PDA

View Full Version : KAK DA MY KAJA!HERPES!



Neznam ....
12-29-2006, 04:47
zdraveite.. imam seriozen problem.... predi 6 meseca mi "lepnaxa" herpes... samo togava sum imala outbreak(ne znam kak da go kaja na bg)
toest samo pyrviq put.. sega imam priqtel ot 4 meseca... i ne posmqx da my kaja...
pravili sme sex bez prezervativ na nqkolko puti...i mnogo me e srax da ne go zarazq... do sega ne se e oplakal... slava Bogy! no az se pritesnqvam vse pak... ne che e neshto koi znae kakvo... ne se ymira.. no vse pak ne e mnogo priqtno da znaesh che go imash.. ta.. chetox che moje da se predade dori i da nqmam outbreak a syshto taka che moje vyobshte da ne se predade ili drygiq chovek da ima izgradeni antitela i da ne stane nishto...
ta... chydq se kak da my kaja.. kakvo da pravq... strax me e kakvo shte stane..
mislix si da my kaja che otivam na pregled pri ginekolog prosto taka i da my kaja che sa mi otkrili virusa no ne e aktiven... poneje trqbvashe otdavna veche da sum my kazala.. a az ne posmqx a ne iskam da se slychi neshto...
posyvetvaite me... mnogo mi e obyrkano.... kato si mislq za tova i mi se plache.. xem iskam da go pregurna .. xem sqkash mi se iska nikoga da ne go bqx sreshtala.. i sqkash oxladnqvam za sekundi...
pomognete mi molq vi!

12-29-2006, 05:32
ne e trqbvao da spish s nego kato znae6 4e ima6 podoben problem.no spokoino..1vo za6to ti ne se izlekuva6?!trqbva da mu kaje6 spored men...dano ne go e prihvanalo..ako e svesten 6te te razbere,no 1vo ti se izlekuvai!!ne usm mn zapoznata no mislq 4e prez tovavreme ne trqbva da pravite sex...a ZA6TO bez prezervativ?!?!?!?!drug put misli navreme!a sega mu kaji i da otide i toi da se pregleda....

naia
12-29-2006, 05:48
ako te obi4a 6te te razbere i 6te ti pomogne..az imah su6to problem no ne takuv i priateliat mi me zavede na ginekolog bez nego niama6e da otida nikoga mn po ospokoiava6to e

SINDEL
12-29-2006, 10:56
Може да го заразиш само ако правите секс когато ти е излезнал херпес. Ина4е не. Така 4е по-добре му кажи, да си знае и да се пазите, а ако ти се появи херпес, не правете секс докато не ти из4езне