PDA

View Full Version : Daite suvet :(



ujasno`mnogo`boli
12-27-2006, 16:45
Zdr hora :cry: Imah si priqtel,koito mnogo obi4ah i vse o6te go obi4am,no cqlata rabota e tam,4e...se namesi v edna istoriq s moi "priqteli",za da me za6titi i 6te6e da stane stra6no,no slava bogo vsi4ko e nared.Az ne trqbva6e da go namesvam ama... calata rabota e tam,4e sled tazi istoriq toi stana razli4en..super razli4en,dori bezrazli4en,zapo4na da se durji mnogo kofti i kato go pitah kakvo ima mi otgovarq6e,4e vsi4ko e nared.Taka na sledva6tiq den skusahme-t.e. toi me skusa..purvo kaza,4e iska vremenno da se razdelim,za6toto imal nujda da ostane sam i da razmisli nqkoi ne6ta i az se sugasih,no stana po-slojno... dnite minavaha,a nie bqhme razdeleni dokato ne doide momenta,v koito me skusa s dumite "omruzna mi tvoite priqtel4eta da ni se mesqt,prosto si4ko e razli4no-ne moje6 da me iznenada6 s ni6to,ve4e znam kvo 6e kaje...".... v kraina smetka skusahme,no toi pojela da ostanem priqteli i sled razmisul makar 4e znaeh,4e e po4ti nevazmojno,az se saglasih...Znaeh,4e 6te bude trudno,no ne iskah da gubq 8 meseca taka :cry: Prekaleno mnogo go obi4am i ne mojeh da stoq nadale4e ot nego..kakto i da e-stanahme priqteli uj,no ni6to ne be6e kakto trqbva.Az se opitvah da se sdurjam i da se durja priqtelski i milo,no toi...toi prosto nz dali e bilo naro4no ili ne,no ili se durje6e kofti,ili prave6e taka,4e da razbera ne6ta,koito me naraniha...Napravi taka,4e da razbera,4e se sre6ta ve4e s drugo momi4e... :cry: Mnogo me zabolq.Prosto ne znaeh kakvo da pravq-kazva6e mi,4e me obi4a,no v su6toto vreme se vijda6e s NEQ :cry: Skarahme se mnogo jestoko-kaza mi ne6ta ot sorta na 4e ne sum go bila ocenila za 8 meseca,dori me napsuva,no tova nqma zna4enie.Men ne me zabolq ot tova,4e me e napsuval,a ot dumite mu.. I re6ih ve4e da ne mu davam da me zasqga po nikakuv na4in..Po4nah da se durja po-studeno,po-bezrazli4no...prosto edinstveniq na4in da go spra da ne me naranqva be6e da mu pokaja kakvo mi e.. i go napravih makar 4e ne go iskah,dokato mu kazvah gadnite ne6ta sum plakala,sasipvala sum se... I na nego mu stana kofti v kraina smetka mai rabzra kakvo mi e na men,no tupoto e 4e si4ki mi kazvat kolko sum vinovna,kak sum go naranila,kolko go boli,a nikoi ne go interesuva az kak se 4uvstvam i kakvo prejivqvam...Si4ki gledat nego.. Daje mi kazaha da sum go ostavila i da ne sum se zanimavala pove4e s nego,za da ne go naranqvam..Napravih go-mnogo mi kostva6ei mnogo me bole6e,no mu kazah 4e 6te go ostavq za negovo dobro...i toi est po4na da me napada kakto i o4akvah,da mi kazva 4e ne sum sujalqvala,4e ne mi pukalo,bila sum mu pri4inila adska bolka,nikoga nqmalo da go zabravi...a tova az kak se 4uvstvah pak ne go vijda nikoi,tova toi kakvo mi pri4ini pak nqma zna4enie... Sega za da mi vurne me naranqva s edin ot nai-golemite mi vragove..kazva mi kakvo si govorqt,tq go svalq...a az se poburkvam napravo ne izdurjam i ne znam kakvo da napravq,kak da postupq,4e da ne me boli :cry: Ne moga da go poznaq...kak taka se promeni i kakvo izob6to go nakara da se promeni vse o6te ne znam.. Kazva mi,4e me obi4a,a za6to togava pravi taka? Za6to produljava da me naranqva? :cry: Hora kazvam vi naistina ne znam kude da se zavra,za da ne me boli...Imam 4uvstvoto,4e surceto mi 6te se razkusa :smt010 Molq vi daite mi nqkakuv savet,kajete kakvo da napravq,za da ne me boli i men i nego i mi daite nqkakvo predpolojenie za6to postupva taka i kakvo moje da go e nakaralo da se promeni tolkova :cry: Blagodarq predvaritelno :cry:

JuSt^GiRll
12-27-2006, 20:15
Az mislq,4e ako naistian te obi4a6e nqma6e da te naranqva a ti sama si napravi izvodite ot tuk natatak ..a otnosno tova kak da ne te boli spored men trqbva da spre6 vsqkakvi vzaimootno6eniq s nego !Tova e koeto mislq az ...uspeh:)

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 20:21
Tova che te izkarva tebe vinovna nikak ne e hubavo-znachi nqma chustva kym teb..no prosto iska da te razigrava i da izglejda toi jertvata v ochite na drugite,za da ne mu e gadnona nego i ti da bydesh naranenata.
Moqt syvet e da vdignesh gordo glava i da mu pokajesh che ti e veche napylno bezrazlichen,ot tova nego ste go zaboli mnogo povqrvai :!:

bibonka
12-27-2006, 20:27
qvno tvoite prekrasni priqtel4eta sa govorili..ne,ne nqma smisyl da gi pitash...prosto shte otrekat...xax..mila...ima neshto koeto moga da ti predloja,no e detinsko...iznydi priqtel4etata ti da si priznaqt..kakto kazah ne gi pitai direktno,opleti gi..neka sami padnat v kapana...pochni da ovyrtash,podpitai vsichki...sto procenta shte se razbere na koi versiqta e po razlichna i posle prosto my kaji...ili oshte po hybavo gi nakarai v skype ili nz...vyrni si lubovta..no ti kazvam cqlata tova neshto go pravih az predi godini...beshe podobno i nakraq razbrah koi ot priatelite mi beshe govoril...prosto v daden moment sled 3 sedmici rovene edno momiche se izpysna i vsichko se razbra...no ne se sybrahme i ne syjalqvam !!! zatova ako iskash si se narevi,znam che nqma da ti mine,no postepenno shte zabravish liceto my,spomenite...no ne i bolkata i shte si imash edno na ym...ti reshavash ...

nasty_f
12-27-2006, 20:48
Предлагам да го игнорираш и да спреш всякаква връзка с него,общи приятели,абсолютно всичко...Така ще е най-добре,а защо прави така...може би защото е смотан :wink:

12-27-2006, 20:52
Много е дълго и не ми се чете... шото си К А Т И Л


















































Suck It

shalis
12-27-2006, 21:01
Milata...Znam kakvo e lubovna bolka, za tova te razbiram kakvo ti e.Moga da ti kaja oba4e, 4e samo 1 ne6to 6te ti pomogne.Vypreki bolkata i obi4ta, koito izpitva6 kym nego opitai se da go zabravi6.Prosto napravi vsi4ko vyzmojno-znam pyrvite 2-3 sedmici e ujasno trudno.Izlizai s priqteli, veseli se (dori da ne iska6), pravi vsi4ko drugo, no ne pozvolqvai misylta za nego da minava prez glavata ti.Izhvyrli go umi6leno ot syznanieto si.Nakraq 6te uspee6, nqma da se my4i6.Sled vreme 6te se vyrne-tova ti go kazvam ot opit, i togava 6te e vreme ti da si surova i da si igrae6 igri4ki s 4uvstvata mu.

vvs_go
12-27-2006, 21:49
6to li mi 6toto te izpolzva

12-27-2006, 22:24
Забрави ги - всичките ти приятели + него
За какво му се връзваш?! Не виждаш ли че той това иска?! Да страдаш, да плачеш, да му се милиш, а той да се зарибява с други. Ае мацка стегни се... Остави го, спри да си губиш времето с него. За какво се самоунижаваш?! Ок, обичаш го разбирам. Ама за какво? Защо? Като той се е променил и вече не е същия човек, за който го мислиш и ти и останалите. Забрави го, много скоро всеки ше се отдръпне от него. И ше дойде един ден той да съжалява че така е постъпвал с теб и те е наранявал, унижавал те е... Само че тогава и ти трябва да постъпиш по начина, по който той постъпва. Защото ако не постъпиш той никога няма да разбере какво ти е причинил. Квото и да му кажеш, говедото си е говедо (сори че така го наричам) и колкото и пъти да му даваш храна, той ше ти хапе ръката. Изглежда за момента иска да си сменя момичетата, да опитва с повече и да не се задържа с една. Ок, всеки има право на избор, остави го. Като види че с никоя няма да е така добре както е бил с теб, и като види че мацките просто се въртят и сменяват и не се задържат с него, ше ти се обади. Обаче докато дойде тоя момент ти трябва да бъдеш силна. Игнорирай го, спри да му отговаряш на смсите и обажданията, спри да говориш и с общите ви приятели. Не забравяй, че повечето са клюкари и всичко ше му изприказват. За това просто игнорирай и тях... Когато го виждаш някъде се прави че не го забелязваш (знам че ше те боли), като спомените се върнат в главата ти прогони ги с други мисли. Ако не успееш да го забравиш помни че не си само ти така, има и много други момичета които са ги изоставяли. Ти не си единствена в болаката си.

Lorraine
12-28-2006, 05:07
Zdr hora :cry: Imah si priqtel,koito mnogo obi4ah i vse o6te go obi4am,no cqlata rabota e tam,4e...se namesi v edna istoriq s moi "priqteli",za da me za6titi i 6te6e da stane stra6no,no slava bogo vsi4ko e nared.Az ne trqbva6e da go namesvam ama... calata rabota e tam,4e sled tazi istoriq toi stana razli4en..super razli4en,dori bezrazli4en,zapo4na da se durji mnogo kofti i kato go pitah kakvo ima mi otgovarq6e,4e vsi4ko e nared.Taka na sledva6tiq den skusahme-t.e. toi me skusa..purvo kaza,4e iska vremenno da se razdelim,za6toto imal nujda da ostane sam i da razmisli nqkoi ne6ta i az se sugasih,no stana po-slojno... dnite minavaha,a nie bqhme razdeleni dokato ne doide momenta,v koito me skusa s dumite "omruzna mi tvoite priqtel4eta da ni se mesqt,prosto si4ko e razli4no-ne moje6 da me iznenada6 s ni6to,ve4e znam kvo 6e kaje...".... v kraina smetka skusahme,no toi pojela da ostanem priqteli i sled razmisul makar 4e znaeh,4e e po4ti nevazmojno,az se saglasih...Znaeh,4e 6te bude trudno,no ne iskah da gubq 8 meseca taka :cry: Prekaleno mnogo go obi4am i ne mojeh da stoq nadale4e ot nego..kakto i da e-stanahme priqteli uj,no ni6to ne be6e kakto trqbva.Az se opitvah da se sdurjam i da se durja priqtelski i milo,no toi...toi prosto nz dali e bilo naro4no ili ne,no ili se durje6e kofti,ili prave6e taka,4e da razbera ne6ta,koito me naraniha...Napravi taka,4e da razbera,4e se sre6ta ve4e s drugo momi4e... :cry: Mnogo me zabolq.Prosto ne znaeh kakvo da pravq-kazva6e mi,4e me obi4a,no v su6toto vreme se vijda6e s NEQ :cry: Skarahme se mnogo jestoko-kaza mi ne6ta ot sorta na 4e ne sum go bila ocenila za 8 meseca,dori me napsuva,no tova nqma zna4enie.Men ne me zabolq ot tova,4e me e napsuval,a ot dumite mu.. I re6ih ve4e da ne mu davam da me zasqga po nikakuv na4in..Po4nah da se durja po-studeno,po-bezrazli4no...prosto edinstveniq na4in da go spra da ne me naranqva be6e da mu pokaja kakvo mi e.. i go napravih makar 4e ne go iskah,dokato mu kazvah gadnite ne6ta sum plakala,sasipvala sum se... I na nego mu stana kofti v kraina smetka mai rabzra kakvo mi e na men,no tupoto e 4e si4ki mi kazvat kolko sum vinovna,kak sum go naranila,kolko go boli,a nikoi ne go interesuva az kak se 4uvstvam i kakvo prejivqvam...Si4ki gledat nego.. Daje mi kazaha da sum go ostavila i da ne sum se zanimavala pove4e s nego,za da ne go naranqvam..Napravih go-mnogo mi kostva6ei mnogo me bole6e,no mu kazah 4e 6te go ostavq za negovo dobro...i toi est po4na da me napada kakto i o4akvah,da mi kazva 4e ne sum sujalqvala,4e ne mi pukalo,bila sum mu pri4inila adska bolka,nikoga nqmalo da go zabravi...a tova az kak se 4uvstvah pak ne go vijda nikoi,tova toi kakvo mi pri4ini pak nqma zna4enie... Sega za da mi vurne me naranqva s edin ot nai-golemite mi vragove..kazva mi kakvo si govorqt,tq go svalq...a az se poburkvam napravo ne izdurjam i ne znam kakvo da napravq,kak da postupq,4e da ne me boli :cry: Ne moga da go poznaq...kak taka se promeni i kakvo izob6to go nakara da se promeni vse o6te ne znam.. Kazva mi,4e me obi4a,a za6to togava pravi taka? Za6to produljava da me naranqva? :cry: Hora kazvam vi naistina ne znam kude da se zavra,za da ne me boli...Imam 4uvstvoto,4e surceto mi 6te se razkusa :smt010 Molq vi daite mi nqkakuv savet,kajete kakvo da napravq,za da ne me boli i men i nego i mi daite nqkakvo predpolojenie za6to postupva taka i kakvo moje da go e nakaralo da se promeni tolkova :cry: Blagodarq predvaritelno :cry:Ах мила,това е много гадно.Положението ти е супер шит..но виж аз не го познавам и не мога да знам какъв е бил през тези 8 месеца и най-важното какви са били отношенията ви..Знам какво е да се чувстваш наранен,знам колко много боли от всичко..но няма начин.продължи напред и започни всичко на чисто..мисля че това би ти помогнало..освен ако не искаш да станеш като мен-едно нищо с течение на времето..? :cry:

12-28-2006, 11:02
Sega sum re6ila da go nakaram da revnuva-toi ne ponasq misulta,4e moga da sum s drug i daje ve4e po4na da revnuva ot 1 fr... Toq fr me pita ne6to dali si imam gadje i az go pitam nego(biv6iq) "da kaja ne nali" itoi vika "da i posle mi kaji kvo ti e otgovoril" (cqloto deistvie se razvi v skype) i az nali go pitam "za6to da ti kazvam" i toi "taka iskam da vida kvo 6e kaje" i az mu kazvam nali kvo si govorime copy mu go i toi nekuf vika "kaji mu 4e biv6oto ti gadje 6e mu razbie 4eneto" i az vikam "za6to kvo e napravil" i toi "ni6to kaji mu taka da ne mu kaja az" i sled tva vaprosniq fr mi predloji na NG da hodq s nego na nqkuv kupon i az produljavam da kopiram na biv6oto i kato go vidq tva samo vika "e sa mu s4upih glavata :smt013 " i az go pitam "revnuva6 li" i toi "ne!" i az "e togava kvo se drazni6 ne razbiram" i toi "mi nqma nqkuv piklio da te svalq" i az "tebe pa te svalq ku*va" i toi "6e mu s4upa glavata :smt013 " nakraq izlezna ot skype i be6e napisal samo "i da revnuvam.."... Toi moje da se svalq sas sqka ku*va,a az ne moga dori da izlezna s priqtel nali... Sa 6e revnuva mnogo,az 6e go karam da revnuva dokato ne osuznae,4e zaradi tupata gordost stava si4ko... obi4a me,iska da e s mene,no qvno gordostta i na dvama ni pre4i-toi nqma da e 1-viq koito 6te se izvini,az za da zapazq svoeto dostoinstvo su6to nqma da buda 1-vata...Az go poznavam hora ne me razigrava prosto tva mu e 1 vid za6tita da ne go naranq po nqkuv na4in..to4no s taq gordost se predpazva...no sega sum re6ila,4e 6te go draznq dokato nakraq suvestta ne go prusne i ne izdurji i se izvini 1-vi... Blagodarq vi na vsi4ki za suvetite!!! :wink:

Lorraine
12-28-2006, 11:05
ревността е най-тъпото нещо!..нищо няма да постигнеш!

12-28-2006, 11:09
Много е дълго и не ми се чете... шото си К А Т И Л
Suck It
аиде пак се почва :|

Suck it!

а колкото до авторката на темата: купи си дуфалак

12-28-2006, 15:57
ревността е най-тъпото нещо!..нищо няма да постигнеш!

taka e,no v tozi slu4ai sum po4ti ubedena 4e 6te pomogne.Prosto go poznavam dosta dobre i znam,4e nqma da izdurji dulgo... a kolkoto do po-gornite postove za "priqtlite" mi-ne znam koi kvo e kazal,no znam 4e 6e im go vurna tupkano na si4kite 1 po 1... :smt012

iiirish
12-28-2006, 16:12
Много е дълго и не ми се чете... шото си К А Т И Л
Suck It
аиде пак се почва :|

ми кво се чудиш?! :-s наводни се форума със простаци!
дайте да отворим някоя тема за него във "всичко тийн накуп" със предложение за бан! :-D