PDA

View Full Version : Kak da se promenq?



sisinka666
12-29-2006, 16:29
Pove4eto ot suu4eni4kite mi ve4e se grimirat, a az ne izpolzvam ni6to dr osven za pupki. Kak da pomenq vun6niq si vid? Iskam promenite da ne sa tolkova golemi, no vse pak da zapo4na ot nqkude.

zaio_baio
12-29-2006, 16:40
mi vij sega az sam na 16,ti nz na kolko si.i moite suu4eni4ki se grimirat to pove4eto momi4eta go pravaqt,ama prosto ne obi4am i si slagam samo glanc i spirala.to si zavisi ot tebe ot kade 6e po4ne6 i kakvo 6e pravi6.seki moje da se grimira samo trqbva da se haresva6 :wink:

KpuCuTo0o
12-29-2006, 16:40
Mi tyi kato ne iskash da se promenqsh mnogo si slagai spirala i bezcveten glanc :)

12-29-2006, 16:41
ami ne e nujno da se grimira6 kato za diskoteka,prosto si kupi nqkakvo svetlo 4ervilo,glanc,spirala,senki,moliv za o4i.vsi4ko po tvoi izbor.gledai da ne prekalqva6.slagai si po malko kolkoto da si li4i,4e ima6,no da ne se nabiva na o4i mnogo.vij v nqkoi sait,a sigurno i v tozi forum ima nai-razli4ni suveti za razli4nite tipove lice i kosa kakuv grim otiva. :wink:

techCandy
12-29-2006, 17:38
Попринцип това, че съученичките ти се гримират не означава, че и ти
трябва да го правиш, но пък щом ти се иска и те влече, ето ти малко полезни линкове, прочти ги добре и си преценявай сама...
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=3759
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=3868
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=3627
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=2835
или пък направо влизай в сайта, доста е полезен и прочти всичко, което те интересува

crazy_sexy_cool`f
12-29-2006, 18:26
зависи на колко си. На някои 12-13 годи6ни спирала има стои като на магистралките. Но има някои коиъо си слагат тонове грим отгоре но им стои добре, така че...пробвай всичко

reason
12-29-2006, 19:59
Божеее,защо трябва да си слагаш грим?Пък и на даскало да си слагаш тонове грим...както и да е.
И все пак ако толкова държиш бъди все пак по-естествена.Спирала и гланц си слагай като за начало.

BLaCk_LaDY_
12-30-2006, 10:21
И аз съм на мнение,че можеш да си слагашза начало само спирала и гланц.В никакъв случай недей сама да си слагаш фон дьо тен,накарай майка ти да ти покаже първо.След това ще се научиш и сама.Просто ако прибързваш много ще се получи онази разлика между лицето и шията,което е ужасно.Вземи си един черен молив на Бруклин-не повече от 3 лв-и пробвай как ще ти стои по-добре-от вътрешната или от външната страна.За спиралата-всякакви има,недей само да си взимаш някоя,която е по-малко от 3 лв...Гланц-пак на Бруклин,аз си го купувам за 2,80 лв и е много сполучлив.Ако искаш и сенки-на Руби Роуз лично много ми харесват.Има всякакви разновидности-от 2 до 22 лв.Еми...като за начало-това е!Желая ти успех :smt006

IdiOtKa
12-30-2006, 10:51
незнам тва е мно тъпо другите си слагат и аз трябва ..мно глупаво ми звучи ..лично аз на училище и спирала не си слагам ..абсолютно нищо ..въпреки че много обичам да се гримирам ,го правя доста рядко просто ..деа знам ако имам доста свободно време тогава

sladurana2319
12-30-2006, 10:59
Ne e nyjno da se grimirvash za da si krasiva....pove4eto mom4eta....ne, bih kazala maje...zashtoto mom4etata ot 10 do 20 godini sa...nqkak dosta tapichki da kaja...ta pove4eto maje haresvat estestveni momi4eta....az li4no si slagam samo spirala i 4ervilo ni6to pove4e....i vsi4ki me haresvat..az sashto...a i ako iskash nqkoi da te haresva...trqbva parvo ti da se haresash takava kakvato si .....az...bez da se hvalq no i bez grim sam mnogo krasivo momi4e.....i sam naistina moje bi edno ot nai haresvanite momi4eta v gimnaziqta v koqto y4a a sam edva 8 klas....ne ti trqbva grim za da si krasiva tva emoito mnenie pa veche kakto si re6i6 ti :))

Smile :)
12-30-2006, 14:37
зависи на колко си. На някои 12-13 годи6ни спирала има стои като на магистралките. Но има някои коиъо си слагат тонове грим отгоре но им стои добре, така че...пробвай всичко

Ahhh male mila ti na kolko si be :shock: ???
q se oprei malko vsqko momi4e bi iskalo da privle4e pogledite DORI i momi4eto da e na 12-13 az sam na 13 i se grimiram (slagam si spirala 4een moliv pudra senki za o4i 4ervilo,glanc) NO est ne si gi slagam taka 4e da prili4am na prostitutka ot vsi4ko po malko i su4etavam cvetovete to ve4e su6to se dulji i na oblekloto na povoda za koito se grimira6 i t.n. mi az vinagi se grimiram osobeno za dasaklo i ako si misli6 4e tva da se grimirat 12-13 godi6nite e kurvensko nz... (kazvam ako si slagat grima kakto trqbva :wink: ) a i ve4e moga spokoino da ti kaja 4e v daskalo kato gi gledam 10-11 godi6nite kak sa namacoteni ne mi govori... :smt005 i pak kazvam 4e vsqko momi4e se opitva po nqkav na4in da bude krasiva i zabelqzvana :)
Aide PEACE \\// :smt016

f_pld
12-30-2006, 20:27
ne mislq,4e trqa da si kato ostanalite...vsi4ki sme razli4ni i tva e!...no vse pak 1 glanc i spirala nqma da navredqt na nikogo...ako izlizate nqkade moje i moliv za o4i(za predpo4itane e 4erenno zavisi...)

Човек
12-30-2006, 21:50
Pove4eto ot suu4eni4kite mi ve4e se grimirat, a az ne izpolzvam ni6to dr osven za pupki. Kak da pomenq vun6niq si vid? Iskam promenite da ne sa tolkova golemi, no vse pak da zapo4na ot nqkude.

Ще ти кажа как - никак. Не знам от къде идва тая мода да се правиш на зомби с някакви сажди около очите или 5 тона фон дьо тен, от който заприличваш на морков. Може би от турбо-чалгата, знае ли човек (човек /= чалгар)... Извод - бъде естествена. Така ще изглеждаш млада дори след време. Остави всички лакове, бои кремове за коса и др. подобни. За какво ти са сега ? Не си на 50, че да ти е побеляла косата, нали ? Гарантирам ти, че от подобни химикали косата ти ще изсъхне и ще стане като слама.

И пак - бъди естествена !

AliceSw
12-31-2006, 07:30
да да, отдавна отмина времто, когато се казваше, 4е естествеността е най-важна, наскоро един приятел ми каза нещо, което не бях 4увала от мъж - приятелката му беше мн красиво моми4е, но просто не се гласеше всеки ден и като го попитах какво не и харесва той каза "Колко 4есто си виждала толкова красиво моми4е, 4е да изглежда перфектно, да излъ4ва красота без да се грижи за себе си всеки ден?" - реално погледнато 4ак такива красавици няма, а за авторката - идеята е не да изглеждаш намацана, а поддържана, трябва да се гримираш мн внимателно, винаги слагай спирала, без зна4ение дали само, или с молив, или със сенки, сенките подбирай или според цвета на косата и о4ите си или според цвета на дрехите, никога не слагай сенки без спирала и молив, по-добре не слагай 4ервила, като не си свикнала да се гримираш и в карйнан сметка - викни някой път преди да излезеш някоя приятелка да те гримира, излез с някой, който да ти препоръ4а сяквите продукти и така :mrgreen:

white_chik
12-31-2006, 11:34
Бях в същото положение миналата година и започнах от черния молив :P Реших,че мноо се харесвам и сега редовно си го ползвам.Трябва да си купиш разни такива неща-сенки,молив,спирала и да видиш как ще се харесаш.И нещо мноо важно,в началото съучениците ти може да те приемат малко странно,но да не ти пука,ако ти се харесваш и другите ще те харесват[b]

evil_lady_in_black
12-31-2006, 12:47
Ами трябва по някакъв начин да си различна от другите , неможе сички да са еднакви !! Те нека се гримират ти няма да го правиш

Lorraine
12-31-2006, 15:41
Хм ми аз съм само с черен молив и гланц..чат пат и сенки слагам ама не толко често.. 8-[ .Пробвай така ;] ..между другото http://img526.imageshack.us/img526/5193/186tp7.jpg това мн яко седи :smt016

01-02-2007, 19:29
momi4eta edin suvet NE IZPOLZVAITE S TONOVE GRIMUT za6to l?za6toto edno f za edna godina uspq da susipe kojata si stana otpusnata sbru4kana i ima torbi4ki pod o4ite izkreno vi molq ne prekalqvaite

midian
01-03-2007, 16:41
Ne e nyjno da se grimirvash za da si krasiva....pove4eto mom4eta....ne, bih kazala maje...zashtoto mom4etata ot 10 do 20 godini sa...nqkak dosta tapichki da kaja...ta pove4eto maje haresvat estestveni momi4eta....az li4no si slagam samo spirala i 4ervilo ni6to pove4e....i vsi4ki me haresvat..az sashto...a i ako iskash nqkoi da te haresva...trqbva parvo ti da se haresash takava kakvato si .....az...bez da se hvalq no i bez grim sam mnogo krasivo momi4e.....i sam naistina moje bi edno ot nai haresvanite momi4eta v gimnaziqta v koqto y4a a sam edva 8 klas....ne ti trqbva grim za da si krasiva tva emoito mnenie pa veche kakto si re6i6 ti :))Я се опиши или пусни снимчица, че и аз искам да стана като теб :-)

Lorraine
01-03-2007, 16:51
Ne e nyjno da se grimirvash za da si krasiva....pove4eto mom4eta....ne, bih kazala maje...zashtoto mom4etata ot 10 do 20 godini sa...nqkak dosta tapichki da kaja...ta pove4eto maje haresvat estestveni momi4eta....az li4no si slagam samo spirala i 4ervilo ni6to pove4e....i vsi4ki me haresvat..az sashto...a i ako iskash nqkoi da te haresva...trqbva parvo ti da se haresash takava kakvato si .....az...bez da se hvalq no i bez grim sam mnogo krasivo momi4e.....i sam naistina moje bi edno ot nai haresvanite momi4eta v gimnaziqta v koqto y4a a sam edva 8 klas....ne ti trqbva grim za da si krasiva tva emoito mnenie pa veche kakto si re6i6 ti :)) да а аз съм принцеса Анастасия :lol:

koalka
01-03-2007, 18:45
Ами ако наистина искаш да се промениш малко, можеш да ползваш спирала и гланц.

In4iTu_
01-03-2007, 18:58
Спирала и светъл гланц...все пак искаш просто да започнеш... :P

Lorraine
01-03-2007, 19:28
за започване не е ли най-добре молив и гланц?! тая спирала... :-s :smt011

krisi_l@loka
01-04-2007, 18:48
Ами аз още от началото на 6клас даже края на 5 започнах да си слагам молив и гланц и досега(7клас) не си ги свалям от лицето, особено молива не мисля че треа да се гримираш супер силно дори и спирала можеш да не ползваш - само молив и гланц и си супер \:D/

malkoto_sladur4e
01-05-2007, 12:02
Amm s1beri si malko kinti i otidi v edin magazin za kozmetika..kupi si spirala,cveten glanc ala bala :P senki menki i se grimirvai ot vreme na vreme! :wink: Hubavo e nie jenite da se grimirvame ot vreme na vreme da se grimirvame :wink:

lo6a_karma
01-05-2007, 16:49
mi vij sega az sam na 16,ti nz na kolko si.i moite suu4eni4ki se grimirat to pove4eto momi4eta go pravaqt,ama prosto ne obi4am i si slagam samo glanc i spirala.to si zavisi ot tebe ot kade 6e po4ne6 i kakvo 6e pravi6.seki moje da se grimira samo trqbva da se haresva6 :wink:

radito
01-05-2007, 17:03
защо пък трябва да гледаш от другите и ти да си съсипваш кожата още от сега!аз също не се гримирам.е слагам спиралка и от време на време ружче!като бях по-малка 6,7 клас za дисkо редовно слагах и сенки.ама ми дойде акъла в главата.вече не използвам такива работи.мноооооооооооого рядко.естественото си е естествено! :smt016

ELiTyYy
01-24-2009, 14:18
Ne e nyjno da se grimirvash za da si krasiva....pove4eto mom4eta....ne, bih kazala maje...zashtoto mom4etata ot 10 do 20 godini sa...nqkak dosta tapichki da kaja...ta pove4eto maje haresvat estestveni momi4eta....az li4no si slagam samo spirala i 4ervilo ni6to pove4e....i vsi4ki me haresvat..az sashto...a i ako iskash nqkoi da te haresva...trqbva parvo ti da se haresash takava kakvato si .....az...bez da se hvalq no i bez grim sam mnogo krasivo momi4e.....i sam naistina moje bi edno ot nai haresvanite momi4eta v gimnaziqta v koqto y4a a sam edva 8 klas....ne ti trqbva grim za da si krasiva tva emoito mnenie pa veche kakto si re6i6 ti :)) да а аз съм принцеса Анастасия :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz:

sweetsunshine
01-25-2009, 19:06
Аз сега съм 7ми клас и си слагам малко спирала, фдт и гланц (леко цветен :lol: тфа е ... ама сега като прочетох темата от утре почвам да си слагам и молив - черен :lol:аз седми клас го карах само на коректор спирала гланц и зелен молив някъде от средата на 7 клас започнах да си слагам :-D сега към това добавих минерална пудра от която си слагам по малко,а отдолу коректор ако ми е излязла гадна пъпка.. :)
ама момичета замислете се,че тези фдт са направени за жени над 25 години!!!Запушват порите,а вие сте точно във възраст ,в която кожата трябва да диша!
Според мен за тази възраст най-подходящо е коректор(има и течни)или минерална пудра,която не запушва порите и може да издържа под вода до 90 минути! :)

Marge
01-25-2009, 22:08
И аз започнах с черния молив, после минах на половин тубичка очна линия на ден, след това минах на съвсем малко очна линия и розов руж, докъто не стигнах до сегашната ситуация - очната линия продължава да си седи, кафяв руж и бонбонено розови устни + всичките му фон дьо тени, основи etc etc и си харча абс вссички пари за гримове :)

varnen4e
01-25-2009, 22:11
Не се променяй насила. Изчакай. Грима не те прави нито по- готина, нито п- голяма. Бъди каквато си. Това е най- хубавото нещо. ;)

CryForMe
01-25-2009, 22:24
добре..кой я изкопа тая тема от 2006та?!

varnen4e
01-25-2009, 22:25
Оу.. аз дори не съм видяла.. :D Е, нищо, де.. никога не е късно за съвет.. :D

KadifWerewolf
01-26-2009, 02:33
slagai si samo spirala - ne e mnogo, no opredeleno promenq.. kazvam ti go kato mom4e, vijda se promqna.. ne znam dali slagat dr, no opredeleno spirala ima :-o