PDA

View Full Version : ami sega nakade?



obarkana do dupka
12-27-2006, 18:12
zdravete nadqvam se da mi pomognete za6toto nz kakvo da pravq ta zna4i hodq s edno mom4e ot grad blizak do moq no posledni pat kogato se vidqhme be6e mn studen sega razbrah ot 1 moq mn dobra priqtelka 4e toi e napisal sms na biv6oto si gadje(koqto e nai fobriq fr na moqta priqtelka) 4e q obi4a no da ne kazva i az razbrah i mn me zabolq ama mn i mu se obadih i mu kazah 6tom stava taka 4e kasame ne iskam da se podigrava s men i da me razigrava sled tova polu4ih sms ot nego 4e e bilo maitap no 6tom ikam da skasame e saglasen i ot dol pi6e6e sbogom ot koeto mn me zabolq posle az mu varnah 4e ako zavisi ot men nqma da e sbogom no toi e napravil taka 4e da skasame i 4e ako az ne zna4a ni6to za nego toi zna4i mn za men no toi ne mi varna bqh mn zle plakah mn za6totot go obi4am no sled okolo 2 4asa polu4ih sms 4e ne bil razbral za kakv sms stava vapros az ne mu varnah i toi mi napisa 4e se bil opital da se sdobrim no az ne sam iskala i 4e poslednite momenti zaedno bili mn hubavi i ot dolu pak sbogom az zapo4nah da zvanq no toi zatvarq6e i az mu napisah sms za da popitam kakav e smisala da se sdobrqvame sled kato pi6e sms na biv6ata kazah mu ako q obi4a da mi kaje za da znam no toi otri4a napisah mu 4e ako ima 4uvstva kam neq nqma smisal ot tazi vrazka a toi mi varna kazah ti 4e ne no nai dobre i za dvamata e taka i nai ve4e za teb az ne razbrah ni6to no izliza 4e az go obi4am a na nego ne mu puka zatova 6te bade po dobre da skasame kazah mu 4e me e naranil i me boli a toi kaza 4e e maitap molqvi daite mi savet kakvo da pravq da mu dam li 6ans ili da sloja okon4atelno krai :( ](*,) [-o< molqvi daite mi savet

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 18:24
Haraktera na tozi chovek prilicha mnogo na haraktera na bivshiq mi priqtel...Spored mene tova momchenca se opitva da te razigrava zashtoto vijda che si hlytnala po nego.Ne znae i toi kvo i s koq iska da e :roll: I za da ostane chist ot situaciqta se opitva da te izkara tebe vinovna,pone ot tova deto razbrah ot sms-ite.Ako iskashe s tebe shteshe da ti se obadi i da se razberete , a ne da ti zatvara kogato mu zvanish , da pishe sms, che ne bil razbral i t.n.
Razbira se tova e moeto mnenie.Shtoto i mene taka sa me razigravali i sa me izkarvali vinovna..ama tova e druga tema za dr razdel.Moite istorii nastrana.Uspeh

shemetaa
12-28-2006, 09:37
ax kak gi mrazq tiq mujee :-# ....ujast mnoogo gadmo e postapil :smt018 ...az li4no nikoga ne bih my dala vtori 6ans no az sum az a ti si ti...ponqkoga si zaslujava da se dava 2 6ans no ne smqtam 4e toi go zaslujava!smqtam 4e da se podigrava6 s 4uvstvata na 4ovek koito te obi4a e nai-dolnoto glupavo i neprostimo ne6ty ](*,) [-X ,no az samo kazvam moeto mnenie a ti macka nai-dobre premisli vsi4ko :smt017 razberi zaslujava li si o6te da ste zaedno i poslu6ai sarceto si det se vika to nikoga ne luje,a i samo da dobavq 4e toi ne e poslednoto prase na sveta :wink: [sry ako s ne6ty sum go obidila ili sum obidila teb].....aide uspeh4e :smt006 i da drasne6 nekoi red kfo e stanalo :smt016 .... :smt058 :-D

nasty_f
12-28-2006, 09:58
По-добре сложи края,не виждам смисъл във връзката ви.Явно той не знае какво иска.Щом ти отвръща така на смс-а,че е съгласен да скъсате значи няма силни чувства.Да беше отвърнал нещо от сорта:защо,кво направих?,а той и това не се е постарал да напише..Абе кажи му мъж и повече не го обиждай :smt043 ..Зарежи го тоя,ти цял живот ли ще даваш някой да те разиграва,ще намериш по-свестно момче от него :wink:

12-28-2006, 09:59
Жени..... #-o :smt016 :smt006

Lorraine
12-28-2006, 10:34
дай му свобода,ако те обича-ще бъде с теб :-)

12-28-2006, 10:35
zdravete nadqvam se da mi pomognete za6toto nz kakvo da pravq ta zna4i hodq s edno mom4e ot grad blizak do moq no posledni pat kogato se vidqhme be6e mn studen sega razbrah ot 1 moq mn dobra priqtelka 4e toi e napisal sms na biv6oto si gadje(koqto e nai fobriq fr na moqta priqtelka) 4e q obi4a no da ne kazva i az razbrah i mn me zabolq ama mn i mu se obadih i mu kazah 6tom stava taka 4e kasame ne iskam da se podigrava s men i da me razigrava sled tova polu4ih sms ot nego 4e e bilo maitap no 6tom ikam da skasame e saglasen i ot dol pi6e6e sbogom ot koeto mn me zabolq posle az mu varnah 4e ako zavisi ot men nqma da e sbogom no toi e napravil taka 4e da skasame i 4e ako az ne zna4a ni6to za nego toi zna4i mn za men no toi ne mi varna bqh mn zle plakah mn za6totot go obi4am no sled okolo 2 4asa polu4ih sms 4e ne bil razbral za kakv sms stava vapros az ne mu varnah i toi mi napisa 4e se bil opital da se sdobrim no az ne sam iskala i 4e poslednite momenti zaedno bili mn hubavi i ot dolu pak sbogom az zapo4nah da zvanq no toi zatvarq6e i az mu napisah sms za da popitam kakav e smisala da se sdobrqvame sled kato pi6e sms na biv6ata kazah mu ako q obi4a da mi kaje za da znam no toi otri4a napisah mu 4e ako ima 4uvstva kam neq nqma smisal ot tazi vrazka a toi mi varna kazah ti 4e ne no nai dobre i za dvamata e taka i nai ve4e za teb az ne razbrah ni6to no izliza 4e az go obi4am a na nego ne mu puka zatova 6te bade po dobre da skasame kazah mu 4e me e naranil i me boli a toi kaza 4e e maitap molqvi daite mi savet kakvo da pravq da mu dam li 6ans ili da sloja okon4atelno krai :( ](*,) [-o< molqvi daite mi savet

Явно ти трябва много перкание :smt007

obarkana do dupka
12-28-2006, 16:36
emi az go obi4am mn i ne iskah da slagam kraq no mi pisva ve4e az da go tarsq i nakraq ni6to no sega mi e mn gadno i sled sms nz dori dali e skasvane ili prosto skarvane no nqma d amu zvann vse pak ne sam vinovnata az a toi no 4esno kazano :oops: vatre6no se nadqvam da me poratsi vapreki 4e znam 4 etova nikoga nqma da stane :smt009 :smt010 :smt010

In4iTu_
12-28-2006, 16:47
Моят съвет е да се видите (на живо) и да гововорите като нормални хора, а не чрез смс-и - това е много тъпо. И въпреки всичко, ще ти кажа, че не си заслужава да продължаваш с него...наранил те е, това значи "Край"

koalka
12-28-2006, 17:25
Е казал на приятелката ти да не ти казва,а после било майтап.Еми...добре щом казва.Според мен от тази история нищо няма да излезе.Вместо да ти обясни как стоят нещата като мъж, той не ти вдига...

nifa
12-28-2006, 19:13
По-добре сложи края,не виждам смисъл във връзката ви.Явно той не знае какво иска.Щом ти отвръща така на смс-а,че е съгласен да скъсате значи няма силни чувства.Да беше отвърнал нещо от сорта:защо,кво направих?,а той и това не се е постарал да напише..Абе кажи му мъж и повече не го обиждай ..Зарежи го тоя,ти цял живот ли ще даваш някой да те разиграва,ще намериш по-свестно момче от него Wink
_________________

omarkana da dupka
12-29-2006, 16:38
Жени..... #-o :smt016 :smt006

kakvo iska6 da kaje6 s tova "jeni" az sam mn obarkana no ne mislq 4e sam vinovna zaradi tova 4e mu se obadih i mai slojih kraq
:smt010 molqvi daite mi savet sega ne mi zvani i to e normalno 4 enqma da napravi ni6to no vatre6no v sebesi ose6tam 4e iskam mn da go napravi kolkoto i da me narani vse o6te go obi4am i iskam da se varne no v sa6totot vreme mn me boli mn :smt010

sherry
12-29-2006, 17:49
Боже мой, егати дългото изречение си написала :shock: Без никаква пунктоация, но хайде, стига съм се карала, сега ще ти кажа какво мисля.

Държи се лапешки след като ти пише няколко пъти това "сбогом". Държал се е лапешки и защото ти е затварял. Много мразя така, когато двама души имат проблеми, трябва да се изяснят, не да бягат от проблема. Ти го обичаш. Сега трабва да си изясниш, той обича ли те? Заслужава ли си борбата, заслужава ли си да бъдеш с него? Ако не отвръща подобаващо на чувствата ти, няма смисъл. А относно смс-а, има ли някакъв вариант да не й е писал смс? :roll:

12-29-2006, 18:11
Боже мой, егати дългото изречение си написала :shock: Без никаква пунктоация, но хайде, стига съм се карала, сега ще ти кажа какво мисля.

Държи се лапешки след като ти пише няколко пъти това "сбогом". Държал се е лапешки и защото ти е затварял. Много мразя така, когато двама души имат проблеми, трябва да се изяснят, не да бягат от проблема. Ти го обичаш. Сега трабва да си изясниш, той обича ли те? Заслужава ли си борбата, заслужава ли си да бъдеш с него? Ако не отвръща подобаващо на чувствата ти, няма смисъл. А относно смс-а, има ли някакъв вариант да не й е писал смс? :roll:


em mqi nqma takav variant za6totot toi napisa sms:"ne sam pisal nikakavi sms no dori i da sam e bilo maitap" koeto dokazva 4e go e napravil no az znam 4e ne e bilo maitap nqma kak da e bilo 4ovek ne se maitapi ei taka s takova ne6to i to s biv6ata :smt010