PDA

View Full Version : Моля ви наистина ми е нужен съвет!!!



......
12-29-2006, 14:57
Хора,темата ми НЕ е ебавка...и моля без обиди и разни такива защото просто няма смисъл!зна4и аз съм едно съвсем обикновено моми4е на 13,и понеже знам,4е след като про4етете вси4ко много хора 6те ме нарекат "к***а" искам да ви кажа 4е наистина не съм такава!от 1 година 1 мом4е на 19 не се отказва от мен...предлагал ми е към 5 пъти и ви уверявам 4е има 4увства и не го прави от нужда за секс за6тото просто знае 4е това с мен няма да се слу4и докато съм на тази възраст!вси4ките пъти съм му отказвала за6тото наистина не го харесвах пък и не го познавах достатъ4но добре!но ето 4е вси4ко е възможно...от около 1 месец с него си станахме доста близки,доста 4есто излизаме (но не само двамата)..стана ми много приятно да си говоря с него и наистина ве4е имам 4увства!знам 4е и той има защото в4ера ми каза"знае6,4е о6те имам много силни 4увства към теб,нали?".Сигурно си казвате"еми какъв и е проблема"?еми проблема ми е,4е знам 4е наистина ме оби4а,аз съ6то го оби4ам,оба4е тои все пак е на 19..няма как след време да не поиска да правим секс...А аз за ни6то на света няма да го направя толкова рано!затова се 4удя има ли смисъл да тръгваме,макар 4е имаме 4увства рано или късно това 6те попре4и!Съжалявам за дългата тема и предварително благодаря на тези,които се отнесат сериозно към проблема!

JoeBanana
12-29-2006, 15:00
пффф ти можеш в затвора да го вкараш :mrgreen: на него нещо му има, яяя не се занимавай

passion_kisssss
12-29-2006, 15:08
ми мила....незнам....според мен тръгнете....и о6те ф на4алото му кажи 4е ти е прекалено рано за секс!и той 6те те разбере ако те оби4а и държи на тебе........ммм.. сама ре6авай....6том той те оби4а..ти го оби4а6....6то пък да не тръгнете!!!? ](*,)

mimi7373
12-29-2006, 15:09
glei sq!az trygnah na 12 godini s mom4e na 18 sega toi e na po4ti 20 bez 7 dni! az sam na 14 godini!ve4e hodime ot 1 godina i 4 meseca!do momenta ne sme go napravili!az sam iskala no toi se e otnesul seriozno kam ne6tata i ne iska da go napravim vinagi mi e otkazval!za6toto moje da iz4aka pone dokato stana na 15 kakto sme izkarali 1 godina moje i 2ra ! ne se bezpokoi ima smisal da trygne6 s nego i sled tova ako spite pone 6te znae6 4e nqma da te zareje ili pak da trygne da go razglasqva na priqtelite si! to4no tova mu e hubavoto da hodi6 s po golemi!za6toto ako trygne6 s nekav piklio na 14 15 ni6ty nqma da razbere6 samo 6te si mu za 1 ebane kato te zalagva s prikazki!haide pi6i kakvo si re6ila i dali si trygnala s nego!nadqvam se da sam ti pomognala!moeto mennie e da trygne6 s nego!!! :)

shemetaa
12-29-2006, 15:10
Хора,темата ми НЕ е ебавка...и моля без обиди и разни такива защото просто няма смисъл!зна4и аз съм едно съвсем обикновено моми4е на 13,и понеже знам,4е след като про4етете вси4ко много хора 6те ме нарекат "к***а" искам да ви кажа 4е наистина не съм такава!от 1 година 1 мом4е на 19 не се отказва от мен...предлагал ми е към 5 пъти и ви уверявам 4е има 4увства и не го прави от нужда за секс за6тото просто знае 4е това с мен няма да се слу4и докато съм на тази възраст!вси4ките пъти съм му отказвала за6тото наистина не го харесвах пък и не го познавах достатъ4но добре!но ето 4е вси4ко е възможно...от около 1 месец с него си станахме доста близки,доста 4есто излизаме (но не само двамата)..стана ми много приятно да си говоря с него и наистина ве4е имам 4увства!знам 4е и той има защото в4ера ми каза"знае6,4е о6те имам много силни 4увства към теб,нали?".Сигурно си казвате"еми какъв и е проблема"?еми проблема ми е,4е знам 4е наистина ме оби4а,аз съ6то го оби4ам,оба4е тои все пак е на 19..няма как след време да не поиска да правим секс...А аз за ни6то на света няма да го направя толкова рано!затова се 4удя има ли смисъл да тръгваме,макар 4е имаме 4увства рано или късно това 6те попре4и!Съжалявам за дългата тема и предварително благодаря на тези,които се отнесат сериозно към проблема!


yay...mn me nakefi tfa koeto kaza 4e o6te ti e rano za sex mnogo dobre misli6 =D> ...4estno kazano na liubovta nqma kfo da i popre4i ako naistina q ima sex-a nqma da e problem i toi 6te te iz4aka tolkova kolkoto ti e nujno \:D/ ,ako li ne na4i ne stava :smt018 se6 se?!...ni6ty ne ti pre4i da opita6 s negy a ako naistina tozi akt se okaje problem prosto se razdelqte i prodaljava6 napred 8) ..vse pak ne e posledniq na sveta nali?!aide yspeh4e :smt006 :smt016 :-D

just_macka
12-29-2006, 15:11
mda razlikata vie 6 godini, a za tazi ti vuzrast te naistina sa dosta. ako smqta6, 4e tova mom4e naistina e svqtstno i nqma da te prinudi da pravi6 ne6to, koeto ne iska6 - ok - sq puk kato se obi4ate, se vzimaite. no vse pak ne zabravqi, 4e toi e dosta po-opiten iii v edin moment taka moje da ti zavyrti glavata /za6toto vse pak e po-lesno da omae edna sladuranka na 13, otkolkoto edna otrakana macka na 18/, 4eeee :-k
nz dano sum ti pomognala i dano ne6tata se razviqt dobre. uspeh :smt016
btw hihihi pi4a e prav - vnimavaie s kukite :lol: :lol: :lol: :smt016

BUBU_to4ka_TO
12-29-2006, 15:12
pogovori s nego na tema sex i se razberete neka toi da e naqsno s tvoite jelaniq togava edva li 6te ima problem
makar 4e az na tvoe mqsto ne bih trygnala s takyv....

Nadelina
12-29-2006, 15:13
Trygni s nego.. shtom imash chuvstva.. Sex-a ne e vsichko v edna vryzka.. povqrvai mi.. Nikoga sex-a ne bi bil problem ako ima chuvstva (ot tazi gledna tochka de inache moje) :P

Lambo
12-29-2006, 15:32
Не си кучка даже обратното-мислиш за бъдещето ви и затова се колебаеш което е достойно за взхищение =D> Момичетата на твоята възраст просто не мислят за тези неща. Та моя съвет е пряко да го питаш за секса и да му кажеш че в близките 2-3 години няма да стане, и така твоя проблем ще стане негов, той ще трябва да реши ;) Все пак много по-кофти ще е той да те зареже след време, защото не му даваш, отколкото въобще да не тръгнеш с него...

Vertigo
12-29-2006, 15:36
OMG

mrsy
12-29-2006, 15:40
!za6toto ako trygne6 s nekav piklio na 14 15 ni6ty nqma da razbere6 samo 6te si mu za 1 ebane kato te zalagva s prikazki!
Хайде хайде. Пикльо на 14, 15. По твоята логика следва, че и ти си пикла (нали си на 14), а това хич не е на хубаво. Не се изказвай неподготвена, защото не знаеш на момчетата на по 14, 15 години какво им е в главата. Верно има някой дето си мислят само за секс, има и други който си мислят за разни комп. игрички, но има и трети които са си различни.
Весели празници и Кирилицаааааааааа!

Lambo
12-29-2006, 16:06
glei sq!az trygnah na 12 godini s mom4e na 18 sega toi e na po4ti 20 bez 7 dni! az sam na 14 godini!ve4e hodime ot 1 godina i 4 meseca!do momenta ne sme go napravili!az sam iskala no toi se e otnesul seriozno kam ne6tata i ne iska da go napravim vinagi mi e otkazval!za6toto moje da iz4aka pone dokato stana na 15 kakto sme izkarali 1 godina moje i 2ra ! ne se bezpokoi ima smisal da trygne6 s nego i sled tova ako spite pone 6te znae6 4e nqma da te zareje ili pak da trygne da go razglasqva na priqtelite si! to4no tova mu e hubavoto da hodi6 s po golemi!za6toto ako trygne6 s nekav piklio na 14 15 ni6ty nqma da razbere6 samo 6te si mu za 1 ebane kato te zalagva s prikazki!haide pi6i kakvo si re6ila i dali si trygnala s nego!nadqvam se da sam ti pomognala!moeto mennie e da trygne6 s nego!!! :)

Ето това вече е не кучкясало ми направо курвясало мнение... Само по това, че ти си искала повече секс отколкото той мога да кажа, че или той е педал или ти си няква абсолютна курва, която още е малка и незнае какво иска... Лично аз предполагам, да не кажа сигурен съм, че е второто ;) Аз съм на 15 и физически съм мн по-голям от някой 18-20 годишен, да не говорим също, че далеч не съм на акъла на 14-15 годишните ебачи. Както казаха в един по-горен пост, незнаеш какво е в акъла на едно момче (още повече с 1-2 години по-голямо от теб) така че ще ти го кажа с цялата си сдържаност-като не знаеш какво говориш-> ЗАТВАРЯЙ СИ УСТАТА!!!

LoVe_RuSlAn
12-29-2006, 16:09
Ми не знам защо казваш че ще те наречеме курва като ти изобщо не знаеш значението на думата.Доколкото проблема ти щом той те обича и щом ти го обичаш значи трябва да тръгнете и да не мислиш какво може да стане след време.Остави всичко да се нареди само по себе си без да си правиш прибързани изводи.Когато дойде това "след време" тогава ще му мислиш сега се отдаи на момента с любимия си човек,а когато поиска да правите секс ще е минал известен период от време и ще мислиш по друг начин!!! :) успех

12-29-2006, 17:53
Em k**va sI!ne ti li e qsno!?

koalka
12-29-2006, 17:59
Ако наистина те обича и държи на теб, ще изчака, до когато си готова.

GiRl^of^PriStOn
12-29-2006, 18:16
Ако наистина те обича и държи на теб, ще изчака, до когато си готова.

Mislq che nqma kakvo poveche da se dobavi .. trygni s nego i ste vidish kak ste se razviqt neshtata

12-30-2006, 13:25
O boje! :lol:

SlaVen4eEto`
12-30-2006, 14:25
toi do sega pravil li ti e nameci za sex?
ako naistina go obi4a6 trygnete,ako nqkoi den ti npravi nqkakyv namek togava pogovori s nego i my kaji 4e ti e o6te rano ... Yspeh ! :mrgreen:

nikinkaaa
12-30-2006, 14:29
glei sq!az trygnah na 12 godini s mom4e na 18 sega toi e na po4ti 20 bez 7 dni! az sam na 14 godini!ve4e hodime ot 1 godina i 4 meseca!do momenta ne sme go napravili!az sam iskala no toi se e otnesul seriozno kam ne6tata i ne iska da go napravim vinagi mi e otkazval!za6toto moje da iz4aka pone dokato stana na 15 kakto sme izkarali 1 godina moje i 2ra ! ne se bezpokoi ima smisal da trygne6 s nego i sled tova ako spite pone 6te znae6 4e nqma da te zareje ili pak da trygne da go razglasqva na priqtelite si! to4no tova mu e hubavoto da hodi6 s po golemi!za6toto ako trygne6 s nekav piklio na 14 15 ni6ty nqma da razbere6 samo 6te si mu za 1 ebane kato te zalagva s prikazki!haide pi6i kakvo si re6ila i dali si trygnala s nego!nadqvam se da sam ti pomognala!moeto mennie e da trygne6 s nego!!! :)
И защо си мислиш , че той не го прави с други?!?

nasty_f
12-30-2006, 14:57
=D> ..Едно разумно мислещо момиче на 13 =D>
По темата :arrow: Вярно,че ви е малко голяма разликата,но щом си сигурна,че те обича и не му е за секса,а й и ти щом го харесваш...Няма никви проблеми,хванете се,то какво по-сигурно от това.А ако те е страх ваще да не разберат,ми не ходи на кафе там,където има познати и където дори ходи майка ти :wink: Ще се криете 1вид,но ще сте заедно и happy :wink:

vvs_go
12-30-2006, 16:06
ama az sym siguren 4e batkoto ima 4uvstva kym teb pyk i kvo li razbira ot lubov edna 13 godi6na ne 4e az razbiram ama sigurno si i grozno i si mu kazala 4e nqq se 4uka6 s nego i toi ti e predlojil brak q slez na zemqta kurvo s kurvo i te uverqvam 4e si takava a problema e 4e si bezplatna za tozi koito te omaq nai dobre a moq syvet e vmesto da kompleksira6 mom4etata na tvoita vyzrast trygni s nqkoi ot tqh i ne mi minavai s nomerata 4e sa zadrysteni i grozni i nerazviti 6toto az 6ti kaja 4e ti na fona na edna 19 godi6na si ni6to nito ima6 hubavi cici nito ima6 hubavi formi koi znai kolko si ploska nito pyk si tolkova razvita v umstveno otno6enie nito si mu na akyla na 19 godi6niq batko nito si mu na problemite interesite i pro4ie izkarai si edin gotin teen jivot kato ne zadovolqva6 kompleksite na batkovcite edinstvenata pri4ina da hodi s teb e 4e ne moje da si nameri macka na negovata vyzrast osven tova e podsydimo da prai sex s pod 14 godi6na osven tva go namiram za pedofiliq nadqvam se da si pro4ela kvoto napisah 6toto ne go pi6a za vqtyra a za tvoe dobro moje bi nqkoi den 6te mi blagodari6

svetla_88
12-30-2006, 16:18
всичко с времето си
както го усетиш
ако се обичате радвайте се на всеки миг
имам една молба към всички които се обичат хора ценете всеки миг заедно защото щастието много трудно се гради но от най малкото може да се развали :!:

.......
12-30-2006, 18:21
ama az sym siguren 4e batkoto ima 4uvstva kym teb pyk i kvo li razbira ot lubov edna 13 godi6na ne 4e az razbiram ama sigurno si i grozno i si mu kazala 4e nqq se 4uka6 s nego i toi ti e predlojil brak q slez na zemqta kurvo s kurvo i te uverqvam 4e si takava a problema e 4e si bezplatna za tozi koito te omaq nai dobre a moq syvet e vmesto da kompleksira6 mom4etata na tvoita vyzrast trygni s nqkoi ot tqh i ne mi minavai s nomerata 4e sa zadrysteni i grozni i nerazviti 6toto az 6ti kaja 4e ti na fona na edna 19 godi6na si ni6to nito ima6 hubavi cici nito ima6 hubavi formi koi znai kolko si ploska nito pyk si tolkova razvita v umstveno otno6enie nito si mu na akyla na 19 godi6niq batko nito si mu na problemite interesite i pro4ie izkarai si edin gotin teen jivot kato ne zadovolqva6 kompleksite na batkovcite edinstvenata pri4ina da hodi s teb e 4e ne moje da si nameri macka na negovata vyzrast osven tova e podsydimo da prai sex s pod 14 godi6na osven tva go namiram za pedofiliq nadqvam se da si pro4ela kvoto napisah 6toto ne go pi6a za vqtyra a za tvoe dobro moje bi nqkoi den 6te mi blagodari6

znaeh 4e 6e ima i takova mnenie,no iskam da ti kaja 4e ne smqtam 4e mom4etata na moita vuzrast sa malki i nerazviti,predi6nite mi gajeta sa bili na moita vuzrast!i naistina povqrvai mi 4e mnou sum mislila po tezi vuprosi za izbivaneto na kompleksi i pedofiliqta...daje ne sum sig 4e ne si izbiva kompleksi prosto vqrvam 4e e taka za6toto ne mu lipsvat momi4eta koito ti4at sled nego...naistina mnogo sum mislila po vsi4ki vuprosi koito ti opisa i ne mislq 4e ima6 osnovanie da me uprekva6!

Dorianchety
12-30-2006, 18:32
мила,от мен един съвет ... мисли за настоящето ! Щом имаш чувства към него не му мисли много , а буди щастлива с него ! :D

12-31-2006, 11:51
Mi spored men ne trea da trugva6 s nego 8)

01-01-2007, 11:55
Ако не беше писала, че си на 13 щях да ти дам повече годинки. ;-) Евала.

mon4eto
01-01-2007, 13:03
Ako se obi4ate 6to pak da ne tragnete...ne se bezpokoi za vazrastta tq tuk nqma zna4enie,a ako toi e s teb samo zaradi sexa togava go razkarai,no ne milsq 4e trqbva da sasipva6 negovite a i svoite 4uvstava samo zaradi ne6to,za koeto ne si sigurna...

Undying
01-01-2007, 13:21
В този случай мисля че въпросния човек ти е доказал (сама казваш че вече цяла година не се отказва от теб) че не е само за секса.Макар и след всичките пъти,които си му отказала,той продължава да се бори не за секс,а за любовта ти.Така че мисля че ако опитате нищо няма да загубиш.Пък и мисля че си заслужава,от това което разказваш може да излезе нещо много сериозно.Успех. :D