PDA

View Full Version : iskam pomo6t za sms



12-29-2006, 16:31
takam malko tapi4ko no....nqmam drug izbor.zna4i iskam nqkoi d ami pomogne za izmislqneto na sms za nova godina za gadjeto mi sas koito sme ot polovin godina zaedno i tolkova sam se is4erpala ve4e ni6to novo i geniqlno ne moga da izmislq.mnogo e kofti.iziskvaniqta s ami da ne e kli6e da e originalen zabaven da e razli4en i sms koito da se zpaoni .kakvoto iskate ina4e pi6ete.blagodarq vi mnogo.

white_chik
12-29-2006, 20:42
Еми,малко грубо ще прозвучи,но щом си с този човек половин година би трябвало да знаеш какво да му пожелаеш.Ти най-добре знаеш какво му харесва и какво пожелание ще го трогне.Нещо от рода
"Честита Нова Година...........,пожелавам ти всичко най най-хубаво през тази година и най-вече пожелавм и на двама ни да прекараме заедно 2007 и да бъдем по-щастливи дори от коклкото сме сега".Тва туко що го измислих,импровизацията не ми се отдава,но нещо подобно може би ще му хареса.

Ескада
12-30-2006, 10:06
"Честита Нова година!Това,което пожелавам на теб,пожелавам и на себе си,защото те чуствам като част от мен.Всички те гледат и те харесват,но само аз те виждам истински и те обичам.През 2007ма не пожелавам нищо на нас,но пожелавам на целия свят да изпита това,което изпитваме ние един към друг"-Баси сантименталното....ноо аз поне това бих написала защото моето момче го обичам повече от всичко.... 8-[ Ей сега го скалъпих,ако е прекалено сантиментално може и да се попромени.... :mrgreen:

TAP
12-30-2006, 21:26
абе жие сте уникални как ги измисляте така аз биь се чудил с дни???

koki4e
12-30-2006, 23:58
xaxaxax unikalni sa da.mersi vse pak.6te se skalapi ne6to i ot men i ot vas.thanks.to e qsno 4e sme ot 6 mseca zaedno.spoko,ne zvu4i grubo.imenno zardi tova.prosto e edno i sa6to i ne znamkakvo novo i originalno da izmislq.