PDA

View Full Version : УлтраВиолет Тоалетна Вода и Тестер ????



Boynce
12-28-2006, 21:23
Днес си купих въпросния парфюм,Но......
Кгато се прибрах и го отворих видях че е по различен от обичаиния смисъл едната му част по принцип е тъмно лилава а на този които аз купих си е епрозрачна.Порових нета и разбрах че е дното е тоалетна вода а другото се впди тестер?
Въпросът ми е каква е разликата?
Много ли сам се набутала?
Да отида ли в магазина и да им го върна?
Мерси!Ако някои не е рязбрал нещо да пита?

kissinkata
12-28-2006, 21:40
ami toaletnata voda e po razredena i e po eftina, a testera e s po silen i s po-d1lgotraen aromat! e razlikata ne e mnogo golqma! mislq 4e ne e mnogo fatalno, no vse pak ti si precenni dali da go vr16ta6! :wink:

Boynce
12-28-2006, 21:49
ami toaletnata voda e po razredena i e po eftina, a testera e s po silen i s po-d1lgotraen aromat! e razlikata ne e mnogo golqma! mislq 4e ne e mnogo fatalno, no vse pak ti si precenni dali da go vr16ta6! :wink:
А то ще е много хубаво ако е така както казваш за акомата и ефективноста на тестера
Ако искаш влез тук и виж щото аз нищо не разбирам
http://get.gbg.bg/catalog/advanced_search_result.php?keywords=Ultraviolet+%E C%FA%E6%E5&categories_id=&inc_subcat=1

kissinkata
12-28-2006, 22:07
ooo ba6ta mi ima tak1v parfum samo 4e toaletnata voda! ami da ti kaja mai mai nqma golqma razlika mejdu dvete! mislq 4e i toaletnata voda s16to e traen! haha e to i az mn ne razbiram de :P abe spored men nqma smis1l da go vr16tat no ti re6i! ;) nadqvam se da s1m ti pomognala pone malko! :)

sherry
12-29-2006, 09:11
Виж в сайта, че цената на тестера и тоалетната вода е почти еднаква, вероятно и качеството им не се различава особено. Не мисля, че трябва да го връщаш, сигурно и тоалетната вода ще ти свърши добра работа ;-) [/b]

HopeLesss
12-29-2006, 09:30
Доколкото аз знам, тестера е по нетраен. По принцип на всеки 10 парфюма има по 1 тестер, който не би трябвало да се продава. Според мен трябва да го върнеш... :roll: Това го знам от един приятел, който бачка в парфюмериен магазин :wink: