PDA

View Full Version : Има ли начин за спиране на цикъла по-рано?



pitanka_
12-29-2006, 15:23
Здравейте.Обръщам се към момичетата.Днес ми дойде и обикновено ме кара по 5 дни.Трябва ми спешно до неделя да свърши,все пак е Нова година вечерта и исках да се облека малко по-предизвикателно,а възможностите сега са дънки,черен панталон или пола.Чувала съм за Витамин C в големи дози,ама колкото да е безвредно не е хубаво да се пие по много,чела съм,че спомага за образуване на камъни в бъбреците,а аз и без това си имам песъчинки в единия.Имаше май някакви хапчета,ама изобщо не съм наясно.Дайте някъкъв съвет,че... :roll:

12-29-2006, 15:27
tamponi..... za dr ne s1m sig 4e 6e stane, kakvoto i da pravi6 ne moje da se spre

[Lucifer]
12-29-2006, 15:27
аз съм момче! обаче витамин це-то :-D върши работа ...... не питайте от де знам и е съпер безопасно може да си сигурна...... а и на теб ти трябва за един път :wink: един блистер спокойно си изпии..... оле ма и аз кви съвети давам :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

pitanka_
12-29-2006, 15:38
]аз съм момче! обаче витамин це-то :-D върши работа ...... не питайте от де знам и е съпер безопасно може да си сигурна...... а и на теб ти трябва за един път :wink: един блистер спокойно си изпии..... оле ма и аз кви съвети давам :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Яко,яко =D> Мерси мн.

Kisses_P
12-29-2006, 15:55
]аз съм момче! обаче витамин це-то :-D върши работа ...... не питайте от де знам и е съпер безопасно може да си сигурна...... а и на теб ти трябва за един път :wink: един блистер спокойно си изпии..... оле ма и аз кви съвети давам :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
глупости!! изобщо не слушай кво ти говори.. как ще изпиеш цял блистер.... с витамин Це-то не трябва да се прекалява.Иначе върши работа, макар че не мисля че ще помогне в твоя случай.. ще можеш да го пиеш само два дена.... незнам.. пробвай но недей да пиеш по цял блистер

KoKaTa
12-29-2006, 16:21
be vie ludi li ste be???????????? #-o kak 6 pie momi4eto po 1 blister??? moite hora ne trqq se prekalqva s vitamin C 6toto moje6 lesno da stane6 i alergi4na kam nego! :!: po dobre pii po nqkoq udarna doza vitamin C (ne pove4e ot 4-5 tabletki) 3 pati na den i po 1-2 tabletki vitamin B (pak 3 pati na den) :-D dano ti pomogne :smt016

ani_sweet
12-29-2006, 22:27
Vij mila cheta kvi li ne mneniq tuka koi 4ul koi nedo4ul,az li4no minaloto lqto mn se qdosah kato mi doide 2,3dni predi edna svadba.I reshih da probvam tova s vitC i si kupih cqla opakovka i varvq po patq i si galtam hap4encata i kvo Edno golqmo nishto-nito mi se namali nito mi se usili cikala.I pak me kara 5dni kakto se e po princip.Sama si pravi izvodite-kazvam ti go ot opit!A za varianta s tampona-min sedmica mi se naloji da si sloja za 1vi pat,predi tova vse ne se prestrashavah,mn mi behse neudobno.Dori da si s pola nqma d ate gledam kvo ima otdolu q =P~ A pak ako si s 4eren pantalon mojesh da slojish nqkoq po tanka prevrazka i to nqma da si li4i osobeno,dori i da si s prashki.

[Lucifer]
12-29-2006, 22:52
vii me obihte :D s tva se zanimavam i 100000000% ot vitamin c ne moi ti stane ni6to ! ni6to ! a i predi malk opitah tate - alergolog i pediatur :wink: ak ostane ne6to shit az sum vinoven :D

Sladkata_Nansi
12-30-2006, 09:26
Abe kakvoto i da pravi6 do utre edva li 6te ti svar6i!

Lorraine
12-30-2006, 09:40
абе хора..продават хапчета за отлагане в смисъл..като стане време да ти идва пиеш всеки ден иии когато спреш още на следващия ден ти идва!А иначе..'Бял равнец' си купи,пий го по няколко пъти на ден и щи спре..до вечерта.. :-k

12-30-2006, 11:02
Ами в аптеката има специални хапчета за спиране на цикъла,но мисля че не са много полезни.Може да пробваш и с витамин C

rali4ka91
12-30-2006, 14:44
Витамин C на таблетки не е за предпочитане да се наливаш с него, ако не си чела на опаковките има ДОЗИРОВКА!!!Можеш да се натровиш с него.За тва иди до магазина - купи си 2 лимона и ги изяж.Въпреки че това че искаш да си спреш менстуацията не е добре.Това си са процеси в организма и не бива да се мешаш там.После ще се чудиш слоедващия месец защо ти закъснява или защо ти тече много..

[Lucifer]
12-30-2006, 14:53
Витамин C на таблетки не е за предпочитане да се наливаш с него, ако не си чела на опаковките има ДОЗИРОВКА!!!Можеш да се натровиш с него.За тва иди до магазина - купи си 2 лимона и ги изяж.Въпреки че това че искаш да си спреш менстуацията не е добре.Това си са процеси в организма и не бива да се мешаш там.После ще се чудиш слоедващия месец защо ти закъснява или защо ти тече много..
малееее кви глупости не ми се коментира :smt005

Elektra_x
12-30-2006, 16:32
глупави сти ей #-o
от витамин ц не може нищо да й стане...камоли да се "натровиш" ако щеш като бонбони ги яде,но въпросът е там че не е полезно така да си спира цикъла,не е полезно за самия и организъм щот после тряа време докато се нормализира пак.

12-30-2006, 16:51
Не ти препоръчвам витамин C-не знам какво може да ти стане от него,но аз съм пробвала и то няколко пъти да пия и нямаше абсолютно никаква промяна,пък и пих доста...Пробвай с тампони :wink:

SlaVen4eEto`
12-30-2006, 16:52
]vii me obihte :D s tva se zanimavam i 100000000% ot vitamin c ne moi ti stane ni6to ! ni6to ! a i predi malk opitah tate - alergolog i pediatur :wink: ak ostane ne6to shit az sum vinoven :D

ani_sweet na men mi pomogna...

rali4ka91
12-30-2006, 19:19
Елелелеле майкооо като сте толко умни изпийте 10 ТАБЛЕТКИ (КАЗАХ ОТ ТАБЛЕТКИ НЕ ОТ ВИТАМИНА КАТО ЦЯЛО!!!) и виж дали няма да ти стане нищо......мале малееее :smt013 #-o #-o #-o

rali4ka91
12-30-2006, 19:25
Преди 2 години се смяташе,ч е витамин C е единствения с който не може да се натрови човек.Смяташе се че организма си поема това което му е нужно и останалото се изхвърля, НО са правени изследвания и се доказа че МОЖЕ ДА СЕ НАТРОВИШ с витамина както със всички останали.....Еи мамка му, питайте лекар(който си разбира от работата) па тогава говорете глупости...пиели ми те по цяла опаковка...на баба ви фърчилото!!

[Lucifer]
12-30-2006, 19:29
Преди 2 години се смяташе,ч е витамин C е единствения с който не може да се натрови човек.Смяташе се че организма си поема това което му е нужно и останалото се изхвърля, НО са правени изследвания и се доказа че МОЖЕ ДА СЕ НАТРОВИШ с витамина както със всички останали.....Еи мамка му, питайте лекар(който си разбира от работата) па тогава говорете глупости...пиели ми те по цяла опаковка...на баба ви фърчилото!!
аз па исках да се самоубия с витамин с и изпих толкоз колкот можах да изям и ефекта веше че се наядох :)

ProstoAz
12-31-2006, 07:22
Всъщност във опаковката си има упътване! :wink:
И - да, има разни неприятни реакции при предозиране, но не са чак толкова фатални. :) Не мога да си ги спомня, а упътването съм хвърлила.

Bamfi
12-31-2006, 08:16
Как го виждате да се натрови от витамин C?

Нищо фатално не може да й стане, но не е полезно.

sladi4ka_qni4ka
01-06-2007, 11:33
Abe razbihte me s tazi tema vii ste ludi Vitamin C izob6to ne pomaga ne 4e sum go probvala ama ot moi priqtelki sum slu6ala puk i za hap4eta sum 4yvala ama neznam dali 06e gi ima

01-06-2007, 18:05
[Lucifer] moi 4ovek ot de znae6 dali pomaga we da ne si jena :lol: tui de ti sa opitva6 da natrovi6 momi4eto :P mila nai dobre spored men e da piq6 teq hap4eta za spirane na cikula koito ne sa hi4 polezni za organizma

Sweetlove1990
01-06-2007, 21:55
Първо Витамин С помага но не става эа един ден...трябва да го пиеш поне 2 дни эа да има реэултат...Второ в аптеката се продават хапчета эа отлагане (не са полеэни но от един път нещо няма да ти стане) Трето ако толкова не искаш да вэимаш нищо просто слагаш тампон и това е-с него можеш да облечеш всичко включително и бански така че проблемът ти и никакъв ама НГ все пак мина така че е беэсмислено да говориме....... :roll:

01-07-2007, 09:01
pomaga Vitamin Cto i o6te kak - na men trqbva6e da mi doide na 27 mi ,no do 28 mi ne doide po4nah da piq vitamin c , i do 4 ti ne mi doide ! 8)