PDA

View Full Version : kakvo predstavlqva kanata



12-28-2006, 19:29
hi na vs.iskam da vi popitam kakvo to4no predstavlqva kanata? -i po to4no-kak izglejda,ot kade se kupuva i kolko struva? vqrno li e 4e e bezvredna? vinagi li cveta e tamno 4erven? moje li po nqkav na4in pak da si e 4erven no da e po svetal-kam oranjevo gore dolu? a i edin posleden vapros-4uvala sam 4e kogato si boqdisva6 kosata ne trqbva da se kupe6 s 6ampoani protiv parxot 6toto toi razvalq cveta.ta -tva vaji li i zakanata.toest ako se boqdisam s kana 6ampoana protiv parxot 6e mi maxne li cveta????? molq vi momi4eta otgovorete mi za6toto mn iskam da probvam da se boqdisam s kana no trqnbva nqkoi da mi otg na teq vaprosi,zatva plsssssssss pomagaite.10x predvaritelno

12-28-2006, 19:57
dam i mene me interesuvat sa6tite vaprosi.momi4etata s opit neka da otg.a ina4e-da.i az sam 4uvala 4e e bezvredna

Komshiikata
12-28-2006, 23:03
Каната се купува от магазините за козметика.Не е безвредна ,просто гори по-малко коса от боята...И има всякакви цветове кана ,а не само червена...А незнам колко точно струва,защото не ползвам.Отиваш в някои магазин за козметика и питаш...И в никакъв случей не се каносвай САМА,защото може да станеш на петна...

12-29-2006, 06:09
Zna4i kyna ima vsqkakvi cvetove. No cvetyt, koito shte pridobie kosata ti sled kynosvane, zavisi mn ot est cvqt na tvoqta kosa. Ne raz4itai primenro tymnokestenqvata kosa s kyna za izrusqvane da stane rusa. Ami po moe mnenie kynata e dale4 po- bezdredna ot boqta. Az akto se kynosam 4ervena, i kosata mi e dosta po- jiva, s ne tolkova suhi kraishta...a,be,dovlona sym ot efekta. A za shampoanite nz- po-prinsip ot po-silnite pada po-byrzo i kyna i boq...

12-29-2006, 10:32
misi mn za otgovorite. mnogo isdkam da se kanosam ama me e strax malko 4e nqma da stane taka kakto iskam.mene kosata mi e kestenqva,no na dnevna svetlina daje izglejda rusolqva.ma nz kav cvqt to4no 6e mi se polu4i #-o .az mn iskam 4ervena ama da bie po kam oranjeva,v smisal ne vineno 4erveno.ma nz...6e vidime kvo 6e stane.a ako nqkoi moje da mi kaje kolko struva.plssss.10x predvaritelno

SINDEL
12-29-2006, 11:00
Да не пускам нова тема, ще попитам тук - лятото майка ми ходи до Турция и донесе от там безцветна къна. Проблемът оба4е е, 4е там я продават насипно и ти слагат колкото си поискаш в най-обикновен найлонов плик.Няма упътване, не пише как се употребява. И съответно сега имам къна, но нямам идея как то4но да си къносам косата. В смисъл какво коли4ество да сложа (тя е на прах естествено), с какво да го разредя и колко. Колко дълго да стоя намазана. Ей такива работи.
Ако някой знае, моля да помага :-D

SeXy^tRypKa
12-30-2006, 07:13
SINDEL kanata se smesva s gore6ta voda.Az stoq 1 4as,no zavisi ot kanata na moita pi6e da stoq 2 4asa no az stoq 1 6toto se praq 4erna i e mnogo silna.Apak za koli4estvoto voda slagai dokato stane ka6i4ka ne mnogo gysto,no ne i mnogo rqdko

SINDEL
12-30-2006, 09:21
SINDEL kanata se smesva s gore6ta voda.Az stoq 1 4as,no zavisi ot kanata na moita pi6e da stoq 2 4asa no az stoq 1 6toto se praq 4erna i e mnogo silna.Apak za koli4estvoto voda slagai dokato stane ka6i4ka ne mnogo gysto,no ne i mnogo rqdko

Мерси :-D

rali4ka91
12-30-2006, 14:59
Не забравяйте че къната не е боя!!!Не на всяка коса хваща.Също така цветовата гама не е толкова разнообразна.Попринцип къната е растение, чиито листа се сушат и се извличат оцветителните вещества.Както казаха по нагоре, можеш да я намериш във всеки козметичен магазин.Траиността и зависи от типа коса.Аз и сестра мисме се боядисвали с червена къна - на мойта глава седя 4 месеца а на нейната само 1.Русата къна на мен не ми хваща въобще, докато на други хора изсветлява..Изобщо цвета и трайността и зависият от косъма.

Lorraine
12-31-2006, 16:17
Каната се купува от магазините за козметика.Не е безвредна ,просто гори по-малко коса от боята...И има всякакви цветове кана ,а не само червена...А незнам колко точно струва,защото не ползвам.Отиваш в някои магазин за козметика и питаш...И в никакъв случей не се каносвай САМА,защото може да станеш на петна... :-)

a.s
12-31-2006, 16:37
с индйска къна се правехс ега искам да си ми е ест цвят нищо общо.тази индйската по зле и от боя,дори някой бои се измиват..това чудо не..явно е много силна 6отм не се е измила вече колко месеца....хич не ми е безвредна вече и къната,макарче уж по-добре от боята било..ама знай ли човек