PDA

View Full Version : Обрив около пъпа?



12-29-2006, 08:41
Първо да поясня, че пъпа ми е "дълбок", в смисъл, не е запълнен, налага се да си го почиствам отвреме-навреме. Само със спирт. Обаче наскоро получих непоносим сърбеж и зачервяване, почистих и дезинфекцирах, но не мина. Мазах се с индекстол /това е лекарство, от което много бързо минават рани и е противовъзпалително/, малко пооблекчи сърбежа, но все още имам мънички пъпчици около пъпа, зачервено е и все още малко сърби... Знам че е малко странно, но какво може да е това и за колко време ще мине? Вече е така от няколко дни, сякаш се оправя малко. Абе много гадно. Мислех да не са гъбички, ама няма нищо общо, а и не се повлия от антимикотичен спирт и ламизил... Нямам обица, не нося панталоните на голо /един път от метални копчета се изприщих по подобен начин/... Някаква идея?

12-29-2006, 10:12
qvno si polu4ila alergi4na reakciq kum ne6to ne se pritesnqvai i az imam podoben problem.Lekuvam go s ELOKOM tva e mazilo.Mazi6 go i to lekuva probvai ama ne garantiram.Po hubavo se konsultirai s lekar ako ne se podobrqva