PDA

View Full Version : nz kakvo da q pravq ve4e...?



need`help
12-28-2006, 16:30
stava duma za nai-dobrata mi fr izpadnala e v nqkva gadna depresiq po4ti s nikoi ne kontaktuva a i dori da izleznem s drugi fr tq po4ti ne govori s nikoi ne iska da govori zatvorila se e v sebe si i ve4e nz kvo da napravq za da i pomogna 6tom se opitam ne6to da govorq s neq dori i nqkva dreboliq tq vinagi se otqjda i mi otvru6ta nqkvo grubo i dotam(sus si4ki ostanali su6to pravi taka) sega skoro 6e zaminem dvete za nqkolko dena na planina i predpolagam 4e taq promqna v obstanovkata malko 6e q poopravi ama nz :-k ...po princip ne jiveem v golqm grad a i ejednevieto ni e mn ednoobrazno i tva dopulnitelno q potiska osven tova si ima i ne6to ot sorta na "luboven problem" za6toto ot lqtoto se vlubi v edno mom4e koeto na 2-3 puti prevklu4va i stanaha razni ne6ta mejdu tqh(2 puti ima6e po mn celuvki a na tretiq put dori praviha sex) oba4e nikva seriozna vruzka ne e imalo tq mu e po skoro kato broika vupreki 4e toi obqsnqva kolko mn durjal na neq i zn si kvo a se durji tolkova otvratitelno i bezrazli4no i neprekusnato e s razli4ni i tva napravo q susipva i tq osuznava toi kolko e ujasen oba4e produljava da go obi4a i da strada ... i nz ve4e ....prostooo nqqm dumi.......trqbva da i pomogna da spre ve4e da se tormozi za teq ne6ta oba4e nz kak .........plssssssss ako imate ideq pi6ete

In4iTu_
12-28-2006, 17:07
Опитай се да говориш с нея за проблемите й.Кажи й какво те притеснява в поведението й.

need`help
12-28-2006, 17:17
по няколко пъти на ден опитвам обаче тя само казва "аха", "не знам" или нищо не казва въобще не й се говори нз вече квото и да кажа се някво троснато ми отговаря а и със сички други така се държи не спира да се мръщи

sladoled
12-28-2006, 17:33
Тя може да е от хората, които просто искат да бъдат оставени на мира докато сами се справят със себе си. Но ти я познаваш по- добре.

need`help
12-28-2006, 17:43
бе то ако беше от тея хора пак добре ами тя за първи път така прави винаги като е имала проблем е споделяла и сме намирали решение а сега нз кво и стана на сичкото отгоре ми изглежда така като че ли хич не търси решение на проблема изобщо само тялом я има дори в мислите си се съмнявам че се чуди как да промени нещо просто личи си че е изгубила сякво желание та дори и желание да направи нещо за да промени положението

www.vaia.dir.bg
12-28-2006, 18:12
ami kaji i tova,koeto si napisala...prosto badi 4estna s neq!!!kasmet...

need`help
12-28-2006, 18:24
е аз и го повтарям непрекъснато ама тя въобще не иска да чуе кво й говоря просто мислите и са изчезнали и никва я няма ох нз кво да правя плс помогнете ми мн е тежко положението нз вече каквао да направя

need`help
12-28-2006, 20:40
почвам да се чудя дали проблема не е в мен ама не мисля да съм се променила та тя да се държи така нз :smt009

teenkopele
12-29-2006, 07:23
Със сигурност има някакъв проблем. Дали е любовен или не, няма голямо значение. Отидете на планина, където обстановката ще е друга. Разходете се, само двете, и я попитай какво я мъчи в последно време. Накарай я, да ти сподели. :wink:

reason
12-29-2006, 19:27
Все пак ти е най-добратата приятелка,би трябвало да я познаваш най-добре.Както казаха накарай я да ти сподели.

sladurana2319
12-30-2006, 10:46
Neznam za men nai dobriq variant e da govorish s neq....no shtom tq nejelae da razgovarq mislq che shte e po dobre ako q ostavish malko da bade taka zatvorena v sebe si.....no...kato se zamislq ako sam na tvoe mqsto ne bih q ostaila da si e zatvorena v sebe si.....nahalstvai yporstvai....govori i nasila..prosto i govori bez da chakash tq da ti otgovori....ili kazvai i mn silni neshta koito mislish che shte q nakarat da progovori.....prosto...primerno sednete na edna peika nqkade v parka i i govori a tq neka si mal4i kato svarshish se priberete i tq sas sigyrnost she si pomisli varhy dymite ti i moje bi shte se opravi....

SummeRLove08
12-30-2006, 14:23
Сигурно е от пубертета.Спокойно и аз съм била така. ;-) А тя на колко е години?Аз съм оптимистка и залагам,че все някога ще проговори и ще се оправи.:D

Да не би пък да и е дошло?:|

need`help
01-05-2007, 21:01
10кс мн на всички ние днеска се върнахме от почивката и просто е мнооогоо по добре даже вече е супер промяната на обстановката й повлия мн добре само сега се опасявам като се върнахме при всички стари неща дали няма пак да се сдуха аа дано не......