PDA

View Full Version : Нова страница ?!?



ОтчаянОпит
12-27-2006, 18:17
Имате гадже което обичате , но то не може би не е така - просто някои неща които казва са откровени лъжи... Тя(той) си мисли че не знаете нищо и продължава да ви прави гадни номера. Кара ви да ревнувате ... Казва че ви обича , а когато стане време да се видите винаги изниква нещо от негова страна и не можете да се видите. Единствената ви връзка е компютъра интернет и телефона ... Дори понякога не отговаря и на телефона. Но се кълне че ви обича че ще бъде с вас каквото и да става . Трагедията е пълна - и празниците минават без да се видите - оставате на заден план при него , но пак се кълне - обичам те ... Не е заради секса ... Когато сте заедно ви е готино ... Не мисли само за секс , но когато стигне дотам ви е добре ...
Дали е по-добре в тази ситуация да спреш да мислиш глупости че те лъжат и да имаш безрезерно доверие на човека до себе си и да търпиш тенекиите и разделите
Или е по-добре да обърнеш нова страница и да се примириш че този човек няма да е до теб ...

koalka
12-27-2006, 18:33
Този човек може и да е с теб, но въпроса е дали ти ще искаш да си с него, при положение, че знаеш, че лъже!до там опират нещата.Не бих издържала с такъв човек дори и още един ден,най-добре се раздели с него/нея(естествено, ако става въпрос за теб,но май съм права).

hoseto_
12-27-2006, 19:13
има една много хубава бг поговорка "с неговите камъни по неговата глава". Имам впредвид - накарй го да се чувства така както се чувстваш и ти. Когато те покани на среща приеми и в последния момент му кажи че е изникнало нещо и няма да можеш да дойдеш. Така няколко пъти. да видим той какво ще каже

12-27-2006, 19:16
Прави се на хахав, и стой при нея да те будалка още.

BeBencEto
12-27-2006, 19:22
поговори с него..според мен обаче не си заслужава да седиш с човек,който те лъже...

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 20:11
Bila sym v absoliutno syshtata situaciq celi 8 meseca i ste ti kaja che izhoda ot neq e razdqlata :( Dori da ti e gadno tve e edinstvenoto reshenie - nova stranica i nov jivot bez nego za teb,ako iskash da i shtastliva razbira se :!: Znam kolko e trudno i kolko e gadno , no nameri sili i go ostavi

shalis
12-27-2006, 22:02
tuka 6te kaja samo 3 dumi - otgyrni nova stranica - ostavi go, 6tom te lyje nqma smisyl.

nasty_f
12-27-2006, 22:28
Хаха...Как ще имам доверие на човек,който ме лъже и който сама каза не е до теб...Никога.Обръщам нова страница,та ако ще да събудя махалата от ревът си,защото ми е гадно,че скъсахме и още то обичам.Такова нещо не бих направила никога!

Boot
12-28-2006, 00:06
Изчезваш, бягаш. Винаги помага.
Триеш му номера. Триеш му контактите в айсикю, скайп и всички там екстри. С говорене не става номера. Факт.
Вариантите за добър изход за теб са два:
1. зарязваш го и повече никога не го виждаш. Или поне не в следващите 2 години.
2.убедждаваш себе си (но трябва ужасно много да те бива да се самоубеждаваш в разни неща), че той е просто гъ.з, който е направил теб на гъ.з и заслужава единствено да имате някакво приятеслтво, на което ти да гледаш малко отгоре. Не знам дали ме разбра, обаче по-добре пробвай първия вариант.

run away run away run away run away run away run away run away run away run away run away run away run away run away run away ;)

Lorraine
12-28-2006, 04:52
поговори с него..според мен обаче не си заслужава да седиш с човек,който те лъже...

Dobrina
12-28-2006, 07:14
Според мен няма смисъл да поддържаш такава връзка. Със сигурност може да имаш връзка с човек, който ще се отдаде изцяло на теб, а не на вечните си проблеми и изникващи неща...
Успех :)

sexY_mackA90
12-28-2006, 08:54
Този човек може и да е с теб, но въпроса е дали ти ще искаш да си с него, при положение, че знаеш, че лъже!до там опират нещата.Не бих издържала с такъв човек дори и още един ден,най-добре се раздели с него/нея(естествено, ако става въпрос за теб,но май съм права).

=D>

IKisseDAGirL
12-28-2006, 09:04
има една много хубава бг поговорка "с неговите камъни по неговата глава". Имам впредвид - накарй го да се чувства така както се чувстваш и ти. Когато те покани на среща приеми и в последния момент му кажи че е изникнало нещо и няма да можеш да дойдеш. Така няколко пъти. да видим той какво ще каже
тва е първия вариант, не помогне ли, раздялата е единственото решение 8)

PaSsioN_GiRL
12-28-2006, 09:16
Според мен няма смисъл да поддържаш такава връзка. Със сигурност може да имаш връзка с човек, който ще се отдаде изцяло на теб, а не на вечните си проблеми и изникващи неща...
Успех :)

12-28-2006, 09:58
Прави се на хахав, и стой при нея да те будалка още.