PDA

View Full Version : Koga majat si go slaga?



Vampire_
12-27-2006, 21:42
Abe horica,iskam da vi pitam ne6to!
Ne sam pravila sex i mi e mn stranno koga majat si slaga prezervativa?
Ne6to ne varvi,kogato be4e ste vazbudeni i toi da kaje:"Iz4akai malko,da hodq da go vzema"?
Abe...nz.....kajete mi koga to4no?

malka_sladuranka
12-27-2006, 21:43
Abe horica,iskam da vi pitam ne6to!
Ne sam pravila sex i mi e mn stranno koga majat si slaga prezervativa?
Ne6to ne varvi,kogato be4e ste vazbudeni i toi da kaje:"Iz4akai malko,da hodq da go vzema"?
Abe...nz.....kajete mi koga to4no?

обаче в повечето случаи тогава се слага..

bungle
12-27-2006, 21:44
Баш като си се възбуди. Просто трябва да са му под ръка. На нощното шкафче или в чекмеджето до леглото- нещо от този сорт. Не е особено голяма философия.

panterata
12-27-2006, 21:45
амии попринцип се слага преди да реши да прониква , а и няма нужда да ходи да го взима ако е някъде наблизо. просто го слага за секунди :) или ти го слагаш или 2та :)

shalis
12-27-2006, 21:45
Emi kogato penisa e v "stanalo" systoqnie-ako moga taka da se izrazq...ina4e prosto nedoumqvam kak 6te stane....malko trudno

12-27-2006, 21:58
Казва му се ерекция
Е как кога се слага ?
Няма когато му е на бобено зърно . Когато машината се надърви мушкаш и готово . Процедурата е бърза :D

12-28-2006, 07:52
Сложи му го с уста, супер яко е ;)

naia
12-28-2006, 08:04
huh moiat priatel slaga protmoneto na blizo samo go vadi slaga si go i deistvame ne se gubi vuzbudata

12-28-2006, 08:10
Abe horica,iskam da vi pitam ne6to!
Ne sam pravila sex i mi e mn stranno koga majat si slaga prezervativa?
Ne6to ne varvi,kogato be4e ste vazbudeni i toi da kaje:"Iz4akai malko,da hodq da go vzema"?
Abe...nz.....kajete mi koga to4no?

По-скоро когато той е възбуден, останалото си го написала. Има и вариянт ти да му го сложиш който е дооооооста :P :P :P :P ммм

olive_oil
12-28-2006, 08:12
Abe horica,iskam da vi pitam ne6to!
Ne sam pravila sex i mi e mn stranno koga majat si slaga prezervativa?
Ne6to ne varvi,kogato be4e ste vazbudeni i toi da kaje:"Iz4akai malko,da hodq da go vzema"?
Abe...nz.....kajete mi koga to4no?ако не ти се струва одачен този вариянт си сложи ти презерватив преди да започнете

alkobalko
12-28-2006, 12:02
Прието е да се сложи, когато си достатъчно възбуден и преди да проникнеш. И не е задължително да ходи да го взима от някъде, просто го постави някъде, където да ти е под ръка.

krem4et0
12-28-2006, 12:07
Гаджето ми го слага на 1 ръка разстояние и като дойде момента ме пита готова ли съм и докато се наместя хубаво-вече го е сложил. Става за секунди,а ако и ти се включиш ще ме е доста приятно.няма философия в слагането-след 2-3 пъти ще се нагодите и ще свикнете. По-добре 10 секунди разсейване за презерватив,отколкото цял живот нежелано бебе на главата или някоя болест!

shizzle
12-28-2006, 12:11
Abe horica,iskam da vi pitam ne6to!
Ne sam pravila sex i mi e mn stranno koga majat si slaga prezervativa?
Ne6to ne varvi,kogato be4e ste vazbudeni i toi da kaje:"Iz4akai malko,da hodq da go vzema"?
Abe...nz.....kajete mi koga to4no?

обаче в повечето случаи тогава се слага..

True. True. И изведнъж се сещаш, че презервативите всъщност са в якето на закачалката в антрето. Или пък точно тогава не можеш да нацелиш да махнеш найлончето около опаковката.. Или не дай си Боже да го сложиш наобратно! Колко кеф-ситуации е имало по тематааа :D

FikyScHetOo
12-28-2006, 12:14
При възбудено състояние се слага. Иначе може да не се сложи хубаво и да се изплъзне по време на акта. Иначе както казаха по-горе : по-добре 10 сек неудобство отколкото цял живот проблеми :)

krem4et0
12-28-2006, 12:17
Abe horica,iskam da vi pitam ne6to!
Ne sam pravila sex i mi e mn stranno koga majat si slaga prezervativa?
Ne6to ne varvi,kogato be4e ste vazbudeni i toi da kaje:"Iz4akai malko,da hodq da go vzema"?
Abe...nz.....kajete mi koga to4no?

обаче в повечето случаи тогава се слага..

True. True. И изведнъж се сещаш, че презервативите всъщност са в якето на закачалката в антрето. Или пък точно тогава не можеш да нацелиш да махнеш найлончето около опаковката.. Или не дай си Боже да го сложиш наобратно! Колко кеф-ситуации е имало по тематааа :D
че не проверяваш ли преди това на коя страна е правилно?То това е задължително. А иначе расейване до 2 мин. не е фатално-поподължава се малко любовната игра и се действа пак!

12-28-2006, 17:19
Abe horica,iskam da vi pitam ne6to!
Ne sam pravila sex i mi e mn stranno koga majat si slaga prezervativa?
Ne6to ne varvi,kogato be4e ste vazbudeni i toi da kaje:"Iz4akai malko,da hodq da go vzema"?
Abe...nz.....kajete mi koga to4no?


еми като мъжа го надърви тогава

koalka
12-28-2006, 18:01
Когато е достатъчно възбуден!

OrientalecaStasy
12-28-2006, 18:48
Abe horica,iskam da vi pitam ne6to!
Ne sam pravila sex i mi e mn stranno koga majat si slaga prezervativa?
Ne6to ne varvi,kogato be4e ste vazbudeni i toi da kaje:"Iz4akai malko,da hodq da go vzema"?
Abe...nz.....kajete mi koga to4no?

kogato te ebat v guza si slaga6 prezervativa !

shizzle
12-28-2006, 20:00
че не проверяваш ли преди това на коя страна е правилно?То това е задължително. А иначе расейване до 2 мин. не е фатално-поподължава се малко любовната игра и се действа пак!

Естествено, че проверявам. Ама като си млад и неопитен, в тъмното и Тя се притиска в теб, търка се, ръмжи в ухото ти.. Нали затова са секс-гафовете :D

InHell
12-28-2006, 21:07
?!? Презерватив се слага за по-малко от минута от отварянето до разгъването. Като правило преди секс ми е да запаля ароматна свещ и да сложа опаковката с гумичките до леглото.

ultra
12-29-2006, 01:44
ами за да не се случва това..."чай да отида да го взема..." си ги слагаш до теб и да са ти на една ръка растояние...:)
Ми то по принцип като се надърви момчето чак тогава се слага иначе няма как :))
тъй че играете си и когато дойде момента и правите 30 секунди пауза,намушвате го на долната глава и хоп към съществената част :)

12-29-2006, 08:32
Казва му се ерекция
Е как кога се слага ?
Няма когато му е на бобено зърно . Когато машината се надърви мушкаш и готово . Процедурата е бърза :D


Самоебачка ???

krem4et0
12-29-2006, 17:59
че не проверяваш ли преди това на коя страна е правилно?То това е задължително. А иначе расейване до 2 мин. не е фатално-поподължава се малко любовната игра и се действа пак!

Естествено, че проверявам. Ама като си млад и неопитен, в тъмното и Тя се притиска в теб, търка се, ръмжи в ухото ти.. Нали затова са секс-гафовете :D
Е,и аз съм седяла по 2-3 минути да чакам,ама няма как. Какво да направя след като е забравил? По-добре малко чакане,отколкото бебе!

deidiy
12-29-2006, 18:04
остави няколко презерватива до кревата или на нощното шкафче абе някаде на близо а слагането му отнема секунди такаче няма да се загуби възбудата а и ако ти го сложиш няма начин да му падне :-D