PDA

View Full Version : Изневерих му..



pampers
12-29-2006, 09:18
Зна4и при мен стоят така не6тата ходя с едно мом4е което не е от моя град..а от съседния..оба4е мн се оби4каме с него..и се виждаме колкото се може по-4есто..оба4е на едно диско аз му изневерих..целувах се с мом4ето което най-много мрази от моя град... ии..после ми теже6е мега мн на съвеста.. и вси4ките ми приятели ми казваха по-добре бъди искрена с него и му кажи..и аз..в4ера ре6их да му кажа..като първо му намекнах..ако му изневеря дали 6те ми прости..и той каза да.. и..после оба4е аз по4нах да отри4ам и казвах да не си набива филмите 4е съм му изневерила оба4е той 4атил с една моя приятелка и тя му казала..и в тва време той и казва.. 4е ако не му призная до НГ 6те скъсаме..от там..аз събрах смелост..и му казах 4е съм му изневерила..и като казах с кой той отка4и..и ми каза 4е мн съм го наранила..и не го е о4аквал от мен..и 4е 6те помисли и 6те ми каже отговора си..днес трябва да ми каже 6ибания отговор...но аз съм 99% 6те това 6те е края на връзката ни въпреки 4е се оби4аме толкова мн..сам той ми го каза..4е въпреки изневярата продължава да ме оби4а..но не ме оби4а както преди.. та въпроса ми е към вас как да си върна доверието в него..и да разбере 4е той е единствения за мен.. а изневярата е била една огромна гре6ка..и даже бе6е принудителна..за6тото аз бях замаена и едно мом4е се възползва от това..дойде при мен и ме целуна аз се дръпнах но..той пак ме хвана и ме притисна по такъв на4ин по който не можех да мръдна на никъде...
4акам съветите ти..моля ви помогнете ми сама не мога да се справя.. :smt010 :smt010 :smt010

bungle
12-29-2006, 09:20
Целувката откога е изневяра?

12-29-2006, 09:20
От днеска :smt006 :smt005 :smt005

pampers
12-29-2006, 09:23
еми изглежда 4е според него целувката е изневяра.. :!: :-#

bungle
12-29-2006, 09:24
Аре бе,.... от колко време сте заедно?

12-29-2006, 09:24
еми изглежда 4е според него целувката е изневяра.. :!: :-#

#-o

Lambo
12-29-2006, 09:28
От кога целувката е изневяра ли? Ае какво ви става на всички да не сте откачили? Целувката е нещо мн свято особено за истинските момчета които я ценят... Не е просто да отидеш да се натискаш с някое момче защото така ти било на кеф и така си искала...

12-29-2006, 09:30
От кога целувката е изневяра ли? Ае какво ви става на всички да не сте откачили? Целувката е нещо мн свято особено за истинските момчета които я ценят... Не е просто да отидеш да се натискаш с някое момче защото така ти било на кеф и така си искала...

Душевен оргазъм????? :smt017

pampers
12-29-2006, 09:34
заедно сме от 3 месеца и половина.. :lol:

Eleonora
12-29-2006, 09:36
Аре бе,.... от колко време сте заедно?ДА, наистина от колко време сте заедно :?:
:arrow: Който обича-прощава!!!
Ако те обича истински ще загърби омразата си към онова момче и ще продължи с теб напред :)

Kar4eto
12-29-2006, 09:41
А ти каза ли на приятеля си,че целувката е била насила? :smt017
И щом е била насила ти защо го приемаш за изневяра???

12-29-2006, 09:44
абе и тои не 100% сигорно че не ти изневерява не се безпокои обича те повече отколкото другите му чувства!ще си продалжите врузката!

12-29-2006, 09:51
:lol: 8) :---) :arrow: =P~ #-o :idea: :?: :twisted: :x :o :shock: :-k :-& :-# \:D/ :-$ ::: O:) :-({|= :smt004 :smt009 :smt017 :smt016

HopeLesss
12-29-2006, 09:54
Аз пък искам да попитам как така обичаш тва момче, пък се целуваш с друг. Било насилствено... да бе, да... Ами и аз на мястото на момчето нямаше да ти простя. Не стига, че си му изневерила, ами то и с най-омразния му човек. Да си мислила...

Lambo =D>

kobrichka
12-29-2006, 10:05
честно казано за мен целувката не е изневяра е не съм съгласна гаджето ми да ходи с мен и да се целува с още 100 момичета,но не мисля че е повод за раздяла.Според мен трябва да му обясниш че тази целувка за теб не е значела нищо и че всеки заслужава втори шанс,а що се отнася за доверието нз как ще си го върнеш,както казва тати доверието се гради с мн години,но се руши за секунди.

12-29-2006, 10:26
Ами момиченце какво да ти кажа, като се целуваш с други момчета... заслужаваш да те зареже. Аз съм момче, и ако моето момиче се целува с някакъв просто я зарязвам по най-бруталния начин. Всички момичета сте недорасли и се мислите за много отракани. Да, ама не-вие сте глупави (не говоря за всички момичета, има и изключения). Така в момента моята приятелка е в провинцията и предполагам че се е целувала поне с едно момче там (бившите и гаджета са все от там). Само да разбера че се е целувала и ще гледам да я заболи (не мислете че съм лош, ама да ви дойде малко акъл в женските мозъци).

naikki
12-29-2006, 10:35
Тряя се радваш ако само те зареже, ако съм аз ще ви прибия и двамата.

pampers
12-29-2006, 10:46
Тряя се радваш ако само те зареже, ако съм аз ще ви прибия и двамата.

ти пък си баси грубия..така ли се оправя6 с моми4етата с бой..и не разбрах само за6то трябва да оправи вси4ко с бой? по тоя селски на4ин.. :evil: :!:

nasty_f
12-29-2006, 11:09
Кажи му,че човек трябва да се научи да прощава!
П.П.според мен няколко целувки не са кой знае каква изневяра :wink:

12-29-2006, 11:24
Кажи му,че човек трябва да се научи да прощава!
П.П.според мен няколко целувки не са кой знае каква изневяра :wink:
В прав текст - ми да ви еба майките и кучките гнусни.

Погледнете се бе, шаврантии.. Отвращавате ме. Всеки път си казвам - "Абе глупак, колко момичета има покрай теб, защо винаги хлътваш до уши в едно!". Чук и бег му е тактиката, ама не съм такъв човек и сърце не ми дава да нараня момичето до мен.

Целувките не били изневяра. Мбе, въобще никаква изневяра не са. Дори не знаете колко наранявате. Пък после като някой по-умен от нас, милите и влюбчиви момчета, ви тури кура и забегне, опищявате всички форуми със сърцераздирателните си истории.

Мрете в кофите, проклети овци! И хора не заслужавате да ви наричам.

12-29-2006, 11:27
Иначе горе цензурата ме одряза, но да си знаете, че въобще не написах "мъжки полов орган", нито слагах звездички вместо "ба"-то.

12-29-2006, 11:44
Кажи му,че човек трябва да се научи да прощава!
П.П.според мен няколко целувки не са кой знае каква изневяра :wink:
В прав текст - ми да ви е** майките и кучките гнусни.

Погледнете се бе, шаврантии.. Отвращавате ме. Всеки път си казвам - "Абе глупак, колко момичета има покрай теб, защо винаги хлътваш до уши в едно!". Чук и бег му е тактиката, ама не съм такъв човек и сърце не ми дава да нараня момичето до мен.

Целувките не били изневяра. Мбе, въобще никаква изневяра не са. Дори не знаете колко наранявате. Пък после като някой по-умен от нас, милите и влюбчиви момчета, ви тури "мъжкия полов орган" и забегне, опищявате всички форуми със сърцераздирателните си истории.

Мрете в кофите, проклети овци! И хора не заслужавате да ви наричам.

Евала пич, от къде си да пиеме по една биричка :-D Жените не знаят колко много ни нараняват като се цеелуват с други. И то с много други . Аз обичам една, но като я обичам само тя е за мен. А за момичето обича, ама се забива постоянно с други. А знаеш ли какво, всичко се връща. Като станат по на възраст и се оженят, мъжете им са толкова наранени още от по-ранна възраст, че нямат добро отношение към съпругите си. Мъжете трябва да се поддържаме, това е. Айде наздраве :D

12-29-2006, 11:55
Тряя се радваш ако само те зареже, ако съм аз ще ви прибия и двамата.

ти пък си баси грубия..така ли се оправя6 с моми4етата с бой..и не разбрах само за6то трябва да оправи вси4ко с бой? по тоя селски на4ин.. :evil: :!:

Ако не е с бой, с кво ша е? Трябва да има клане..

Bathory †Girl
12-29-2006, 14:42
mi, kvo................celuvkata si e iznevqra , we >PFFFff na vas gotino li 6te vi stane ako razberete 4e gaeto vi se e mlaskalo s nqkoi drug .li4no na men nqma da mi haresa vaob6te da go 4uq tva :smt063

naikki
12-29-2006, 14:52
Кажи му,че човек трябва да се научи да прощава!
П.П.според мен няколко целувки не са кой знае каква изневяра :wink:
В прав текст - ми да ви е** майките и кучките гнусни.

Погледнете се бе, шаврантии.. Отвращавате ме. Всеки път си казвам - "Абе глупак, колко момичета има покрай теб, защо винаги хлътваш до уши в едно!". Чук и бег му е тактиката, ама не съм такъв човек и сърце не ми дава да нараня момичето до мен.

Целувките не били изневяра. Мбе, въобще никаква изневяра не са. Дори не знаете колко наранявате. Пък после като някой по-умен от нас, милите и влюбчиви момчета, ви тури "мъжкия полов орган" и забегне, опищявате всички форуми със сърцераздирателните си истории.

Мрете в кофите, проклети овци! И хора не заслужавате да ви наричам.

Това го сложих там дето държа умните изказвани на които съм попадал!
Пич една дума към теб - Евала! И да исках не можех да се изкажа по добре от теб!
Бих ти стиснал ръката ако те знаех кои си! И пак ти казвам - Евала! =D>

Violenza
12-29-2006, 15:25
еми изглежда 4е според него целувката е изневяра.. :!: :-#
Ами естествено, че е!! ](*,)
На теб едва ли щеше да ти е много притно ако беше разбрала, че той се е целувал с момичето, което ти мразиш! И едва ли щеше да кажеш "ами то целувката не е изневяра..."
Ти сама си си виновна. Ако реши, че иска да се разделите, седнете и поговорете сериозно. Обясни му какво чувстваш и дано да те разбере.
Успех! :wink:

cecko_boy
12-29-2006, 16:22
em naistina mn si go naranila...... i da ti dade 2ri shans nadali shte ti ima doverie kakto dosega

Disorder
12-29-2006, 16:42
Хахаха. Сичко ми е ясно, но защо си му казала? И какви са тези приятели, които ходят да му казват какво си правила. На всичко отгоре ти не си искала той да те целуне. Какъв е проблема като е станало пряко волята ти? Ако ще изневерявате, не си правете илюзии, че като му кажете ще стане по-добре. Станалото - станало. Ако го обичаш продължаваш напред, ако не - не.

sexY_mackA90
12-29-2006, 16:53
честно казано за мен целувката не е изневяра е не съм съгласна гаджето ми да ходи с мен и да се целува с още 100 момичета,но не мисля че е повод за раздяла.Според мен трябва да му обясниш че тази целувка за теб не е значела нищо и че всеки заслужава втори шанс,а що се отнася за доверието нз как ще си го върнеш,както казва тати доверието се гради с мн години,но се руши за секунди.

=D>

Crafter
12-29-2006, 17:08
Lambo; CooL^GirL^^^ : определено хора, с които споделяме общи възгледи.

Целуващата се:

Както LadyDeath отбеляза, защо не се поставиш на негово място? И какво, по дяволите означава "обичам го"? Това ли е твоята представа за любовта? Да ходиш с някого, да се понатиснеш с друг пък после - к'вото сабя покаже. Не така, моля ви се.

Целувката е една от най-нежните и най-интимни човешки милувки. В нашето общество, целувка м/у мъж и жена върху устните се приема, като знак вещаещ интимни отношения. Естесвено изключвам хомосексуалните такива.

За мен целувката е изневяра на ниво граничещо с всеки един друг полов акт

Не само, че неможеш, но и нямаш правото да твърдиш, че обичаш този човек - лъжеш се.

sherry
12-29-2006, 17:31
Аз също мисля, че целувката е изневяра. Не можеш да казваш, че обичаш някого, а после да ходиш и да се целуваш с друг...Всеки може да сгреши, но когато повтаря грешката си, това вече е навик...Не трябва да допускаме да ни лъжат постоянно.
Относно твоя случай - направи всичко възможно, за да не го загубиш. Ако си силна и ако го обичаш силно(но ако и той те обича), ще оправите нещата. Само трябва да му докажеш, че съжаляваш и това, което искаш е ТОЙ.

JoeBanana
12-29-2006, 17:33
тия пък
хората се ебат и не им дреме, те седнали да мислят за едното мляскане :mrgreen: ПРЕЖИВЕЙ ГО

koalka
12-29-2006, 17:42
Ами, тогава трябва да му кажеш, че не си го искала и нямаш никаква вина за случилото се.Това е важно, защото той може да реши, че си го направила по свое желание, а това явно не е така.Признай му всичко до проследната подробност, и му кажи,че адски много го обичаш и не искаш да се разделяте.

BuBi008
12-29-2006, 17:53
emi da za men celuvkata e iznevqra no vseki go priema po drug nachin ! a tova koeto kaza che horata se ebat i ne im pyka emi dai togava vsichki da trugnem da se ebem s koito poiskame i da ne ni pyka mi togava kakvo shte stane ? a ne mislq che ima celuvka nasila ... a za da si mu vurnesh doverieto to toi trqbva da ti prosti parvo za da mojesh da dokajesh chwe naistina go obichash . na men mi se sluchi podobno neshtu no as nqma da se opravdavam che bilo na sila celuvka si beshe ... no blaodarenie na gospod mi prostiha i sega sme veche zaednu poveche ot godina ... a pak ako toi sushto te obicha shte ti prosti ...ako ne shte go prejiveesh ne mi se vqrva da si na 28 i da ima super golqmu znachenie che dali da se jenite ili ne a pak i ste bili zaednu samu 3 meseca ...

L31h4z
12-29-2006, 17:57
Lambo, Crafter и госта - мерси.Радвам се, че някой го е казал - целувката с друг, мили дами, изключително много ни наранява.Така че, авторке на темата, надявай се да ти прости.Аз прощавам всичко, НО, ако човека срещу мен съжалява за сторенето.Надявам се си разбрала, колко зле си постъпила.Айде, повече без такива.

putetyyy
12-29-2006, 19:56
Pampers ..не ми го пробутвай тфа, че насила те е целунал..ти моеш да се дръпнеш и да му лепнеш един шамар...едва ли ще се опита да те целуне пак :!: Пък за признаването..аз на твое място не бих си признала...след като е от друг град ..просто няма как да разбере или ако решиш да му кажеш (което не ти го препоръчвам) си го поукраси и само не казвай, че те е целунал на сила, защото и най-големия глупак няма да ти повярва [-X

He3HauKa
12-29-2006, 20:37
Мисля ,че тези които казват ,че целувката не е изневяра са в огромна грешка.Ако видите приятеля /приятелката ви да се целува с някой от противоположния пол кво ще ръкопляскате ли ????
А за авторката на темата - ами да си мислила преди да правиш нещо.Насила била целувката,като е била насила да му беше отвъртяла един шамар на оня.Доверието лесно се руши и трудно се печели [-X

kofti_nick
12-29-2006, 20:59
По добре бъди искренна с него ! :-)

Talisman
12-29-2006, 21:13
Ako priqtelqt ti naistina te obi4a i darji na teb ne bi trqbvalo da k1sa s teb samo zaradi edna celufka , koqto dori e bila nasila....

pampers
12-30-2006, 13:46
хорааа той ми прости...направо съм на 7мото небе от 6тастие.. :mrgreen: :mrgreen: колко е добри4ък само..да ми прости..но той ми каза 4е ми е простил само за6тото ме оби4а..оба4е не6тата не са както преди ](*,) по-груб е с мен..по сдържан..ли4и си 4е не може да забрави.. ](*,) ама какво да се прави..важното е 4е ми прости! :mrgreen:

TreeHill
12-30-2006, 13:56
Кажи му,че човек трябва да се научи да прощава!
П.П.според мен няколко целувки не са кой знае каква изневяра :wink:
В прав текст - ми да ви е** майките и кучките гнусни.

Погледнете се бе, шаврантии.. Отвращавате ме. Всеки път си казвам - "Абе глупак, колко момичета има покрай теб, защо винаги хлътваш до уши в едно!". Чук и бег му е тактиката, ама не съм такъв човек и сърце не ми дава да нараня момичето до мен.

Целувките не били изневяра. Мбе, въобще никаква изневяра не са. Дори не знаете колко наранявате. Пък после като някой по-умен от нас, милите и влюбчиви момчета, ви тури "мъжкия полов орган" и забегне, опищявате всички форуми със сърцераздирателните си истории.

Мрете в кофите, проклети овци! И хора не заслужавате да ви наричам.

Това го сложих там дето държа умните изказвани на които съм попадал!
Пич една дума към теб - Евала! И да исках не можех да се изкажа по добре от теб!
Бих ти стиснал ръката ако те знаех кои си! И пак ти казвам - Евала! =D>

In4iTu_
12-31-2006, 12:12
Не е трябвало да го нараняваш...и плюс това, ако наистина целувката е била против волята ти, нямаше да ти тежи на съвестта, както каза. Можеш само да чакаш...ако ти прости - добре...ако не-губиш...

Dorianchety
12-31-2006, 12:24
е как бе ... и целуфката си е изневяра .. или може да се каже и нужда :(