PDA

View Full Version : Moderated: Как мога да си направя косата с голям обем?



_fantasy_girl_
12-28-2006, 14:46
Здравейте ! Искам да Ви попитам как мога да си направя косата с голям обем (бухнала) ? Значи пробрала съм какво ли не.. с пяна за коса с лас и с какво ли не....но нищо не става :( Моля Ви дайте ми съвет !!! Благодаря ви предварително

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

ProstoAz
12-28-2006, 14:53
Като я сушиш със сешоара главата ти трябва да е наведена надолу. :wink:

Можеш и да я топираш, но НЕ ти го ПРЕПОРЪЧВАМ! :)

Kaliq
12-28-2006, 14:58
с преса :wink:

kissinkata
12-28-2006, 15:16
с преса :wink:

[-X presata e za izprqvqne na kosata ;-) ami za da i predade6 obem dokato q su6i6 q ma4kai! pri mene stava! :mrgreen:

Kaliq
12-28-2006, 15:20
с преса :wink:

[-X presata e za izprqvqne na kosata ;-) ami za da i predade6 obem dokato q su6i6 q ma4kai! pri mene stava! :mrgreen: ОФФ Боже,явно незнаеш че пресата има различни поставки :lol: Като си направиш косата на вафлички и ще ти стане по-обемна,аз моята така си я правя и става мн яка,а ако искаш да ти стане ощи по-обемна можеш и да я тупираш в корените :wink:

strange__
12-28-2006, 15:36
Подстрижи се на етажи,които да започват от средата на главата (нз как да го обясня :lol: ) и днес бях на фризьор и той ми каза да си слагам маската само в краищата,за да не се слепва косата :roll: Друго...казаха ти вече да я сушиш с надолу главата,а лично аз ако мн ме дразни хващам пресата и я пресирам само в корените,за да не и изтощавам краищата,а ако преценя цялата я правя :mrgreen: Имам едни ролки,които са си специално за обем (смисъл не правят хубави къдрици,а само повдигат косата) и чат пат спя с тях...или направо с другите я къдря и така...ако се сетя още нещо,ще ти кажа ;-)

christina_aguilera
12-28-2006, 20:23
Подстрижи се на етажи и си мий косата с шампоан и балсам/маска за обем :wink:

Joey Tempest
12-28-2006, 23:55
Шампоаните за обем не правят косата бухнала.
Ако искаш да ти е такава, я накъдри леко и внимателно я тупирай. Не ти препоръчвам да го правиш всеки ден, тъй като тупирането накъсва много зверски косата. Иначе действа. Пресите за коса са вредни също, а и т. нар. "къдрици", които стават с тях изглеждат адски изкуствено. Изобщо, ако не ти е дадена от природата обемна коса, то или трябва да се примириш с това, което имаш, или да се мъчиш с разни методи, използването на които води до изтощаване и окапване на косата. Изборът е твой. Успех! :D :-D.

Li77Le^aN{G}eL
12-29-2006, 06:44
Sunsilk Обем+ :-D

Когато се решеш,наведи главата и среши косата от врата към краищата,поне при мен тва има ефект..

evil_lady_in_black
12-29-2006, 08:04
Като я сушиш със сешоара главата ти трябва да е наведена надолу. :wink:

Можеш и да я топираш, но НЕ ти го ПРЕПОРЪЧВАМ! :)
и защо да не я топира .Така ще й стане доста бухнала

AliceSw
12-29-2006, 08:17
^ тупирането и правенето с преса са двете неща, които най-бързо съсипват косата - първо докато се нау4и да си тупира косата както трябва ще я съсипе ужастно много, а след 2 месеца тупиране косата ще е накъсана, суха и гадна

друг вариант е пускаш сешоара на най-силната степен и с 4етката, все едно изправяш - при мен става така, но по принцип съм малко по-бухнала в главата

и последно, но само в краен слу4ай - ако ти е достатъ4но здрава косата - едната от къдравите приставки на пресата и решеш след тва, ноооооооо не винаги се полу4ава добре

_fantasy_girl_
12-29-2006, 08:30
Малеее хора много Ви БЛАГОДАРЯ !!! Супер сте !!! Мерси много !!!

12-29-2006, 08:37
Извинете ама и аз да Ви попитам нещо защото имам същият проблем. Значи като си е направя с сешоар ми става много бухпала и яка обаче стой много малко време и се разваля. Та искам да Ви попитам как мога да я запазя да стой така ???

i'm so excited!
12-29-2006, 08:40
тия 'вафлички', които са модерни сега , са толкова безумно грозни, че просто няма накъде.
иначе бухналостта може да се запази с лак, ама отдалече пръскай, и не отгоре, ами отвсякъде, отдолу (като си наведеш главата), отгоре ... и си избери някой по-хубав лак.

SlaVen4eEto`
12-30-2006, 18:23
Извинете ама и аз да Ви попитам нещо защото имам същият проблем. Значи като си е направя с сешоар ми става много бухпала и яка обаче стой много малко време и се разваля. Та искам да Ви попитам как мога да я запазя да стой така ???

Пробвай с лак за коса. Аз като си направя някаква прическа си слагам и така стои цял ден :wink:

deidiy
12-30-2006, 18:31
можеш да си я топираш но после много трудно се реши вземи си шампоян и балсам за обем и си наведи главата надолу като си я сушиш :)

LoVe_Is_EvErYtHiNg
12-31-2006, 09:15
Bee da vi kaja, spored mene kfot i da se naprai, tto e vremenno, posle kosata pak nqma obem..... naidobroto za mene e leko nakadrqne...

Cheesy
01-03-2007, 15:12
Хах леле то кой няма тва иска аз па сам обратното и не искам ми е толко бухнала:)Със сещоар пробвай и я тупирай ;)

Sweetlove1990
01-03-2007, 20:54
Obema i buhnalata kosa sa dve razli4ni ne6ta :!:
Za da stane kosata mi buhnala obiknoveno q su6a s1s se6oar nadolu s glavata i posle leko topiram sled koeto slagam lak za kosa.A za pove4e obem sssslagam pqna i topiram no samo v krenite :-)

krisi_l@loka
01-04-2007, 18:40
Ами аз също имам тоя проблем косата ми е много слаба и не ти препоръчвам нито преса нито сешоар защото те само изсушават косата, по-добре се подстрижи на етажи аз се подстригах и е по-добре ползвай маска за коса и така:) Но не изтощавай косата излишно с преса и т.н. ако е слаба =; \:D/

DeviL`s^PaIn
01-05-2007, 16:02
Vie neznaete kakvo iskate .... prosto neznaete kakvo e da ima6 buhnala kosa i da se 4udi6 kak da q pribere6 da ne st1r4i ... no kakto ste si re6ili ...
Pove4e obem ,kakto kazaha vsi4ki po-nagore,moje da se polu4i kato si su6i6 kosata nadolu ,kato q tupira6 i kato q ma4ka6 dokato q su6i6 s1s se6oar. Oba4e az s1m p1lno protiv pqnata za kosa ,6ampoanite za obem i lakovete. Te davat rezultat samo za momenta i primerno ako si pipne6 kosata ili si sloji6 ka4ulka vsi4ko zaminava na vqt1ra.

taka 4e kato zakliu4enie.. radvaite se na tova koeto imate.. ne si teroriziraite kosata izli6no ,za6toto nakraq 6te ostanete na suho

Allthatshewant
01-05-2007, 16:43
topirai q no samo v korenite tyi kato e nai bezvredno pyk i sled tova razresvaneto e po lesno .. ina4e stava edna ...:)