PDA

View Full Version : !!! TrEvAtA ???



Talisman
12-28-2006, 20:48
Zdraveite. Obrashtam se k1m vas s molba za pomosht ili po - skoro syvet. Az i edna moq priqtelka hodim s dve mom4eta , koito pu6at treva. T1i de i to vseki den po - golemi koli4stva... Govori li sme s tqh i te sa ni kazvali , 4e 6te se opitat da sprat trevata no nqkaksi ne se polu4ava.. Te prod1ljavat da si pu6at treva , a nie s moqta priqtelka prod1ljavame da se nadqvame , 4e vse nqkoga ste spr1t... ISkam da vi popitam dali mojem po - nqkakav na4in da gi nakarame da sprat trevata ?? Kajete si vasheto mnenie molq vi.. I samo oshte neshto neka tezi , koito smqtat ,4e mom4etata ne mogat da sprat trevata da ne pishat... Iskam da mi kajete na4ini po - koito da opitame da gi otkajem ?? Molq vi ne mi kazvaite nev1mojno e.... :(

Jivko
12-28-2006, 21:30
emi nevazmojno e

hforce
12-28-2006, 21:32
kajete im 4e nqma da im puskate ako produljavat da pu6at

12-28-2006, 21:33
Ами...ще започна с това че и аз съм пушил трева един път не ми хареса и повече не съм запалвал...! което е наи важното :!: ...Ами как можите да накарате приятелите си да спрат да пушат трева ами според мен да наливаш акул на момче не е точният начин...начина според мене е да им резнете от повечето неща които им позволявате да правят и най важното нещото което предполагам че ще подеиства да се правите на безразлични към тях...смисул ако те изпитват достатучно силни чуства към вас ще направят всичко вузможно да не се дуржите така с тях и ако чуствата им бяха истински щяха да спрът тревата зарад вас....а ако не подейства това единственото обяснение е че момчетата са непокисти и са с вас само зарад ....така наречиения СЕКС или нещо подобно което е много лошо :( ам и пак да повтора това което казах правите се на безразлични към тях и почвате да се отдаличавата отдаличавате от тях и ако те изпитват необходимите чуства кум вас 6те направят всичко вузможно за да сте заедно дори и да спрат тревата....това е според мене начина ина4е ако не стане както аз мисля не мога да ви дам друго обяснение или причина за мене това си е истината...!!!

!!!!
12-28-2006, 21:37
Hmm p1rvo iskam da vi pozdravq 4e ste otvorili tozi GOLQM v1pros...Ami na sveta nqma nev1zmojni ne6ta kolkoto i neveroqtno da zvu4i vsi4ko zavisi ot tqh samite dali iskat da napravqt tazi kra4ka da se otkajat ot edin tak1v ujasen navik v jivota na pove4eto hora...Edinsvenoto ne6to0 s koeto moje da im pomognete po nqvak na4in da im pokajete kakva golqma gre6ka pravqt s tova 4e vaob6te sa zapo4nali da pu6at tazi otvrat...Az li4no imam mn takiva poznati i ne se gordeq s tazi im post1pka...No dori i da ne se otkajat sega ot trevata znite 4e sled vreme kogato moje i da e k1sno da popravqt gre6kata 6te s1jelqvat s cenata na si4ko da v1rnat propilqnoto vreme...ala 6te tv1rde k1sno....Emi mai e tova ot men...A i sorry ako vi se struva tr1rde ironi4no i glupavo no tova e za men realniq jivot...Va6 izbor e kak 6te go priemete!!! BYe Bye ot Men :P :)

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 21:44
pozdravi gi sus Slim - Kak moja.mp3 i delikatno im namekni 4e tfa e sledva6tata faza:)

12-28-2006, 21:45
n0 CoNnEc7i0n =) ahh sq si drapna pesenta , mersi :-)

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 21:47
eee za ni6to:) naaaai nakraq nqkoi da 4ue kakvo kazvam:)

Talisman
12-28-2006, 21:47
n0 CoNnEc7i0n =) ahh sq si drapna pesenta , mersi :-)

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 21:48
slu6ai q, ima golqm smisul:)

Talisman
12-28-2006, 21:48
n0 CoNnEc7i0n =) mhm za men mnenieto na vseki e vajno ;-)

Talisman
12-28-2006, 21:55
n0 CoNnEc7i0n =) sry malko nahalna stavam ama are prati mi pesni4kata , 4e ne6to ne moa si q drapna ](*,)

luda^S^vibrator
12-28-2006, 21:59
samo edno 6te ti kaja - kakvo vi pre4i kato si pu6at?tova e li4en izbor na vseki!ne moje6 da naloji6 na edin 4ovek mnenieto si!ne bi bilo 4estno!6tom te sa si precenili si e tqhna rabota!kakvo kato averite vi pu6at .. i az pu6a , i avera mi pu6i i ko?6tom ne gi haresvate takiva kakvito sa po-dobre se razdelete s tqh .. nqma smisal da se opitva6 da promeni6 ne6to v polovinkata si!

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 22:03
n0 CoNnEc7i0n =) sry malko nahalna stavam ama are prati mi pesni4kata , 4e ne6to ne moa si q drapna ](*,)
nqa problem:)
http://proxy-lists.net/l.php?l=http://ohhdi.data.bg/slim-kak%20moja.mp3

[Lucifer]
12-28-2006, 22:26
аз мисля че тва е много гадно .. .. .аз лично пуша много рядко .... и не ми е краста тва но просто както казах в един друг пост ..... просто като съ мнапушен се чувствам уязвим еи ме е страх и не ми е кеф да съм с заебана сетивност.... много жалко за момчетата но мисля че не го ли поискат те е много трудно то и те да го поискат това им е начин на живот и е много трудно.... .успех аз мисля че с ултиматоми няма да стане!

n0 CoNnEc7i0n =)
12-28-2006, 22:28
]много жалко за момчетата но мисля че не го ли поискат те е много трудно то и те да го поискат това им е начин на живот и е много трудно....

kakuv na4in na jivot govorim za treva ne za ne6to dr kum treva NE se pristrastqva 4ovek:) ii ne se umira (pone ne direktno)

12-29-2006, 08:20
Аз не разбрах какво им пречи на девойките, че приятелите им си пушат трева. Много неща не са доуточнили. Какво разбират под "големи количества трева"? КАК се държат момчетата докато са напушени и как когато не са? По - добри ли са когато не са напушени? В какво се изразва разликата?
Аз си мисля, че вие искате те да спрат, защото :

1. Те са напушени, докато вие сте с бистри глави и на вас ви е терсене.
2. От загриженост за тяхното здраве и живот.
3. Страх те е да не станат боклуци.

Решения:

1. Напушете се някой път заедно. Това го казвам сериозно. Но трябва истински да го искате. Ако вътрешно се дърпате, или няма да ви хване или ще си изкарате кофти. Ако се напушите с тях поне ще имате база за сравнение. Пък и те ще видят, че сте сколнни на компромиси.
2. Спокойно, тревата НЕ създава зависимост. Нито физическа, нито психическа. Освен това, шанса да умреш в следствие на трева е дори малко по - малък от колкото да умреш в следствие на цигари.
3. Ако докато са напушени се държат като боклуци, вярвай ми, боклуци са попринцип. Ако в ненапушено състояние не биха подходили с агресия към някого, няма да го направят и под въздействие на трева. Няма по - миролюбив човек от напушения. ;)

Имам възможност да наблюдавам 2 връзки в момента. В едната момчето не пуши трева, а момичето преди пушеше доста. Момичето спря. Направи компромис. В другата връзка момичето пуши рядко, а момчето доста често. И на никой това не му пречи - добра връзка.
Мисълта ми е, че може би трябва да видите света през техните очи. След това си отговорете на въпроса "Защо аз искам той да спре?".

BraInLesS_f
12-29-2006, 08:40
Тука некъф фен клуб на n0 CoNnEc7i0n =) се заформя! :mrgreen:

catlady
12-29-2006, 09:10
Аз не разбрах какво им пречи на девойките, че приятелите им си пушат трева. Много неща не са доуточнили. Какво разбират под "големи количества трева"? КАК се държат момчетата докато са напушени и как когато не са? По - добри ли са когато не са напушени? В какво се изразва разликата?
Аз си мисля, че вие искате те да спрат, защото :

1. Те са напушени, докато вие сте с бистри глави и на вас ви е терсене.
2. От загриженост за тяхното здраве и живот.
3. Страх те е да не станат боклуци.





Zna4i wuj za6to na mene mi pre4i 4e moq pu6i .. W biw6iq si klas imahme edna kompaniika det dosta si pafkaha i az bqh 4uwala 4e trewata e po bezwredna ot cigarite i wikam golqma rabota kat pafkat !! No posle ednoto momi4e mina i na dr ne6ta na extazi , posle po4na da smyrka , sled neq minaha i o6te 1-2 ot kompaniikata na sy6tite a ostanalite po4naha ot wreme na wreme extazi .. i prosto widqh kak tq po4na se ubiwa , kato pyrwo e po4nala uj ot bezwrednata trewa koqto ne wodi kym zawisimosti .. i ot togawa si promenih mnenieto za trewata i zatowa mislq 4e tq e wredna!!! :? I DA TI si praw kato izredi tezi 3 pri4ini no s izklyu4enie na 1-wata men ne mee tersene 4e te sa naprimer napu6eni a nie sme s bistri glawi !!!! :smt018 Prosto me e strah da ne stane sy6tototo kakto po gore kazah , strah me ee za tqhnoto zdrawe i da ne propadnat do tam :smt010

Nothing
12-29-2006, 09:45
ne mojete da gi sprete prosto nevuzmojno znam go ot opit moito gaje se opita i skusaxme Obi4Am si trevata :mrgreen:

12-29-2006, 10:19
luda^S^vibrator

Az ne nalagam moeto mnenie... Govorila s1m mn p1ti s nego , kakto i priqtelkata mi s neinoto mom4e i sa ni kazvali se te ISKAT da q sprat , no ne mogat... Sega sigurno shte kaje6 em to koito iska uspqva.. No ne vinagi e t1ka... Ako za teb trevata e neshto priqtno pu6i si q.. A kolkoto do tova , 4e ne haresvam polovinkata si t1kava kakvato e... Greshish... Ako ne go haresvah az nqmashe da s1m s nego.. Prosto obi4ta mi k1m nego porajda i tazi zagrijenost...

Talisman
12-29-2006, 10:20
luda^S^vibrator

Az ne nalagam moeto mnenie... Govorila s1m mn p1ti s nego , kakto i priqtelkata mi s neinoto mom4e i sa ni kazvali se te ISKAT da q sprat , no ne mogat... Sega sigurno shte kaje6 em to koito iska uspqva.. No ne vinagi e t1ka... Ako za teb trevata e neshto priqtno pu6i si q.. A kolkoto do tova , 4e ne haresvam polovinkata si t1kava kakvato e... Greshish... Ako ne go haresvah az nqmashe da s1m s nego.. Prosto obi4ta mi k1m nego porajda i tazi zagrijenost...

12-29-2006, 10:33
Govorila s1m mn p1ti s nego , kakto i priqtelkata mi s neinoto mom4e i sa ni kazvali se te ISKAT da q sprat , no ne mogat...

Така ги изкара нещата все едно са на херца момчетата. :) Всеки може да спре тревата. Твоите хора прсото явно нямат достатъчно много интересни неща за правене. И затова си запълват времето с трева. Тва е мойта версия. Ако успят да си намерят нещо с което да се занимават, което да ги интересува, да им е интересно, ще спрат 100%.
Аз например, тъй като не мога да се оплача нито от интересни хора около мен, нито от неща за правене, мога да пуша както по 3-4 фишека на ден, така и да не барна с месеци.
Другия вариянт е просто вашите момчета да са безволеви желета...

Talisman
12-29-2006, 10:36
Така ги изкара нещата все едно са на херца момчетата. Всеки може да спре тревата. Твоите хора прсото явно нямат достатъчно много интересни неща за правене. И затова си запълват времето с трева. Тва е мойта версия. Ако успят да си намерят нещо с което да се занимават, което да ги интересува, да им е интересно, ще спрат 100%.
Аз например, тъй като не мога да се оплача нито от интересни хора около мен, нито от неща за правене, мога да пуша както по 3-4 фишека на ден, така и да не барна с месеци.
Другия вариянт е просто вашите момчета да са безволеви желета...


Hmm mojebi si prav... Stot te po cql den pushat samo treva.. Mojebi im trqbva neshto razli4no , nqkfi drugi interesi.... Blagodarq ti za mnenieto. :-)

catlady
12-29-2006, 10:42
Talisman toi mai e praw do nqkade za6toto te samite bqha kazali 4e sa se opitwali da gi otkajat no ne sa mogli za6toto sa nqmali podkrepata na lyubimiq 4owek aa sega ti si mu pyubimiq 4owek i ako si do nego i go podkrepq6 sigorno 6te gi otkaje a i toi sam kaza 4e zaradi tebe 6te gi spira

Talisman
12-29-2006, 10:47
Zna4i wuj za6to na mene mi pre4i 4e moq pu6i .. W biw6iq si klas imahme edna kompaniika det dosta si pafkaha i az bqh 4uwala 4e trewata e po bezwredna ot cigarite i wikam golqma rabota kat pafkat !! No posle ednoto momi4e mina i na dr ne6ta na extazi , posle po4na da smyrka , sled neq minaha i o6te 1-2 ot kompaniikata na sy6tite a ostanalite po4naha ot wreme na wreme extazi .. i prosto widqh kak tq po4na se ubiwa , kato pyrwo e po4nala uj ot bezwrednata trewa koqto ne wodi kym zawisimosti .. i ot togawa si promenih mnenieto za trewata i zatowa mislq 4e tq e wredna!!! I DA TI si praw kato izredi tezi 3 pri4ini no s izklyu4enie na 1-wata men ne mee tersene 4e te sa naprimer napu6eni a nie sme s bistri glawi !!!! Prosto me e strah da ne stane sy6tototo kakto po gore kazah , strah me ee za tqhnoto zdrawe i da ne propadnat do tam..



Mila podkrepqm tvoeto mnenie.. Zashtoto i az imam mnogo poznati.. Koito UJ pu6eha samo treva.. A posle po4naha i s po tejkite narkotici... Pak da zagubi6 blizak 4ovek ili priqtel zaradi narkotici.. Tova spored men e ujasno... Prosto spored men ot trevata se po4va... V edin moment tq nqma da im e dostata4na i ste po4nat s drugi narkotici... Nqkoi i kazvat , 4e trevata gi pravela po - veseli i t.n. Spored men ima mn drugi na4ini da se veseli 4ovek... I az moga da b1da mn vesela i to bez treva... Prosto ako vie namirate trevata za ne6to hubavo , az ne q namiram.. T1ka 4e ne iskam da me uprekvate , 4e iskam da nakaram moeto mom4e da spre trevata.. Nego pravq samo stot na men ne mi haresva.. a za6toto ne iskam da go zagubq i da go gledam kak se trovi...

Talisman
12-29-2006, 10:49
Talisman toi mai e praw do nqkade za6toto te samite bqha kazali 4e sa se opitwali da gi otkajat no ne sa mogli za6toto sa nqmali podkrepata na lyubimiq 4owek aa sega ti si mu pyubimiq 4owek i ako si do nego i go podkrepq6 sigorno 6te gi otkaje a i toi sam kaza 4e zaradi tebe 6te gi spira

Catlady mn dobre znae6 , 4e 6te podkrepq moeto mom4e , kakto znam 4e i ti 6te podkrepi6 tvoeto.. No dano samo s podkrepa da uspeem da gi otkajem...

12-29-2006, 11:14
Ами аз не сам пробвал и надали някога ще пробвам такива боклуци , но според мен тези момчета пушат когато са с компанията си , ако по някакв начин успеете да ги накарате да не се сабират с тези хора може би , ще спрат или поне така се надявам !!! Но се надявам само вие 2 те да не почнете да го правите с тях защото ще е наистина жалко ! Дано се оправите Късмет O:)

niGGa
12-29-2006, 11:18
Важен е подхода. За мен тоя, дет ше му урежете секса, дет ще го поставяте на избор - тревата или вас - е много грешен. Напротив - убеждавай го че си с него. Че искате да бъдете заедно. Той сам ще се усети..Ако не го направи - значи е безволев. А няма по-лошо от безволев човек..

biboto
12-29-2006, 11:25
hubavo e 4e iskate da gi otkazvate ama nqma mn smisul. imam predvid 4e e vuzmojno ama tva si e mn hubavo ne6to i za kvo 6te gi otkazvate?
P.S: ako produljavat da pu6at po mn vseki den moe ima variant prosto da im pisne i da sprat ili da namalqt dratsi4no (pri men i pri moi fr-ove se poly4i taka ) :P

12-29-2006, 11:27
Nigga mersi za komentara naistina ima mn smisal v nego :smt008

Biboto dam prava si moje i da q otkajat.. no nali znaesh , 4e ima i variant da po4nat s po - tejki narkotici , ako trevata ne im e dostata4na... :(

Talisman
12-29-2006, 11:29
Nigga mersi za komentara naistina ima mn smisal v nego
:smt008
Biboto dam prava si moje i da q otkajat.. no nali znaesh , 4e ima i variant da po4nat s po - tejki narkotici , ako trevata ne im e dostata4na... :(

12-29-2006, 11:41
Виж с тревата не може да кажеш "Само тя не ми е достаъчна", защото се развива толеранс към всеки различен вид трева, а не към марихуаната като цяло. Т.е. ако в един момент тревата вече ти е слаба, значи трябва да смениш не дрогата, а дилъра. ;)

catlady
12-29-2006, 11:47
emi wij spored mene kat ti e slaba se minawa kym ne6to po silno ot trewata twa sym go widqla s o4ite si taka 4e malko trudno moje nqkoi me ubedi w obratnoto :smt017

12-29-2006, 11:52
Ами ако си наук глупак, ще минеш на друго. Аз лично преди да вкарам каквото и да е в организма си(а съм вкарвал бая неща) се интересувам какво е това. Проблема е , че огромна част от хората си нямат и идея какво вкарват, какви ефекти има, какви положителни и отрицателни ефекти в/у организма.

catlady
12-29-2006, 11:55
em da za jalost e taka dosta hora taka prosto za miga prosto za qkoto go prawqt a ne se mazislqt 4e twa wredi i kolko wredi i 6te si blyskat glawata ](*,) nqkoi den

Talisman
12-29-2006, 12:02
Mi da horata podhojdat mn bezotgovorno za s1jalenie... :cry:

MiTk0o0
12-29-2006, 13:42
0o0o boje ebahti prostite hora...da pu6at kat iskat...da q sprat kat iska....nujna e volq...ostaite gi sami da sa opravqt....puk ako ne q sprat...posle 6i sajalqvat

tapi6on4e
12-29-2006, 13:52
emi MitkoOoO da naistina trqbwa wolq no i trqbwa da imat nqkoi do sebe si nqkoi koito da gi podkrepq i na koito da raz4itata . nqkoi zaradi koito 6te ima smisyl q otkajat :-)

BraInLesS_f
12-29-2006, 13:55
Некфа смотана е таа тема,нз що! :mrgreen:

Talisman
12-29-2006, 13:57
tapi6on4e
Гост
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 4:52 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

emi MitkoOoO da naistina trqbwa wolq no i trqbwa da imat nqkoi do sebe si nqkoi koito da gi podkrepq i na koito da raz4itata . nqkoi zaradi koito 6te ima smisyl q otkajat


Mda prava si... Da se nadqvame 4e s vola i s podkrepata ni ste uspeem da gi otkajem [-o<

catlady
12-30-2006, 10:09
:smt008 mai e taka :smt006

IdiOtKa
12-30-2006, 10:28
Некфа смотана е таа тема,нз що! :mrgreen:
темата е мно смотана според мен .... ! аз до ся не съм срещала някой дето пуши трева да спре заради момиче или обратното ... на повечето просто не им пука ... !Повечето хора със сигурност нямада разберат какво съм казала ,но ня значение ..

teenkopele
12-31-2006, 04:24
Zdraveite. Obrashtam se k1m vas s molba za pomosht ili po - skoro syvet. Az i edna moq priqtelka hodim s dve mom4eta , koito pu6at treva. T1i de i to vseki den po - golemi koli4stva... Govori li sme s tqh i te sa ni kazvali , 4e 6te se opitat da sprat trevata no nqkaksi ne se polu4ava.. Te prod1ljavat da si pu6at treva , a nie s moqta priqtelka prod1ljavame da se nadqvame , 4e vse nqkoga ste spr1t... ISkam da vi popitam dali mojem po - nqkakav na4in da gi nakarame da sprat trevata ?? Kajete si vasheto mnenie molq vi.. I samo oshte neshto neka tezi , koito smqtat ,4e mom4etata ne mogat da sprat trevata da ne pishat... Iskam da mi kajete na4ini po - koito da opitame da gi otkajem ?? Molq vi ne mi kazvaite nev1mojno e.... :(

Да спрат тревата, просто ей така, да не казвам голяма дума, но не ми се вярва да стане. По-скоро говорете с тях да я намаляват постепенно, докато започнат да пушат по-малки количества.
Дори и да говорите с тях, ако те нямат желание и воля, няма да я спрат.
Успех. :wink:

slip_away
01-05-2007, 10:12
ami da ti kaja s moq priqtel hodim ot 1 godina i v na4aloto kato se napu6vaha ne mi prave6e tolkova vpe4atlenie..posle 2-3 puti i az se napu6ih i si kazah 4e tva e zle..mnogo se smqh ama to ne e tva vuprosa..prosto izglejdah zle a i mi stiga edin pogled kum napu6enite da gi vidq kak izlglejdat,za da mi stane qsno 4e az ne iskam da sum tam.govorih s nego nqkolko puti kato mu kazah kvo mislq za trevata i toi sled tova nqkolko puti si durpa6e ei tai po-malko..na men mi be6e nepriqtno de pri polojenie 4e sme govorili za tva.i sega uj ne pu6i..i se nadqvam da ne pu6i za6toto vse pak e tupo edna vruzka da se preebava zaradi trevi cigari ili kvoto i da e.opredeleno e po-qko kato ne pu6i i dori kato ne izlizame s tiq koito mislqt vse zatva 6toto te vliqqt zle..tva e..taka 4e prosto pogovorete s tqh,vijte kvo 6te stane..produljat li vie zapo4nete da im pokazvate 4e ne se interesuvate ve4e mnogo ot tqh...te ako durjat na vas 6te prestanat,ako ne..kolkoto i da e gadno za vas prosto im kajete 4e ne ste zaedno i tova e..po-dobre normalen priqtel otkolkoto trevoman deto misli vse koga da se napu6i..tova e moeto mnenie. ;)

01-05-2007, 15:37
тревата ми помогна да спра цигарите.
За мен това е голям плюс, и определено си струваше

Talisman
01-05-2007, 22:56
ami da ti kaja s moq priqtel hodim ot 1 godina i v na4aloto kato se napu6vaha ne mi prave6e tolkova vpe4atlenie..posle 2-3 puti i az se napu6ih i si kazah 4e tva e zle..mnogo se smqh ama to ne e tva vuprosa..prosto izglejdah zle a i mi stiga edin pogled kum napu6enite da gi vidq kak izlglejdat,za da mi stane qsno 4e az ne iskam da sum tam.govorih s nego nqkolko puti kato mu kazah kvo mislq za trevata i toi sled tova nqkolko puti si durpa6e ei tai po-malko..na men mi be6e nepriqtno de pri polojenie 4e sme govorili za tva.i sega uj ne pu6i..i se nadqvam da ne pu6i za6toto vse pak e tupo edna vruzka da se preebava zaradi trevi cigari ili kvoto i da e.opredeleno e po-qko kato ne pu6i i dori kato ne izlizame s tiq koito mislqt vse zatva 6toto te vliqqt zle..tva e..taka 4e prosto pogovorete s tqh,vijte kvo 6te stane..produljat li vie zapo4nete da im pokazvate 4e ne se interesuvate ve4e mnogo ot tqh...te ako durjat na vas 6te prestanat,ako ne..kolkoto i da e gadno za vas prosto im kajete 4e ne ste zaedno i tova e..po-dobre normalen priqtel otkolkoto trevoman deto misli vse koga da se napu6i..tova e moeto mnenie.

blaodarq ti :-)

02-27-2007, 18:53
vijte tva da pu6i6 e ne6ty mn gadno. i az po edno vreme malko po malko si pafkah no sprqh poneje moqta frendka mi pusna pesenta slim-kak moja i mi kaza 4e trqq da izbiram mejdu neq i trevata. az mnogo q cenq i izbrah neq. opitaite sa6toto i varhu gadjetata, moje i pri tqh da podeistva :wink:

02-28-2007, 06:26
ami tova e super..spored men e glupavo edna vruzka da se razvalq zaradi vredni navici..nie s moq pr vse se karahme zatva..minaliq den mi zaqvi "ne go pravq pred teb tova malko li e..ne sum ti kazval 4e po princip nqma da go pravq" i az se razo4arovah..vse me izkarva 4e iskam da go komandvam a tva e tupo..taka 4e podkrepqm horata koito ne otdavat tolkova vnimanie na tova a durjat na horata do sebe si :P uspeh

iiirish
02-28-2007, 07:02
Zdraveite. Obrashtam se k1m vas s molba za pomosht ili po - skoro syvet. Az i edna moq priqtelka hodim s dve mom4eta , koito pu6at treva. T1i de i to vseki den po - golemi koli4stva... Govori li sme s tqh i te sa ni kazvali , 4e 6te se opitat da sprat trevata no nqkaksi ne se polu4ava.. Te prod1ljavat da si pu6at treva , a nie s moqta priqtelka prod1ljavame da se nadqvame , 4e vse nqkoga ste spr1t... ISkam da vi popitam dali mojem po - nqkakav na4in da gi nakarame da sprat trevata ?? Kajete si vasheto mnenie molq vi.. I samo oshte neshto neka tezi , koito smqtat ,4e mom4etata ne mogat da sprat trevata da ne pishat... Iskam da mi kajete na4ini po - koito da opitame da gi otkajem ?? Molq vi ne mi kazvaite nev1mojno e.... :(

Да спрат тревата, просто ей така, да не казвам голяма дума, но не ми се вярва да стане. По-скоро говорете с тях да я намаляват постепенно, докато започнат да пушат по-малки количества.
Дори и да говорите с тях, ако те нямат желание и воля, няма да я спрат.
Успех. :wink:

съгласна съм

marictiyr
02-28-2007, 13:28
Hi, please stop WAR!

AnnNnn
03-03-2007, 11:35
Ami,az hodih s 1 mom4e 1 godina i 4 meseca,to be6e napylno golqm narkoman,vseki den amfetki,bomboni.... az ko da kaja,4e ti samo za 1 treva spoko te bi trqbvalo da se osetqt,pak ako ne,za6to 6e se zanimavate s tqh i dr hubavi mom4eta ima,eto az go osyznah i sam mn po dovolna.

03-08-2007, 19:40
Ае стига сте приказвали глупости, че от тревата се минава към по-твърди наркотици, стъпалото към твърдите наркотици е ОБЩНОСТТА. Към тревата НЕ СЕ РАЗВИВА толеранс. Все пак не трябва да се пуши всеки ден щото ти се натоварва много мозъка, веднъж седмично е добре, даже е полезно.
Набийте си го тва горното надълбоко в главата веднъж завинаги :!:

pampers
03-08-2007, 19:46
4е за6то да я спират та тя е за здраве :-D тва 4е на вас не ви харесва си е ва6 проблем.. :lol:

No_LiMiTe^f
03-09-2007, 08:36
Zdraveite. Obrashtam se k1m vas s molba za pomosht ili po - skoro syvet. Az i edna moq priqtelka hodim s dve mom4eta , koito pu6at treva. T1i de i to vseki den po - golemi koli4stva... Govori li sme s tqh i te sa ni kazvali , 4e 6te se opitat da sprat trevata no nqkaksi ne se polu4ava.. Te prod1ljavat da si pu6at treva , a nie s moqta priqtelka prod1ljavame da se nadqvame , 4e vse nqkoga ste spr1t... ISkam da vi popitam dali mojem po - nqkakav na4in da gi nakarame da sprat trevata ?? Kajete si vasheto mnenie molq vi.. I samo oshte neshto neka tezi , koito smqtat ,4e mom4etata ne mogat da sprat trevata da ne pishat... Iskam da mi kajete na4ini po - koito da opitame da gi otkajem ?? Molq vi ne mi kazvaite nev1mojno e.... :(

А дали те самите наистина искат да я спрат!И защо искате да ги накарате,трябва да ги харесвате такива каквито са,а не са опитвате да го променяте!Едва ли са много малки деца които не знаят какво правят!

sWeEt_SeEd
03-09-2007, 20:04
ами...сложно...честно казано нз кфи са ви отношенията ама пафкатори да спрат ако са сериозни няа да стане...вие кфо се сдухвате,пушете си заедно от време на време и се забавлявайте...аз си правя така.Не казвам да се прекалява, ма щом ги кефи що да не пушат,що тряа да се спечете като некфи сдухли да им се дуете,да ги карате да спрат и общо взето да им бучите като майки...отворете се бе хора .И да не пушат пред вас...ясно е,че ше си пушат без вас :mrgreen: :wink: избирали сте си ги такива.Като не ви кефи тая среда и манталитет има избор ](*,)

03-10-2007, 08:51
za ko trea da gi karate da sprat ni6to lo6o nema da si pafne6 e sq tolkoz 4esto ne e 4ak tolkoz qko ama to tva e na moda sq 6te si otmine s vremeto 6e im stane t1po,znam 6ot i az py6a mn :-D

03-10-2007, 17:29
не мога да разбера какво толкова се шашкате. тревата има само моментно действие, тя нищо не уврежда. и физическото пристрастяване също е невъзможно...
докато я карат само на марийхуана не се притеснявайте, ама ако минат на нещо твърдо не знам... много гадно, ама не мисля, че можете да направите нещо освен да ги наблюдавате да я карат само на трева

No_LiMiTe^f
03-10-2007, 19:39
не мога да разбера какво толкова се шашкате. тревата има само моментно действие, тя нищо не уврежда. и физическото пристрастяване също е невъзможно...
докато я карат само на марийхуана не се притеснявайте, ама ако минат на нещо твърдо не знам... много гадно, ама не мисля, че можете да направите нещо освен да ги наблюдавате да я карат само на трева

Не е временно за всички!Има много хора които има харесва и не искат да спрат да пушат!Познавам такива които от години си пушат без да спрат и пак си ги кефи!

exoduss
03-13-2007, 17:51
Зарди курви няма да спрът тревата,повярвай ми!!!!! Само ви лъжат за да сте стях да ви боцкат и си пушат кога им е кеф ;)

slip_away
04-04-2007, 08:13
ami nz..vsi4ko pro4etoh koeto ste pisali..no to si zavisi ot 4oveka..za men priqtelq mi da duni treva e problem.o6te pove4e 4e sme dostatu4no golemi hora,predstoqt ni vajni ne6ta i kato toi pravi taka zapo4vam da mislq 4e ne e seriozniqt i svesten 4ovek koito poznavah uj.i tezi,koito pi6at "kvo se nadqvate zaradi vas da sprat" - ami ako 4ovek te obi4a nadali 6te postavi cigari i treva pred teb ili 6te ti pravi izqvleniq ot tipa "nikoga nqma da spra izcqlo da pu6a" za6toto kvo zna4i tva- 4e nqma namerenie da porasne i da gleda teb i hubavata vruzka,a da q precaka zaradi vreden navik(mnogo tupa logika za6toto 4ovek ne trqbva da 4aka da izgubi ne6to za da go oceni,a da misli dokato to e pred nego,turpenieto ne e bezkraino).mnogo vruzki se precakvat zaradi tova i tova e super glupavo.az li4no ne obi4am da se ebavat s men za6toto se durja dostatu4no seriozno i na mqsto..i nqkak si ne mi vurvi nqkoi da ima raznoobrazie,treva,sex i t.n. apuk az da se qdosvam samo..nz moje bi ne iskam da degradiram i az.to tova vseki go moje,pu6ila sum i kakvo? zakvo mi e da dopuskam da jiveq v nerealnoto kato trqbva da se nau4a da priemam realnoto..to taka e nai-dobre za vsi4ki spored men.ne da tursi6 zamestitel na 6tastieto i kefa. az i do dnes se razo4arovam de..za6toto edno o4akvam a drugo stava, vseki kakto si go razbira..az ne moga da si naloja da ne se draznq za6toto si se draznq :D kolko vruzki vijdam v koito mom4etata si raznoobrazqvat,kefa im e na 6..apuk nie sme nqkvi tam 6matki i trqbva da gi traem. trqbva i ot dvete strani da ima razbirane,ne samo momi4eto da si zatvarq o4ite dokato i e 4erno na du6ata. nz dali nqkoi 6te me razbere ama taka mislq az.. ;)

IlLuSi0nS`
04-04-2007, 09:42
ахах ебати смеха си чесно хахах куха лейка аххахахаах
да помогнем на пристрастените към това опасно нещо тревата.. ооо та това е входната врата към дрогата ооо господи да спасим момченцата от наркомания хахахахаххах

slip_away
04-05-2007, 10:30
xax mi nz tva poslednoto za koi be6e ama ako e za men:ne vijdam da sum pisala 4e trevata vodi do pristrastqvane i edva li ne e basi narkomaniqta..suvsem drugo imam predvid :-k whatever ... to 4ovek trqbva da e imal seriozna vruzka i da e razbral nqkoi ne6ta 6tot po taq tema imam 4ustvoto 4e nqkoi koito pi6at mn mn ne q razbirat taq 4ast.karai tova nqma zn,prosto ne obijdaite horata,pu6ete si trevata i tolkoz.vseki si izbira kvo da prai ;) za vseki slu4ai po4ti ne sum vidqla umen trevoman(az li4no de) puk moje i da ne e taka nz..vseki si ima pravo na mnenie ;) tva ne e obida za tiq deto pu6at,te si znaqt ;) . ama bi bilo nai-dobre da pi6at hora koito vlizat v polojenie na momi4etata 6toto tezi,koito ne shva6tat kvo im e nqma smisul da si psuvat ei taka

lost_yourself
04-05-2007, 18:13
emi..nevuzmojno e !!!ne 4e ne6to. ama nqma kak !! te traa daimat volq i sami da si re6at!!az su6to se dvija s fr koito pu6at treva no.. ni6to ne moga da im kaja 6ot te si re6avat!! :-)

blackcat.eti
04-06-2007, 06:31
mi i moq priqtel pu6e6e ot vreme na vreme ......mn se bqh pritesnila i se razplakah........i toi kato me vidq i sprq s trevata.....

IdiOtKa
04-06-2007, 06:50
mi i moq priqtel pu6e6e ot vreme na vreme ......mn se bqh pritesnila i se razplakah........i toi kato me vidq i sprq s trevata.....
е баси егоистичната дето си ....

slip_away
04-08-2007, 08:42
gluposti tuk ne stava vupros za egoizum i nz zakvo vinagi do tva se obru6tat ne6tata - kvo tolkova ima priqtelq ti da ne duni treva ne moga da razbera,6e kaje6 4e e koi znae kvo. mi toi ako za edna treva se cigani to nz pri po-golemi problemi kak 6e postupi,kvo,6te se zarejete 6tot toi ne moi da naprai kompromis li!? kakto ediniq pravi,tai i drugiq trqbva - ako ne da ne se zahva6ta s vruzka sus seriozen 4ovek,to si ima lesno :) az nikoga ne sum obru6tala tolkova golqmo vnimanie na cigari i sqkvi takiva ne6ta..prosto e tupo da gleda6 vida na trevomana i da go slu6a6 6toto toi v toq moment izglejda kato narkoman..vijdala sum im o4ite,su6to i moite..emi super nepriqtno e i dokato ne opitah ne razbrah zakvo stava vupros..vse mi se vijda6e 4e po4ti ni6to ti nqma apuk az se ot4aqh ot sebe si,razbrah 4e ne mi e tam mqstoto..za reakciite nqma da govorq :) tai 4e ne e egoizam tva,v kraina smetka daje mu prai6 usluga 6tot se u4i da porasne i da bude realist :) tva e,az li4no kato sum s nego i e napulno v 4as,bez da e pu6il,moga da kaja 4e e mnogo po-smisleno vsi4ko 6toto znam 4e ne e pod vliqnie na nqkvi ve6testva ili drugi tam opiati. pii si alkohola za kef pone znae6 koga da spre6 i suvsem ne si tolkoz zle

IdiOtKa
04-09-2007, 12:07
gluposti tuk ne stava vupros za egoizum i nz zakvo vinagi do tva se obru6tat ne6tata - kvo tolkova ima priqtelq ti da ne duni treva ne moga da razbera,6e kaje6 4e e koi znae kvo.[quote] mi toi ako za edna treva se cigani to nz pri po-golemi problemi kak 6e postupi,kvo,6te se zarejete 6tot toi ne moi da naprai kompromis li!? kakto ediniq pravi,tai i drugiq trqbva - ako ne da ne se zahva6ta s vruzka sus seriozen 4ovek,to si ima lesno :) az nikoga ne sum obru6tala tolkova golqmo vnimanie na cigari i sqkvi takiva ne6ta..prosto e tupo da gleda6 vida na trevomana i da go slu6a6 6toto toi v toq moment izglejda kato narkoman..vijdala sum im o4ite,su6to i moite..emi super nepriqtno e i dokato ne opitah ne razbrah zakvo stava vupros..vse mi se vijda6e 4e po4ti ni6to ti nqma apuk az se ot4aqh ot sebe si,razbrah 4e ne mi e tam mqstoto..za reakciite nqma da govorq :) tai 4e ne e egoizam tva,v kraina smetka daje mu prai6 usluga 6tot se u4i da porasne i da bude realist :) tva e,az li4no kato sum s nego i e napulno v 4as,bez da e pu6il,moga da kaja 4e e mnogo po-smisleno vsi4ko 6toto znam 4e ne e pod vliqnie na nqkvi ve6testva ili drugi tam opiati. pii si alkohola za kef pone znae6 koga da spre6 i suvsem ne si tolkoz zle

хмм няма нещо с което да съм сагласна в твоето мнение ...освен това че трябва да се правят компромиси ...


kvo tolkova ima priqtelq ti da ne duni treva ne moga da razbera,6e kaje6 4e e koi znae kvo.
а какво толкова има приятеля ти да дъни трева не мога да разбера .... се пак това си е нгов избор ..

mi toi ako za edna treva se cigani to nz pri po-golemi problemi kak 6e postupi,kvo,6te se zarejete 6tot toi ne moi da naprai kompromis li!?
ми то ако за една трева се цигъниш то нз при по-големи проблеми как ше постъпиш , кво ще се зарежите заради щото ти не можеш да направиш компромис .. ?!

общо зето межди наркоман и тревоман има голяма разлика ..но ти тва никога няма да го разбереш ...

slip_away
04-12-2007, 07:18
da be vseki kakto si go razbira,az kazvam 4e mi e nepriqtno da sum v takava kompaniq tova e :) a kato kajat "mi pu6i i ti togava" ama to ne e tva na4ina..az nqmam namerenie da po4vam i az 6toto i te go pravqt :) osven tova az dosta vreme ni6to ne sum mu kazvala za trevata,baq vreme kompromis pravih..i daje sled kato govorihme po toq vupros nqkolko puti toi produlji i pak pravih kompromis :) mislq 4e moje i toi da napravi az i za drugi ne6ta sum pravila kompromisi..pone taka mislq :) prosto e nqkak si gadno kato vijda6 4e moli6 samo za edno ne6to drugiq a toi i s nego ne e gotov da se suobrazi,a ina4e "mn te obi4am" mi nqkak si ne se vruzvat ne6tata :P tova e ot men

rootsniky
04-16-2007, 21:55
q si eete majkata shibanqci, zakvo iskate da sprat da pushat, kato na vas ne vi haresva im se mahajte ot glavata i ne im prechete na momchetata a ne nekvi pikli da postavqt usloviq :-({|= :-({|= :-({|=

slip_away
04-17-2007, 20:58
abe az ne postavqm usloviq a si kazvam mnenieto i tva toi da uvaji mnenieto mi ozna4ava super mn za men .. 6tom za teb sme pikli - kakto kaje6,ama mn momi4eta mislqt kato men => vsi4ki sme pikli li kvo? ne se nalagam na nikoi ama imam pravo na mnenie za vruzka godina i polovina.. osven tva ne sum 5ti klas a baq po-golqma i sum naqsno, ne govorq bez da imam ponqtie ot tva ...................

rootsniky
04-17-2007, 22:21
i na hilqda da si pak moe si po tupa ot ovca
2ro- momiche da nalaga neshto na momche oznachava che momcheto e po prosto ot momicheto, a shtom e taka napravo se izmetkajte 4rimata; tva jivot li e, m/u drugoto temata e adski drazneshta :smt006

IGNGN
04-17-2007, 23:02
Вие сте гадни момичета!
Изобщо жените сте гадно племе
Искате да изтръгнете всичко хубаво от живота на мъжа до себе си
Ако пичовете клекнат скоро ще поискате да спрат да пият бира, да спрат да гледат футбол, да спрат да се интересуват от коли и т.н. и т.н. докато накрая нищо не им остане
ЗАЩО!?
Какво ви пречи това че си пушат!?

No_LiMiTe^f
04-18-2007, 07:41
Вие сте гадни момичета!
Изобщо жените сте гадно племе
Искате да изтръгнете всичко хубаво от живота на мъжа до себе си
Ако пичовете клекнат скоро ще поискате да спрат да пият бира, да спрат да гледат футбол, да спрат да се интересуват от коли и т.н. и т.н. докато накрая нищо не им остане
ЗАЩО!?
Какво ви пречи това че си пушат!?

Тва беше маистина прекалено преувеличено!Не всички са такива,не можеш да говориш за всички!

slip_away
04-18-2007, 08:33
da preuvelichava6...az sum dale4 ot misulta puk da mu zabranq da pie bira ili alkohol i da gleda kvoto mu haresva.. tva e egoizum

IGNGN
04-18-2007, 12:55
Да бе...
Жените никога не сте доволни
Все искате да промените човека до себе си докато накрая нищо не остане от това което е бил
Навици, хобита, начин на обличане, приятели... всичко трябва да стане както вие го искате
Не можете да оставите човека да бъде себе си

No_LiMiTe^f
04-18-2007, 16:57
da preuvelichava6...az sum dale4 ot misulta puk da mu zabranq da pie bira ili alkohol i da gleda kvoto mu haresva.. tva e egoizum

Да и аз съм така!

IGNGN Тва че ти си попадал на такива не означава че всичките сме така!Наистина и аз познавам такива момичета,но прекаляваш с някои неща(особено за бирата,при условие че примерно и ние пием!)
И за какво ми е да променям нещо във външния му вид!Ако не ми харесва нещо,просто няма тръгна с това момче,каквото и да било!

slip_away
04-18-2007, 18:09
ima gi i takiva momicheta da.. tva 4e kazvam koe ne mi e priqtno ne zna4i 4e go zastavqm da pravi kvoto iskam.. ama ne e luja i 4e imate navika da se samozabravqte malko v nqkoi ne6ta i trqbva nqkoi da vi zavru6ta from time to time :roll: estestveno ako otno6eniqta sa po-zadulbo4eni i dvamata si kazvat kvo mislqt za vsi4ko.. vseki e razli4en tai 4e.. zavisi

MaRiNkA_16f
04-23-2007, 12:20
ABE HORA IMAM SERIOZEN PROBLEM I NAI VAJNOTO KOETO E 4E GO OSUZNAVAM.pu6a ot blizo 4 godini a sum samo na 16.jiveq v maluk grad znaem se.koito ima 4erpi koito nqma hodi da go 4erpqt i taka otkakto sum izrasnala v taq sreda.problema e 4e iskam da spra prosto da kaja ne.osven treva sum probvala i amfetki.znam 4e e qko.mnogo mi haresva no iskam jivot a ne smurt.az sama se yse6tam 4e iskam ve4e i ne6ty po tvurdi i znam 4e e vreme da spra.ako nqkoi moje da mi pomogne da mi pi6i na e-maila 6e my buda blagodarna morgana_@abv.bg

slip_away
04-24-2007, 07:18
ami az predi ne se drazneh tolkova oba4e kato vidqh 4e na vseki kupon vse tva se prai i osuznah 4e horata priemat kupon=treva i ne mogat qvno bez neq da sednat i da si pravqt veseloto.. ti kazva6(ako ne burkam) 4e ne e za kupona ami prosto ti dava po-qko use6tane za sveta i ne6tata.. moje i da e taka.. priqtelq mi mnogo treva e izpu6il i mislq 4e ako ne sum az malko da go osuznaq toi nqma6e da se osuznae. kolkoto i da e qko neka ne zabravqme 4e ne na vseki tova mu e haresva i mu e priqtno.. i osven tova kakto kaza momi4eto predi teb v nqkoi slu4ai trevata e na4aloto..

No_LiMiTe^f
04-24-2007, 16:06
ami az predi ne se drazneh tolkova oba4e kato vidqh 4e na vseki kupon vse tva se prai i osuznah 4e horata priemat kupon=treva i ne mogat qvno bez neq da sednat i da si pravqt veseloto.. ti kazva6(ako ne burkam) 4e ne e za kupona ami prosto ti dava po-qko use6tane za sveta i ne6tata.. moje i da e taka.. priqtelq mi mnogo treva e izpu6il i mislq 4e ako ne sum az malko da go osuznaq toi nqma6e da se osuznae. kolkoto i da e qko neka ne zabravqme 4e ne na vseki tova mu e haresva i mu e priqtno.. i osven tova kakto kaza momi4eto predi teb v nqkoi slu4ai trevata e na4aloto..

Ами няма нищо лошо в тва че ти си го осъзнала!Въпроса е да си кажеш каквото мислиш,без да го задължаваш, и човека до теб вече да си прецени какво да прави!

Slawi92
12-29-2007, 08:03
hai-vajnoto govori s tqx govorete govoret i tva oka i te ne iskat da sprat pone malko nqma drug na4in i spored men kajete na roditelite im tva spored men e nai dobre nz

kudravoto
12-29-2007, 08:04
ami nqma kak da gi otkajete ako te sami ne iskat tova !

rakiQ
12-29-2007, 09:05
оставете ги ,не им се мешайте!

живота си е техен
те ако наистина искат да спрат тревата -ще я спрат


мой мн добър фр пуши всеки ден по няколко пъти и гаджето му му правеше яко забележки
даже късаха няколко пъти и се събираха и тя нищо не спечели само дето го изгуби :D

mnmnmn
06-13-2010, 18:45
i az pu6a treva ne e ni6to osobeno No po temata nqma da sprat trevata ako ne smenqt kompaniite pone pri men e taka :)
Ps: sry nqmam latinec

kalpazanka
06-14-2010, 04:47
Да се разберем веднъж завинаги- никаква латиница и никакви стари теми.