PDA

View Full Version : май е само параноя, но все пак...



need help
12-28-2006, 19:59
Знам, че сега ще си кажете, че това го четете всеки ден, но наистина имам нужда от успокоение...
Миналата седмица правихме секс- с презерватив, свърши в него извън мен и не се е късал
И тази седмица т.е. вчера трябваше да ми дойде....и аз вече се вкарах в паника. Имах на 2 пъти за малко някакво розово течение. Боли ме кръстта и си имам признаците на менструация...обаче го няма и аз по принцип съм си паника :( Сигурно ви звуча супер смешно, че имам нужда от успокоение, но нямате си представа в еидн такъв момент каква тежест имат вашите съвети!

Благодаря и весели празници !

ninsy
12-28-2006, 20:02
Знам, че сега ще си кажете, че това го четете всеки ден, но наистина имам нужда от успокоение...
Миналата седмица правихме секс- с презерватив, свърши в него извън мен и не се е късал
И тази седмица т.е. вчера трябваше да ми дойде....и аз вече се вкарах в паника. Имах на 2 пъти за малко някакво розово течение. Боли ме кръстта и си имам признаците на менструация...обаче го няма и аз по принцип съм си паника :( Сигурно ви звуча супер смешно, че имам нужда от успокоение, но нямате си представа в еидн такъв момент каква тежест имат вашите съвети!

Благодаря и весели празници !
спокойно мила няма шанс да си бременна ще ти дойдее :)

need help
12-28-2006, 20:15
По принцип имам сексуална култура. Винаги използвам презерватив, обаче откакто чух как една позната е разбрала едва в 7 месец, че е бременна и то случайно и не е имала никакви признаци до тогава и направо изтръпвам при всяко най-малко закъснение.

12-28-2006, 20:26
napravi si test da razsee6 sumneniqta.

NaDuFcHe
12-28-2006, 20:30
Spox we milichka v kraen sluchai gadjeto she dava 300 leva za abort hahah Ebavkam se :) Spox nqma kak da si bremenna shtom ne e svurshil v teb...To e normalno vseki mesec na razlichna data da ti idva..ako do 1-2 sedmici ne ti doide naistina moje da si napravish test vupreki che az lichno nevijdam smiusl..
I samo nerazbrah kak tfoita priqtelka chak v 7miq mesec e razbrala che e bremenna ne e li nadebelqla??? :shock:

need help
12-28-2006, 20:34
еми тя не ми е приятелка, а позната и си е леко пълничка. Та, пазила диети, ходела на фитнес и се чудела защо не слабее и решила да си изследва хормоните и и я ощастливи. Само едно не ми е ясно - щом е цветна е изключено да ти идва нормално нали? А тя явно си няма никва идея какво става, ако като й е идвало както при цветна и не се е усетила...

12-29-2006, 05:40
Spokoino, mila, rabiram te za kakva paranoq govorish... kakto opisvash situaciqta- nqma kak da si bremenna, a i shtom imash PMS, zna4i syvsem skoro shte ti doide. Pri eventualno zakysnenie ot oshte 3-4 dena si napravi test( ne za drugo, a za da se uspokoish ti samata). Zakysnenieto moje da se dylji na mn neshta-dieti, stres, smqna na vreme... Jelaq ti kysmet :) i spokoino :)