PDA

View Full Version : промени



PY_MACKA
12-27-2006, 22:31
напоследък усе6там 4е не6тата се променят, миналите ми реакции са по други, мисля разли4но...
абе изоб6то като цяло се променям и нз дали кум ок или не

искам да ви питам
усе6татели да се променяте
дали е свързано с определен 4овек
дали с смяна на средата
или с не6то друго

Dr. Kazimbutt
12-27-2006, 22:44
Да, променям се. Вече имам по шест пръста на всяка ръка...

magesnik
12-27-2006, 22:52
мене ми израсва трети крак и ше видите кой до няколко месеца ше владее тройната каса. :smt016

Jamalska
12-27-2006, 23:09
абе ужасни сте ;)
еми да...тука последните години направо шеметно се променям...Научавам разни работи от разни хора,извличам си уроци...И си показвам промените в промените в реакциите и почерка хахахаха

Dr. Kazimbutt
12-27-2006, 23:13
magesnik, на тебе май ти трябва втора уста, че да можеш да пиеш по две бири наведнъж. :wink:

Verminaard, не сме ходили до Чернобил... Ние сме родени там!

Сега сериозно... Никой не усеща кога се променя, както и не усеща как расте или кожата му потъмнява от слънцето. Промяната е нещо, което се осъзнава в последствие. Затова едва сега, когато наближава краят на годината, мога да кажа какво в мене се е променило през иминалите месеци, седмици, дни...
Първо на първо, станал съм по-лиричен. Започнал съм да гледам на нещата с повече ирония, която на места прераства в сарказъм. Станал съм по-наблюдателен. Също и по-самокритичен, едва ли не перфекционист. Намалил съм мързела. Може да се каже, че съм станал по-уверен, макар и малко.
Не мога да кажа на какво се дължат тези промени в моята личност... Като че ли най-вероятната причина за тях е средата, но със сигурност има и други, малки и незабележими фактори, които са оказали влияние върху формирането на това, което съм сега.

Ice Princess
12-27-2006, 23:29
Дали се променям... ами определено мога да кажа, че в сравнение с края на миналата година, съм малко по-различен човек. Нямам представа защо, но най-вероятно се усеща влиянието на най-добрите ми приятели, които са прекрасни хора и страшно много се радвам, че ги познавам. И, не на последно място, тази година коренно се промени гледната ми точка спрамо любовта, може да се каже, че открих, че тя наистина съществува :oops: :smt008

hforce
12-27-2006, 23:41
Az ne use6tam vednaga 4e se promenqm, use6tam da re4em sled 1 godina kato pogledna nazad i se vida kakuf sum bil i kakvo sum pravel

teenkopele
12-28-2006, 06:26
Да, усещам, че се променям. Това се дължи на смяната на средата, която претърпях преди известно време. До някъде е странно, защото сам виждам как започвам да реагирам по различен начин на някои неща, как започвам да се държа различно в някои ситуации, но според мен това е нормално. Промяната си е промяна и понякога и без да я искаме, тя просто става и се налага да се приспособим. Това е. :wink:

skate-more
12-28-2006, 09:48
я съм тъп от как се помна
...