PDA

View Full Version : Lubovnica



lubovnica
12-29-2006, 15:35
Zdraveite priateli... Pozvoliavam si da vi narecha taka,zashtototo ot dosta vreme sum gost vuv foruma,no nikoga ne sum imala smelost da se registriram.. ne znam zashto,ne sym si i zadavala vuprosa.
Pyrvo iskam da vi kaja-stranna sum,ne vi karam da me razbirate,da mi otgovariate na temite,koito mislia za napred da pusna,no moje da otgovariate,da davate mnenia,da me sudite ako e nujno i da mi pomagate...
Vtoro iskam da pomolia 15-16 momichenca i momchenca,koito ne znaiat oshte kakvo stava a mi govoriat za lubov da ne mi pishat,zashtoto niama da gi razbera,az sushto ne sum mnogo goliama na 19 sym,no kogato biah na 16 az ne sym se vlubvala-moje bi za tova sega me nakazvat taka,no molia vi ne izkazvaite mnenie po moite problemi.
Treto:ne sym naduta ,nadmenna i neshto podobno,zashtoto sym sigurna che shte si go pomislite sled kato stignete do tyk,no pak vi kazvam.. takava sym - stranna.
Tova,zaradi koeto iskah da vi pisha.. pak vi kazvam ne ste dlyjno da mi otogovorite,daje mnogo se symniavam che niakoi stignal chak do tyk(obiknovenno kato vidite dylgo pismo ne stigate do kraia)
E v takyv sluchai shte znachi,che sym pisala naprazno,no moje bi mi e oleknalo pone malko.
Problema mi e takyv.. sudeiki po nickname-to koeto sym izbrala da si sloja vyv foruma.. mislq che mojete da se setite kakvo iskam da kaja.Da,lubovnica sym... Niakoi ot vas shte kajat :eee kakvo pyk tolkova... Az shte kaja che tova ne go pojelavam dori na nai-golemia si vrag.
Nikoi ne mi e vinoven,az sama si izbrah da byda takava.Drygoto koeto iskam da spodelia e ,che toi e po goliam ot men s 12 godini.Eto sega onezi na 15 i 16 godini shte kajat "UJAS!KURVA!",no onezi koito niakoga sa se postaviali na moe miasto biha me razbrali.Poniakoga stavat i takiva neshta,nikoi ne si izbira sudbata-da,moje da promeni niakoi neshta,no ima i takiva,koito ne iska... ne moje.. ne bi triabvalo.
Az ne moga veche da se razbera,ne znam kakvo iskam i kakvo moga da imam .. koe e po silite mi i koe ne,toi opredeleno ne e ,no mi e hubavo s nego,zashtoto mi e zabranen.Ako neshtata ne stoiaha taka,niamashe da mi e tolkova interesno,no zashto zaboga ne se zamislim ne razbivame li nechii jivot... ne se li opitvam da ostavia dve deca bez bashta... zashtoto na men mi se jivee... Ili tova e moia izbor na jivot,a negovite deca niama da sediat cial jivot pri nego a shte si hvanat putiat i niama da mu kajat "Blagodaria ti tate che stoia s mama 20 godini makar i da ne ia obichash ama pone nie porasnahme,no sega poemame po svoia put" Ta nali taka toi razbiva jivota si .. s men.Obicham go a znam che ne triabva.I znam che sym jalka,zashtoto sym vtora,no samo na dumi.Na praktika ne.. ili moje bi ne biah.
E... kazah suvsem na kratko kak stoiat neshtata ... ako imate jelanie i pak vi kazvam ako naistina imate konkretno mnenie po vaprosa (koeto e poveche ot dva reda) molia-napishete go.
I molia onezi,koito shte mi kajat-kuchka,kurva,bludnica i sie.. da si spestiat komentara... zashtoto nikoi niama pravo da me sudi za tova,koeto sum.Ne znaesh milichka dali i ti niama da si lubovnica.A do togava ne se vruzvai,che sled kato niama halka ne e jenen.. naprotiv .


E nadiavam se che sym sybydila niakakva emocia vuv vas,usmivki,iarost,da,moje da ste mi iadosani moje i da me podkrepiate,no mi kajete zashto!?


Lubovnica

Lambo
12-29-2006, 15:52
Ем не съм сигурен, че те разбрах, но доколкото схванах от поста ти, ти знаеш, че това, което правиш, е нередно, но все пак не искаш никой да ти казва колко е неморално това обиждайки те със думи като "к***а".... Нз какъв съвет мога да ти дам-ти вече си разбрала, че не трябва да правиш това, предполагам че просто трябва да решиш кое е по-важно за теб - да разбиеш едно семейство и да бъдеш с мъжа ( и въобще сигурна ли си, че имаш някакво бъдеще с него), или да се отдръпнеш и да ги оставиш да си живеят живота като истинско семейство.... Искам да знаеш, че не мисля че ти си виновна, много по-виновен според мен е мъжа-да се ожени за жена, която не обича или която не го привлича вече, и да не бъде част от едно истинско и устойчиво семейство... Не си ти виновна, но ако мъжа не го направи, май ти ще трябва да избереш какво да правиш оттук нататък....

JoeBanana
12-29-2006, 15:53
-i

BUBU_to4ka_TO
12-29-2006, 16:01
emociqta koqto predizvika u men tvoq post e syjalenie...kofti si se podredila...silno se nadqvam da sre6tne6 nqkoe milo mom4e koeto da ti pokaje istinska liubov i za nego ti da si ne samo pyrva no i edinstvena...

lubovnica
12-29-2006, 16:01
Lambo,blagodaria ti,smiatam,che zastavash na moia strana,ako voubshte imam takava,Kakvo podiavolite triabva i moga da resha az.. az li sym tazi,koito e zapochnala vsichko-ne...
az ne sum omujena,niamam si priatel... toest az ne se kria ot nikoi.. i niamam kakvo da gybia.. a da razbira niakoe semeistvo ne bih posmiala i da si pomislia,ta az ne bih mogla,edinstvenia chovek,koito moje da razbie semeistvoto mu e samiat toi,az ne bih mogla.
Istinata e,che vsichki si misliat che lubovnicite sa onezi,koito harchat parite na nqkoi jenen muj .. praviat sex ot vreme na vreme,radvat se na hoteli v razlichni gradove,kupuvat im dreshki,parfiumi i bijuta... no az ne sym ot tiah ..
Da pravim sex,da hodili sme na hotel kade li ne,kupyval mi e tova i onova,no ne zashtoto ima pari i az se vazpolzvam ot tiah,da naistina ima pari,no az ne iskam i stotinka ot tova,koeto pritejava toi,az iskam samiat nego.A tova e mnogo po-skupo ot vsichkite pari do tozi moment.
No takuv mi bil kysmetyt .. moga li da napravia neshto osven da sedia i tyrpelivo da chakam v men da se sybydi neshto dobro,neshto koeto shte moje da mi pokaje koi e moia pravilen put,
Do togava shte sedia mirna i tiha,shte se radvam na tova,koeto poluchavam a to e malko vreme,niakolko burzi celuvki zabutani zavedenia(mnogo hora go poznavat v grada) i poniakoga sex,koito vsushnost e neveroiaten.

JoeBanana
12-29-2006, 16:09
az li sym tazi,koito e zapochnala vsichko-ne...
айде, не си измивай ръцете с тва.

az ne sum omujena,niamam si priatel... toest az ne se kria ot nikoi.. i niamam kakvo da gybia.. a da razbira niakoe semeistvo ne bih posmiala i da si pomislia,ta az ne bih mogla,edinstvenia chovek,koito moje da razbie semeistvoto mu e samiat toi,az ne bih mogla.
ама разбира се, колко удобно ! точно ти си, просто го правиш индиректно. като не би посмяла - казваш на оня убитак две думички (дълг, семейство) и щеш нещеш го зарязваш !


No takuv mi bil kysmetyt .. moga li da napravia neshto osven da sedia i tyrpelivo da chakam v men da se sybydi neshto dobro,neshto koeto shte moje da mi pokaje koi e moia pravilen put,
Do togava shte sedia mirna i tiha,shte se radvam na tova,koeto poluchavam a to e malko vreme,niakolko burzi celuvki zabutani zavedenia(mnogo hora go poznavat v grada) i poniakoga sex,koito vsushnost e neveroiaten.
оооох, чакай да пусна сълзичка !

Повече нищо няма да пиша ! Смисъл йок.
Пък и ми е под достойнството. Пожелавам ти някой ден да се срещнеш с жена му и децата ! Пожелавам ти да си намериш приятел, да създадете семейство и ДА ТЕ ПРЕЕБАТ по същия начин !

alkobalko
12-29-2006, 16:12
Миличка, искрено ти съчувствам. Няма да те обиждам, на теб въобще не ти е лесно. Вината за постъпките си я осъзнаваш и страдаш заради случващото се. Вината не е само в теб, но и в него. Не знам дали в началото ти си знаела, че той е женен, но е било наистина подло от негова страна да те оплете така. Знам, че любовта не пита, но се замисли. Може би е най-добре да го оставиш и да си живееш живота. Няма да ти е лесно да го забравиш, но това е най-доброто за теб. Един ден ще се замислиш над живота си и ще разбереш колко много неща си изпуснала. Замисли се колко щастливи моменти ще изпуснеш. Сама каза, че не можеш да излезеш спокойно с него, за да не ви срещне някой негов познат. Не искам да ти се бъркам в живота, постъпи както смяташ за добре. Пожелавам ти само един ден да не съжаляваш за решенията си и да си щастлива от това, което си преживяла. Успех!

Lambo
12-29-2006, 16:15
Lambo,blagodaria ti,smiatam,che zastavash na moia strana,ako voubshte imam takava,Kakvo podiavolite triabva i moga da resha az.. az li sym tazi,koito e zapochnala vsichko-ne...
az ne sum omujena,niamam si priatel... toest az ne se kria ot nikoi.. i niamam kakvo da gybia.. a da razbira niakoe semeistvo ne bih posmiala i da si pomislia,ta az ne bih mogla,edinstvenia chovek,koito moje da razbie semeistvoto mu e samiat toi,az ne bih mogla.


Точно това и аз си помислих... Не си го започнала ти, с нищо не те бърка скритата ви любов, с нищо не ти пречи... Като го погледнеш отгоре нямаш никаква вина, просто го обичаш.. Но тук става въпрос за морал, постави се на мястото на жена му, как ще се почувстваш, ако разбереш че мъжа ти изневерява?.... Естествено че ти неможеш пряко да разбиеш семейството му, ти предполагам нямаш нищо общо с тях...Това, което исках да кажа е, че ако той не е достатъчно зрял за да спре нещата, може би ти трябва да го направиш, защото това за мен е най-правилното решение...

Crafter
12-29-2006, 16:49
И сега ще завали дъжд от четки...


Миличка, много съжалявам за това, което ти се е случило по вина на съдбата. Ти си невинна и не бива да поемаш отговорност за собствените си действия. Самосъжалявай се и се самообвинявай, защото приведена главица сабя не я сече. Бъди сигурна, че за него ти не си просто една деветнадесет годишна прищявка - не. Той е сериозен мъж, който никога не би изневерил на високите си стандарти. Та той има семейство, за бога! Хвала на таквиз мъже, способни да изхранват три гърла и пак да намират време за любов и романтика. Ех, ако го имаше в повечко...

Очевидно е за всеки, че вашата връзка може да се опиша само с една дума - ЛЮБОВ! За любовта няма граници. Тя е сляпа и често, безкрайно глупава, но нали за това е любов.Най-важно от всичко е ти да си щастлива; другите... те да се оправят както си знаят.

Е, животеца си е твой и ти решаваш как да го оползотвориш. Ти решаваш как ще въздействаш на хората около теб, били те познати или не.

Никой не може да те съди. Това е факт. Лично аз съм разочарован, но не се знае какво може да ми се случи занапред, за това ще си премълча. За едно нещо шапка ти свалям - признаваш си, че го искаш, защото не е редно да го имаш.

Пожелавам ти успех в бъдещите ти творчески планове и начинания.

^HyPoCRiSy^
12-29-2006, 16:49
Seizure of Power каза всичко, което мисля по темата. Мразя хора, които с липсата си на акъл, ценностна система и възпитание причиняват болка на други. Не мисля, че има за какво да се жалваш и оплакваш. Не търси състрадание от другите за нещо, което сама си си причинила. Ако имаше поне малко воля и акъл щеше да си НАЛОЖИШ да стоиш настрана от този мъж, защото ако го беше направила навреме нямаше да стигнеш до тук. Съжалявам, не целя да те обидя, но такива като теб ги слагам в определена категория. Мисля, че и ти сама можеш да се сетиш за какво иде реч (или поне се надявам :wink: )
П.С. Момиче съм, далеч не на 16 :wink: . Дано се измъкнеш от тази каша и поумнееш малко, няма да ти навреди! Дано намериш някой ден СВОЕТО
щастие...

Ekita
12-29-2006, 16:58
Не любовниците са тези,които разбиват едно семейство,а мъжа,който решава да изневери и да погледне настрани,това няма ли да го схванете най-накрая!Дали ще съм аз,дали ще е тя,дали ще е трета,пета,десета,все тая,когато човек си търси нещо друго,той го намира.Ако обичаш жена си,ако искаш и се нуждаеш от семейството си,едва ли ще се захласнеш по нещо друго.
Родителите ми се разделиха заради безбройните любовници на баща ми.Не само заради това,но мисля,че те бяха капката,която преля чашата на майка ми.И тя мрази онези жени,ненавижда ги и ги обвинява за всичко,а всъщност виновния е единствено и само баща ми,който е боклук и никога няма да се промени.Ако една му откаже,той просто ще отиде при следващата.И знаете ли кое е най-ироничното в цялата ситуация-в момента майка ми е ''любовница'' на женен мъж.Съдбата има много лошо чувство за хумор...Слагам любовница в кавички,защото те са много повече,заедно са от 5 години,този човек е повече от втори баща за мен и т.н.
Seizure of Power,едно време,когато разбрах за първата на баща ми и аз се чувствах като теб.С тази разлика,че бях на 7-8 години и ми се наложи много бързо да порастна.Исках да вия от гняв и болка и да пребия гадната кучка и нещастника заедно с нея.Но това са си техни неща,докато аз и ти не попаднем в тяхната ситуация и не постъпи по друг начин,нямаме право да ги съдим.
Любовница,на теб ще ти кажа само едно-не те съдя,няма и никога да си позволя да те обидя или накърня,все едно да го направя със собствената си майка,но искам да те предупредя,че това,което си избрала никога няма да е лесно,никога няма да е песен и никога няма да ти даде това,което наистина заслужаваш.Казвам ти го,защото съм постоянна свидетелка на мъката,на сълзите,на отчаянието,на самотността на майка ми по празници,на годишнини,петък вечер,събота и неделя,по време на отпуска и т.н.Не си заслужава,не и на твоята възраст,не и когато още имаш време да се измъкнеш,да се промениш,да намериш нещо различно и пълноценно.
Мога да ти пожелая само успех и щастие.

lubovnica
12-29-2006, 17:06
Sigurna biah,che sled kato pusna temata,shte ima i takiva otgovori,vse pak ti blagodaria...
ne mislia che mi lipsva cennostna sistema ili dobro vyzpitanie,moral ili kakvoto i da bilo..Poniakoga ne mojesh da se ovladeesh,ne mojesh da spresh sulzite,te sami kapiat prokletite,ne mojesh da kajesh na surceto kakvo da napravi,to ili obicha ili ne..
Ne iskam da se izkarvam jalka ili jertva ili kakvoto i da bilo,zashtoto si priznavam,che mi haresva da sym s nego.
Zamislete se malko,zashto e doshul pri men i e tyk veche tolkova vreme,zashto ne e vkushti pri jena si ?Iavno tia ne mu dava onova ot koeto toi ima nujda,zashto vinagi lubovnicite sa vinovni?ZAshtoto te sa izvun zakona,zashtoto toi e se e zaklel vuv viarnost na neia,a vsushnost se opitva po vsiakakuv nachin da ia izluje,za da prekara poveche vreme s men... i za tova li sum vinovna ?
Az li sym vinovna,che horata poniakoga byrzat,jeniat se,a posle tursiat neshto po dobro....
Zashto dumata "brak" vi plashi i smushtava tolkova mnogo,ako vi biah izlygala che toi si ima dulgogodishna priatelka,niamashe da gledate na men po tozi nachin,nali?
Ili gresha ......

Jenninka
12-29-2006, 17:07
az li sym tazi,koito e zapochnala vsichko-ne...
айде, не си измивай ръцете с тва.

az ne sum omujena,niamam si priatel... toest az ne se kria ot nikoi.. i niamam kakvo da gybia.. a da razbira niakoe semeistvo ne bih posmiala i da si pomislia,ta az ne bih mogla,edinstvenia chovek,koito moje da razbie semeistvoto mu e samiat toi,az ne bih mogla.
ама разбира се, колко удобно ! точно ти си, просто го правиш индиректно. като не би посмяла - казваш на оня убитак две думички (дълг, семейство) и щеш нещеш го зарязваш !


No takuv mi bil kysmetyt .. moga li da napravia neshto osven da sedia i tyrpelivo da chakam v men da se sybydi neshto dobro,neshto koeto shte moje da mi pokaje koi e moia pravilen put,
Do togava shte sedia mirna i tiha,shte se radvam na tova,koeto poluchavam a to e malko vreme,niakolko burzi celuvki zabutani zavedenia(mnogo hora go poznavat v grada) i poniakoga sex,koito vsushnost e neveroiaten.
оооох, чакай да пусна сълзичка !

Повече нищо няма да пиша ! Смисъл йок.
Пък и ми е под достойнството. Пожелавам ти някой ден да се срещнеш с жена му и децата ! Пожелавам ти да си намериш приятел, да създадете семейство и ДА ТЕ ПРЕЕБАТ по същия начин !
Напълно съм съгласна с Seizure of Power!И аз ти пожелавам същото-да обичаш някой безумно много,да си имате семейство и той да си хване една такава като теб-по-млада,безгрижна(защото една женена жена има адски много грижи на главата и повярвай,повече са от твоите!!!),да не й пука на тая малката особено за това ,което прави(защото от думите ти личи-не се прави на миличка и добричка..),да се мисли за права и мъжа ти да й огажда по всякакъв начин!Да се поставиш ти от другата страна и да се замислиш как преди смело си заявявала ,че си любовница и да те е срам от тоя факт!Знаеш ли как страдат децата,попаднали без да искат в тази ситуация?Ти отнемаш времето,в което баща им може да бъде с тях,отнемаш любовта,ограбваш ги емоционално!И да ти не искаш да приемаш критика-ти се смяташ за неоправданата и страдащата...ЕМИ ДА КУРВА СИ!

sherry
12-29-2006, 17:12
Вижте сега, наистина мъжът има главната вина, но и любовницата...
Много гадна ситуация, особено след като са замесени деца :( Със сигурност ако разберат, много ще страдат.
Искам да се обърна към авторката на темата. Защо си с него? Само защото ви е хубаво заедно или го обичаш? А той обича ли те? :roll: И казваш :

"Blagodaria ti tate che stoia s mama 20 godini makar i da ne ia obichash ama pone nie porasnahme,no sega poemame po svoia put"
Защо мислиш, че той не обича жена си? :roll: Може би просто я приема за даденост и решава да погледне встрани. Знам ли, твърде сложно е наистина.
Но ако го обичаш, то ти ще искаш нещо по - сериозно с него, а няма как да го имаш, при условие, че се криете. Втората си ти и не знам как това ти стига, дано никога не изпадна в това положение, защото със сигурност е много гадно. Все пак те съветвам, от сега се откажи от него, той не е честен с майката на своите деца, защо мислиш, че с теб е? :roll:

sherry
12-29-2006, 17:15
Между другото, странно е това "Той има любовница, защото жена му не му дава това, което трябва"
Какво не му дава? Дала му е обич, вярност(евентуално), деца...Какво повече му трябва?

Bloodlust
12-29-2006, 17:16
Но, ти не си виновна, нееее! Виновни са мъжете нали. Те за всичко са ви виновни. Не, ти не искаш парите му, секса му, искаш него. Любов - дааа! Каква велика любов! И ти с каква цел го постна това тук? Искаш да ти се възхищават? Да те съжаляват? Да те мразят? Или може би искаш да влезеш в контакт с други разбивачки на семейства. Мне ти не би могла да разбиеш семейството му. Ти просто си развяваш гъза под носа му. И не излизай с номера, *че знаеш колко е погрешно това, но нищо не можеш да направиш*. Не знам, кое е по-жалко - да развратничиш с женен мъж или да се оправдаваш по този начин. Можело да се случи на всеки... Разбира се, че може! На всеки безморален и безпринципен може да се случи!

Пожелавам ти да си намериш приятел, да създадете семейство и ДА ТЕ ПРЕЕБАТ по същия начин ! :idea: :idea: :idea:

Да - аз съм тийнейджърка! Да упреквам те! И ако имаш някакво намерение да коментираш поста ми, не се заяждай за възрастта!!! Защо? Погледни заглавието на сайта "Teenproblem.net" И щом се мислиш за тооолкова печена и зряла, върви при твоя чичко, вместо да киснеш в тийн форум!

Crafter
12-29-2006, 17:17
Ekita...
Обвинявала си, твоят баща, но защитаваш майка си? Нима техните грехове не са напълно еднакви? "На нея и изневеряваха и сега е неин ред да им го върне".

Не мислиш ли, че тя, като любовница съсипва нечие друго семейство? И как по дяволите, този човек изневерява на съпругата си, но е "нещо повече" от втори баща за теб? Та той върши същото, което е вършел и собственият ти отец.


Но това са си техни неща,докато аз и ти не попаднем в тяхната ситуация и не постъпи по друг начин,нямаме право да ги съдим.

Да, но същевременно...


Родителите ми се разделиха заради безбройните любовници на баща ми.Не само заради това,но мисля,че те бяха капката,която преля чашата на майка ми.И тя мрази онези жени,ненавижда ги и ги обвинява за всичко,а всъщност виновния е единствено и само баща ми,който е боклук и никога няма да се промени.

Ekita
12-29-2006, 17:17
Между другото, странно е това "Той има любовница, защото жена му не му дава това, което трябва"
Какво не му дава? Дала му е обич, вярност(евентуално), деца...Какво повече му трябва?
Това е супер смешно изречение...Просто извинение и опит на някой,който не може да поеме отговорността си,да я прехвърли на друг.

Jenninka
12-29-2006, 17:18
И естествено ,че той ще ти каже ,че не обича жена си!Всички така казват!Че в семейството не го разбират,че се държат лошо с него ,че жена му е гадна истеричка...Винаги казват това..нали трябва да ти задържи вниманието по някакъв начин-нещастен е,необичан е вкъщи.И ти веднага хоп-хвана се.Но се постави на мястото на жена му!Да ,тя не му давала това ,не му давала онова,за това бил при теб..Глупости на квадрати!Нови изживявания търси,а ти ако имаш достатъчно ценности и не си така самовлюбена,нямаше да си с него.И си представи също така ,че си дете на такъв баща...Всичко се връща!
БТВ една приятелка на майка ми,от 15години е с такъв женен мъж.И си е 2ра-той няма намерение да остави жена си-обича и 2те.Ти си излишната в случая ,няма спор.

Lambo
12-29-2006, 17:20
Jenninka-> пожелавам ти някой ден да се запознаеш със някой стабилен мъж, устроен, даващ ти сигурност и да се влюбиш в него... И после да разбереш, че е женен. Тогава няма да ти е толкова лесно да се решиш нали? А времето ще си тече, а ти все още няма да си направила своя избор....


sherry-> Какво ли? Страст примерно, нещо което да кара съцето му да бие по силно...


А на всички като обобщение ще кажа, че докато не изпаднете в такава ситуация, няма да знаете какво е... Така че не съдете, защото не се знае един ден дали няма и на вас да се случи...

koalka
12-29-2006, 17:24
Никой няма да те обижда, ти си избрала този път, обичаш го, ясно.Явно можеш да тъбриш подобно положение, щом още си му любовница.Никой няма право да те съди и да ти казва, че си курва, след като си на 19, пълнолетна си и можеш да правиш с живота си каквото си поискаш.И да е на 50-ти си пълнолетна.

Ekita
12-29-2006, 17:25
Crafter,именно защото съм преживяла и двете ситуации и съм жертва малко или много и на двете мога да направя разликата.Има връзки и връзки,спрете да слагате всичко под общ знаменател.
Баща ми е боклук,който ако може ще бръкне в гащите на всяка.Била тя на моята възраст,била на 50.За него няма значение дали някоя ще му откаже,защото ще мине на следващата.Затова вина за разбиването на неговото семейство си носи единствено и цяло той и любовницата,която и да е била тя на момента не може да бъде обвинена за нищо.
А майка ми е с този човек.Само с този.И всички знаят.Жена му,предполагам и децата му.Той не се развежда от принципи,от положение,от дълг.И да,той се грижи много пове1е за мен,отколкото баща ми някога го е правил.И после кажи ми още веднъж,че няма разлика и,че двамата са еднакви.

Jenninka
12-29-2006, 17:27
Jenninka-> пожелавам ти някой ден да се запознаеш със някой стабилен мъж, устроен, даващ ти сигурност и да се влюбиш в него... Тогава няма да ти е толкова лесно да се решиш нали? А времето ще си тече, а ти все още няма да си направила своя избор....

Ти бил ли си дете на такъв баща?Знаеш ли защо говоря с тази злоба?Защото непряко страдам заради такава ситуация...
И ако попадна на такъв мъж-стабилен,даващ ми сигурност ,влюбя се в него и ако е женен,както ме поставяш в тая ситуация,не няма да се занимавам с него.Знам какво на мен са ми сторили такива пачавретини и не бих го направила на някоя жена, която може би е като моята майка.

Lambo
12-29-2006, 17:42
Ем и аз съм дете на разведени родители и изневерите също имат пръст в това, само че бяха повече от страна на майка ми... А сигурна ли си, че няма да се занимаваш? Защо си така сигурна в това? Точно пък момичетата мислят мн по-малко преди да започнат връзка, така че не ми говори, че ще се отнесеш с лека ръка към такъв мъж... говорим си преди да знаеш, че е женен...

sherry
12-29-2006, 17:42
sherry-> Какво ли? Страст примерно, нещо което да кара съцето му да бие по силно...

Страст може да изпита и със съпругата си, стига да я оценява, а не да я възприема като вещ, като попълнение към мебилировката, като някой, длъжен да стои до него и да го слуша безрезервно.

BuBi008
12-29-2006, 17:43
az sym na 16 ... nito sym popadala v takava situaciq nito nishtu ... moje da kajete che sym oshte dete i nishtu ne razbiram ... i da dete sym i ne se opitvam da buda po golqma ... no vse pak pravq razlika mejdu tova koeto e dobre i koeto e otvratitelnu.... . Ne ne si kyrva ! Prosto i ti neznaesh kakvo iskash . pone as taka go vijdam . i zashto sled kato tolkova mnogo go obichash tozi muj zashto en poiskash toi da se razvede? zashto ne pojelaesh da te predstavi na seimestvoto i da kaje eto tazi jena obicham sajalqvam ?! Dobre liubovta e slqpa i moje bi naistina e taka ne mislq che sym sreshtnala istinskata za sega ... no pak tolkova slapq che chovek da se spuva i da greshi sveki boji den ne mislq. da naistina toi e nai golemiqt vinovnik v cqlatat situaciq ... che to toi e mujut toi trqbva da krepi semeistvoto a ne da go razrushava ... no ot takiva momicheta kato teb jenenite muje pochvat da gledat vstrani ... zashtoto znaqt che mogat da poluchat neshtu mlado i pulno s emoicii... i dumata brak ne mislq che plashi nikoi ... ako nqmashe deca shtete da e savsem druga istoria ... no pone zaradi decatat go ostavi ... ne mislite li che pone ako ne za liubov barakyt trqbva da se krepi za decatat .. za da imat edno normanlu i veselo detstvo a ne da mislqt za priqtelkatat na tatko ... i tazi priqtelka da gi izpulva s gnqv i qrost ... i zashto posle decatta bili qrostni i gnevni i otmustitelni ? emi moje bi tochno zaradi tova .

Lambo
12-29-2006, 17:47
sherry-> Какво ли? Страст примерно, нещо което да кара съцето му да бие по силно...

Страст може да изпита и със съпругата си, стига да я оценява, а не да я възприема като вещ, като попълнение към мебилировката, като някой, длъжен да стои до него и да го слуша безрезервно.

Страстта умира много лесно... Нима не е това причината, момичета, да зарежете по-стабилното и здравомислещо, но по-скучно момче, и да изберете да бъдете с някое "лошо момче" както им казвате, момче което ходи по ръба на живота...

bibonka
12-29-2006, 19:49
da lubovnicata...tq e tazi koiato vinagi izglejda dobre,koiato e smela,koiato e samostoqtelna,koiato e jiva...suprygata - neq myja vijda ymorena,syrdita,s mrysna kosa,izpotena sled 8 ili 12 chasov raboten den...Myja ima nyjda ot pochivka...pisnalo my e da my pishtqt decata na glavata,omryznalo my e ot jena my,koiato vijda,s koiato spi,s koiato e navsqkyde..Iska neshto novo,razlichno...iska malko jivot..Strahyva se che e zagybil svobodata si,strahyva se che brakyt go zadyljava,che brakyt zadyshava...Ne lubovnicata e vinovna...a myjyt i jenata..tezi dvamata,koito sa skluchili brak bez da sa sigyrni......Myjyt iska trypka be hora..trypkata ot tainite sreshti,trypkata ot krieneto,ot lyjite,ot zabranenoto..
Jenninka i maika ti i bashta ti sa vinovni che se e razvalil braka im...zashtoto im e pisnalo edin ot dryg,zashtoto e izbqgala trypkata...te sa imali monotonen jivot...bili sa shtastlivi i vlubeni predi da se ojenqt ? Da,no sled tova ne...Izgybil se e efekta...postignali sa vsichko i kakvo ? Iskali sa promqna...Da te moje da sa se obichali,no po dqvolite nqmalo q e trypkata,emociqta,strastta...Kaji mi kakvo e chyvstvoto da vidish dobre izglejdash myj,perfekten, i da vidish do tebe myj koito vsqka boja sytrin vijdash ,na koito my pravish kafe,koito e synliv,neizkypan ? Nqma li da se zamislish ? Sorry ne se zaqjdam...sychyvstvam ti i te syjalqvam..Ne znam kakvo e da..no znam mnogo poveche ot tebe za tova neshto...Ne moito semeistvo e razbito,no i da beshe nqmashe da obvinqvam lubovnicata...tq e predmet za trypkata,predmet za emociq...Obvinqvai i dvamata si roditeli,zashtoto ne sa napravili nishto da vnesat trypka,emociq i jivot v braka si...

Th3WildAng3l
12-29-2006, 20:35
Ти знаеш защо ти си с него - обичаш го. А той знае ли защо е с теб? Ако за него е само увлечение и нищо друго - първо след време ще му омръзне и ще те замени, второ малко по-малко разрушава семейството си. Не само ти си пълнолетна, но и той. Следователно и той тряба да седне и да си помисли добре дали това е което иска и дали го удовлетворява това положение.
Наистина положението ти е много кофти. Не бих искала да съм нито на твое място - втората жена, неизвестната за другите, скритата, потайната, нито на място на някой член от семейството му - незнаещи и неподозиращи нищо, мислейки си че са щастливо семейство.
Но пък мисля, че всеки човек има право да е щастлив. Ти си на 19 .. има време да живееш. По-добре живей живота си по начин, по който на теб ти харесва. Бори се за това което искаш, въпреки че на един който те подкрепя ще има 100 други, които ще кажат "ти си малка курва, мръсница и развратница". Бори се за любовта си (ако си сигурна, че си заслужава и че това е тя).

lubovnica
12-29-2006, 20:41
I otnovo se vryshtame kym nachalnata pozicia.. kurva li e lubovnicata ili ne .. Az niamam pravo da kazvam,zashtoto sym pristrastna,no i takiva,koito ne sa bili na tova miasto,koito ne znaiat kakvo e da si razdvoen .. te sushto niamat pravo da go praviat.
Sega iskam da otgovoria na niakoi vuprosi koito ste mi zadali,syjeliavam,che ne se obryshtam direktno kum tozi,koito me pita,no ne si postavih za cel da zapomnia imenata vi a da vidia komentara vi.
Da ot moiata sueta zapochna vsichko.Zashtoto beshe razlichno,nestandartno,zashtoto mi beshe zabraneno.Na vaprosa " Sled kato go obichash,zashto ne go nakarash da se razvede? " Tova e kato da kajesh na slunceto da zaliazva v opredelen ot teb chas,a ne togava,kogato prirodata e otredila.Az ne bih mogla da nakaram absolutno nikoi da napravi kakvoto i da bilo,a kak li da nakaram jenen myj da se razvede.I pak se vrushtam na suetata moje bi sym go napravila zaradi tova,no s vremeto ti opoznavash choveka,toi ti kazva onova,ot koeto se nujdaesh v tozi moment i svikvash.. svikvash ne s tova che e jenen,a s tova,che toi e do teb,toi ti pomaga,toi te milva,toi te celuva.. s vremeto tova,che toi e jenen se prevryshta v neshto s koeto ili se primiriavash ili se borish do posledno.Az ne sym se primirila,no ne bih mogla da se boria do posledno.Za decata.. ne az ne razbivam nichii jivot nai-malko na decata.Az ne bih imala ochi da se izpravia pred moia bashta i da my blagodaria za tova,che toi prekara edin nesyznatelen,bezmislen i siv jivot s jena,koiato e prosto chast ot negovia sobstven jivot,no tia e namerila edno postoianno miasto v nego... tia e prosto dadenost... az ne moga da sym blagodarna za tova,che toi ne pogledna svoia sobstven jivot v imeto na tova, da byda shtastliva az... Edno dete rabira ni poveche ni po-malko ot goliam chovek,kogato imash smelostta da my obiasnish,no az niamam deca,niamam na koi da obiasniavam.Decata porastvat,te osyznavat.Ne sym sigyrna dali iskam da prekaram jivota si s takyv chovek,s chovek koito ne e veren na onazi na koiato e obeshtal viarnost do grob,ta na men li da mi e veren.... no go obichash,znaesh che toi ti dava onova,ot koeto se nyjdaesh i ti haresva da si s nego.Onezi momicheta i momcheta koito pomolih da ne ostaviat komentari .. pomolih ne zashtoto ste malki i ne razbirate,a zashtoto kogato az biah na vashite godini misleh po syshtia nachin.Da ot togava minaha niakolko godini,no prez tiah se sluchiha milion neshta,koito vsyshnost obiasniavat fakta zashto horata kazvat,che sled kato stanesh pylnoleten,ti si samostoiatelna lichnost.I imenno az sym edna samostoiatelna lichnost,koiato dylgo vreme prosto poseshtavashe foruma kato gost,cheteshe neshtata koito pishehte i prosto izchakvashe momenta v koito shte se izpravi sreshtu vas.Da tova e teen site,az ne kazvam che ne sym v tazi vyzrast,naprotiv az sushto hodia po diskoteki,kuponi,zavedenia,flirtuva,cheta spisania slusham hubava muzika,obojavam kato vas da se grimirvam i oblicham modno....no sym lubovnica... Tova ne me pravi polovin chovek.. az sushto imam dva kraka dve ryce..Za final iskam da blagodaria na tezi,koito me podkrepiha,koito dori za mig se postaviha na moe miasto.. iskam da blagodaria i na onezi,koito ne me razbraha (az ne ochakvah razbirane ot vsichki) vsyshnost az ne ochakvam razbirane ot nikoi.
Iavno imah nujda da go kaja pred hora,koito znaia che niama da vidiat vinovnite mi ochi.Vinovni sa ne za tova che razbivat jivot...te sa tolkova nevinni,ne biha mogli da storiat podobno neshto,vinovni sa zashtoto uspiaha da poviarvat na nego...
Na onezi,koito mi pojelaha da se omyja sled vreme da byda bezymno vlubena i da imam prekrasni deca i za final da me "preebat" i na tiah im blagodaria,no ne bih mogla sled tozi etap ot moia jivot da poviarvam na muj... na koito i da bilo.Za men dori hodeneto do magazina shte byde symnenie.Zashtoto ne sym edinstvenata lubovnica...

Talisman
12-29-2006, 21:29
Ne iskam i nqmam pravoto da te vinq za tova koeto si.. Naprotiv pravq ti evala , 4e ne go krie6 i priznava6 kakva si i ne se sramuvash tova.. :smt023

vvs_go
12-30-2006, 00:27
ne si pozvolqvai da me obijda6 tva 4e sym na 15 ne zna4i ne moga da davam trezvo mnenie po vyprosi ! btw mnoo e dylgo ne mi se 4ete

lubovnica
12-30-2006, 16:53
:) Vijdate li zashto ne iskah da si ostaviate mneniata,zashtoto dori ne vi stiga turpenie da si sednete na dupetata i da prochetete....

Lorraine
12-30-2006, 17:23
Миличка, искрено ти съчувствам. Няма да те обиждам, на теб въобще не ти е лесно. Вината за постъпките си я осъзнаваш и страдаш заради случващото се. Вината не е само в теб, но и в него. Не знам дали в началото ти си знаела, че той е женен, но е било наистина подло от негова страна да те оплете така. Знам, че любовта не пита, но се замисли. Може би е най-добре да го оставиш и да си живееш живота. Няма да ти е лесно да го забравиш, но това е най-доброто за теб. Един ден ще се замислиш над живота си и ще разбереш колко много неща си изпуснала. Замисли се колко щастливи моменти ще изпуснеш. Сама каза, че не можеш да излезеш спокойно с него, за да не ви срещне някой негов познат. Не искам да ти се бъркам в живота, постъпи както смяташ за добре. Пожелавам ти само един ден да не съжаляваш за решенията си и да си щастлива от това, което си преживяла. Успех!

12-30-2006, 18:22
Ти сама знаеш, че това, което правиш е грешно и продължаваш да го правиш. От гледна точка на морал и етика е абсолютно недопустимо, но пък от емоционална гледна точка ти просто искаш да си с този, когото обичаш. А дали той те обича? Когато четях темата ти, първото, което ми хрумна, е че той не те обича. Лично мнение - според мен ако наистина те обичаше с онази безкористна и всеотдайна любов, щеше да е с теб, въпреки семейството си. Гадно звучи, обаче мисля, че някой истински влюбен ще предпочете любимия пред когото и да било друг. Естествено, човекът може да е избрал да не напуска жена си и децата си, защото има толкова съвест. Но пък това води до другото - щом му пука за семейството му, няма ли да му е гузно, че постъпва така и ги лъже по най-долния начин? Не си ли гледала от тази страна на нещата - искаш ли да бъдеш с човек, който е способен на такава жестокост - да мами невинните умове на собствените си деца?
Помисли си дали искаш винаги да си втората - колкото и "любовница" да е само на думи, жена му пак е на първостепенното място, дори и формално. Помисли си дали не си му просто за забавление и напомняне, че още "го бива", въпреки че е женен.
Успех!

teardrop
12-30-2006, 18:23
Съжалявам, това горе бях аз.

lubovnica
12-31-2006, 02:05
Ne,pravi ste,ot kudeto i da go poglednite az sum vinovna,az znam che toi ima jena,no tia moje da ne znae che ima i lubovnica.Kak da vi kaja.. ne moga da govoria za moral,sled kato sum postupila tolkova nemoralno,no dali jivotat ne e onova neshto,koeto ni predostavia kapani i prepiatstvia i uspiavaiki ili ne nie se uchim da jiveem po-dobre.Da,losha sum zaradi tova,koeto pravia,no vsushnost mi haresva.Chuvstvam se dobre.Nima sled vreme,kogato moia muj mi kaje che shte hodi da pie po bira s priatelite si az shte si mislia,che toi naistina e s tiah,a niama da e s niakoe mlado i krasivo momiche v niakoi hotel,kakto pravi sega toi.. no ne s men,s negovata jena.Starite hora sa kazali,kolkoto mu kazvash "ne" to dai ma si znae negovoto..Taka sum i az,znam che lubovnicite sa loshite,dolnite,bezkrupolnite,no dali i te niamat surce,koeto obicha... dori i nepodhodiasht chovek.Nima na lubovnicata i e po-lesno da zaspi noshtem ot jena mu,ne dragi,ne i e po-lesno.Tia misli dulgo kak uspia,kak uspia da se hvane na kapana,kak uspia da se vlubi tochno v jenen muj.. Moite priatelki s koito kogato piem kafe i spodeliame neshtata ot jivota mi kazvat,che tova e prosto edno prejiviavane,koeto shte pomnia dulgo,a sled vreme shte se smeia..Shte se smeia li na tova koeto pravia?Shte se smeia li na grehovete,koito vursha.. ili shte se smeia,zashtoto sum veche omyjena i az,a toi me luje kakto nameri za dobre.Veren muj niama... toest ima,no tova e tema,koiato ne iskam da raziskvam sega.Ne moga da se zashtitia i da kaja,che toi niama otnoshenia s neia,sled kato i dava kup obiasnenia s koi e i v kolko chasa shte se pribere,tova ne go li pravihme i nie kogato biahme na 10... davahme otchet na maikite si s koi deca sme i v kolko shte sme v legloto .. Dali toi ne e suhranil deteto v nego i ne prodaljava s detinskite nomera i dali jena mu e tolkova sliapa,kogato toi se pribira ne togava,kogato e obeshtal,zashtoto naistina 15 minuti,koito e obeshtal ne oznachavat ciala nosht,s onazi po-mladata,po-krasivata i nai-veche zabranenata.Tova e jivota.. hubav losh.. nashia jivot... ili go jiveesh i se borish sus vsichki sili da oceleesh,no ne samo za da prodaljish na sushtestvyvash,a da ostanesh lichnost,koiato dulgo shte pomniat.Men shte me pomniat...

air_J
12-31-2006, 10:52
:) Vijdate li zashto ne iskah da si ostaviate mneniata,zashtoto dori ne vi stiga turpenie da si sednete na dupetata i da prochetete....
Ми, пиши на кирилица, ма! Кой нормален човек ще седне да те чете какво си написала, след като вижда 2323751313315713 реда на латиница? Много ясно, че всеки ще чете само коментарите по темата, които или са по-къси, или на кирилица, и от тях ще си вади заключение какво си написала в твойте коментари. Ако искаш постовете ти да бъдат четени - използвай кирилица, ако не - няма начин да не намираш мнения, каквито не искаш.
П.С.> Извинявам се за грубото отношение! :-({|=

bibonka
12-31-2006, 11:23
tyka neshto mnogo otvoreni stanaha...ma mai samo pred monitora hihihihihi :) maleii...
sorry za off-a :P

12-31-2006, 14:35
i na men mi nalitat nekvi 11-13 godi6ni momi4enca 6toto sum na 22, analogi4no na tvoq slu4ai
i znae6 li kak izglejdat te v moite o4i ? Vqrvam 4e moje da se doseti6, a sega si pomisli kak izglejda6 ti...
Sama si prizna - ti ne znae6 kakvo iska6, tova tvoito 6te e do vreme i tolkova, daje moje da svur6i dosta dosta tragi4no, taka 4e se spri dokato moje6.

sherry
12-31-2006, 18:30
Казваш, че животът е плетеница от трудности, различни преживявания и борби. Е, в твоят живот има трудност, която трябва да преминеш. Има човек, който лъже и който те е оплел в мрежите си. Трудно е да се откажеш от него, защото ти е хубаво с него. Премини през тая трудност, откажи се от него и давай напред. Само така ще постъпиш правилно. Така или иначе раздяла ще има някой ден, направо я сега, за да не те боли толкова. Хем ще е добре за теб, хем за жена му!

lubovnica
01-01-2007, 08:23
E,mislia,che niama kakvo poveche da se pishe po temata... Normalno edni me razbraha,drygi ne..Nova godina,nov kysmet.. Dano prez neia sym po-dobra i osuznavam onova,koeto pravia.Na vas pojelavam zdrave i po zdrav razum.Ne bydete tolkova jestoki,zashtoto ne znaete kakvo shte pochuka na vashata vrata.. Nikoi ne znae kakvo mu e podgotvila sudbata.Az ne znaeh i ia posreshtnah s otvoreni obiatia,dali tia me izigra ili az neia ne znam,no se nadiavam,che vsichko shte byde nared.Drygo,koeto iskam da vi pojelaia e da bydete bezkraini optimisti,zashtoto kogato viarvash-uspiavash.Pojelavam vi tozi uspeh,nezavisimo kude,kak i s koi.Obichaite i pozvoliavaite da vi obichat.Zashtoto kogato obichash,no ne poluchavash otvetna lubov.. tova vsushnost ne e shtastie,naprotiv-neshtastie.Bydete silni-kato men,viarvaite,che kolkoto i da e zle... i po-zle e mojelo da byde.Posreshtaite vragovete s usmivka .. i gi izpraishtaite sushto s usmivka,no druga-dovolna.Niama nenakazano zlo,za tova ne sujeliavaite za dumite i postupkite,koito sa vi pomrachavali niakoga usmivkite.Blagodaria za tova,che suzdadoh interes i se nadiavam da prodaljim da pottdurjame niakakva vryzka,zashtoto na men mi e priatno da spodeliam neshtata ot jivota.. ot moia jivot. Zdrave i kusmet!

sherry
01-04-2007, 21:17
Благодаря за пожеланията :D
И аз ти желая да си по - разумна тая година, можеш да обичаш някой и да си единствената жена в живота му, не тая на второто място...Помисли за това. Казваш, че си протегнала доверчиво ръце към това, което съдбата ти поднася. Малка грешчица, защото "Ако протегнеш доверчиво ръце, ще разбереш кой иска да те прегърне и кой - да те прикове към кръстта"....