PDA

View Full Version : Касперски срещу НОД32



teenkopele
12-29-2006, 06:32
Кой кого :lol: ? Коя програма е по-добра, според вас? :wink:

naikki
12-29-2006, 07:19
Момче, явно си страшно тъп ](*,)
Това не е мач - Левски - ЦСКА, ти малоумен ли си?
Анкета пуснал да гласуват... :smt011
И двете антивирусни са добри! Вече от теб зависи коя искаш да сложиш! Тъпак!
Искаш да си автора на поредната спамерска тема май.
Сега отдолу ще следват отговори от типа:
NOD Ruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzz
Fuck you NOD! _)_
и започва един безкраен спор...но си ви кефи - давайте - осерете всичко!

OPEL
12-29-2006, 08:01
Момче, явно си страшно тъп ](*,)
Това не е мач - Левски - ЦСКА, ти малоумен ли си?
Анкета пуснал да гласуват... :smt011
И двете антивирусни са добри! Вече от теб зависи коя искаш да сложиш! Тъпак!
Искаш да си автора на поредната спамерска тема май.
Сега отдолу ще следват отговори от типа:
NOD Ruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzz
Fuck you NOD! _)_
и започва един безкраен спор...но си ви кефи - давайте - осерете всичко!]
Сега се опитвам да се сетя тема, в която да си отговорил.... не се сещам. В всички ни обвиняваш какви лапета сме, к'ви глупаци сме и т.н.
Темата била тъпа, защото по надолу ще се навъдят спамери. А мислиш ли че твоя пост е по темата???
П.С. Аз си подкрепям "руските боклуци". За мен няма по добра антивирусна от Касперски няма. 5 години съм с нея, и повярвайте нямам абсолютно никакъв проблем. А и не е чак толкова тежка, колкото си мислите.
Който иска Касперски, добре е 1 да прочете това:
http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=8580&hl=Kaspersky+Anti-Virus на 4 коментар.
Ето малко и за NOD32 - http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=17448&hl=Kaspersky+Anti-Virus 7 коментар по темата.
От мен е това. Все пак съм си за Касперски.

RoyTheReaper
12-29-2006, 09:23
аз пък съм за НОД. касперски ме изнерви от самото начало - инсталацията му се оказа тежка, сваля ъпдейтите няколко часа, после сканира пак няколко часа. по едно време му свърши лиценза и трябваше да си търся друг, но не намерих - за щастие. на другия комп съм с НОД32 и съм много доволен.

alkobalko
12-29-2006, 16:16
Лично аз съм за Касперски. И двете програми са много добри. НОД-а е по-лека и се ползва на компютрите с малка характеристика, за да не ги товарят. Но Касперски е много добра, да не кажа най-добрата. Ако РС-то е с добри характеристики- Касперски.

12-29-2006, 17:19
mi kfo da vi kaja edna priqtelka na maika mi e programistka i kazva 4e kasperski e po dobrata Pove4eto hakeri sa na su6toto mnenie i az sum taka Faktite govorqt

Vercetti
12-29-2006, 17:44
Bullshitzzzzzzzz. - http://www.avast.com

12-29-2006, 17:57
Bullshitzzzzzzzz. - http://www.avast.com
Мисля че темата е за Касперски и НОД....
Аз съм за Касперски. И незнам какво толкова ви товари щайгичките. Моята е доста слаба- пентиум 4, 256 RAM... ама касперския си ми е супер точен...
П.С. Антивирусните не се слагат само на РС а се и настройват...

LoVe_Is_EvErYtHiNg
12-29-2006, 19:55
аз пък съм за НОД. касперски ме изнерви от самото начало - инсталацията му се оказа тежка, сваля ъпдейтите няколко часа, после сканира пак няколко часа. по едно време му свърши лиценза и трябваше да си търся друг, но не намерих - за щастие. на другия комп съм с НОД32 и съм много доволен.
Да ве верно, тфа със сканирането и инсталацията верно е доста сложно:) а и верно мноо бавно става, наистина на НОД32 също доста тряа да се вномава при инсталацията, ама е по-лесно и по-бъезо става, аз съм за НОД32 и съм си със нея:)

hamilcar
12-29-2006, 21:10
Предпочитам НОД32, от години съм с него и нямам проблеми.

magesnik
12-29-2006, 21:54
И АЗ НЯМАМ!!!!! :lol:

PhoenixXx
12-29-2006, 22:18
само аз ли съм без антивирусна? :lol:
ми мн добре си направил ... само товари компа ... - и без това квот си иска влиза ...
kaqspersky може да се ъпдейтва на всеки час ... пак ще се намери някой гаден червей дето ще прецака всичко ... последната ми преинсталация на компа бях с kaspersky - влезе някакво супер гадно животинче дето си теглеше още гадни животинки и те тръгнаха да заразяват всички програми ... - internet explorera се пускаше супер бавно и като се пуснеше почваха едни pop-up едни гадости ... след това реших да сменя kaspersky - сложих nod - и той не ги махна ... сложих panda - тяя повечкото ги махна амаа пак се навъдиха и теглих 1 format ...

kofti_nick
12-29-2006, 22:55
Момче, явно си страшно тъп ](*,)
Това не е мач - Левски - ЦСКА, ти малоумен ли си?
Анкета пуснал да гласуват... :smt011
И двете антивирусни са добри! Вече от теб зависи коя искаш да сложиш! Тъпак!
Искаш да си автора на поредната спамерска тема май.
Сега отдолу ще следват отговори от типа:
NOD Ruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzz
Fuck you NOD! _)_
и започва един безкраен спор...но си ви кефи - давайте - осерете всичко!

Та тфа закфо беше ? [-X

teenkopele
12-30-2006, 08:29
Момче, явно си страшно тъп ](*,)
Това не е мач - Левски - ЦСКА, ти малоумен ли си?
Анкета пуснал да гласуват... :smt011
И двете антивирусни са добри! Вече от теб зависи коя искаш да сложиш! Тъпак!
Искаш да си автора на поредната спамерска тема май.
Сега отдолу ще следват отговори от типа:
NOD Ruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzz
Fuck you NOD! _)_
и започва един безкраен спор...но си ви кефи - давайте - осерете всичко!

Аххаха, какъв си ми "остроумен"..."хубавец"! :smt005 :smt005

:arrow: Касперски. :wink:

stel4eto__
12-31-2006, 13:54
НОД 32

black_boy
12-31-2006, 17:19
НОД 32

Forslor
01-01-2007, 17:59
... Не се чувствате застрашени ,че неоторизирани лица могат да имат свободен достъп до личните ви данни съхранени на пс то.
... Незнаете как да си настроите антивирусната според вашите нужди и възможности на самото PC.
... Не Ви е*бе ако някой вирус ви затрие целия хард с музика,филми,ценен софт и т.н... събирани в продължение на много време.
... През х*я/п**ката вий ,че някой ви шпионира и краде лична информация.
... Оповавате се само на един мижав Firewall придружен с NOD3-2 да спре всички атаки .
... Нямате SP2 за XP потребителите ,защото мислите ,че е напълно ненужен и само затормозява работата на компютъра ви.

ТОГАВА НЕ МУ МИСЛЕТЕ сваляйте и инсталирайте НОД-чо.

.... ако пък имате противоположна гледна точка относно казаното по-горе KASPERSKY е вашия избор.

-----------------------------------------------
Писнало ви е от антивирусни ,компютъра ви не може да ги издържи и т.н теглите една LINUX дистрибуция и инсталирате или просто изпробвате (има предостатъчно LIVE CD та в интернет )

Forslor
01-02-2007, 18:52
Forslor, ти си педал, а темата е за боклука.
:smt037 АХахахах :smt005 ... ха ми представи си не съм педал ,ся неможе всички да сме като тебе.

Forslor
01-03-2007, 16:30
Forslor, ти си педал, а темата е за боклука.
:smt037 АХахахах :smt005 ... ха ми представи си не съм педал ,ся неможе всички да сме като тебе.

Ох, недей така да оригиналничиш, направо ме затапи.

NOD-а се едно ти е некво AVG тука. Спри да се излагаш.
Хах даже AVG има предимство ,защото има AVG free ... ,както и да е.
За да спреш да говориш с гъза си пък и аз малко да "понаоригиналнича" :-$ дърпаш от нета едно архивче с по- новичките вируси.
Виж NOD колко ще ти засече ,след това виж и КASPERSKY просто за проба.

01-04-2007, 11:18
SLADURI,MLA VI KAJETE MI KAK SE POZNAVA 4E IMA6 VIRUS?AZ SUM S NOD32 I VEDNUJ NA NEKUV SAIT IZLEZE OKO S LU4I OT NEGO.KVO ZNA4I TOVA?VUPRISA MI E TUP :oops: AMA KOMPA GO IMAM OT 1 MESEC.BLAGODARIA VI .

01-04-2007, 11:58
Така. Първото нещо, което трябва да направиш е да спреш да пишеш с големи букви!

Когато имаш вирус ти излиза този екран с "окото", да.

Късмет. :)
blagodaria i sujeliavam za golemite bukvi

01-04-2007, 12:00
a i o6te ne6to sega imam li virus :-k i kak da razbera 6toto ve4e ne se poiaviava okoto

LGPz
01-04-2007, 14:17
само аз ли съм без антивирусна? :lol:
Ами аз до преди 1 седмица бях също без антивирусна,но се стигна до там,че вирусите почнаха да се трият един друг :D :D :D и да се блокират .... И аз най-накрая се ядосах и изтрих вс. :P Затова че по-добре си сложи няква :P

И аз съм с NOD 32

01-04-2007, 15:26
Не, нямаш вирус. Почти всички антивирусни с real-time monitor имат моментална реакция. Не се притеснявай.
blagodaria :smt006

Forslor
01-04-2007, 18:05
само аз ли съм без антивирусна? :lol:
Ами аз до преди 1 седмица бях също без антивирусна,но се стигна до там,че вирусите почнаха да се трият един друг :D :D :D и да се блокират .... И аз най-накрая се ядосах и изтрих вс. :P Затова че по-добре си сложи няква :P

И аз съм с NOD 32 Aми ако нямам никакви вируси и все пак съм без антивирус?
Тогава значи изобщо не ползваш os WINDOWS. Oбаче ти го ползваш .... прайш му преинстал през незнам си колко време - ми ще му прайш много ясно ,дори може и един развъдник на вирусчета,експлойти и т.н да си отвориш. Ти остай другото ми за програми като NorthonGhost да си чувал.
"Нямам никви вируси ама преинсталвам през 2 месеца" :smt005

Night_lover
01-04-2007, 20:22
kakto se kazva - nai-dobrata antivirusna e tazi koqto e "update" nai-skoro
bratov4ed mi se zanimava s hardwere i softwere i dosta cepi tiq raboti, kato si govorim s nego mi kazva 4e e hubavo windows-a da se preinstalirva na 3-4 meseca za6toto ponqkoga zapo4va da dava gre6ki!
a li4no za antivirusnata - NOD32! :wink:

iLoveChocolate
03-17-2007, 14:51
бех с касперски ма нещо ми се прееба и ся съм си с нод-> =D>