PDA

View Full Version : Главичката ми се бели сама, постоянно...



........
12-28-2006, 13:03
Здравейте, не съм сигурен, че темата ми е за тук, но имам един малко странен проблем и ако може някой да ми каже нещо...

Значи докато си ходя и главичката на пениса ми се бели сама в боксерките ми - от самото движение изглежда... Понякога става така, че след като се обели и нали започва да се трие в боксерките и ми създава доста неприятно усещане... Обаче не мога да се я оправя, защото повечето пъти когато ми се случва се случва на обществени места и не мога да си оправям пениса пред хората... Напоследък ми се случва доста често, дори бих казал постоянно...
Дали имам някакъв проблем с пениса, защото това ми се случва в последните няколко месеца, а аз си нося боксерки и горе-долу един стил дрехи от години и не вярвам да е от дрехите???
А дали може да ми се нарани нещо главичката, когато има такова триене, защото понякога ми се случва да не мога да се оправя доста дълго време и ми става доста гадно??? А има ли опастност главичката да загрубее и след време да стане по не чувствителна??

Мерси предварително за отговорите!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

Sunburn
12-28-2006, 13:20
po princip glavichkata na penisae dosta chuvstvitelna zona...edinstvenoto koeto q predpazva e ot vunshni vliqniq e prepuciuna(kojichaka koqto q pokriva, i koqto pri teb chesto se obelva)...prepuziumut zashtitava shapchicata (kakto nqkoi narichat glavichkata na penisa) ot izlishnoto triene, ot bakterii, kakto i ot izsuhvane....zatova razberi koe prichinqva postoqnnoto obelvane na glavichkata ti....
ponqkoga i moqta se obelva sama, no ne tolkova chesto kolkoto ti kazvash...mojebi trqbva da promenish polojenieto na penisa si...ne znam....chestno...vij....ima i neshto drugo...ako glavichkata ti e po-golqma prepuciuma moje bi q pokriva po-trudno i zatova se obelva tolkova chesto....ne znam naistina...problema ti ne mi e tolkova poznat...

RuKsP1n
01-01-2007, 21:19
Носи еластични(незнам дали точно така им се вика) боксерки които ще го държат да не се мотае много-много

Lorraine
01-02-2007, 16:54
Носи еластични(незнам дали точно така им се вика) боксерки които ще го държат да не се мотае много-многомда така ..ама поста мн ме изкефи :lol: