PDA

View Full Version : malko mi e kriv



anonimen_4ove4ec
12-27-2006, 20:45
Abe molq vi pomognete
leko mi e kriv penisa - kato mi se nadyrvi e s 1 santimetar po na dqsno ot normalnoto i ne e izkriven ot na4aloto a ot sredata
molq vi kajete kvo da praq

shalis
12-27-2006, 20:48
predpolagam ne e ne6to nenormalno...

vilsyn
12-27-2006, 20:51
Поредната ебавка поне според мен ... :::

nqkoi_4ovek
12-27-2006, 20:58
emi ne e porednata ebavka
imam problem i tarsq re6enie
a dali e normalno - mislq 4e ne e
ako be6e nqma6e da puskam takava tema

malka_sladuranka
12-27-2006, 21:00
има много такива теми..разгледай и ще видиш доста компетентни мнения по въпроса.Да напълно е нормално да е крив!

PY_MACKA
12-27-2006, 21:01
уоу
споко
мацките си падат по криви патки, поне е по интересно

НО...
бих препоръ4ала:поставяне във шина
зака4ане на 10 кг гюле на глави4ката(туко-виж пораснал :) )
няколко удара със 4ук
пове4е 4*кии( с цел изправяне, така4е по внимателно и праволинейно)
залепване със поксибол 1 см наляво


ПП:а няма6 ли и бели пъп4ици, мн са популярни? :-s

nqkoi_4ovek
12-27-2006, 21:07
taka
otnosno preporakite:
tova za 4*kiite ok ama ostanalite ](*,)
i ne nqmam nikvi beli p1p4ici

12-27-2006, 21:11
Normalno e,no 6tom ti e 1 sm na dqsno,zna4i ti se gubqt celi 3 ot duljinata pri pronikvane,ne mi se razqsnqva po-podrobno.
......




:lol:

panterata
12-27-2006, 21:47
абее не се притеснявай.. на повечето момчета са им кривички :)

12-27-2006, 22:38
Имаш тумор на пениса и за такива случаи май се налагаше премахването му по оперативен път . :-)

shadow4e
12-27-2006, 22:42
Чела съм мнения на момичета, че когато момчето проникне дори така било по-приятно.

ачката
12-27-2006, 22:46
споко ве моя е под формата на буква S :-)

Overwhelming
12-27-2006, 22:47
споко ве моя е под формата на буква S :-)
Жалко,аз търсех някой,който има формата на буква " О " :roll: ...

Иначе по темата...спокс ^^ няма нищо ненормално хаха.....

l|mandarinka|l
12-27-2006, 22:51
Kriv mi e,prav mi e.... :lol:



Abe spokoino,ni6to ti nqma ..

ачката
12-27-2006, 22:52
споко ве моя е под формата на буква S :-)
Жалко,аз търсех някой,който има формата на буква " О " :roll: ...

Иначе по темата...спокс ^^ няма нищо ненормално хаха..... мойто момиче твойто местенце е под формата на О :D :D :D

Overwhelming
12-27-2006, 22:55
споко ве моя е под формата на буква S :-)
Жалко,аз търсех някой,който има формата на буква " О " :roll: ...

Иначе по темата...спокс ^^ няма нищо ненормално хаха..... мойто момиче твойто местенце е под формата на О :D :D :D
Освен да ти кажа,че не е хубаво да говориш непотготвен,особено на публично място какво друго ми остава?Хаха.....

ачката
12-27-2006, 22:57
да ми теглиш една майна, понеже си възпитана няма д го направиш нали? :D :D :D

OND
12-27-2006, 22:58
да ми теглиш една майна, понеже си възпитана няма д го направиш нали? :D :D :D

Тя няма ти тегли, но аз мога :roll:

Overwhelming
12-27-2006, 22:59
да ми теглиш една майна, понеже си възпитана няма д го направиш нали? :D :D :D
В такъв случай....представи си,че ти тегля една майна ;) (все пак няма да го напиша тук,да те излагам пред всички ^^...) ....

ачката
12-27-2006, 23:01
да ми теглиш една майна, понеже си възпитана няма д го направиш нали? :D :D :D
В такъв случай....представи си,че ти тегля една майна ;) (все пак няма да го напиша тук,да те излагам пред всички ^^...) .... живота ми е зле едвали можеш да го направиш още по-зле :) а и няма да се обидя

l|mandarinka|l
12-27-2006, 23:03
Are sbiite se sega..a 4oveka prosto pita6e dali mu e kriv :lol:
Sry 4e se namesvam no az ako ne se obadq prosto ...nqma da sum az :-D

Overwhelming
12-27-2006, 23:04
да ми теглиш една майна, понеже си възпитана няма д го направиш нали? :D :D :D
В такъв случай....представи си,че ти тегля една майна ;) (все пак няма да го напиша тук,да те излагам пред всички ^^...) .... живота ми е зле едвали можеш да го направиш още по-зле :) а и няма да се обидя
Ми нали знаеш,че и на мен не ми пука дали се обиждаш?
То като гледам подписа ти и по-специялно:


хуя избирач не е е**ч!
за корав уй лайнян "задни части" няма!
Виждам,че не си се обидил и на това,което бог ти е сторил :roll: ....хайде стига глупости вече....

ачката
12-27-2006, 23:08
всичко е измама истината е скрита, стената от страх е разбила мечтата за свобода ти няма да разбереш какво казвам с тези свой думи но знай че не всичко е както ти го виждаш 8)

Overwhelming
12-27-2006, 23:13
всичко е измама истината е скрита, стената от страх е разбила мечтата за свобода ти няма да разбереш какво казвам с тези свой думи но знай че не всичко е както ти го виждаш 8)
Не ме взимай за безмозъчно зомби,не ме познаваш.Да не мислиш,че немога да разбера някакъв прост израз,с който опитваш да демонстрираш "брилянтния си ум"?Аре стига,че заучените реплики и малкото въображение,което явно се изчерпва вече,няма да ти стигнат.Така че по-добре си замълчи,преди да си се опитал да напишеш нещо умопомрачително-тъпо и да се изложиш на толкова видно място,където минават толкова други слабоумни хора (никой да не се обижда ^^...) но дори и те биха се посмяли на глупостта ти....
....хайде сега вече - СТИГА!....

ачката
12-27-2006, 23:18
всичко е измама истината е скрита, стената от страх е разбила мечтата за свобода ти няма да разбереш какво казвам с тези свой думи но знай че не всичко е както ти го виждаш 8)
Не ме взимай за безмозъчно зомби,не ме познаваш.Да не мислиш,че немога да разбера някакъв прост израз,с който опитваш да демонстрираш "брилянтния си ум"?Аре стига,че заучените реплики и малкото въображение,което явно се изчерпва вече,няма да ти стигнат.Така че по-добре си замълчи,преди да си се опитал да напишеш нещо умопомрачително-тъпо и да се изложиш на толкова видно място,където минават толкова други слабоумни хора (никой да не се обижда ^^...) но дори и те биха се посмяли на глупостта ти....
....хайде сега вече - СТИГА!.... за заучените фрази и да е така едвали можеш да го потвърдиш, защото несиго прочела никаде, ако го бе прочела някаде щеше да кажеш, а и нямам амбиция да съм демонстрира "брилянтния си ум", нямам такъв на теста за интелигентнос изкарах 110 то не е мн, невиждам защо трябва да се спирам, аз др работа сега си нямам, а да ме изложиш тред някого недай си боже хахахахаххххххххаххаха :-)

Overwhelming
12-27-2006, 23:23
всичко е измама истината е скрита, стената от страх е разбила мечтата за свобода ти няма да разбереш какво казвам с тези свой думи но знай че не всичко е както ти го виждаш 8)
Не ме взимай за безмозъчно зомби,не ме познаваш.Да не мислиш,че немога да разбера някакъв прост израз,с който опитваш да демонстрираш "брилянтния си ум"?Аре стига,че заучените реплики и малкото въображение,което явно се изчерпва вече,няма да ти стигнат.Така че по-добре си замълчи,преди да си се опитал да напишеш нещо умопомрачително-тъпо и да се изложиш на толкова видно място,където минават толкова други слабоумни хора (никой да не се обижда ^^...) но дори и те биха се посмяли на глупостта ти....
....хайде сега вече - СТИГА!.... за заучените фрази и да е така едвали можеш да го потвърдиш, защото несиго прочела никаде, ако го бе прочела някаде щеше да кажеш, а и нямам амбиция да съм демонстрира "брилянтния си ум", нямам такъв на теста за интелигентнос изкарах 110 то не е мн, невиждам защо трябва да се спирам, аз др работа сега си нямам, а да ме изложиш тред някого недай си боже хахахахаххххххххаххаха :-)
Забавно....сам се излагаш,казвайки неща от сорта на:

а и нямам амбиция да съм демонстрира "брилянтния си ум" ....нещо да има нужда да добавям?

ачката
12-27-2006, 23:28
да изпуснал съм едно Л, и като си замисля се хващаш за дреболии и че изречението има двусмислие ае ти си мн зъл човек, незнам кой какво ти е направил ама явно не е било добро

Overwhelming
12-27-2006, 23:30
да изпуснал съм едно Л, и като си замисля се хващаш за дреболии и че изречението има двусмислие ае ти си мн зъл човек, незнам кой какво ти е направил ама явно не е било добро
След запетаята в червено дето е каза нещо правилно.....не ми се качвай и ти на главата ^^....не ми е до разправии,наистина....

ачката
12-27-2006, 23:31
болното място а? добре :-)

l|mandarinka|l
12-27-2006, 23:31
Shto ne vzemete da se prenesete na lichni .......... :-D :-D :-D

Overwhelming
12-27-2006, 23:32
Shto ne vzemete da se prenesete na lichni .......... :-D :-D :-D
Ми може би за да се усети някой да заключи преливащата от смисъл тема хаха...


болното място а? добре :-)
^^....

l|mandarinka|l
12-27-2006, 23:33
Nee az nqmam nishto protiv da si se karate tuk...Nali az gledam seir :lol:

ачката
12-27-2006, 23:35
MySel`f
....................?

Overwhelming
12-27-2006, 23:37
MySel`f
....................?
Какво неразбра,ако може да попита моя милост де......?

ачката
12-27-2006, 23:40
неразбрах кой те е настъпал че сега мразиш всички и всичко?

Overwhelming
12-27-2006, 23:42
неразбрах кой те е настъпал че сега мразиш всички и всичко?
Мии...това си пада доста по-сериозно от това,за което говорим и...малко ми е неудобно да го изръся така....а и е доста дълга и оплетена история ^^....

ачката
12-27-2006, 23:44
аз съм до 7 сутринта имам време, а ако си притеснителна може и на лично съобщение да ми го пратиш

Overwhelming
12-27-2006, 23:46
аз съм до 7 сутринта имам време, а ако си притеснителна може и на лично съобщение да ми го пратиш
Ми....аз няма да стоя още много,че просто няма как...хаха....иначе...друга вечер ти обещавам да ти разкажа :РрРр~~ .....

ачката
12-27-2006, 23:49
хахаха
аз ще чакам бяна какво друго да правя :-)

D1v`Petel
12-28-2006, 00:08
Фани го на менгемето и с 1 тесла почни да го чукаш докато се намести , това е най - рационалното решение на проблема.

12-28-2006, 00:52
Abe molq vi pomognete
leko mi e kriv penisa - kato mi se nadyrvi e s 1 santimetar po na dqsno ot normalnoto i ne e izkriven ot na4aloto a ot sredata
molq vi kajete kvo da praq

Пълен нещастник си! Не те знам как пикаш, ама явно през едното рамо