PDA

View Full Version : Abe kak mislite po vyprosa?



nz_fff
12-28-2006, 23:46
Ako edno mom4e vi napravi nqkoi golemi zestove i uslugi zna4i li,4e izpitva ne6to po-specialno ot priatelstvo?Govoria za seriozni ne6ta,naprimer da se nabuta toi v lo6ata situacia,za da se izmykna az pri tova dosta tezka situacia da e bila :-k ?Prez cialoto vreme oba4e toi se dyrzi samo priatelski,ne me e kanil niakyde,viarno,pravil mi e komplimenti,no ni6to pove4e :-k .Spored vas vyzmozno li e da ima tolkova vseotdaini priatelski 4uvstva ot mom4e kym momi4e ili vsy6tnost e liubov bez dori i toi da osyznava?V na4aloto ne mi prave6e vpe4atlenie povedenieto mu,no sled kato izpadnah v mnogo seriozna beda gadzheto mi ne mi pomogna,a se pokri i tozi priqtel pomogna vednaga?Niakoga imali li ste takyv priatel i vizdali li ste podobno povedenie?Az ne sym bezrazli4na kym nego,haresvam go mnogo,no ne sym sigurna toi kakvo 4uvstva?Dali pyk ne me priema samo za priatelka :smt010

MoHuTo
12-28-2006, 23:57
Ами възможно е да има чувства към теб, но не е много сигурно, защото може пък просто да държи много на тебе!Не се знае, зависи мн от човека :wink:

nz_fff
12-29-2006, 00:21
Ot 4oveka?Emi toi kato 4ovek e mn ama naistina mn dobyr,ne e lyzec ili podlec,a izpolzva4 o6te po-malko,nito e nahalen ili nadut :-k .Poniakoga mi se struva,4e ima 4uvstva,poniakoga pyk ne.Roditelite mi go poznavat daze predi az da go poznavam i poniakoga go komentirat to4no kakto go opisah i az.4udq se koe pove4e mu haresvam,haraktera ili vyn6nostta,mai sym hlytnala i po dvete :smt010 .Problema mi e,4e me e strah az da napravia pyrvata kra4ka,da ne sbyrkam ne6to?Samo edin pyt probvah ne6to - znaeh,4e ima mnogo seriozna rabota,a go pomolih da doide i....doide =D>

Lambo
12-29-2006, 02:35
Ем щом ти прави големи услуги значи определено държи на теб, но немога просто така да кажа, че те харесва. Може да е от джентълменския тип (като мен ;)) и затова да я кара малко по-бавно, така само на комплименти и такива работи. Може пък и той да не ти признава чувствата си защото го е страх да не се отдръпнеш кой знае :) Моя съвет е да пробваш, защото виждам че момчето е свястно и държи на теб, не вярвам, ако не споделя чувствата ти да се скарате или вече да не сте толкова добри приятели...

Nadelina
12-29-2006, 06:50
Risk pecheli .. Risk gubi .. No ako ne probvash v glavata ti vse shte kynti dumichkata "AKO" :)

iiirish
12-29-2006, 08:12
лично аз не вярвам в безрезервното и чисто приятелство между момче и момиче. колкото и да го отричаме, винаги при такива отношения прехвърчат малко или много искри поне от едната страна и ти си живото доказателство за това. та според мене това момче е напълно възможно да изпитва нещо към теб. мисля, че ти е дал достатъчно знаци и поводи за да се замилиш над това, така че не се свивай в черупката си, а давай по-смело и също му покажи, че не си безразлична ;)

12-29-2006, 08:54
лично аз не вярвам в безрезервното и чисто приятелство между момче и момиче. колкото и да го отричаме, винаги при такива отношения прехвърчат малко или много искри поне от едната страна и ти си живото доказателство за това. та според мене това момче е напълно възможно да изпитва нещо към теб. мисля, че ти е дал достатъчно знаци и поводи за да се замилиш над това, така че не се свивай в черупката си, а давай по-смело и също му покажи, че не си безразлична ;)

Suck it [-o< :smt005

iiirish
12-29-2006, 09:01
лично аз не вярвам в безрезервното и чисто приятелство между момче и момиче. колкото и да го отричаме, винаги при такива отношения прехвърчат малко или много искри поне от едната страна и ти си живото доказателство за това. та според мене това момче е напълно възможно да изпитва нещо към теб. мисля, че ти е дал достатъчно знаци и поводи за да се замилиш над това, така че не се свивай в черупката си, а давай по-смело и също му покажи, че не си безразлична ;)

Suck it [-o< :smt005

уф, защо най-накрая не си затвориш мъсната уста, че само глупости излизат от нея!!!!
ей в такива моменти се чудя и се мая къде по дяволите са модераторите да го баннат тоя простак [-o< [-o< [-o< , че е крайно време вече. достатъчно го търпяхме с безмислените си постове #-o

12-29-2006, 09:25
лично аз не вярвам в безрезервното и чисто приятелство между момче и момиче. колкото и да го отричаме, винаги при такива отношения прехвърчат малко или много искри поне от едната страна и ти си живото доказателство за това. та според мене това момче е напълно възможно да изпитва нещо към теб. мисля, че ти е дал достатъчно знаци и поводи за да се замилиш над това, така че не се свивай в черупката си, а давай по-смело и също му покажи, че не си безразлична ;)

Suck it [-o< :smt005

уф, защо най-накрая не си затвориш мъсната уста, че само глупости излизат от нея!!!!
ей в такива моменти се чудя и се мая къде по дяволите са модераторите да го баннат тоя простак [-o< [-o< [-o< , че е крайно време вече. достатъчно го търпяхме с безмислените си постове #-o

S*ck It!

LoVe_RuSlAn
12-29-2006, 09:45
Ми напълно възможно е да ти е приятел.Вие пък човек ви помогнал за нещо и веднага смятате че изпитва силни чувства към вас и кво ли още не...Той наистина може да изпитва ама само от приятелски чувства спред мене щото ако те харесваше щеше по др. начин да го покаже.Мисля че кгато едно момче те харесва ти пише смс-и иска да си говорите повече кани те на срещи на вънка и някви такива ,акогато един приятел е истински ти помага в трудни ситуации както е в твоя случай..!! :)

luschka
12-29-2006, 12:21
Няма да разбереш, докато не пробваш. Просто действай. Никога не знаеш, дали утре ще имаш тази възможност...

passion_kisssss
12-29-2006, 12:24
ми моме определено има някфи симпатии към тебе.....ама 6о не хои6 да го пита6!?ей така на ебавка #-o

12-29-2006, 12:24
лично аз не вярвам в безрезервното и чисто приятелство между момче и момиче. колкото и да го отричаме, винаги при такива отношения прехвърчат малко или много искри поне от едната страна и ти си живото доказателство за това. та според мене това момче е напълно възможно да изпитва нещо към теб. мисля, че ти е дал достатъчно знаци и поводи за да се замилиш над това, така че не се свивай в черупката си, а давай по-смело и също му покажи, че не си безразлична ;)

Suck it [-o< :smt005

уф, защо най-накрая не си затвориш мъсната уста, че само глупости излизат от нея!!!!
ей в такива моменти се чудя и се мая къде по дяволите са модераторите да го баннат тоя простак [-o< [-o< [-o< , че е крайно време вече. достатъчно го търпяхме с безмислените си постове #-o


Suck It! :smt006

Talisman
12-29-2006, 13:54
Spored men toi d1rji mn na teb :-)

12-29-2006, 14:46
Spored men toi d1rji mn na teb :-)

SUCK IT! :smt005

shemetaa
12-29-2006, 15:04
Ako edno mom4e vi napravi nqkoi golemi zestove i uslugi zna4i li,4e izpitva ne6to po-specialno ot priatelstvo?Govoria za seriozni ne6ta,naprimer da se nabuta toi v lo6ata situacia,za da se izmykna az pri tova dosta tezka situacia da e bila :-k ?Prez cialoto vreme oba4e toi se dyrzi samo priatelski,ne me e kanil niakyde,viarno,pravil mi e komplimenti,no ni6to pove4e :-k .Spored vas vyzmozno li e da ima tolkova vseotdaini priatelski 4uvstva ot mom4e kym momi4e ili vsy6tnost e liubov bez dori i toi da osyznava?V na4aloto ne mi prave6e vpe4atlenie povedenieto mu,no sled kato izpadnah v mnogo seriozna beda gadzheto mi ne mi pomogna,a se pokri i tozi priqtel pomogna vednaga?Niakoga imali li ste takyv priatel i vizdali li ste podobno povedenie?Az ne sym bezrazli4na kym nego,haresvam go mnogo,no ne sym sigurna toi kakvo 4uvstva?Dali pyk ne me priema samo za priatelka :smt010

situacii kato tazi sa se slu4vali na dosta hora na men su6to i to nevednuj...vazmojno e da ima po-seriozni 4uvstva,no e i vazmojno da darji super mnogo na teb no samo kato priqtelka...nikoi neznae ::: ...nai-dobre e da si pogovorite i da si izqsnite ne6tata,a i 6tom ti si pada6 po negy,ako i pri negy e taka 6t bude super :-D :smt057 ...no ako ne se re6i6 da pogovorite 6te si ostane6 samo s vaprosa DALI :smt017 ?!...aide yspeh4e ot men ;) :mrgreen:

mrsy
12-29-2006, 15:43
Просто е дружелюбен:) Но зависи и от самия човек. Пробвай се нищо лошо няма да направиш!:)

koalka
12-29-2006, 18:01
Ами ти каза, че ти е много добър приятел и това нещо може да го прави защото държи на приятелството ви.Но може и да е каквото ти подозираш.

BeBencEto
12-29-2006, 18:21
а защо просто не питаш него,а питаш нас...това не е ситуация,в която да имаш конкретен проблем...

BunnYY_f
12-29-2006, 18:24
Аз съм убедена в доброто приятелство между момче и момиче, така че в твоя случай смятам че е едно мнооооооогооооо доооброо приятелство :wink: Дано да има някви чувства по силни към теб, ама едва ли :wink: