PDA

View Full Version : е как е въэможно???



12-28-2006, 13:03
Taka problem1t e sledniq: Ne moga da si obqsnq kak taka vse se vr16tam pri edin i s16ti 4ovek v smis1l, 4e toi me e naranqval mn i me e l1gal mn no v1preki vsi4ko sme zaedno....Dali za6ototo naistina se obi4ame ili za6toto prosto s1m tolkova glupava i naivna 4e ne moga da pogledna ne6tata realno....a moje bi i ne iskam.... :roll: V pove4eto slu4ai sme se karali za absolutni gluposti no e imalo p1ti, v koito me e naranqval stra6no mnogo i v1preki vsi4ko dori samo edna negova duma kato 4e li moje da me v1rne pri nego :( Vie izpadali li ste v podobni situacii, v koito sqka6 ne6to vi s1bira vse s opredelen 4ovek ili prosto az s1m prekaleno slqpa za istinata i prekaleno mn vqrvam...bihte li prostili otnovo i otnovo v imeto na 4oveka koito obi4ate??
P.S. Izvinqvam se za latinicata. I za tova 4e ima podobni temi.

sherry
12-28-2006, 13:17
От лъжи до лъжи има много голяма разлика :roll:
Ако ти е изневерявал многократно, грешка е да му простиш. Ако те е лъгал за някакви сериозни неща, пак не трябва да му прощаваш ей така...
Но ако се карате за глупости, нормално е после да ти мине бързо. А и любовта е сляпа...

Lorraine
12-28-2006, 13:28
хубаво е човек да се връща.. :smt010

sladoled
12-28-2006, 13:32
Може би още не е дошло времето сама да си дадеш отговор.

iiirish
12-28-2006, 14:18
по-добре допусни, че си прекалено наивна! едно момиче със гордост и поне малко достойнство никога не би позволило някой да го тъпче! не знам ти дали имаш такова, но ако трябва да съдя по това, което правиш - явно не...

12-28-2006, 14:22
Taka problem1t e sledniq: Ne moga da si obqsnq kak taka vse se vr16tam pri edin i s16ti 4ovek v smis1l, 4e toi me e naranqval mn i me e l1gal mn no v1preki vsi4ko sme zaedno....Dali za6ototo naistina se obi4ame ili za6toto prosto s1m tolkova glupava i naivna 4e ne moga da pogledna ne6tata realno....a moje bi i ne iskam.... :roll: V pove4eto slu4ai sme se karali za absolutni gluposti no e imalo p1ti, v koito me e naranqval stra6no mnogo i v1preki vsi4ko dori samo edna negova duma kato 4e li moje da me v1rne pri nego :( Vie izpadali li ste v podobni situacii, v koito sqka6 ne6to vi s1bira vse s opredelen 4ovek ili prosto az s1m prekaleno slqpa za istinata i prekaleno mn vqrvam...bihte li prostili otnovo i otnovo v imeto na 4oveka koito obi4ate??
P.S. Izvinqvam se za latinicata. I za tova 4e ima podobni temi.

Глупава си! :smt006

Barbie
12-28-2006, 15:21
Не си глупава. Влюбена си (е, не че едното не води до другото...). Или най-малкото си много привързана. И аз съм с човек, който ме е наранявал много. Защо? Защото го обичам и вярвам, че си заслужава (също така у него откривам нещо специално, нещо, което не съм откривала в друг преди).Пък и осъзнавам, че хората понякога нараняват тези около себе си, неволно...или най-малкото без да могат да се спрат.
Ако не ви е писано да сте заедно, все някога ще се разделите окончателно. Но ако усещаш, че имаш нужда от този човек и нещо постоянно те води към него, то може би си струва да разбереш какво точно е то. Не казвам, че не рискуваш да бъдеш наранена за пореден път, но...това са рисковете на професията (или на любовта...).

In4iTu_
12-28-2006, 16:03
Мм...аз не бих позволила да ме нараняват многократно. Явно не се учиш от грешките си, а трябва. Ако наистина ти е причинил толкова много болка го остави...

koalka
12-28-2006, 17:19
Еми просто е-ти го обичаш и за това търпиш всичко това.

sherry
12-29-2006, 08:32
Не е глупава, задето го обича въпреки всичко. Човек рядко може да контролира чувствата си, а и нали знаете мисълта :"Предпочитам да се карам с теб, отколкото да целувам друг" ;-)

12-29-2006, 08:39
:smt006