PDA

View Full Version : Положението вкъщи



lp_fen
12-29-2006, 14:39
зДравейте,искам да ви помоля за съвет какво да направя,защото не се издържа вече...
всичко започна преди около седмица когато брат ми дойде на гости вкъщи заедно с приятелката си...тогава баща ми,който е ебати простака по принцип на няколко пъти почва да говори някви глупости да се заяжда и въобще да се държи нетактично,така брат ми и майка му се обидиха и донякъде и аз,след това уж се сдобриха ама само уж и така няколко дни скандали между майка и татко.После една вечер майка беше пак изнервена от скандалите и се заяждаше с мен за някакви глупости,накрая аз не издържах и я полях с една чаша вода и излязох от стаята.после тя дойде и взе дистанционното на климатикааз го хванах и почнах да го дърпам,по едно време тя ме удари,аз се ядосах и също я ударих отзад на главата,исках да не е много силно,само доколкото да я уплаши и да ме остави на мира,не оправдавам това си действие,обаче тя просто прекалява с тормоза си над мен от доста време и просто ми писна...знам че не беше много умна постъпка да я удрям,защото е жена и още повече ми е майка,обаче просто много се изнервих...Та тя се разплака и излезе от стаята,след малко дойде и ме замери с нещо,не знам какво и през цялото време плачеше,след това дойде и искаше да ме ритне обаче аз и хванах крака,тя загуби равновесие и падна назад и тоя път наистина гадно си удари главата.Аз я дигнах на леглото,след това тя отиде в нейната стая и легна в тъмното и почна да плаче,цяла вечер я питах как е и гледах да й помогна с каквото мога,но тя беше много ядосана и казваше някакви неща че ме мрази,че вече не съществувам за нея и т.н.
Мисля че беше получила сътресение,на другия ден я чух да говори по телефона нещо за болницата,питаше какво да носи освен абокат и спринцовки.Стана ми още по-гадно,въобще не исках да се стига до това,не исках да я удрям,аз много я обичам,тя ми е майка,но просто много се бях изнервил...междувременно баща ми само си търси поводи да се скара с мен и майка и така в крайна сметка последните дни е всеки срещу всеки вкъщи,кажете ми какво да правя,чуствам се ужасно :cry:

12-29-2006, 15:10
ne e trqbvalo izob6to da pravi6 takiva ne6ta s neq-da q poliva6 s voda i da q udrq6...tq ti e maika vse pak.sega samo moje6 da po4aka6 dokato se uspokoi polojenieto i sled tova da se izvini6 i da q pomoli6 da ti prosti.i sledva6tiq put imai malko pobve4e uvajenie kum roditelite ti i ne predizvikvai nenujni skandali.

Vertigo
12-29-2006, 15:28
ok si napravil 6toto teq roditeli malko prekalqvat prosto te poburkvat !!! Imax takava slu4ka samo4e ne se stigna do krainosti!!! prosto tq mi se razvika a az zastanax pred neq (dosta po visok sum :mrgreen: ) i kazax 6to da ne me nabie6 i spri da mi vika6!!! razbiram ot duma!!

ViVIt0oo
12-29-2006, 16:18
Ми според мен тва,което е станало е много гадно,ама няма защо да се ядосваш за минали и свършени действия и постъпки.Единственото решение за момента е да говориш с нея и да и се извиниш,но не просто да кажеш едно "Извинявай" ами трябва да помислиш какво да й кажеш,така че да ти повярва....Наистина според мен това е единственото решение и трябва да го направиш колкото може по-бързо,няма какво да чакаш..нито ще се променят нещата от само себе си,нито нищо...Само може да се влоши положението и тя да си помисли,че не ти пука за нея,че не се интересуваш и не искаш да поправиш грешката си!А колкото по-рано разбере,че осъзнаваш станалото,толкова по-добре!

sladoled
12-29-2006, 16:36
В тази описана от теб ситуация има две страни. Не се настройвай че само ти си виновен. Да, трябвало е да си обуздаеш гнева, но същото е можела да направи и майка ти.
Според мен е достатъчно да кажеш :"съжалявам и искам да поговорим". по- добре поговорете, но и обясни, че си момче и си по- силен и не би искал тя да те предизвиква, нито ти да и отвръщаш с грубости и затова я молиш да решавате проблемите без физическа сила. Това трябвада неутрализира нещата. Всяко разкаяние от твоя страна е предпоставка да те манипулират в бъдеще, така че не го допускай.

JoeBanana
12-29-2006, 16:58
нищо не разбрах
научете се пишете ве, деа :mrgreen:

Linkin Park 4ever :P
12-29-2006, 17:19
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh teq roditeli !!!!!!
nqmam nikakvi dumi......
prosto nqkoi trqbva da gi nau4i 4e ne samo sa na toq svqt i nqkoi s16to trqq im kaje 4e nie sme tehni DECA a ne sme hora na koito trqq si izlivat GNEVA !
vinagi si go izkarvat na nas rano ili kusno...
Ta sq po temata (samo da kaja 4e super me izkefi tva 4e si zalql maika si :smt005 nz ne e mn hubavo ama 6tom si e zaslujila /vse pak vsi4ko si ima granoco,6tom maika ti e prekalila ... zaslujavala e :smt067 ./ i mi stana mn sme6no hahaha :smt043 )
Miii dam da ti kaja 6te e hubavo da pogovori6 s neq ama ne samo "zdr mamo sorka 4e ta okupah i te hvanah za kraka sled koeto ti padna i se stigna 4ak do bolnica mn sojelqvam, nali ve4e ne mi se surdi6 ?" Taka ne stava =; . Trqbva kogato govori6 s neq 4uvsvata da sa ti izkreni 6tom kazva6 4e q obi4a6 (koeto e mn dobre =D> , 6tot imanqkoi idioti koito ne uvajavat roditelite si ) tova nqma da stane trudno :wink: . 6te i kaje6 naistina 4e mn sajelqva6 za slu4iloto se i i obe6tava6 4e nqm da se povtori ama gledai da si dosta ubeditelen a io6te n6 kaji i 4e i tq e prekalila i te e predizvikala taka 4e i tq ima vina (ne trqq roditelite samo na nas da prehvurlqt vinata i te su6to sa vinavno makar i "ponqkoga") i taka :D Abe ne 4e mn ti pomognah ama kakvo da se povatrqm te horata sa napisali ko trqq prai6 :wink:
Uspeh dano da se opravite :smt026

ViVIt0oo
12-29-2006, 18:39
Значи...според мен в случая по-голямата част от вината трябва ти да си я поемеш,защото все пак,колкото и да е,си прекалил(дори не умишлено,ама може би това на майка ти не й е ясно) и за целта трябва,когато говориш с нея да стане ясно,че ти поемаш вината,за да може да ти повярва и да ти прости!А не "еми,мамо,така и така,сорка,ама и ти си виновна...!" -да ти кажа няма никак да помогне,дори ще навреди повече.За нейната вина ще говорите друг път,когато тва е отшумяло вече и няма ядове.

Айде и успех ! ;)

teenkopele
12-30-2006, 08:54
Голяма какафония във вашето семейство бре...
Всички сте изнервени, само се карате...колкото и да не ти се вярва, такива неща се случват не само в твоето семейство. Постъпката ти няма да я коментирам...сам можеш да си извадиш изводите и да решиш как да постъшиш.
С времето нещата ще се успокоят, споко. :wink:

SINDEL
12-30-2006, 09:25
Нещо си прекалил. ОК, карате се, мразите се, ама не си пребивай родителите така [-X

LaFee
12-30-2006, 12:54
зДравейте,искам да ви помоля за съвет какво да направя,защото не се издържа вече...
всичко започна преди около седмица когато брат ми дойде на гости вкъщи заедно с приятелката си...тогава баща ми,който е ебати простака по принцип на няколко пъти почва да говори някви глупости да се заяжда и въобще да се държи нетактично,така брат ми и майка му се обидиха и донякъде и аз,след това уж се сдобриха ама само уж и така няколко дни скандали между майка и татко.После една вечер майка беше пак изнервена от скандалите и се заяждаше с мен за някакви глупости,накрая аз не издържах и я полях с една чаша вода и излязох от стаята.после тя дойде и взе дистанционното на климатикааз го хванах и почнах да го дърпам,по едно време тя ме удари,аз се ядосах и също я ударих отзад на главата,исках да не е много силно,само доколкото да я уплаши и да ме остави на мира,не оправдавам това си действие,обаче тя просто прекалява с тормоза си над мен от доста време и просто ми писна...знам че не беше много умна постъпка да я удрям,защото е жена и още повече ми е майка,обаче просто много се изнервих...Та тя се разплака и излезе от стаята,след малко дойде и ме замери с нещо,не знам какво и през цялото време плачеше,след това дойде и искаше да ме ритне обаче аз и хванах крака,тя загуби равновесие и падна назад и тоя път наистина гадно си удари главата.Аз я дигнах на леглото,след това тя отиде в нейната стая и легна в тъмното и почна да плаче,цяла вечер я питах как е и гледах да й помогна с каквото мога,но тя беше много ядосана и казваше някакви неща че ме мрази,че вече не съществувам за нея и т.н.
Мисля че беше получила сътресение,на другия ден я чух да говори по телефона нещо за болницата,питаше какво да носи освен абокат и спринцовки.Стана ми още по-гадно,въобще не исках да се стига до това,не исках да я удрям,аз много я обичам,тя ми е майка,но просто много се бях изнервил...междувременно баща ми само си търси поводи да се скара с мен и майка и така в крайна сметка последните дни е всеки срещу всеки вкъщи,кажете ми какво да правя,чуствам се ужасно Crying or Very sad

Не си направил най-умного нещо.
Вярно предизвикала те е но друг път по-добре излез от стаята без да заливаш хората с вода и да ги удряш не знам какво ти е било в ума тогава но явно ти е причерняло пред очите.
щом удряш собствената си майка -горко на гаджето ти

f_pld
01-01-2007, 11:18
ne sam pro4ela mneniqta na drugite i se izvinqvam predvaritelno,ako moeto savpada s na nqkoi drug...ta iskam da ti kaja,4e tova,koeto napisa tuk trqbva i na neq da go kaje6!prosto pogovori s neq i i se izvini.obqsni i,4e i na teb ti e napregnato pokrai ba6ta ti...sa6to i kaji,4e mn q obi4ai i da ne zabrai6 posle,ako vsi4ko se razvie dobre da q pregarne6 edno hubavo :) aide kasmet

SweetBunny
01-01-2007, 20:08
Абе ти наред ли си #-o Аз ако ти бях майка, нямаше да те погледна бе...така да се държиш????????
Тя не ти е някъф познат, който ебе ли го за теб и който можеш да нахраниш, когато си искаш.
Това е майка ти, която те е родила и те е гледала. Не и стигат проблемите с баща ти...сигурно си е мислила, че поне на теб може да разчита :-k
Отвратителен си, честно! И моля ти се не ми се оправдавай, че били гадни и не знам си кфо =;
Извини й се! И се опитай да поправиш случилото се, макар че никак няма да ти е лесно, защото едва ли скоро ще забрави случая...явно е доста чувствителна, щом толкова е плакала, а ти си я блъскал #-o

Lorraine
01-16-2007, 07:22
зДравейте,искам да ви помоля за съвет какво да направя,защото не се издържа вече...
всичко започна преди около седмица когато брат ми дойде на гости вкъщи заедно с приятелката си...тогава баща ми,който е ебати простака по принцип на няколко пъти почва да говори някви глупости да се заяжда и въобще да се държи нетактично,така брат ми и майка му се обидиха и донякъде и аз,след това уж се сдобриха ама само уж и така няколко дни скандали между майка и татко.После една вечер майка беше пак изнервена от скандалите и се заяждаше с мен за някакви глупости,накрая аз не издържах и я полях с една чаша вода и излязох от стаята.после тя дойде и взе дистанционното на климатикааз го хванах и почнах да го дърпам,по едно време тя ме удари,аз се ядосах и също я ударих отзад на главата,исках да не е много силно,само доколкото да я уплаши и да ме остави на мира,не оправдавам това си действие,обаче тя просто прекалява с тормоза си над мен от доста време и просто ми писна...знам че не беше много умна постъпка да я удрям,защото е жена и още повече ми е майка,обаче просто много се изнервих...Та тя се разплака и излезе от стаята,след малко дойде и ме замери с нещо,не знам какво и през цялото време плачеше,след това дойде и искаше да ме ритне обаче аз и хванах крака,тя загуби равновесие и падна назад и тоя път наистина гадно си удари главата.Аз я дигнах на леглото,след това тя отиде в нейната стая и легна в тъмното и почна да плаче,цяла вечер я питах как е и гледах да й помогна с каквото мога,но тя беше много ядосана и казваше някакви неща че ме мрази,че вече не съществувам за нея и т.н.
Мисля че беше получила сътресение,на другия ден я чух да говори по телефона нещо за болницата,питаше какво да носи освен абокат и спринцовки.Стана ми още по-гадно,въобще не исках да се стига до това,не исках да я удрям,аз много я обичам,тя ми е майка,но просто много се бях изнервил...междувременно баща ми само си търси поводи да се скара с мен и майка и така в крайна сметка последните дни е всеки срещу всеки вкъщи,кажете ми какво да правя,чуствам се ужасно :cry:ми то изнервен,изнервен ама да направиш това на майка си.. :o

LO6IQ
01-30-2007, 16:45
ok si napravil 6toto teq roditeli malko prekalqvat prosto te poburkvat !!! Imax takava slu4ka samo4e ne se stigna do krainosti!!! prosto tq mi se razvika a az zastanax pred neq (dosta po visok sum :mrgreen: ) i kazax 6to da ne me nabie6 i spri da mi vika6!!! razbiram ot duma!!
АААААааааааа на аватара ти ,,КОЯН" ли пише или на мене тъй ми се вижда.
Странно иам приятели дето се казват Боян , Иван , Кристиян ама такъв не бях чувал .
Хахахахаха бъзикам се . :-D