PDA

View Full Version : ЛЕДЕНА ПЪРЗАЛКА!



dance_with_devil_
12-29-2006, 15:12
..... значи онзиден бях на откриването на денонощната пързалка "LOOP" при езерото "Ариана" ..... имаше много репортери и журналисти от мн телевизии и през почти цялото време снимаха... та да не ви занимавам с глупости исках да ви питам някой може ли да ми даде линкчета със снимки от там , защото аз така и не намерих ...много мерси предварително!!! :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D

bulgarche
12-29-2006, 15:14
Мога да ти дам няколко от тези които направиш снощи, но едва ли те устройват :-D

qwertyu
12-29-2006, 16:22
purzalkata e suuuuper mega hiper tupa! Slaviq > all

dance_with_devil_
12-29-2006, 16:26
eee to 4e e tupa tupa e .... :wink: , na slaviq o6te ne sum hodila .... dale4ko mi e :smt005 - moje i tam da e qko ! ama se pak iskah da vidq nqkfi snimki ot otkrivaneto na onaq na ezeroto :roll: .. [-o<

Тралалая
01-03-2007, 16:56
eee to 4e e tupa tupa e .... :wink: , na slaviq o6te ne sum hodila .... dale4ko mi e :smt005 - moje i tam da e qko ! ama se pak iskah da vidq nqkfi snimki ot otkrivaneto na onaq na ezeroto :roll: .. [-o<
Няма смисъл да ходиш.Аз ходих тамама хи4 немекефи. =;
Ауе най-хуу си е на някоя открита ама кой ме слу6а :smt016

qwertyu
01-03-2007, 17:08
purzalkata na Slaviq e nai - qkata. Kunkite ne te rubat i e 3-4 puti po golqma ot loop-a

01-03-2007, 18:14
нещо повече за кънки
http://www.artonice.hit.bg :smt006

qwertyu
01-03-2007, 18:36
нещо повече за кънки
http://www.artonice.hit.bg :smt006

ili www.kunki.org

01-03-2007, 18:44
:wink:

Jamalska
01-03-2007, 20:23
Абе я споделете как по дяволите се стига до Славия?!плс

RAWRRR
01-04-2007, 04:27
В Пловдив откриха наскоро една и понеже е нещо ново за града,всички говеда висят по цял ден там.
Чесно казано около пързалката има повече народ отколкото в нея.Даже когато минавах покрай нея видях един човек с пуканки да гледа зрелище.

kaka_lara
01-04-2007, 10:19
Абе я споделете как по дяволите се стига до Славия?!плсзависи от къде пътуваш, иначе трамваи 5,11,19 минават от там, маршрутка 24. за момента за тези се сещам

Rocky_girl
01-04-2007, 10:38
нещо повече за кънки
http://www.artonice.hit.bg :smt006
Кви кънки лее...зимаш един найлон и се кефи колкото искаш!

Jamalska
01-04-2007, 10:55
Абе я споделете как по дяволите се стига до Славия?!плсзависи от къде пътуваш, иначе трамваи 5,11,19 минават от там, маршрутка 24. за момента за тези се сещам
дори нз де спират тия трамваи...аз съм от дружба.супер далече ми е...кажи го примерно от ндк или орлов мост

fly_skate
01-04-2007, 12:53
abe tiq parzalki iz sofiq deto gi napraviha,po-dobre da bqha napravili edna,no s pove4e kasi naprimer ... 4 pati hodih da se reda na narodniq teatar i nakraq sled molioni 4asove 4akane se okaza,4e nqma nomera na kanki,koito mi trqbvat .... te hubavo sa gi izmislili tiq parzalki,ideqta e extra,ma ne sa go doizmislili .... na slaviq opredeleno parzalkata e nai-dobrata ... hodete tam ako vi se karat kanki,vaob6te ne se habete na tiq otkritite ...

Jamalska
01-04-2007, 13:23
Мн ми е мерак да ходя таам...може би тряа да си купя кола :/ и да зема книШка :evil:

ludo_mace
01-04-2007, 15:32
Абе я споделете как по дяволите се стига до Славия?!плсзависи от къде пътуваш, иначе трамваи 5,11,19 минават от там, маршрутка 24. за момента за тези се сещам
дори нз де спират тия трамваи...аз съм от дружба.супер далече ми е...кажи го примерно от ндк или орлов мостГоре-долу ще се опитам да ти обясня от НДК-то как се стига :roll: Начии първо трябва да отидеш до City Center- mall-а дето е при хорел Хемус. Там, където спира трамвай 6 има спирка и на автобус 102 (е, не е точно там, но е на две крачки от нея и ще се ориентираш). Посоката е към спортния комплекс 'Спартак', т.е. обратна на тази към самия хотел Хемус... Та качваш се на едно такова раздрънкано автобусче и пътуваш, ама нз колко спирки :lol: Ако може да ти е некъф ориентир, първо, тва животно много заобикаля(смисъл поне 20 мин. пътуваш ако НЯМА задръстване, което е трудно) и второ-от ляво ше видиш едно Фантастико срещу спирката-кат го видиш трябва да се слиза :lol: Май се води спирка 'Красно село', ама не съм сигурна- поне е в тоя квартал 8-[ Така, после тръгваш към булеварда и пресичаш локалното и трамвайните линии. Чакаш на спирката, която е в посока, ъъ, към един магазин втора употреба, който е от другата страна на локалното :lol: Качваш се на къфто трамвай дойде и слизаш на следващата спирка. После пресичаш булевардчето и тръгваш по уличката, която се пада така точно срещу светофара за пешеходци горе-долу. Вървиш, вървиш, вървиш, като стигнеш една голяма сграда с ръждясали огради- Добре Дошла в Спортен Комплекс Славия :mrgreen: Дано поне мааалко съм ти помогнала :smt006

Иначе, за авторката, за кво са ти снимки от откриването :-s Чудиш се, дали те няма и теб някъде там ли :wink: Аааа, в тва поредно малоумно мнение забравих да отбележа, че Славия много ясно е много по-добре от тея малки импровизирани пързалчици, ама, деба, там е страшен студ бе 8-[

01-04-2007, 20:00
Абе я споделете как по дяволите се стига до Славия?!плсзависи от къде пътуваш, иначе трамваи 5,11,19 минават от там, маршрутка 24. за момента за тези се сещам
дори нз де спират тия трамваи...аз съм от дружба.супер далече ми е...кажи го примерно от ндк или орлов мостГоре-долу ще се опитам да ти обясня от НДК-то как се стига :roll: Начии първо трябва да отидеш до City Center- mall-а дето е при хорел Хемус. Там, където спира трамвай 6 има спирка и на автобус 102 (е, не е точно там, но е на две крачки от нея и ще се ориентираш). Посоката е към спортния комплекс 'Спартак', т.е. обратна на тази към самия хотел Хемус... Та качваш се на едно такова раздрънкано автобусче и пътуваш, ама нз колко спирки :lol: Ако може да ти е некъф ориентир, първо, тва животно много заобикаля(смисъл поне 20 мин. пътуваш ако НЯМА задръстване, което е трудно) и второ-от ляво ше видиш едно Фантастико срещу спирката-кат го видиш трябва да се слиза :lol: Май се води спирка 'Красно село', ама не съм сигурна- поне е в тоя квартал 8-[ Така, после тръгваш към булеварда и пресичаш локалното и трамвайните линии. Чакаш на спирката, която е в посока, ъъ, към един магазин втора употреба, който е от другата страна на локалното :lol: Качваш се на къфто трамвай дойде и слизаш на следващата спирка. После пресичаш булевардчето и тръгваш по уличката, която се пада така точно срещу светофара за пешеходци горе-долу. Вървиш, вървиш, вървиш, като стигнеш една голяма сграда с ръждясали огради- Добре Дошла в Спортен Комплекс Славия :mrgreen: Дано поне мааалко съм ти помогнала :smt006

Иначе, за авторката, за кво са ти снимки от откриването :-s Чудиш се, дали те няма и теб някъде там ли :wink: Аааа, в тва поредно малоумно мнение забравих да отбележа, че Славия много ясно е много по-добре от тея малки импровизирани пързалчици, ама, деба, там е страшен студ бе 8-[

По-лесно е с 604 до спирката на трамвая след медицинска академия и от там с трамвая както ти обясниха по-горе. А 604... зависи от коя Дружба си, ма все си мисля, че ще е ти е по-добре с него, отколкото да одиш пеш до 102!

01-05-2007, 19:53
Абе я споделете как по дяволите се стига до Славия?!плсзависи от къде пътуваш, иначе трамваи 5,11,19 минават от там, маршрутка 24. за момента за тези се сещам
дори нз де спират тия трамваи...аз съм от дружба.супер далече ми е...кажи го примерно от ндк или орлов мост

И рейс 260 ходи до там, спира на 5те кюшета :D

Slawi92
12-26-2007, 15:42
ludo_mace написа:
Jamalska написа:
kaka_lara написа:
Jamalska написа:
Абе я споделете как по дяволите се стига до Славия?!плс
зависи от къде пътуваш, иначе трамваи 5,11,19 минават от там, маршрутка 24. за момента за тези се сещам

дори нз де спират тия трамваи...аз съм от дружба.супер далече ми е...кажи го примерно от ндк или орлов мост
Горе-долу ще се опитам да ти обясня от НДК-то как се стига Начии първо трябва да отидеш до City Center- mall-а дето е при хорел Хемус. Там, където спира трамвай 6 има спирка и на автобус 102 (е, не е точно там, но е на две крачки от нея и ще се ориентираш). Посоката е към спортния комплекс 'Спартак', т.е. обратна на тази към самия хотел Хемус... Та качваш се на едно такова раздрънкано автобусче и пътуваш, ама нз колко спирки Ако може да ти е некъф ориентир, първо, тва животно много заобикаля(смисъл поне 20 мин. пътуваш ако НЯМА задръстване, което е трудно) и второ-от ляво ше видиш едно Фантастико срещу спирката-кат го видиш трябва да се слиза Май се води спирка 'Красно село', ама не съм сигурна- поне е в тоя квартал Така, после тръгваш към булеварда и пресичаш локалното и трамвайните линии. Чакаш на спирката, която е в посока, ъъ, към един магазин втора употреба, който е от другата страна на локалното Качваш се на къфто трамвай дойде и слизаш на следващата спирка. После пресичаш булевардчето и тръгваш по уличката, която се пада така точно срещу светофара за пешеходци горе-долу. Вървиш, вървиш, вървиш, като стигнеш една голяма сграда с ръждясали огради- Добре Дошла в Спортен Комплекс Славия Дано поне мааалко съм ти помогнала

Иначе, за авторката, за кво са ти снимки от откриването Чудиш се, дали те няма и теб някъде там ли Аааа, в тва поредно малоумно мнение забравих да отбележа, че Славия много ясно е много по-добре от тея малки импровизирани пързалчици, ама, Д**а, там е страшен студ бе


По-лесно е с 604 до спирката на трамвая след медицинска академия и от там с трамвая както ти обясниха по-горе. А 604... зависи от коя Дружба си, ма все си мисля, че ще е ти е по-добре с него, отколкото да одиш пеш до 102!

ot sity cetar xva6ta6 tramvai 6 patuva6 do triagalnika i ot tam xva6ta6 tramvai 11 i na koq spirka to4no treva da sleze6 namoga da ti kaja pita6 vatman i toi 6e te napati a i na slavia parzalkata e nomer 1 vtora takava nema

Decu
12-26-2007, 16:48
Абе я споделете как по дяволите се стига до Славия?!плсзависи от къде пътуваш, иначе трамваи 5,11,19 минават от там, маршрутка 24. за момента за тези се сещам
дори нз де спират тия трамваи...аз съм от дружба.супер далече ми е...кажи го примерно от ндк или орлов мост

И аз съм от Дружба (:
Можеш да хванеш 204 до Красно село и от там пеша-десетина минутки ;D
А 5-цата /трамвая/ можеш да хванеш от бул. Цар Борис...паветата дето са :D или ако го знаеш 6РПУ къде е..

12-27-2007, 03:15
purzalkata e suuuuper mega hiper tupa! Slaviq > all


горе-долу подкрепям- накрая на времето леда става на г.ъ.з...големия кеф да караш по изоран лед, няма що.

Decu
12-27-2007, 09:01
purzalkata e suuuuper mega hiper tupa! Slaviq > all


горе-долу подкрепям- накрая на времето леда става на г.ъ.з...големия кеф да караш по изоран лед, няма що.

Гадно е, да. Ама навсякъде става така накрая (:

12-27-2007, 09:26
purzalkata e suuuuper mega hiper tupa! Slaviq > all


горе-долу подкрепям- накрая на времето леда става на г.ъ.з...големия кеф да караш по изоран лед, няма що.

Гадно е, да. Ама навсякъде става така накрая (:

ама на тези откритите поне на мен ми се струва че е най-зле

Decu
12-27-2007, 09:33
purzalkata e suuuuper mega hiper tupa! Slaviq > all


горе-долу подкрепям- накрая на времето леда става на г.ъ.з...големия кеф да караш по изоран лед, няма що.

Гадно е, да. Ама навсякъде става така накрая (:

ама на тези откритите поне на мен ми се струва че е най-зле

Може и да си права, ама нали още не съм ходила на открита пързалка и едва ли не наизуст си говоря :-D
Ходила ли си на Ариана-та? Мисля да я посетя рано сутринта...да спестя някой лев xD