеждам ама няма кой да ми повярва...даже сега сме скарани за глупост едва ли не.... :smt010 :smt010 :smt010

hydra
12-28-2006, 06:24
"Жените се отнасят с пренебрежение към онези, които ги обичат и обичат тези, които ги пренебрегват"

М. Сервантес

Много вярно..

IKisseDAGirL
12-28-2006, 09:39
оф извинявай ама за мен тва не е никаква любов...
ти самата го каза :arrow: "това ли е тази всеотдайна любов?" #-o еми не, не е.. всичко си има граници, аз лично никога не бих стигнала до тук [-X това е прекалено...
в имeто на някаква си "любов" ти затриваш всичко важно за теб, пренебрегваш и себе си, убиваш собственото си "аз", за да може спасиш тази измама м/у вас :evil:

сорка, ама незнам как по друг начин мога да нарека отношения, които вместо да те извисяват емоционално и да ти дават сила, бавно изсмукват вичко ценно у теб и променят истинската ти същност :?

честно казано моята представа за любов е коренно различна от това и те съжалявам, защото се примиряваш с подобно съществуване... да позволяваш на някакви си преходни чувства, които в никакъв случаи няма да са вечни, да провалят настоящето ти и това, което си :-#

WAKE UP!

12-28-2006, 09:48
:smt066 terminator: the judgment day \:D/ :smt005