PDA

View Full Version : Няколко въросчета...:)



Бонбонка
12-29-2006, 00:14
Такам...Знам,че 100% има подобна тема,но повярвайте ми,нямам много време за разглеждане на иначе страхотното ви форумче.Имам няколко въпроса...
Първият е относно обезкосмяването на триъгълника...Епилатор,кола маска или самобръсначка?На каква цена е обезкосмяването при козметик и много ли е болезнено?За колко време евентуално става...?
Колата маска...Какъв продукт-надежден,бихте препоръчали?
След самото обезкосмяване,независимо как е било извършено какви кремове е препоръчително да се мажат,и на каква цена са...?
Добре ли е след обезкосмяването да се носят някакви специални материи-памук или нещо подобно?
Относно краката...Косъмчетата определено не са набиващи се на очи,но по-добре ли ще е да ги премахна,или да ги изруся...?

alabalalaa
12-29-2006, 00:37
aideee...porednata bezsmislena i tapa tema! Ima tolkova mn material v foruma po temata 4e nqma da moji6 da go pro4ete6! Abe momi4e ti v koi vek jivee6...6te gi izsvetlqvala...pff ujas

Nadelina
12-29-2006, 07:25
Inache mnogo typo che vednaga q napadash.. shtoto momicheto se izvini che nqma mnogo vreme za da tyrsi.. Ta otnosno temata.. Kozmetik e nai udachniq variant.. Ama ne znam kolko pari vzimat.. Predpolagam che vseki razlichno.. Ama dori nz v koi granici varira.. Az lichno sys samobrysnachka se obezkosmqvam.. Dali e nujno da nosish opredeleni materii ? Ne mislq.. vsichko e pozvoleno :mrgreen: .. Kremcheta za sled tova.. Ami zavisi ot kojata ti.. no vse pak ti predlagam neshto za omekotqvane na kojata.. i uspokoqvane sled podobno tretirane.. :)

f_pld
01-03-2007, 13:42
ne iskam da te pla6a,no ako ti e za prav pat si e bolezneno...to poprincip pri vsi4ki razli4no,no po-dobre za parviq pat idi na kozmetik!ako pak iska6 si vzemi kola maska i deistvai vav vas sama,no ne i na riskovi mesta(ako moga taka da se izrazq) a za cenite e na vsqkade razli4no,no poprincip kola maskata ne e skapa!samo nedei s epilator ili ne6to takova,4e naistina e mn bolezneno :) kasmet

piska_
01-03-2007, 13:46
aideee...porednata bezsmislena i tapa tema! Ima tolkova mn material v foruma po temata 4e nqma da moji6 da go pro4ete6! Abe momi4e ti v koi vek jivee6...6te gi izsvetlqvala...pff ujas
Яма ти май не четеш :evil:

Lorraine
01-03-2007, 13:49
Такам...Знам,че 100% има подобна тема,но повярвайте ми,нямам много време за разглеждане на иначе страхотното ви форумче.Имам няколко въпроса...
Първият е относно обезкосмяването на триъгълника...Епилатор,кола маска или самобръсначка?На каква цена е обезкосмяването при козметик и много ли е болезнено?За колко време евентуално става...?
Колата маска...Какъв продукт-надежден,бихте препоръчали?
След самото обезкосмяване,независимо как е било извършено какви кремове е препоръчително да се мажат,и на каква цена са...?
Добре ли е след обезкосмяването да се носят някакви специални материи-памук или нещо подобно?
Относно краката...Косъмчетата определено не са набиващи се на очи,но по-добре ли ще е да ги премахна,или да ги изруся...?ами ако мислиш,че ще те боли с епилатор или кола маска,пробвай с депилиращ крем,но в никакъф случай със самобръсначка(ще съжаляваш ако го направиш)..при козметик нз колко е но със сиг е над 10лв..за кремовете също нищо не мога да кажа,но мисля че и най-обикновения ще ти свърши работа.За космите на краката-епилатор най-добре...

lo6a_karma
01-05-2007, 17:47
На каква цена е обезкосмяването при козметик и много ли е болезнено?За колко време евентуално става...? хахаххахахаха при КОЗМЕТИК НИКОГА,ИЗПОЛЗЖАМ ЕПИЛАТОР,СЛЕД ОБРАСвАНЕ НА КРАКАТА СЕ МАЖА С КРЕМ ЗА ТЯЛО КОЙТО Е ОКОЛО 4 lv и ни6то пове4е а пак после космите ти стават по гадни но по добре да ти кайа да си ги махни6 поне тва е моето мнение де