PDA

View Full Version : Народни танци и бойни изкуства



Kar4eto
12-28-2006, 18:40
Здравейте!От тази година уча в Стара Загора в езиковата гимназия,а до преди тази година бях в хореографска паралелка...Много обичам народни танци,но сега нямам възможност.Просто не ми остава време да разуча къде в Стара Загора се преподават народни танци,а и съм питала мои близки в града и връстниците ми,а те не знаят. :-k Ако може някой да ми каже къде се преподават народни танци,но да са в делничен ден и да са след 18:30...Знам,че е трудно да се намерят такива часове,но ако някой знае часове по бойни изкуства също ще съм много благодарна![-o<
Бредварително благодаря!!!

XePouH
12-30-2006, 08:54
първо трябва да кажеш с какви бойни изкуства искаш да се занимаваш :wink:
http://daobg.com/forum/index.php?showtopic=2520 виж тука са записани школите на някой бойни изкуства в Стара Загора :::

Kar4eto
12-30-2006, 09:54
Благодаря ти много,XePouH =D> Аз съм се занимавала с карате и много ми хареса!Също много харесвам и джудото!Като цяло източните бойни изкуства ме влечат :wink:

XePouH
12-30-2006, 09:58
Благодаря ти много,XePouH =D> Аз съм се занимавала с карате и много ми хареса!Също много харесвам и джудото!Като цяло източните бойни изкуства ме влечат :wink:
нямаш проблеми,радвам се че ти харесва :-)

Kar4eto
12-30-2006, 10:29
Ами сега разглеждам клубовете,но засега не намирам никой,който да започва група от 2007-ма година :smt009 Дано да се намери такъв клуб,щото досега дето ги гледам все от септември им почват групите :-)

XePouH
12-30-2006, 10:34
е ко от туй,не можеш ли да се запишеш ? :-k

Kar4eto
12-30-2006, 12:13
Ами не знам - сигурно зависи колко е напреднал курсът :-k

Kar4eto
12-31-2006, 19:58
XePouH една голяма {{{}}} за теб!Благодаря много за помощта !!!Успях да се свържа с инструктор от клуба "Те Ками" и ще започна в група за начинаещи в първата седмица след ваканцията :wink: Ще тренирам Киокушин карате,ако работите се уредят :P А ти къде и какво тренираш?

XePouH
01-01-2007, 14:19
XePouH една голяма {{{}}} за теб!Благодаря много за помощта !!!Успях да се свържа с инструктор от клуба "Те Ками" и ще започна в група за начинаещи в първата седмица след ваканцията :wink: Ще тренирам Киокушин карате,ако работите се уредят :P А ти къде и какво тренираш?
:smt058 браво че си се уредила.Няма за какво да ми благодариш :wink: ем аз тренирам Wing Tsun в Русе :wink: