PDA

View Full Version : vazbudata



12-27-2006, 16:15
po princip znam 4e ako na jenata zurnata i se ugolemqt i vtvurdqt tova ozna4ava 4e e vazbudena. Mnogo hora sa mi go kazvali i iskah da popitam dali tova e vqrno. I iskah da popitam po kakvo drugo moje da se poznae 4e edna jena se e vazbudila ?

ачката
12-27-2006, 16:18
като почне да ти мърка и да ти дере гърба значи се е превърнала в тигър БЯГАЙ!!!! ще те убие :D :D

ninsy
12-27-2006, 16:26
ох ама има толкова много такива теми..

shalis
12-27-2006, 16:32
Tova za zyrnata e donqkyde vqrno, noi ne syvsem.6te ti kaja, 4e na jenata i nastryhvat zyrnata i katop i e studeno i pri mnogo drugi situacii, taka 4e tova ne e edin siguren faktor...pyk i da ti kaja to si li4i kato se vyzbudi, v smisyl-ne vqrvam da ne useti6.

Kitana
12-27-2006, 17:37
Tova za zyrnata e donqkyde vqrno, noi ne syvsem.6te ti kaja, 4e na jenata i nastryhvat zyrnata i katop i e studeno i pri mnogo drugi situacii, taka 4e tova ne e edin siguren faktor...pyk i da ti kaja to si li4i kato se vyzbudi, v smisyl-ne vqrvam da ne useti6. dam ne si misli 4e ako i nastryhnat zurnata we4e se "podmokrq" ot udovolstwie.. 1-vo moje da e ot stud i 2-ro ot materiqta na bluzkata ako e bez sutien (edin put napravih gre6ka bez sutien v daskalo i bluskata se okaza ot tezi ,.. mnogo drazni6tite - a powqrvai mi hi4 ne mi be6e do seks kogato me izpitvaha na duskata ,a zyrnata taka i taka ne mi spadnaha :( )

shalis
12-27-2006, 19:29
Tova za zyrnata e donqkyde vqrno, noi ne syvsem.6te ti kaja, 4e na jenata i nastryhvat zyrnata i katop i e studeno i pri mnogo drugi situacii, taka 4e tova ne e edin siguren faktor...pyk i da ti kaja to si li4i kato se vyzbudi, v smisyl-ne vqrvam da ne useti6. dam ne si misli 4e ako i nastryhnat zurnata we4e se "podmokrq" ot udovolstwie.. 1-vo moje da e ot stud i 2-ro ot materiqta na bluzkata ako e bez sutien (edin put napravih gre6ka bez sutien v daskalo i bluskata se okaza ot tezi ,.. mnogo drazni6tite - a powqrvai mi hi4 ne mi be6e do seks kogato me izpitvaha na duskata ,a zyrnata taka i taka ne mi spadnaha :( )

OOoooh, tva mi e mnogo poznato a syjalenie:(

alkobalko
12-27-2006, 19:33
Това е показател, но не винаги 100% сигурен. Може да е приченено от нещо съвсем различно. Когато се възбуди няма начин да не усетиш, поглед, държание, думите и още много други жестове.

malka_sladuranka
12-27-2006, 19:36
ако се подмокри значи е възбудена