PDA

View Full Version : Как да разбера дали едно момиче има някакво топло чувство...



akademika
12-27-2006, 21:45
Знам че универсален отговор няма... просто не искам ('па какво съм ви дал, че да искам ?!)
тривиални неща като "покани я на кафе", поприказвай си.... интересуват ме по интересни неща, като интонация, контекст, поглед, походка, жестове ... езика на тялото - невербалната комуникация.
На мен ми е ясно, че като си приказвам с някоя 2 часа по телефона, а на другия ден имам разговор по чата, в който само 7-8 годишно дете не би могло да разбере, че има сексуален подтекст (поради отсъствието на каквито и да е думи свързани с това). Ясно е че щом я провокирам, и тя продължава диалога, че има нещо. Това е ясно, но аз съм ориентирен към тези които по-добре крият своето alter ego (их какви думички съм знаел). Тези, които не се предават лесно. Тук е и проблема ми, вече 6-7 месеца имам проблеми с едно незабравимо, красиво и интелигентно момиче - което не мога да разбера какво изпитва - няма проблеми, изведнъж ме одрязала ... няма проблеми ... пак ме одрязала ...

JiMiTo
12-27-2006, 21:55
"Как да разбера дали едно момиче има някакво топло чувство..." ? Ако имаш предвид температура... пробваи да и подариш тернометър и ... шегувам се... човек момичетата са сложно устроени и ето каде е парадокса - голяма от тях са "просто" мислещи същества... говори и мили думи и продължаваи да натискаш леко полеко, но в подходящите моменти. Щом държиш на този човек явно има защо.. просто не се отказваи и това е ... на думи е лесно знам, но за да я заслужиш наистина трябва да се помъчиш... успех все пак ;-)

koalka
12-28-2006, 07:20
Еми по жестовете, както ти каза.Забележи как се държи с другите момчета и как се държи с теб..

mnogomili4kata-sf
12-28-2006, 08:34
И мен силно ме интересува невербалната комуникация... но ако почнеш да я изучаваш след някое време вече няма да гледаш на човека като на човек :shock: ... на мен лично понякога ми е достатъчен 1 поглед,за да разбера какво му се витае на човека в главата...и стойката също, особено ако въпросната личност стои с извит към теб корпус на тялото. Ех, психология,психологияяя... :-#
НО и все пак още ми е интересно да науча подробности за този тип комуникация

bu6mena
12-28-2006, 08:48
Питай я :-D

12-28-2006, 09:50
Кажи и да ти духне.. ако духа топло значи чувствата са и топли #-o

YoUr_SeCrEt_LoVe
12-28-2006, 13:41
Гледай я в очите,настойчиво,продължит елно.Ако зениците й се разширят значи изпитва нещо по-вече.

П.П.Това е доказано.

iiirish
12-28-2006, 14:02
най-правилното което каза е че няма универсален отговор! никой не може да ти каже конкретно, че еди си какво става и т.н., но знаеш ли, че понякога е хубаво да се довериш на своето 6-то чувство ;) опитай се вътрешно в себе си да се поставиш на нейно място, опитай се да я разбереш... обърни внимание и наблегни на начина й на говорене, гласа, интонацията с която произнася някой думи... с една дума научи се да четеш между редовете... понякога с едно изречение момичето може да ти казва много, но ти да не го усещаш ;)

Amayo
12-28-2006, 14:10
1 - Жените не знаят какво искат
2 - как очакваш да знаеш какво искат като те не знаят
3- как очакваш аз да знам те какво искат като и ти и те не знаят??????????????

12-28-2006, 14:29
Кажи и да ти духне.. ако духа топло значи чувствата са и топли #-o

vvs_go
12-28-2006, 19:26
mi da ama men ne me interesuvat takiva ne6ta

12-28-2006, 21:44
тва жените не можеш ги разбра повярваи ми най добре си питай

12-28-2006, 21:54
тва жените не можеш ги разбра повярваи ми най добре си питай

BepHo.... :-k

12-29-2006, 08:37
Jenite bili slojno ustroeni ... VRQHHAHAHAH
4ove4e ti bazikash li se? :lol: :lol: :lol:
Kakvo mu e slojnoto... edna dupka mejdu krakata i ena shepa vulna? :mrgreen:

12-29-2006, 08:43
:arrow:

bu6mena
12-29-2006, 09:17
Jenite bili slojno ustroeni ... VRQHHAHAHAH
4ove4e ti bazikash li se? :lol: :lol: :lol:
Kakvo mu e slojnoto... edna dupka mejdu krakata i ena shepa vulna? :mrgreen:

То ти ако мислиш, че жените са нисши същества - грешиш. Може да съм мъж, ама без жени не може. Плюс това ако спиш с момиче отдолу с "edna shepa vulna" (ако изобщо спиш с някой), то явно ти си назад с матеряла. А това не ми се вярва, защото не мога да си представя жена в днешно време, която да не се грижи за кожата си. Демек излиза, че си девствен :-D

12-29-2006, 09:26
:smt005

pampers
12-29-2006, 10:40
Jenite bili slojno ustroeni ... VRQHHAHAHAH
4ove4e ti bazikash li se? :lol: :lol: :lol:
Kakvo mu e slojnoto... edna dupka mejdu krakata i ena shepa vulna? :mrgreen:

То ти ако мислиш, че жените са нисши същества - грешиш. Може да съм мъж, ама без жени не може. Плюс това ако спиш с момиче отдолу с "edna shepa vulna" (ако изобщо спиш с някой), то явно ти си назад с матеряла. А това не ми се вярва, защото не мога да си представя жена в днешно време, която да не се грижи за кожата си. Демек излиза, че си девствен :-D

хахахаха бахти как го нареди набързо само...хахах :smt005 :smt005

Tempestjuji
12-29-2006, 11:02
не те харесва