PDA

View Full Version : Харесвам го и това ме убива :(



12-28-2006, 22:14
Zdraveite .. abe da vi pitam po edin vapros shoty she se sbarkam veche... :smt100 ...Начи сичко започна на една екскурзия когато ни запознаха (тогава още си го харесах страшно много а това беше поне преди 4 години) После се опитах да стана приятелка с него което беше малко трудно,но до известна степен се получи. После обаче когато му казах какво чуствам той се поотдръпна и ас се отказах да бягам след него защото явно не ме харесва:\ .. До известна степен го бях забравила и бях тръгнала с едно момче което казваше че много ме обичало обаче аз нямах мн големи чуства към него и се разделихме щото ми са беше лепнал за задника и неможех да мръдна никъде бес него а това ме побъркваше!!! :С Докато ходех с това момче старата ми любов зе да се появява там където аз се събирах с компанията ..не че е забранено ама ми се видя странно щото уж това кафе го мразеха..както и да е..нарочно се целувах с гаджето си пред него за да видя как ще реагира но нищо .. само ни поглеждаше от време на време и това е..Сега обаче се отказах да се мъча да го забравя шото видях че просто няма да се получи. Преди една седмица някъде дойде на коледното събиране на даскалото макар че той не е в мойто даскало вече ... стоеше малко встрани нас и постоянно поглеждаше към мен и доста често си засичахме погледите а понякога и ас се правех на кьорава че не виждам че ме гледа...както и да е цяла вечер беше там и ние също и постоянно си разменяхме погледи.Онзи ден когато бяхме на бар се натресе с компанията си на нащо сепаре .. е имаше място ама имаше и други сепарета...днес в диското сахто седнаха до нас и постоянно ме гледаше и когато се разкарвах по другите маси да видя другите приятели една френдка ми каза че гледал след мене..:С Послушах приятелите си.. сприятелих се с момчетата с които се движи и станах много добра френдка с тях даже може да се каже че единия ми е the best friend...(за малко да тръгна с едно момче от кoмпанията му но се отказах...)...Незнам какво да правя моля ви помогнете ми..... :smt089

12-28-2006, 22:18
Еми духай го.. Кво може да направиш освен да го духаш? то друг вариант нема

Crafter
12-28-2006, 23:11
Чакай сега. Гледате се, като котета, но никой нищо не направи? Ако толкова пъти са ви се засичали погледите, поне да беше пробвала да го заговориш. Пък и как така го обичаш, а си щяла да тръгнеш с човек от неговата компания?
Изглежда ти не си наясно с чувствата си, ако имаш такива.

MoHuTo
12-28-2006, 23:41
Ами изчакай той да предприеме нещо този път, щото предния път те е отблъснал, а ако пак му кажеш че го харесваш пак може да стане така!Бъди търпелива ;-)

12-29-2006, 00:06
Crafter аз не правя нищо щото той в IRC ми пише рядко пък кво остава ако реша да го заприказвам,а си падам и малко срамежливка.А с онова момче от компанията му щях да тръгна само и само да съм по близо до него,но предпочетох да не правя тази грешка ....

Nadelina
12-29-2006, 06:57
V glavata ti e pylna kasha.. Ta pokrai tfoita i v moita veche :lol: .. Vij.. izchakai.. Za sega nedei da pravish nishto.. Vremeto she pokaje dali tova che te "gleda" oznachava neshto.. Prosto stoi mirno i ne byrzai.. :)

iiirish
12-29-2006, 08:08
защо не си се замислила, че ти не си единственото момиче в компанията ви! може би всички тези жестове които прави не са насочени към теб, а към друга. какво толкова като те бил гледал - това са лапешки работи. в крайна сметка на никой не му е забранено да гледа останалите дори и те да не са му "любовта на живота"!
но все пак ако толкова много го харесваш иди и му кажи. няма нито да се унижиш толкова, нито да се изложиш ако просто му признаеш, че го харесваш. няма да бъде под достойнството ти да откриеш чувствата си към него [-X така че давай смело напред и късмет, защото явно ще ти трябва

alkobalko
12-29-2006, 08:15
То самата май не си много наясно с чувства си. Как така го обичаш, а си щяла да тръгнеш с друг от компанията му? Ако си сигурна, че погледите са насочени точно към теб трябва да поговорите и да се изясните.

_candy_girl_
12-29-2006, 08:18
слушаи ся качи са на блока засили са и скачаи от там!!! ееее ти незнаеш ко искаш ми ние от каде можем да знаим :smt018

12-29-2006, 08:37
слушаи ся качи са на блока засили са и скачаи от там!!! ееее ти незнаеш ко искаш ми ние от каде можем да знаим :smt018

Аз и казах да го духа :smt005

12-29-2006, 08:42
Spored tebe toi te gleda taka, zashtoto se chudi dali da te izpraska ili ne??? Moje da ne si ot nai-krasivite i zatova. I az ponqkgoa sym taka. Shtoto kato nqma neshto svqstno za ebanie i kato ti predlagat nqkva grozna i ponee mnogo mi se ebe i se se chudq... DA Q UDARQ LI ILI DA NE Q UDARQ. Ama do sq s grozna ne sym go pravil :mrgreen:

12-29-2006, 08:47
Курволяк...

Mimka_sweet
12-29-2006, 10:32
Курволяк... СТИГА Е :x

biboto
12-29-2006, 11:32
1vo da kaja 4e tva e detska istoriq! taka pravehme kato ni be6e sram i behme 6-ti klas. ti koi klas si? a ina4e za probl. napivate se i dvamata i se zabuvate i posle sledva zavruzka ili razvruska... mn prosto :mrgreen:

12-29-2006, 11:34
Курволяк... СТИГА Е :x

Йебание :smt006