PDA

View Full Version : "...имам малки пъпчици по пениса"



jumboJ
12-29-2006, 08:12
… имам малки пъпчици по пениса
Тези малки бели неща по ръбчето на прехода между главичката и тялото на пениса са така наречените атероми. Те са вид кожна мазнини във формата на малки белезникави израстъчета, които понякога могат да се появят върху лицето или на други места по кожата. Ако не станат по-големи от главата на топлийка или не променят формата и цвета си, те са напълно безопасни. Важно: не се опитвай да ги стискаш или откъсваш, защото това ще доведе до болезнени възпаления. Основното правило е: прегледът при лекар е абсолютно задължителен, ако образуванията по твоята кожа болят, щипят или отделят течности.

Точно щах да постна тема по този въпрос...но се натъкнах на това: http://www.teenproblem.net/s/1287.html

Успокоих се малко след като го прочетох...но все пак искам да попитам от какво се получават тези малки пъпчици!?...в следствие на какво?!...Не съм им правил нищо от гореспоменатото...но просто ми направиха впечатление и се стреснах малко...кога изчезва този "обрив"?!...и опасен ли е?!...

01-12-2007, 08:07
та как се махат тея гадости

01-12-2007, 22:44
Имам ги от както се помня...Не ми създават проблем...Малко са странни и за това ходих на лекар.Той ми обясни същото ;-) ... А как се отстраняват...Ее те са супер дребни и не си заслужава :smt004

01-13-2007, 16:29
abe pls kajete 6toto na momi4etata ne im e mnogo priqtno.

Gostxaxaxaxa
01-13-2007, 22:40
are verno kajete kak se mahat :{

01-20-2007, 11:07
плс кажете .много е важно

01-20-2007, 20:12
Айде наистина кажете как се махат тия гадости или просто изчезват
щото и аз имам този проблем ....... :cry:

sadsad
01-21-2007, 12:41
are pls dajte nekvo mazilo da se mahnat

01-23-2007, 10:52
are bre se nqkoi trqbva da znae kak se mahat

01-24-2007, 20:26
плс даите отговор

01-26-2007, 11:53
Поне кажете и при вас ли са едни такива твърди и като топчета под кожата. И аз май имам такива ама са по-надолу, някъде в основата. И има ли някакъв шанс да се предадат на партньора?? И аз търсих за такива симптоми и попаднах на това:



Вирусите причиняват леки розови или с цвят на кожата брадавици върху или около гениталиите и аналния отвор. Повърхността на брадавиците обикновено е изпъкнала и растат на гнезда, които могат да станат доста големи. Когато брадавиците са толкова големи, те могат лесно да се видят, но когато са гладки това не е толкова лесно. Понякога единствените симптоми са неравности с цвят на кожата или възпаления евентуално с лек сърбеж. Брадавиците се забелязват трудно и ако са вътре във вагината или шийката.

Може ли да се объркат с тези брадавици??

01-26-2007, 14:30
drugo e

01-28-2007, 16:51
Олееее колко сте смотаниии направете си труда да прочетете горните постове и по спецялно

Цитат:
… имам малки пъпчици по пениса
Тези малки бели неща по ръбчето на прехода между главичката и тялото на пениса са така наречените атероми. Те са вид кожна мазнини във формата на малки белезникави израстъчета, които понякога могат да се появят върху лицето или на други места по кожата. Ако не станат по-големи от главата на топлийка или не променят формата и цвета си, те са напълно безопасни. Важно: не се опитвай да ги стискаш или откъсваш, защото това ще доведе до болезнени възпаления. Основното правило е: прегледът при лекар е абсолютно задължителен, ако образуванията по твоята кожа болят, щипят или отделят течности.

Точно щах да постна тема по този въпрос...но се натъкнах на това: Не съм регнат затва не мога да поствам линкове но вижте по горе в темата.

Успокоих се малко след като го прочетох...но все пак искам да попитам от какво се получават тези малки пъпчици!?...в следствие на какво?!...Не съм им правил нищо от гореспоменатото...но просто ми направиха впечатление и се стреснах малко...кога изчезва този "обрив"?!...и опасен ли е?!...

1 Те са съвсем естествено нещо.
2 Имаш ги откакто хормоните почнат да нарастват и се махат когато умреш
3 Не представляват никаква заплаха докато не започнат да болят, щипят или отделят течности или не променят формата и цвета си.
4 Щом всички мъже на планетата могат да се справят в секса и да имат партньор значи и ти можеш.
5 Не се налага премахване освен ако не се променят както съм описъл в 3т
6 Ако на гаджето ти и са противни и обясни че са нещо абсолютно нормално ако пак са и противни си фани друго гадже.
Надявам се да съм бил полезен.

01-28-2007, 16:53
Олееее колко сте смотаниии направете си труда да прочетете горните постове и по спецялно

Цитат:
… имам малки пъпчици по пениса
Тези малки бели неща по ръбчето на прехода между главичката и тялото на пениса са така наречените атероми. Те са вид кожна мазнини във формата на малки белезникави израстъчета, които понякога могат да се появят върху лицето или на други места по кожата. Ако не станат по-големи от главата на топлийка или не променят формата и цвета си, те са напълно безопасни. Важно: не се опитвай да ги стискаш или откъсваш, защото това ще доведе до болезнени възпаления. Основното правило е: прегледът при лекар е абсолютно задължителен, ако образуванията по твоята кожа болят, щипят или отделят течности.

1 Те са съвсем естествено нещо.
2 Имаш ги откакто хормоните почнат да нарастват и се махат когато умреш
3 Не представляват никаква заплаха докато не започнат да болят, щипят или отделят течности или не променят формата и цвета си.
4 Щом всички мъже на планетата могат да се справят в секса и да имат партньор значи и ти можеш.
5 Не се налага премахване освен ако не се променят както съм описъл в 3т
6 Ако на гаджето ти и са противни и обясни че са нещо абсолютно нормално ако пак са и противни си фани друго гадже.
Надявам се да съм бил полезен.

01-28-2007, 20:06
Az imam edna golqma 4ervena pupka...i mi 6tipka kato pi6kam :cry:

_donna_
01-29-2007, 08:41
Изстискай я! :smt005


Иначе може да стане опасно!
Или отиди на лекар!

01-30-2007, 07:37
то hubavo ne pre4at ama ne mogat li da se mahnat.na men tva mi e vuprosa.drugoto go razbrah

edno mom4e
01-31-2007, 22:33
някой знае ли как се лекуват ако започнат да щипят и отделят течност защото при мене е така.Утре ще ходя на лекар но все пак ако знаете кажете. На 17г сам.