PDA

View Full Version : Koz



12-28-2006, 10:13
Ami s dve priyatelki mislim da si vzemem koz........obache shte ni e za pyrvi pyt.Ta moje li da pitam gore-dolu kolko trae efekta i...........kakvo e useshtaneto da znaem ,a ne da ima iznenadi posle.Mersi :)

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 10:17
vsi4ko e strogo individualno a i mnogo zavisi ot samata treva

Бунтар
12-28-2006, 10:19
Тамън ви е за пръв път, да попитам:

Отде ви хрумна тая мизерия ;) Я кажете кви са ви подбудите, че ми е интересно :)

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 10:29
e kak kvi sum im podbudite trqa se napravqt na guzarki za6toto ooo yes nie pu6im koz zna4i sme super cool brato pi4 maina kopile bratle

yuHku
12-28-2006, 10:29
еее мацки тъпо е всми кофтито е че ако ви хареса почвате се по често и по-често аз нямам нищо против тревата ама мн се пропадаа от нея сички от старата ми компания са редовно пушещи и честно казано кофти си е
аз лично съм пушила 2 пъти и 2та пуъти никъф ефект в сми мен тея неща не ми действат особено само ми стана некфо лошо и огладнях мн не ми беше нито смешно нито нещо инт . когато не употребявам подобни стимуланти дори ми е 1000 пъти по яко и по забавно, абе нз както си искате ма няма сми :smt011

12-28-2006, 10:35
Съвет: Не се паникьосвайте каквото и да стане, защото това само ще ви хвърли в "лош трип" ако коза е чук. И най добре го направете някъде сред природата или на някакво много готино място и си земете нещо вкусно/сладко за ядене или пиене

Бунтар
12-28-2006, 10:46
e kak kvi sum im podbudite trqa se napravqt na guzarki za6toto ooo yes nie pu6im koz zna4i sme super cool brato pi4 maina kopile bratle

Предположих.

12-28-2006, 10:51
Ако е много силен не е задължително да е друсан. Даже мисля че това за друсания коз е мит, и ако се среща то е мн рядко, и отдавна не се практикува.

Иначе ако коза е много силен може да се сдухат много, аз лично много пъти съм изпадал в доста психо-тежки състояния, но с времето се научих да излизам от тях, а пък и дори и те са интересни.

Имаш ли нещо интересно и приятно да правиш докато си напушен
Всичко ще е тип топ, просто ставаш свръх чувствителен и е хубаво да няма некви гадни хора около теб, или много хора, или разни коли шумове и такива лайна, най добре е на топличко , но и да е спокойно и да има природа, в къщи също е мн добре, защото човек се чувства сигурно, може да си пусне музика и да се наслаждава...


В крайна сметка цялото изживяване е почти изцяло повлияно от психиката , тоест това което ще почувстваш, дали ще е гадно или хубво, дали ще имаш чувство че ще умреш и ще припаднеш или че ще полетиш, това си е изцяло до теб. И до психиката ти , накъдето го насочиш натам,но не си мислете че лесно се насочва. Най добро въздействие оказва околната среда върху подсъзнанието ти, затова "косвеното" насочване чрез подходяща обстановка среда и т.н. е мн важно. Аз лично докато учих в училище нито един път не съм стъпил напафкан, защото знам че просто най много да изживея нещо доста гадно.... но това съм асз де всеки си е различен/

12-28-2006, 10:52
П.П. И все пак в училище сме за да вършим работа, не да се забавляваме и лигавим.

12-28-2006, 10:59
ami za Jointa kakvo mojete da mi kajete.Pls tryabva mi mnogo info.Kolko vreme e efekta i kak se chuvstvash ????????

12-28-2006, 12:08
Да така е въпреки че на скоро забелязах че някой козове които те изтощават отвратително много и забиваш и яко губиш равновесие и си тъп, като изсъхнат стават перфектни вдигащи и стимулиращи мисълта страхотно, а и като цяло съм забелязал че перфектно изсушшените козове, така че като го стриваш да става на прах, са много по добри, все пак неможем да отречем че докато съхне търпи химична промяна, + това горенето на влажен джойнт (мокрото горене) а и не само на джойнтг а и накаквото и да е било отделя много по вредни в-ва.

Разбира се има и изключения пушил съм и мокри козове, които са перфектни... но сухи (които се триват на прах направо) които да те свалят май не съм...


А колкото до продължителността, относително е много от тревата и т.н.
от колко сте пушили и т.н. , може да продължи от 1 час до 5,6 часа зависи... много зависи,
сега мога да пиша цели романи, но нямам време сори.

yuHku
12-28-2006, 13:42
хах имам една мн добра книжка за тревата в еня е написано абсолютно всичко и е доста интерестна казва се " История на канабиса " ако на някой му се чете СУПЕР добрата книжка :)

Juicy_Lucy
12-28-2006, 13:49
omg omg omg ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

yuHku
12-29-2006, 10:00
ми да доста е дебела и подробна ма кфото ти писне просто го пропускаш поне аз така правех , да де още не съм я прочела , а я чета от 7ми клас са съм 9 :oops: :mrgreen:

BraInLesS_f
12-29-2006, 13:38
ми да доста е дебела и подробна ма кфото ти писне просто го пропускаш поне аз така правех , да де още не съм я прочела , а я чета от 7ми клас са съм 9 :oops: :mrgreen:

О.М.Г. :shock: ](*,)

Ми мързи го човека! :mrgreen: На мен като от 2 седмици ми седи леглото НЕоправено,да е готово за вечерта за спане? :mrgreen:

12-29-2006, 21:41
Това е щото от коза ставаш мързелив, защото регулира Допаминовите пътища и в крайна сметка , оставаш с намалена мотивация -> мързлеив. Въпреки това, мисля че ако се насилиш съзнателно можеш да го промениш. Както и с прием на подходяща храна -> Банани например (в големи количества) , зелен чай , и други...

12-30-2006, 08:28
хаха да сещам се... даже в момента го изпитвам!!

IdiOtKa
12-30-2006, 11:20
Това е щото от коза ставаш мързелив, защото регулира Допаминовите пътища и в крайна сметка , оставаш с намалена мотивация -> мързлеив. Въпреки това, мисля че ако се насилиш съзнателно можеш да го промениш. Както и с прием на подходяща храна -> Банани например (в големи количества) , зелен чай , и други...

а от банани в големи количества,сещаш ли се после какво става в кенефа,а?!
чесно казано аз не се сещам но както и да е .. :-k :-k

PaSsioN_GiRL
12-30-2006, 11:27
Много зависи от качеството на тревата...Колко е силна...А и всичко си опира до самия човек дето пуши...Мен например по малко от 8-ачка не ме хваща,но някои се напушват от 2-ка.Зависи от човека....

12-30-2006, 21:36
ми да доста е дебела и подробна ма кфото ти писне просто го пропускаш поне аз така правех , да де още не съм я прочела , а я чета от 7ми клас са съм 9 :oops: :mrgreen:

О.М.Г. :shock: ](*,)

Ми мързи го човека! :mrgreen: На мен като от 2 седмици ми седи леглото НЕоправено,да е готово за вечерта за спане? :mrgreen:

ne me marzi prosto si namiram po int knijki a tazi q 4eta samo kogato ne moga da izmislq kfo dr da pro4eta :|
i btw ne sam "go" a sym "q" t.e. sam F da se uvajavame :D

Dorianchety
12-30-2006, 21:50
по-добре изобщо не опитвайте !!!

12-31-2006, 17:08
Тревите са 330 хиляди вида, до онзи ден имах страхтна трева която ме караше да се чувствам перфектно .

В момента си взех някакв отвратителна и ще я изхвърля, да силна е много при това но е ебаси смазоча и ставаш супер изциклил и тъп . Представям си ако такова нещо пушиш дълго време , ето защо някой заприличват на пропаднали парцали без мозък. Пушете само качествена трева , не си купувайте разни боклуци. Ако се окаже шибана просто я хвърлете няма смисъл, нито ще ви е гот като пушите нито ще е добре...