PDA

View Full Version : daite mi syvet



SeXy^par4e
12-28-2006, 06:49
taka na4i v momenta sam s 4erna kosa, no mnogo iskam da se napravq rusa.Ama tfa mi e 4e vejdite mi sa mn. 4erni i mislq 4e nqma da stoi mnogo hubavo s rusa kosa?Kakvo 6te kajete.A vie kakyv cvqt predpo4itate ](*,)

12-28-2006, 06:57
ami i az ne mislq 4e 6te stoi mnogo dobre no ako si metalistka nqma6 problemi

macy_day_parade
12-28-2006, 06:59
черната коса е върха!Ти си луда ако наистина си решила да се боядисваш!!!Аз си попилях моята коса като я напрайх червена...единственото което постигнах беше изгоряла,късаща се и капеща коса :smt012

i'm so excited!
12-28-2006, 07:11
само ше си съсипеш косата

Sladkata_Nansi
12-28-2006, 07:57
Mi ti niama6 akal :-k Edno 4e naistina 6te stoi malko tapo s vejdite, drugo 4e kosata ti 6te se sasipe v palnia smisal i treto-znae6 li kolko trudno se postiga hubavo ruso varhu 4erna kosa ? =;

12-28-2006, 09:54
mili4ka sorry 4e6e trqvada ti go kaja ma ti si mn zle.samo 6e si sasipe6 xubavata kosa.samoako znae6 kav 6e e efekta.plus tva pogledni go i ot taq strana-vednaj boqdisa6 li se v rusa ot tuka natataka trqbva edva kli ne cql jivot da se boqdisva6,toq rus cvqt nali trqbva da go poddarjq6 vse pak i tva zna4i 4e vs mesec trqbva da si opravq6 korenite zadane si li4i 4e si boqdisana.tva si e jiva muka.a pak samo za spravka da ti kaja-estestvenata krasota e nai -xubava,za6toto ni e dadena ot Bog i vsi4ki nie sme se rodili takiva kakvito trqbva da badem.ne trqbva da podrajavame na drugite a da se zanimavame samo s tva koeto imame i tova koeto sme,sledovatelno-za teb nai-to4niq cvqt e 4erniq 6toto taka si se rodila.ne poidrajavai na drugite koito sa rusi a razrabotvai sobstvenata si krasota.a ako puk pri vsi4kite ni kanski jertvi da te ubedime da si stoi6 s 4erna kosa,ti pak iska6 rusa............tiogava prosto si boqdisai i vejdite za da ne e grozno.ma vser oak NEDEIIIIII !!!!!!!!

SeXy^par4e
12-28-2006, 13:33
Samo da otbeleja 4e est. cvqt na kosata mi e kistenqvo svetlo,a ne 4erno.Prosto sam boidisana 4erna :)

Lorraine
12-28-2006, 13:38
от черна много трудно ще станеш руса..даже и с няколко боядисвания може да си ти е все още оранджева(такъф ще е ефекта след тфа)..то аз дето съм със светла коса и на кичури(и още си правя) и тогава ще се боядисвам руса ме е страх дали ще стане хубаво русо..ама от черно чак се чудя... :-k

Elle
12-28-2006, 13:41
здрасти хмм по-добре не го прави това да преминеш от черно в русо ще съсипи косата ти наистина но ако си решила по-добре изчакай да ти израсте черното и в/у твоя цвят се направи руса но не прави тази грешка преди време си направих кичури ии до днес още съжалявам ..... :?

Jamalska
12-28-2006, 13:42
еми боядисай се нещо по-светло кестеняво..колкото хване толкоз...и си остави да ти се върне ест цвят и чак след това я прави каквото искаш...
А веждите...или ги направи мн тънки или ги боядисай...друг вариянт за да не ти седи гадно нз

christina_aguilera
12-28-2006, 20:01
Samo da otbeleja 4e est. cvqt na kosata mi e kistenqvo svetlo,a ne 4erno.Prosto sam boidisana 4erna :)
Няма значение;) Има два начина:
1) оставяш си естествения ти цвят да израсте и после правиш квото ще правиш
2) правиш си косата руса с риск да останеш почти без коса
3)правиш си косата руса,но преди/след това си правиш по-къса прическа,за да има по-приличен вид косата ти :smt004

BroKeN^DreAmZ`f
12-28-2006, 21:24
Леле имаш л си на иде, че ако от черна стнеш руса косатата и ще иде по дяволите и тва ако все пак ще го правиш тряа да ти го направи фризьор и тряа да е поетапно, а пък веждите и те могат да се боядисат по принцип :П

eXtRaoRdinaRy
12-28-2006, 21:38
taka na4i v momenta sam s 4erna kosa, no mnogo iskam da se napravq rusa.Ama tfa mi e 4e vejdite mi sa mn. 4erni i mislq 4e nqma da stoi mnogo hubavo s rusa kosa?Kakvo 6te kajete.A vie kakyv cvqt predpo4itate ](*,)

Като толкова държиш на русото-направи си кичури,но в никакъв случай не я изрусявай напълно!

Komshiikata
12-28-2006, 22:51
mili4ka sorry 4e6e trqvada ti go kaja ma ti si mn zle.samo 6e si sasipe6 xubavata kosa.samoako znae6 kav 6e e efekta.plus tva pogledni go i ot taq strana-vednaj boqdisa6 li se v rusa ot tuka natataka trqbva edva kli ne cql jivot da se boqdisva6,toq rus cvqt nali trqbva da go poddarjq6 vse pak i tva zna4i 4e vs mesec trqbva da si opravq6 korenite zadane si li4i 4e si boqdisana.tva si e jiva muka.a pak samo za spravka da ti kaja-estestvenata krasota e nai -xubava,za6toto ni e dadena ot Bog i vsi4ki nie sme se rodili takiva kakvito trqbva da badem.ne trqbva da podrajavame na drugite a da se zanimavame samo s tva koeto imame i tova koeto sme,sledovatelno-za teb nai-to4niq cvqt e 4erniq 6toto taka si se rodila.ne poidrajavai na drugite koito sa rusi a razrabotvai sobstvenata si krasota.a ako puk pri vsi4kite ni kanski jertvi da te ubedime da si stoi6 s 4erna kosa,ti pak iska6 rusa............tiogava prosto si boqdisai i vejdite za da ne e grozno.ma vser oak NEDEIIIIII !!!!!!!!
=D>

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
12-28-2006, 23:12
Spored men ne trqbva da se izrusqvash,samo shte si susipesh kosata i sled tova shte sujalqvash [-X a i rezultata nqma da e mnogo dobur =; kosata ti trqbva da se izsvetli postepenno shtom e cherna,a tova shte q iztushti mnogo :roll: pomisli si dali si zaslujava :idea:

lo6a_karma
01-05-2007, 18:36
направиси за на4ало ки4ури и ако ти хареса си я направи цялата ама ка4или 4ервено по 6а отива на 4ерна коса