PDA

View Full Version : Edna malka anketka ... {{}}



{{P}}
12-27-2006, 18:12
Mnogo mi e interesno i bix iskala da spodelite s men svoite mechti.Dali e za lubim chovek ili za perfectna kariera.Iskam da znam dali vqrvate v sebe si ili vi e strah.Kakvo iskate da postignete.I dali ste protiv xorata bez cel v jivoto koito jiveqt den za den .. :?: e :) Spodelqite :idea:

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 18:17
Vseki chovek trqbva da ima cel v jivota si , za da q goni i taka da zbydva mechtite si , a ednovremenno s tova da ima smisyl syshtestvuvaneto mu na toq svqt-da ostavi neshto saled sebe si.
I az imam mechti i cel v jivota si , kakto v lichen taka i profesionalen plan. :-({|=

koalka
12-27-2006, 18:24
Искам да живея добре, за това да завърша образованието и да си намеря добра работа.И да съм с човека, който обичам.

bungle
12-27-2006, 18:41
Ще кажа една реплика от един любим филм..

"...да обичам, да имам деца.."

Нищо повече.

TraPPed
12-27-2006, 18:43
Uspe6na kariera i gotin jivot!

12-27-2006, 18:55
Бой, ебане и speedcore

I_ve7o
12-27-2006, 18:57
hmm....interesen vypros..ami poneje sam samo na 13....bih iskala kato za na4alo da si zavyr6a obrazovanieto...sled tova da si pojiveq malko da imam 6taslivo sem....i 4ovek koito me obi4a...s dve dymi dobra kariera i myj koito me obi4a..i 2 deca :P moje i pove4e :P

TraPPed
12-27-2006, 19:02
Da be 2 deca ...koi 6te gi rajda i posle gleda,aide 1 mi stiga!

12-27-2006, 19:08
TraPPeD, мастийте ще ги раждат, мастийте! :smt017

Briseis
12-27-2006, 19:08
Хъх.В професионален план си имам мечта-да се издържам и да живея сама.Но в личен, хм, определено не съм ориентирана.

black_dimond
12-27-2006, 19:12
abe za momenta iskam vsi4ko moi lubimi hora da sa dobre da obicham i da buda obichana

BeBencEto
12-27-2006, 19:14
мечи,желания,копнежи,блян.. мам си от всичко..пита дали имаме вяра в себе си,е и това го имам...вярвам си прекалено много,защото ако не пред другите,то поне пред себе си съм показала,що за човек съм и това ми е достатъчно...вярвам,че когато силно искаме нещо и се борим за него,рано или късно го постигаме...а аз мога да постигна всичко..вярно е...понякога съм много объркана..и не зная,какво искам,но често хората изпадат в подобни ситуации...радвам се,че се изправям пред проблемите с гордо вдигната глава,а не го подминавам,както рпавех преди...за в бъдеще искам силно..да помогна на един човек,защото вярвам в него..независимо,колко ще страдам,заради това,което ще трбва да направя...искам..и да срещна някой,който наистина да ме обича...и да бъде с мен..да ме подкрепя..да зачита и уважава мнението ми...когато порастна мисля да следва икономика.. :-)

strange__
12-27-2006, 19:36
:arrow: Най-голямата ми мечта свързана със спорт е да спечеля златото на републиканско (като начало) по спортна стрелба,но тъй като съм овца и се преебавам сама-това едва ли ще се осъществи...
:arrow: Що се отнася до любовта...непоправима романтичка :wink: В момента имам връзка,но определено не смятам,че цял живот ще бъда с това момче.Не оставайте с грешно впечатление-имам чувства и ще сме заедно докато те съществуват,но вътрешно съм убедена,че той не е любовта на живота ми...а някъде дълбоко пазя спомена по първата (и неосъществена) любов и подсъзнателно искрено се надявам след години да получа втори шанс с това момче...А в далечното бъдеще се надявам на дечица и съпруг O:)
:arrow: За кариерата ми е далеч да избера конкретното поприще (имам си още 2 години да мисля и ще ги използвам),но едно е сигурно-ще се кандидатства с литература и история (яко се набивам знам..).Всъщност правото и журналистиката ме влекат,но както казах нищо не е на 100%..

Като цяло се смятам за амбициозна и уверена в себе си :!: Ако аз не си повярвам,че мога-няма кой да го направи. Нямам нищо против живота ден за ден,тази страна има своя чар,но имайки предвид събитията,които ни предстоят (ЕС да речем),смятам че е хубаво поне да имам насока и от сега да мисля как ще постигна поставената и все още далечна цел с кандидатстването,а не в 12 кл да се чудя кое по-напред да оправям...Другото наистина не знам-а и всъщност изненадата прави живота толкова интересен и вълнуващ :-)

:arrow: Най-важно е здравето...пожелавам си го, на мен и на всичките ми близки, в промишлени количества,за да може всички мечти един ден да бъдат реалност :mrgreen:

nasty_f
12-27-2006, 20:28
Естествено,че имам мечти както всеки нормален човек.Но най-важното е да съм жива и здрава,както и всички мои близки и познати :) .Най-голямото ми желание е да завърша с пълно 6,да кандидатствам с география и английски,да си намеря добра работа...Това в професионален план,а в личен...Да си поживея до 25 и после да мисля за сериозни неща,сериозен приятел,но да живея сама...За сега това :lol:

bibonka
12-27-2006, 20:32
mechta...? imam edna mechta i tq e lubovta...da sym s choveka,koito obicham :) samo tfa iskam..zavinagi..do posledna kapka dyh... :)