PDA

View Full Version : .....



.....
12-28-2006, 08:51
Какво е станало с теб? Променил си се? Преди беше душата на компанията, разсмиваше всички, знаеше как да си изкараш яко. Сега май само едно нещо ти е в главата. Затънал си.. С промит мозък си.. Не мога да ти помогна. Не знаеш ли колко много пропускаш, не знаеш ли още колко неща имаш да видиш. Вече не позираш. Станал си по естествен. Май вече нямаш акъл да го правиш? За теб е важно едно - тревицата да ти е на място.. Защото когато пушиш ти си някой друг, не трябва да мислиш, да поемаш отговорност.. просто се пускаш по течението. Променил си се. Когато си говорим и те питам "какво ново", всичко за което се сещаш е как си се напушил. Правя гримаси.. Не искам да слушам.. но ти продължаваш.. Промъква се частица от предишното ти "аз". Ти пак се шегуваш, но знам, че вече не си същия. Една голяма мисъл ти е промила главата. Вече едно е най-важното. И преди се хилехме като идиоти. И преди ни беше яко. Разликата е, че тогава се смеехме на нещо. Осмивахме света, защото знаехме, че нещо не е наред. Вече не ти пука за света. Не ти пука за себе си. Не ти пука и за мен. Важното е да се хилиш и да дърпаш дима на мръсно и изсушено отровно цвете, което с всеки изминал ден наслагва катрани в белите ти дробове. Ще умреш.. но познай какво? И на мен вече не ми пука..

KiLLeR_InSTiNkT
12-28-2006, 10:20
Много добре е написано, но всеки решава сам какво ще прави.

12-28-2006, 12:14
И ти ще умреш... Дори не се знае , дали ще го направиш по-късно от мен..
И ти си се променила, преди приемаше хората такива , кавито са, вместо да се опитваш да промениш избора им.
Изгубила си чувството си за хумор.. сега май само едно нещо ти е в главата- да даваш поучения и да повтаряш като папагал зау4ени от незнам си къде глупости...
Не ме занимавай повече, не искам да ми "помагаш", като не можеш вече да споделяш купона, поне не го разваляй!.
СДтанала си предубедена не знаеш нищо за нещата, за кито говориш наизуст.
За теб е важно едно- какво ще си помислят хората.
Превръщаш се в ксерокопие, поредното винтче в системата.
да бъдеш себе си означава да взимаш решения, а не да послушничиш и да угаждаш на другите.
В очите ти виждам страх.. страха от нещата, които не можеш да промениш.
Страха е заразна болест, не искам да ме заразиш.
И сега ми е яко, и нищичко не знаеш за разликата, защото нямаш база за сравнение.
Правиш гримаси...
Знаеш ли пука ми за много неща.
Пука ми за глобалното затопляне, пука ми за изчезващитр видове, пука ми за пътя на човешката цивилизация.. Това за което НЕ ми пука са правилата на матрицата.
Не ми пука дали разбереш, клакво се опитвам да ти кажа, вече много пъти сме го водили тоя разговор. Няма да го водиме пак.
Недей да обиждаш цветята ми, разбрах вече, че не ти харесват.
Май няма какво повече да си кажем.
Живей , но остави и другите да живеят!

BraInLesS_f
12-28-2006, 13:54
АхХАХхаха...Госта затапи другия гост!
Лично аз съм за 2рия гост!Той рулира!!! :mrgreen:
Ке ме утепате от смех... :mrgreen:

12-28-2006, 14:35
Виждам те, разбирам те, мразя те.
Дори и да умра утре, ще умра млад. Не правя поучения, но начина ти на мислене....мамка му, грешен е. Споделям купона, яко ми е, слушам музика, излизам, също като теб съм, но просто не ми поднасяй шибаната трева. Не, не искам да опитам и не ми е любопитно кво е чувството. Аз исках промяна.. А на теб ти стигаше омагьосания цикъл? Кой е по-ограничен?
Мамка му, влияя се от чуждото мнение. Наречи ме позьор. Но аз излушвам. Аз гледам. Анализирам. И виждам кое не трябва да е така. Изградил съм се такъв какъвто искам. С какво си по-различен от малките ти приятелчета с които всичко което правите е да гледате тавана?
Предубеден съм. Не бях такъв. Такъв станах. Моето решение съм го взел, знам, че не мога да те променя. Само ме е яд за добрите стари времена, ето всичко. Тогава излизахме, пихме по нещо и просто си изкарвахме яко.
Не обиждам цветята ти, тях вече ги няма. На тяхно място е поникнала огромна, отровна и гнусна марихуана. Тя е заменила всичките ти мечти и желания. Сега и аз няма кво повече да ти кажа.

12-28-2006, 15:37
МИР!
http://www.popartuk.com/g/l/lg3433.jpg

п.с. НаДали заслужавам омразата ти
Не бързай да съдиш за начина ми на мислене.
Може и да е грешен, но поне си е мой. Не ми поднасяй твоя начин без да съм те молил, тъй както и аз не ти поднасясям запален коз пред носа.
Разбирам те. Ценя високо хората, които са способни да си налагат самоограничения, (аз самият съм се отказах от неща като месото и лекарствата заради убежденията си.. въприс на Личен Избор)
Но приемам ограни4енията, наложени от друг.
И аз изслушвам. Виждам. Синтезирам...
И търся кое може да бъде Иначе.
Мразя да мразя, обичам да Оби4ам..
да гледам облаците или звездите, а не сивите стени.

Цветята ми не са гнусни. Няма гнусно цвете.Природата не прави грешки
Грешки правят само хората.
Трева ще има и след нас....
МИР!
http://www.popartuk.com/g/l/lg3433.jpg

12-28-2006, 15:51
Точно и аз щях да предложа мир.. А и първоначално не говорех общо, а конкретно за едно момче, което ми беше най-добър приятел, обаче после пътищата ни се разделиха.. Обаче ти ме провокира, куче! :lol:

Съгласен съм на мир, разбира се, стига да не се налага да пуша лулата на мира :mrgreen: :D

Благодаря ти, че беше склонен на дискусия, а не само да кажеш едно "правя го щото искам". Успех ;)

А колкото до омразата.. тук май също имаме различни мнения.. но живота е цветен. "разни хора, разни идеали".

Мир :-D