PDA

View Full Version : Мн силни болки!помогнете



Отчаян
12-28-2006, 19:57
хай имам силни болки в мускулите ставите и сухожилията от около 3 4 месеца,минах всякакви изследвания казаха че нищо няма,но мн хора ми казаха че е от разтежа,тренирам лека атлетика и немога въобще да бягам.А съм израстнал изведнъж мн.Сега в момента не тренирам,казват че мускула е израстнал по бързо от коста.Някой ще ми помогне ли мн е спешно искам да тренирам и да спрат болките.какво да пия да се мажа и рехабилитация ли да прая.!ПЛС ПОМОГНЕТЕ МИ ОТЧАЯН СЪМ!

Отчаян
12-28-2006, 19:59
забравих да допълня че съм на 15 години

strawberry1988
12-28-2006, 22:36
ami nie ne mojem da ti pomognem :( ,nai-dobre otidi na lekar

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
12-28-2006, 23:07
I az sum chuvala,che rasteja ponqkoga predizvikva bolki v suhojiliqta,stavite i muskulite.Tova shte premine sled izvestno vreme.Edin priqtel imashe sushtiq problem i si vze ot aptekata nqkakvo kremche,ot koeto naistina ima efekt.

Ot4aqn
12-28-2006, 23:43
Ami obikolil sam nai dobrite doktori..v cqla Bulgariq koito kazaha 4e e ot razteja no te ne davat nikvi le4eniq..ot samo sebe si i taka.Ako nqkoi e imal takuv problem i e uspql da go prevuzmogne po nqkuv na4in neka pishe
btw:i kak se kazvashe tova "krem4e"

batkodoki
12-29-2006, 06:57
проблема не е в растежа, а в свръхнатоварванията на които си подлагал крайниците. а ако си посягал към разните "безвредни" хапове и храни за трупане на маса - още по зле.

никакво кремче, мехлемче или хапче не решава този род проблеми - не слушай никого!

просто намали натоварването до спиране и постепено организма ще уравни нещата.

12-29-2006, 07:09
Ako проблемът ти е свързан със СЕС Егологията може да ти помогне. Външноизразеният му белег е червено петно на тила.

deem
12-29-2006, 07:09
Ako проблемът ти е свързан със СЕС Егологията може да ти помогне. Външноизразеният му белег е червено петно на тила.

Това бях аз.

Ot4aqn
12-29-2006, 07:12
a da mi poqnsite kakvo e ses egologiq ?

Ot4aqn
12-29-2006, 07:13
A kolkoto do hap4etata .. da pil sam tiq shibani bokluci i mn mn sujalqvam,pil sam i za ka4vane na masa sushto..

12-29-2006, 13:05
Ами и мен така ме боли понякога.Отидох на лекар и ми казаха,че е от рязкото израставане.И ми предписаха един специален крем с който да мажа местата които ме болят.Казва се Dermoagim и струваше 7.80 има го в всяка аптека.Откакто го ползвам вече нямам никакви болки, надявам се и на теб да ти помогне :wink:

12-29-2006, 14:56
hi, zna4i az sa6to se zanimavam sleka atletika, i kogato bqh na tvoqta vazrast(mojebi malko po-malka)imah podoben problem oba4e s kostite... bolqha me ujasno i ''obiknovennite'' ortopedi mi kazaha da spra sas sporta.oba4e se svarzah s SPORTNI lekari v sofiq koito sa6to otdadoha bolkite na rasteja, no se zaeha s men i moje bi za godina me opraviha :) kato prez tova vreme ne sam ti4ala i kilometar samo razhodki i stre4ing-nikakvo natovarvane.

netrqbva da se ot4aiva6, trqbva da si opurit i da vqrva6 4e vsi4ko 6e se opravi... znam kolko ti e trudno v momenta, dale4 ot pistata ... prosto nameri nqkoi naistina dobar sporten lekar, koito 6teti obarne nujnoto vnimanie i 6e se otnese s razbirane
USPEH

P.S 6te se vidim na sledva6toto sastezanie ;)

ot4aqn
12-29-2006, 16:32
i s dermoagim za kolko vreme sprqha bolkite

Пак аз
12-29-2006, 18:02
Ами за около 2 дена.Но мажех редовно сутрин и вечер местата които ме болят.

batkodoki
12-29-2006, 20:54
za тази шарлатания "егология" - просто забрави!
родителите ти напразно ще похарчат парите си при този мошеник!

има цял клас фармацефтични средства, които могат да купират болковата симптоматика, но НЯМА да решат проблема радикално. т.е. докато ги вземаш просто няма да те боли, което не значи, че ще можеш да продължаваш да се тъпчеш с анаболи на 15г .

засега просто ще отложиш всякакви спортни глупости.
чак за отчаяние повод нямаш - това ще отшуми с времето. какви ще са късните последствия от приема на стероиди сега не може да се прецени.

бтв я пиши на ЛС

deem(unregistered)
12-30-2006, 09:04
za тази шарлатания "егология" - просто забрави!
родителите ти напразно ще похарчат парите си при този мошеник!

има цял клас фармацефтични средства, които могат да купират болковата симптоматика, но НЯМА да решат проблема радикално. т.е. докато ги вземаш просто няма да те боли, което не значи, че ще можеш да продължаваш да се тъпчеш с анаболи на 15г .

засега просто ще отложиш всякакви спортни глупости.
чак за отчаяние повод нямаш - това ще отшуми с времето. какви ще са късните последствия от приема на стероиди сега не може да се прецени.

бтв я пиши на ЛС

Добре ще е да си проверяваш информацията преди да пишеш подобни квалификации. Егологията е просто за хора с разум-затова и ти нищо не разбираш от нея.

deem(unregistered)
02-17-2007, 16:22
a da mi poqnsite kakvo e ses egologiq ?

Ami prosto napishi egologiq w Google i shte se sdobiesh s neobhodimo info.Sashto mozhesh da poglednesh i temata "zA Depresiranite' w klub 'U doma'.